Opinie o Nosag Polska. Sp. z o.o. w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Nosag Polska. Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Nosag Polska. Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nosag Polska. Sp. z o.o. w Tychy

Operator_welding

Uwaga! Uwaga! Zaczynają zwalniać Lear, formpol, maflow... A Wy dalej marudźcie że premii nie dostaliście. Zobaczymy mądrale .. bo jakoś na weldingu od kilku lat premii nie ma za wydajność pracy nikt nie płacze. A dalej ludzie chcą tam pracować - a praca dużo cięższa niż na bendingu. Ale zawsze najwięcej mają do powiedzenia Ci co najmniej robią. Zacznijcie myśleć ..bo przeżyjecie dwa miesiące bez premii, a czy przeżyjecie bez pracy ? Niech się teraz wypowiadają Ci co w ciągu roku grozili z 5 razy że się zwalniają.. dalej chcecie się zwolnić ? To pomóżcie zakładowi i zgłosicie swoją kandydaturę.

dzik
@Operator_welding

Strach zajrzał w oczy wielu z Was. Czy bez tej premii nie wytrzymacie tylko po to aby wrócic do pracy.Premia w zakladzie nie obowiazuje nikogo ,nawet tz.biurowych jak piszecie. Sami znacie aktualne realia życia .Każdy zakład ma problemy ,dla pokrzepienia powiem więcej fiat tez zwolnił mnóstwo proacowników. Dlatego dajcie spokój z tymi premiami .Dwa miesiące wytrzymamy .

Człek
@Operator_welding

Cóż ja przyjąłem to z pokorą, w innych firmach jest tak samo odnośnie premii itp. Czy firma przetrwa to już nie zależy od nas, ciężkie czasy nastały dla większości i trzeba się pogodzić z czymś na co wpływu nie mamy.

Nono
@Operator_welding

To może Pan poda ile Pan zarabia, a może Pan lubi pracę charytatywną . Ja nie życzę sobie żeby mój mąż pracował za darmo co to za prawo w stecz za zabranie premii.Zamiast wykazywać się i kombinować za plecami żeby premia była dla dyrekcji za super cięcie kosztów trzeba było to ogłosić na początku miesiąca a nie trzy dni przed wypłatą.

Dyrektor Rafał Nowak

Szanowni Pracownicy, z uwagi na utrudniony sposób komunikowania się z Państwem będziemy wykorzystywać forum do przekazywania ważnych informacji. Proszę wszystkich o zapoznanie się z informacjami zawartymi na naszej stronie facebook Nosag: https://pl-pl.facebook.com/nosagwilliam/

Dzik

Czytam wpisy i tak sobie myślę. Czy Wy jako pracownicy zastanawialiście aby po całym tym kryzysie mieć do czego wrócić. To ze Dyrektor tnie koszty w postaci premii ,to takie Jego prawo. Jest kryzys w gospodarce, nie tylko u Nas . Premia jest przyznawana jako dobra wola pracodawcy .Zawsze ma prawo odstąpić id tego,tym bardziej teraz. Prośmy abý to wszystko się skończyło, i wrócimy do pracy

Kim Un Je
@Dzik

Bo widzisz Dziku. Ci maruderzy... ...premię i urlopy to by chcieli pierwsi, ale żeby zrobić plan na maszynie i dać pracodawcy, to czego wymaga, to są ostatni. I pewnie poślą mi zaraz "smutną buźkę" bo ich prawda zaboli.

Jaca
@Kim Un Je

Hahah Plan to robiła kiedyś jedna osoba i był porządek teraz plan robi parę osób i nic sie nie zgadza to się nazywa cięcie kosztów

Nikt
@Jaca

Dzięki za pamięć ❤️ Zawsze liczyłam, czy produkcja zgadza się z zleceniem, jak brakowało to dorabiałam i braku nie wpisywałam. I premie dla wszystkich leciały za plan miesięczny i roczny :) Pozdrawiam :)

Nikt

Zawiści i zazdrości zaznałam tu więcej, niż w całym swoim życiu... :-( Widzę że mentalność dalej taka sama.. @Kim Un Je Jak najbardziej, a jak pogoda nie dopisze to przez Skype ????✌️

Produkcja

Jak tnie koszta to niech zwolni paru biurowych jest ich masa od czasu jego panowania przybyło ich sporo a nie zwalnia i zabiera premię tym najbardziej ubogim.

