Opinie o Nosag Polska. Sp. z o.o. w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Nosag Polska. Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Nosag Polska. Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nosag Polska. Sp. z o.o. w Tychy

covid 19

A koledzy od kopania dziury to masek nie muszą nosić na zakładzie?

@covid 19

Dziękujemy za złożoną sugestię. W ramach docenienia zaangażowania zapraszam Autora uwagi do działu kadr po odbiór nagrody w wys. 50 zł.

Ildefons Gałczyński

????

Anastazja
@Kadry Nosag

Premie będą i przyjęcia będą od nowego roku pierw tych nieudaczników co się pozwalniali już łażą po kadrach i zawracają gitarkę żeby mogli wrócić a wcześniej narzekali 2700 to mało ja taka robotę to moim zdaniem jest ok stoisz sobie pykasz części ale nieudacznicy zawsze mało i mało proponuje ludzi co się zwalniają przyjmować na stawkach najmniejszych z powrotem czyli 2000 bo zaczynaja od nowa wtedy docenia co maja a premia będzie 300 pln i nie łazicie do kadr i nie skamlajcie niby tak złe u nas to po co wracacie

Hey
@Anastazja

A podobno łysy na robotach ma 9 koła bo był we Francji i kręci z ruda Anastazja za plecami baby z mikołowa to prawda ?

Dorota
@Hey

Widzę, że ploteczki mają się dobrze. A wy ile zarabiacie?

Ha ha
@Hey

Tak tak już wcześniej prubował zbajerował inne dziewczyny np panią Beatę b co już nie pracuje działki na dublach mieszkania własne biznesy co za (usunięte przez administratora) ale widzę ze jedna u uwierzyła naiwna laska podobno z nią mieszka podpowiem kim jestem jestem koleżanka z pracy mi tez ten kit chciał łysy wcisnąć nawet teraz niby na nadgodzinach był swojej gadał a ze mną się umówił przykro mi ale uciekaj od niego z daleka dobrze ci radzę

Czy zdarzają się nadgodziny w Nosag Polska. Sp. z o.o.?

Kadry Nosag

Zdarzają się nadgodziny jak w każdej innej firmie.

Aleksandra
@Kadry Nosag

Jak są one rozliczane później z pracownikiem w Nosagu? Odbiór czy jakaś ekstra stawka? ;) Jak często się zdarzają i najważniejsze - czy są obowiązkowe czy może samemu można sobie je dobierać by zwiększać sobie pensję lub mieć godziny do obioru?

@Kadry Nosag

Witam wczoraj na weselu jeden z pracowników powiedział że na gietarce zarobi 5 tysięcy na rękę Mariusz jestem ciekawy czy to prawda proszę o opinie

@Nowy

No ciekawe, jak to jest. Są pracownicy którzy po kilkudziesięciu latach. Nigdy nie zobaczą takiej kwoty

Prawda
@Nowy

Ta 3200 to max poz tym ten pan czego to on nie ma nawet fiata od taty przykre to ze ktoś jeszcze wieży w takie bzdury pamiętam jak się chwalił ze jego poleciała na działkę,chatę,biznes nie mogę się nadziwić ale jak niezbyt rozgarnięta to i poleciała na próżne słowa

Dorota

No stawki rynkowe nawet nie są tak wysokie. Przecież to dużo więcej niż średnia. I co wy tam robicie że chcielibyście tyle zarabiać?

Tak

Tak można robić na okrogło jak łysa dziobata pała po 12 dziobaki tak maja ktoś robi po 12 i dziobie a były mu babę dziobie ha ha w mikołowie

Squid

Czy polecacie prace na produkcji? Jak warunki stabilność zatrudnienia i zarobki?

Chyba R.I.P Związki zawodowe. Bo skoro tak każdy z Was umie dobrze liczyć .. to wydaje mi się że straciłem 5% premii w tym miesiącu i jeszcze kilka osób zwolniono. Więc co związki wygrały dla Nas tym buntem ? Akurat nie mam Facebooka, więc wytłumaczcie mi związki to co wygraliście dla ludzi, albo te krzykacze z bendingu niech mi wytłumaczą co dla nich związki wygrały. Bo się chyba pogubiłem.

