Opinie o Firma ZKS Ferrum S.A. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Firma ZKS Ferrum S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Firma ZKS Ferrum S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma ZKS Ferrum S.A. w Katowice

pulok

Wszystko co tutaj pisza to niestety prawda i jeszcze ci majstrowie poganiacze psów

pragmatyk

Mam wrażenie, że nowy zarząd zrobił sobie z ferruma swój prywatny folwark. Należałoby sprawdzić, czy aby nie kręcą na boku lewych interesów z firemkami którym dają zlecenia. Ciekawe gdzie podziały się terenówki kupione niby do transportu wewnątrzzakładowego w miejsce zdezelowanych platwormówek akumulatorowych? Zaczynają być łamane kodeks pracy i przepisy BHP - ludzie są przerzucani ze stanowiska na stanowisko bez badań lekarskich i szkoleń BHP - pozwalniali kupę ludzi i teraz łatają dziury jak się da, zmuszając ludzi do pracy na stanowiskach niezgodnych z umową o pracę. Robią jakieś kombinacje kadrowe przerzucając ludzi z Ferruma na spawalnię. Ludzi ze spawalni przerzucają do pracy w transporcie w Ferrumie - cyrk. Wprowadzili inwigilację ludzi jak w Boryszewie montujac kamery i bramki przy wejściu jak dla kiboli na stadion, a prawda jest taka, że należałoby zinwigilować zarząd. Co bardziej wartościowi ludzie zostali zwolnieni albo sami się zwolnili, lub się zwolnią. Za niedługo nie będzie z kim porozmawiać o sprawach technicznych. Czuję zniechęcenie pracą tutaj - kiedyś mi zależało, czułem się związany z zakładem mimo iż zarobki nie były najlepsze. Lecz pieniądze to nie wszystko. Ważniejsza jest atmosfera w pracy i satysfakcja z tego co się robi.

lolo

zapomniałem dodać ,że za (usunięte przez administratora) było źle ,ale wtedy zarabiałem więcej niż teraz i na podwyżki nie ma szans(usunięte przez administratora) ..mu na dobre zarobki liczyć nie możesz .

lolo

Radzę omijać ten zakład szerokim łukiem (usunięte przez administratora) Odkąd zaczęli tam rządzić panowie(usunięte przez administratora) wszczególności ten pierwszy rozwinęło się kolesiowstwo i nic więcej, pracuję tu 20 lat robiąc praktycznie wszystko i mam prawie najmnniejszą stawkę na wydziale ,większą stawkę odemnie mają ludzie po podstawówkach ,a ja uczyłem się w tym kierunku, najwyższy czas rozglądać się za nową robotą ,Kij Wam w oko panowie wyżej wymienieni.

Spawacz

Ee

Witam na jakie zarobki moze liczyc spawacz mag 135?

Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
NN

Tak źle to chyba jeszcze nie było.... Nie ma co komentować.

darek

Spółka zwiększa produkcję, więc chyba z zatrudnieniem nie ma aż takiego problemu. A jak to się przekłada na płące?

wyruchany

tak,to prawda.Dzięki panom gwizdałkowi i woźnicy firma jest na dnie! Obłuda,zakłamanie,wyzysk,przekręty,firmy "krzaki" oto codzienność w tej firmie! Dziś jest już nowy prezes choć smród jeszcze pozostał w postaci jednego z w.w pożal sie boże prezesów , wszyscy mają nadzieje że już NIE DŁUGO!

Handlowiec

Zakład oferuje wiele szkoleń np. z zakresu: "na układy nie ma rady", braku podejmowania decyzji, fałszu, obłudy, obgadywania, przekrętów. Nowoczesna hala produkcyjna dysponuje urządzeniami śmierdzącymi trupem z kampanii wrześniowej. Wszyscy pracują niewystarczająco, chyba że są znajomymi prezesów lub dyrektorów (ZSK lub Huty Ferrum). Zapraszamy! Pan(usunięte przez administratora) . nie jest już prezesem. Prezes jest nowy z... Huty Ferrum. Wszystko więc ulegnie zmianie! Będą wielkie zlecenia! Miliony zbiorników do przebudowy pokryją milionowe straty! Może.

ho ho ho merry christmas

nic dodac nic ujac :)

sm

"szykuje się tam duże zlecenie" ..... hahahaha.. Tekst powtarzany przez pana (usunięte przez administratora) odkąd został prezesem . Klasyczny przykład niewłaściwej osoby na niewłaściwym stanowisku.

Spawacz Mag

Chciałbym dowiedziec sie od kogoś kto pracuje w Zks Ferrum jaką stawkę mogą zaproponować za spawanie pod RTG na początek czy są premie dodatki????bo robiłem tam niedawno próbki???Podobno szykuję sie tam duze zlecenie jakie firma ma dostać????

pracownik jeszcze

za starego zarządu firma z przyszłością ale teraz chyli się ku upadkowi,dyrektor i prezes zaprowadzą ten kiedyś duży zakład do upadłości, odradzam pracę w tym folwarku panów P. i F. chyba,że ktos chce pracować i nie wiedzieć za co(zamiast podwyżek są obniżki średnio o 4 zł/godz)

Zostaw merytoryczną opinię o Firma ZKS Ferrum S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w Firma ZKS Ferrum S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Firma ZKS Ferrum S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma ZKS Ferrum S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Firma ZKS Ferrum S.A.?

Kandydaci do pracy w Firma ZKS Ferrum S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Firma ZKS Ferrum S.A.