Kim Un Je
@Produkcja

Ubogim? Trzymajcie mnie! Haha Norma na maszynie jest regularnie czy raczej od święta? Haha

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Nosag Polska. Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Brygadzista?
Luj

To teraz jak to będzie, a no tak będą dzwonić jak będzie coś do zrobienia to jak myślicie do kogo wykonają telefon a no do pracowników co potrafią co się starają, po lewusa nie zadzwonią. Więc na jakich zasadach pracownik który podejmie pracę z narażeniem zdrowia i życia swojego i swoich bliskich będzie pracował a no chyba na takich bez premii z gola stawka czyli tak jak ten lewus który będzie siedział w domu BRAWO DYREKTOR. W tej firmie lepiej być lewym i nic nie potrafić wtedy ma się lepiej jesteś zdrowy i kasa się zgadza. A dobrego pracownika wykorzystać, szkoda słów. Czekam na telefon na pewno się wstawię hahhahah

@Luj

Możesz się nie stawiać .. zobaczymy czy będziesz miał takie samo podejście na za miesiąc .. jak będą grupowe zwolnienia. A skoro jesteś starym pracownikiem to powinieneś pamiętać o kryzysie kilka lat temu .. wesoło Ci w tedy było ? Za bardzo jesteście pewni siebie.

Ktoś coś

Gratulacje dla Wszystkich którzy marudzą z powodu utraty premii.. czy w ogóle pomyśleliście o nowych pracownikach którzy chcą pracować ? A to oni w pierwszej kolejności będą do zwolnienienia..My też chcemy pracować . A Wy jako starzy pracownicy jesteście nietykalni. Ale może ten kryzys pokarze że tak nie jest .. i każdy z Was powinien się zastanowić nad dobrem całego zakładu a nie tylko swoim. Bo za miesiąc może nie być do czego wracać. Albo połowa z Nas zostanie zwolniona ..

Kotlet
@Ktoś coś

Wiesz co jak byś pracował cały miesiąc się starał i na 3 dni przed końcem powiedzieli że nie masz premii to byś się cieszył można było to zrobić wcześniej

Taka ja

Dyrektor się stara?dobre sobie jak ciąć koszty chyba.Jak można powiedzieć ludziom przed wypłatę że zabiera im się premie. Trzeba być oschły snobem.Ludzie mają rachunki do zapłacenia. Powinna pojawić się informacja wcześniej a nie kilka dni przed wypłatę.Tak więc dobra rady trzeba iść na l4 bo za poświęcenie jest się wystukanym.Brado dla pana dyrektora nie mam za grosz szacunku do pana więc wielkiej litery nie używam.Byle samemu mieć ,super motywacja dla pracowników.

Wtryskarki

Witam ciężkie czasy nastały co prawda są nowe projekty ale z tego co mi wiadomo firma która odrazu pozbywa się ludzi np obcokrajowców nie przędzie za dobrze w UK Angli jest bardzo ciężka sytuacja może być tak że nie będzie do czego wracać nie pisze tego żeby kogoś martwić sam tu pracuje i widzę ze nie jest dobrze a wręcz bardzo złe a jeśli się mylę niech kadry się wypowiedzą obi wiedza co się swieci wypłaty będą po 2200 na następny miesiąc 1900 a puznie może już wogóle proszę o kadry i zarząd o prawdę