зубной врач

A ty czemu się czepiasz więcej na palarni i na smartfo_nie siedzisz zamiastu pracować a potemu jeszcze wulgarni'e do swoich pracownik'w mówisz dzi'ewczino

@зубной врач

A ile na palarni siedzi członek ze związków ? Tyle samo. A ile na tel siedzi drugi człowiek ze związków ? Pisząc na grupie na Facebooku ? Tyle samo albo i więcej . A ile czasu związkowiec spędza na hali zbierając swoich zwolenników - tyle samo. Więc zanim zaczniecie znowu nagonkę to spójrzcie najpierw na siebie . I jak nie potraficie mi związki odpowiedzieć na moje pytania. To nie odpowiadajcie w cale. Bo nie miałem na celu wywoływać kolejna (usunięte przez administratora) burze. A widzę że bending inaczej nie potrafi- do końca będą bronić związków bo to jego ludzie. A jak przyjdzie co do czego to i tak za plecami nawet samych siebie obgadaja.

To

Nie masz Facebooka, ale widzisz że piszę, klamczuszko ????????????

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Nosag Polska. Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Brygadzista?
Alicja

Zainteresowała mnie praca w Nosagu jako Technik Jakości (https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/technik-jakosci,nuzle.plb110cead76d06aa02915fa22d991202c,tychy) Podpowiedzcie mi jakich pytań mogę się spodziewać na rozmowie kwalifikacyjnej i jakie powinnam podać "widełki" wynagrodzenia?

@Alicja

Ta oferta zatrudnienia nie jest już aktualna. Obecnie poszukujemy operatorów maszyn do pracy na produkcji.

szkoda że zaraz zwolniliście

Ogłoszenie na Technik do Nosag Polska. Sp. z o.o. pojawiało się w Praca.pl, polecacie aplikować?

Nosag

Wątpię że są przyjęcia ponieważ dopiero co były zwolnienia. Ale jakby co na przyszłość ..zależy na jakiego technika. Bo jak na moulding to tak, ale jak na bending to nie radzę. Jedna wielka klika i jeszcze jak przyjdzie co do czego to wystawia Cię na pożarcie żeby zachować swoje posadki.

Tajfun

Mam nadzieję że kiedyś zmieni się stosunek kierownictwa do zwykłych pracowników. Jak tak można traktować ludzi, to smutne.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Nosag Polska. Sp. z o.o.?

Weronika

Pracujemy na 3 zmiany 6-14 14-22 22-6. Choć W zależności od zapotrzebowania i działu zdarza się ze się pracujemy na 2 zmiany.

@Weronika

Jeżeli pracujecie na 2 zmiany, czy jesteście z tego sprawiedliwie rozliczani- a później dostajecie odpowiednią ilość urlopu? Chcę się dowiedzieć jak firma Nosag traktuje osoby w niej zatrudnione.

Technik jakości

Jestem zainteresowana praca w nosagu jako technik jakości. Czy ktoś mi jest w stanie nakreślić jak wygląda praca ? Zarobki ? Zespół? Kierownik w porządku ? Dziękuję za pomoc.

Pracownica
@Technik jakości

Witam, praca polega na zwalnianiu wyrobów, przestrzeganiu systemów IATF/Systemu Zarządzania Jakością, wykonywaniu testów jakościowych detali zgodnie z wymaganiem klienta. Dodatkowo technik jakości wspiera specjalistę jakości i w razie potrzeby wykonuje lub nadzoruje sortowanie detali. Pozostałych niezbędnych informacji dowiesz się na rozmowie kwalifikacyjnej. Wystarczy przesłać swoje CV do kadr :-)

Tj
@Technik jakości

Nie idź tam.. chyba że chcesz awansować na kierownika jakości. Bo takim jakiego teraz mamy to nie sztuka być .. w sumie to aż wstyd.