Ona

Fajnie, że macie jakieś sugestie, bo jak widać sam dyrektor to czyta. Ale wiecie, w internecie każdy jest kozak i bryluje swoją mądrością - jak widać na tym forum. Czy zgłaszacie przełożonym, że w toaletach nie jest wystarczająco czysto i inne Wasze sugestie? Ps. chciałabym przypomnieć moi drodzy, że to pracownicy korzystają z toalet ;) jakbyśmy solidarnie korzystali z nich z kulturą, to jedno umycie starczyłoby na dłużej. Ale kulturę wynosi się z domu... Czy przełożeni zgłaszają sugestie pracowników swoim przełożonym i czy wreszcie te informacje trafiają do dyrektorów? Żeby to miejsce było czyste i przyjemne dla wszystkich każdy z nas musi się odrobinę wysilić i nie tylko oczekiwać, że wyleje się kawa, to ktoś to zmyje, tylko wspólnie dbać o miejsce w którym spędzamy ok 1/5 życia. To jest moje zdanie. Możecie się z nim nie zgodzić, ale gdyby chociaż część osób zauważyła sens w tym tekście i wzięła sobie to do serca - byłoby widać efekty :-) Pozdrawiam wszystkich w tym trudnym dla każdego czasie.

Grzybek
@Ona

Zgodzę się z Tobą. Jak najbardziej, możemy zadbać o przestrzeń wokół nas, szatnia, oraz stołówka. Ale, co ma rozlana kawa do wszechobecnego grzyba na ścianach i wokół brodzików w kabinach prysznicowych? Kobieto jesteś trochę oderwana od rzeczywistości. Co do kabin uwagi i prośby były kierowane przez wielu pracowników do osób na każdym szczeblu w firmie. Prośba o wymianę fug silikonowyh, o dokładniejsze mycie i dezynfekcje. Bo według Ciebie to pracownicy mają robić? Czy, bardziej firma sprzątająca? Już o ograniczeniu past BHP nie wspomnę. I drugi raz przyznam Ci rację... Solidarnie korzystamy z tych miejsc i solidarnie widzimy jak jest... Operatorzy, technicy, brydżyści i kierownictwo..

Noo

Higiena czy wogole dyrekcja wie co to slowo znaczy.W tej firmie jest jeden wielki syf.Toalety prysznice to jest skandal nic nie myte tylko liznięte szmatom.Obrzydno umyc rece i skorzystac z toalety.Dyrekca sie powinna wstydzic a sanepid przyjsc na kontrole i taka kare wlepic ze by sie co niektorym oczy otwarly.W domu chyba tez tak co niektorzy mają,skoro nic z tym nie robią.

BHP
@Noo

Kiedyś była Pani na pełen etat, wykonywała również inne prace i miała więcej obowiązków i było wszystko jak trzeba, nawet na weldingu na dole i magazynie do WC strach wejść

Dyrektor R.Nowak

Szanowni pracownicy. Jako Dyrektor zakładu mam obowiązek zapewnić Państwu najwyższy możliwy do spełnienia standard bezpieczeństwa i higieny pracy, który wynika z zaleceń WHO i nakazów państwowych. Jestem cały czas w porozumieniu z Kancelarią Prawniczą Mec. Tomasza Michalskiego, tak więc wszelkie działania podejmowane w firmie są zgodne z prawem. Z uwagi na sytuację epidemiologiczną w Polsce jestem zobligowany wprowadzić kolejne obostrzenia w zakładzie, abyście Państwo czuli się bezpiecznie na swoich stanowiskach pracy. Mierzenie temperatury jest dopuszczalne i zostało zweryfikowane zgodnie z wytycznymi GIS oraz RODO art 13. Jest ono bezkontaktowe, z użyciem najnowocześniejszej techniki jaką jest pomiar kamerą termowizyjną, która jest certyfikowana, pomiary nie są rejestrowane ani zapisywane. Wychodząc na przeciw Państwa wątpliwościom zakupiliśmy również termometr bezstykowy, którym będą mierzone osoby na wejściu na teren zakładu. Pomiar temperatury został również wprowadzony na wcześniejszy wniosek pracowników. Na terenie zakładu macie Państwo dostęp do środków dezynfekujących, mydła oraz ręczników jednorazowych, a jeśli zauważycie Państwo ich brak to prosimy zgłaszać ten fakt do kadr. Jednocześnie przypominam, że przywłaszczanie sobie tych środków, wynoszenie poza teren zakładu, będzie traktowane jako naruszenie porządku i higieny pracy. Obostrzeniom podlegają również godziny wejścia na teren zakładu przed zmianą tj. można będzie wejść nie wcześniej niż 15 minut przed rozpoczęciem zmiany. Dzisiaj zostanie wydane szczegółowe zarządzenie, do którego wszyscy pracownicy muszą się dostosować. Proszę Was wszystkich o czytanie i zapoznawanie się z informacjami wywieszanymi na terenie zakładu na bieżąco.

Koronka
@Dyrektor R.Nowak

Bardzo pozytywna postawa Pana dyrektora. On naprawdę się stara,i zależy mu na Naszym dobru.

Ja1

Co to jest za cyrk, że brygadziści wszystkich działów pojedynczo "mierzą" temperaturę przy recepcji z "ochroną" kadrowego? Wstyd i śmiech na sali. Powinien to robić ochroniarz zaraz na bramie profesjonalnym sprzętem, a nie przypadkowe osoby, pirometrem dla maszyn! gdzie teraz temperatura się w ogóle nie zgadza, bo jeden ma 32, drugi 27C! Osoba z wirusem wejdzie za bramę, przy okazji zapali, pogada z 10 innymi i dopiero ją zmierzą. Ha! Czysty kabaret.

Pan Termometr
@Ja1

Badanie termometrem? W Polsce na drodze takim rozwiązaniom stoi m.in. prawo pracy, które zdaniem Państwowej Inspekcji Pracy daje prawo do skierowania zatrudnionego na badanie lekarskie tylko, gdy przyszedł termin badania okresowego lub jest to uzasadnione podejrzeniem choroby zawodowej. Badają pracowników mimo istniejących zakazów, tłumacząc swoją decyzję troską o zdrowie i bezpieczeństwo personelu. Ryzykują tym samym nałożeniem na nich kary.

Tak

Tak jest chorzy niech siedzą w domu a nie ino pociągają nosem kaszlom i co ino w Tychach badają temperaturę na bramie przed praca to tak durno nie kosztuje i wysiłku i sprzętu bo dobry termometr i zetelny 1000 pln a zamknięcie firmy nie ma do czego wracać także bądźmy ludźmi chorzy siedźmy w domu a temperaturę proszę mierzyć jak wszędzie płyn już jest to jest ok dobry drobny ruch teraz jeszcze tempe i oby wszystko było ok dużo zdrowia

Korona

Proszę ludzia zacząć mierzyć gorączkę na bramie jak we wszystkich zakładach

Ja1

Słychać jest że ostatnio modne jest luźne wychodzenie z pracy godzinę wcześniej? I to bez kary! Faktycznie tak można?

@Ja1

Wcześniejsze wychodzenie z pracy nie jest dopuszczalne chyba w żadnym zakładzie produkcyjnym. Z odpowiednimi osobami, które się tego dopuściły została przeprowadzona rozmowa i wyciągnięto odpowiednie konsekwencje.

Alcatraz
@Kadry Nosag

No ta, jeden wyleciał a drugiego awansowali z hali do biura

Mcts

Witam 3 tyś idzie tam zarobić netto ? Pytanie do pracowników. Za wszelkie odpowiedzi dziękuje

@Mcts

Witam, odpowiadając na pytanie dot zarobków to informuję, że jest to realne do osiągnięcia, oczywiście w zależności od zakresu pracy, zajmowanego stanowiska, okresu zatrudnienia itp. Zapraszam na rozmowę, można podejść ze swoim CV lub umówić się telefonicznie i podczas spotkania dowiedzieć się wszystkiego na miejscu. Istnieje również możliwość zobaczenia jak wygląda praca na danym stanowisku.

@Mcts

Zapomnij. Chyba że wszystkie soboty będziesz robił, co i tak jest niemożliwe. Brak kontraktów i nowych kontrahentów. A nie zapomniałem robimy uchwyty do trumien (CoronaVirus) hihi