@Technik jakości

Hej, aplikowałeś? Sama jestem zainteresowana pracą w Nosagu, ale teraz zastanawiam się czy oferta jest dalej aktualna. Proszę opowiedz o rozmowie kwalifikacyjnej.

@Tj

Hej @Tj, możesz wyjaśnić? Czemu uważasz, że obecny Kierownik Jakości nie jest odpowiedni do tej pracy? Możesz napisać coś więcej o atmosferze w dziale?

Bogdan

Ktoś coś wie na temat tej nowej firmy Gessmann?

Ciekawy
@Bogdan

A co to za firma ?

Gumiś

Panie dyrektorze, nie jest panu wstyd dawać tak małe premie świąteczne dla pracowników

Bunia
@Gumiś

Przecież żadnych premii nie będzie.

Jedno wielkie kumoterstwo,zero szkoleń nowych pracowników, tylko telefony i bajery to podstawa .żal firma.

Rata

Szkolenie nowych pracowników - masz tu rękawiczki Idź tam - koniec szkolenia

@Rata

Długo pracuję w Nosag. I nie spotkałem się aby szkolenia tak wyglądały jak piszesz. Szkolenia nowych pracowników są teraz szczegółowe przez produkcję i jakość.

heee

plotkarski zakład wszyscy sie intersuja czyms zyciem maskra

Molo
@heee

A co masz na myśli?

Ciekawski

Czy dział jakości ma w końcu nowego kierownika ?

@Ciekawski

Ma i nie ma.Jest i nie jest. Jak go nie było było ok.Jest teraz chaos

Ktoś coś
@Ciekawski

On i tak nic nie wie więc co za różnica ? Inni kierownicy za Niego ogarniają, szczególnie kierownik produkcji. I wszystko się kręci. Dobrze że się mu kasa na koncie zgadza.

Człowiek
@Ktoś coś

Kierownik jakości to wizytówka firmy. Rozmawia z klientami itp. Przynajmniej na innych zakładach tak jest. Może źle go oceniacie. Niemożliwe, żeby osoba na tak ważnym stanowisku zachowywała się w sposób sugerowany powyżej i żeby nikt nie reagował. Prawda?

Nosag
@Człowiek

Też nie możemy w to uwierzyć że nikt nie reaguje...

???????

Powiem tak skoro większość wpisujących się tutaj to tacy bohaterzy to się przedstawcie i powiedzcie w oczy tym co wam w firmie tak bardzo przeszkadzają a nie wypłakujecie się na forum wyrzucacie wielkie żale a przyjdzie co do czego to nawet się odezwać nie potraficie haha bohaterzy z bomblami w nosie oby tak dalej????????????????

Zmartwiony

Przestan sie puszczać z byle kim żeby dalej robote miec już raz cię zwolnili drugi raz ci to nie pomoże chłopaka masz na zakładzie a rogi mu nadal przystawiasz AK idz po rozum do głowy ile ty masz lat

Zmartwiony

Dzisiaj zdarzyła się przykra sytuacja mianowicie Brygadzista Jacek wepchnął się do kolejki na bramie, co zdenerwowało innych pracowników. Napiszcie co sądzicie o takich sytuacjach

@Zmartwiony

Przecież jest ochrona na zakładzie, trzeba było prosić o interwencję, są profesjonalne szkoleni na takie sytuacje.

Tornado
@Zmartwiony

Są równi i równiejsi najwidoczniej.

Rafffu
@Zmartwiony

Bending może wszystko ;) nie wiecie tego ???

Tajfun

Stacha z jego ekipą po pałce i gazie powinni mieć :)

Zmartwiony

A ja słyszałem że zamiast produkować wstrzymujemy produkcję, chociaż klienci zamawiają. Prawda to?

Zostaw merytoryczną opinię o Nosag Polska. Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Nosag Polska. Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nosag Polska. Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nosag Polska. Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nosag Polska. Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 113 ocen.
  • Dojazdowa 9C
    43-100 Tychy