kontrahent
@Jamjestztad

Jedna z najlepszych wypowiiedzi na tym forum. mądra wypowiedz

Mc

Pytanie proste czy zarobisz 3 tys odp prosta na wtryskarce nie na zgrzewarce prawie a za technika nawet po 7 latach roboty 3100 zł taka prawda chodź niektórzy opowiadają bzdury że zarobi 5 niech ci pokaże pasek z wypłaty to nie tz (usunięte przez administratora) kłamcy i mamom synki mieszkający z rodzicami wiec max dostaniesz na początek 2500 netto tyle co ludzie po 10 latach na wtryskarkach zależy na co będziesz aplikował na zgrzewary 2800 na dziedobry a na technika 3100 wszystkim dają te same stawki co starzy pracownicy podwyżki są co roku o pare zł brutto szczerze dla łaski spoko robota bo się nie narobi dla faceta no cuż inne zakłady są w Tychach co na początek 4 tys dostaniesz na rękę ale będziesz musiał troszkę popracować ogólnie jak jestes lewy do roboty mieszkasz z mamusia i nie chcesz nic zmienić w twoim życiu to zapraszamy tz ja nie zapraszam bo tam nigdy nie pracowałem i nie mam zamiaru a stawki znam bo widziałem na własne oczy listę płac znajomosci mam wiec wiem jak to wyglada

Kamyk

Firma bez przyszłości, osoby które chcą się rozwijać poszerzać swoją karierę zawodową to polecam szukać czegoś innego. W tej firmie żadnych dodatkowych papierów nie zdobędziesz stare roboty, maszyny. Trzeba szukać pracy w nowszej fabryce...

@Kamyk

Co za bzdura ... nie chcesz to pracować kolego, to cię nie zmusimy, ale nie pisz nieprawdy.

Kamyk

Gdzie pisze nie prawdę? Jest kilka nowszych maszyn a co po za tym? Jaka szansa na rozwój w tej piwnicy?

@Kamyk

Z tego wynika, że pracownik Kamyk awansował już na wszystkie stanowiska w strukturze pionowej Nosag Polska i pozostało tylko jedno stanowisko Dyrektorskie, którego już wie, że nie osiągnie. Jeśli chodzi o rozwój pracowników, to tym pracownikom którym się chce pracować, rozwijać się i to wynika z ich podejścia i zaangażowania do pracy, to firma wysyła na konieczne dla ich rozwoju szkolenia i płaci za nie. Nosag stara się inwestować w pracowników, ale to musi wynikać z ich zaangażowania, podejścia do pracy i konieczności uzyskania takiego, a nie innego przeszkolenia, które pracownik będzie mógł wykorzystać potem w codziennej pracy. Żadna firma nie wyśle operatora maszyny produkcyjnej na kurs szydełkowania lub robienia na drutach.

Dobrze prawi

Jak budowy nie będzie to chociaż dziury załatajcie na tym parkingu i w innych miejscach gdzie się jeździ!

Napisz kaizena :D

Un

Zacznij podróżować autobusem. Z doświadczenia wiem, że autobusy na nasz parking nie wjeżdżają. :D

Abcdefgh
@Un

To chyba za krótko pracujesz

Alicja
@Abcdefgh

Ty zapewne w Nosag pracujesz już dosyć długo, a więc wiesz niemal wszystko o tym pracodawcy. A to świetnie się składa, ponieważ właśnie szukam o nim informacji. Wiesz może, czy zatrudniają tam osoby bez jakiegoś większego doświadczenia zawodowego?

Bez doświadczenia

Zawsze coś!

Załatane.

yyyy
@Un

jak to wjeżdzał kiedyś taki zielony...

Karwowski
@yyyy

Gdzie jest nasz Gienek :)

Jamjestztad

Po co? Zamontuj kamerkę w samochodzie jak wjedziesz w dziurę i uszkodzisz pojazd będziesz mógł się starać o odszkodowanie. Wszystkie tereny są strefami ruchu wzywasz Policję (tak grzecznie) piszą protokół szkody i załatwiasz naszą firmę na odszkodowanie. Administratorze odpowiedź jest neutralna więc proszę nie usuwać.

Janusz

Bo każdy łysy to rudy jest a rudy to fałszywy z jakiego to filmu

Jamjesztad
@Janusz

A który jest łysy hehe( wiemy o kogo chodzi)

Zostaw merytoryczną opinię o Nosag Polska. Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Nosag Polska. Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nosag Polska. Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nosag Polska. Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nosag Polska. Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 113 ocen.
  • Dojazdowa 9C
    43-100 Tychy