Opinie o Firma ZKS Ferrum S.A. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Firma ZKS Ferrum S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Firma ZKS Ferrum S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma ZKS Ferrum S.A. w Katowice

katowiczanin

Jak zarobki na początek wyglądają na spawalni? Po jakim czasie możliwa podwyżka? Jakieś premie? Macie tam w ogóle jakiś socjal (bony, gruszka, multisport). Jaka panuje atmosfera?

Poldek

Siemanko słyszałem że prezesi i dyrektory którzy byli pod HW i spowodowali upadłość dalej rządzą to jest chore

loczek

O czym Ty piszesz, pracuję tam już jakiś czas i nie widziałem ani jednego zbiornika LPG ...

loczek

ryż

a na batorym bez gazu,prądu i wnet bez wody.wiecie coś nowego

Spawacz

Ee

Witam na jakie zarobki moze liczyc spawacz mag 135?

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice
ryż

czy ktoś wie co Batorym

tigg

slaba kasa, kolesiostwo, podlosc i kablowanie, zmiana decyzji przez majstrow co 5 min jak nie ten to ten kazdy udaje boga a sie ch.. zna. Szczegolnie te dwa pokemony ze spawalni! Na montazu egzmain jakbys bombe skladal a i tak szlifujesz! A typ co po budowlance kible lepil sklada na cm! Slabizna i syf, wiecej sprzatnia i poprawania ale bvyl;e szybko , to kpina , konstrukce na Opole to zjebane juz na starcie !

loczekQQ

3 miechy robilem, syf i wstyd, mozesz slabo zarabiac bo godziny zabieraja i tyle gadki, na spawali dno gdyby nie ludzie z pod firmy, a i niektorzy to miernoty ale koledzy, majstrowie ze spawalni i kiero, to robole bez szkoly co ganiac ludzi umieja pyskuje a nie wie o czym w ogole, na montazu lepiej, niby czestochowa ale oni zrobia, a kolega czy jakas rodzina co nie wie jak skladac recznika dupe lize, kolesiostwo, i rodzinka na calym zakladzie.. gra w kulki i podpierdalacze, oboz pracy chronionej.. zeby miec 2500 brutoo to wszytskie weekendy haha powodzenia!

Foreman

Witam, bylem tam na wlasnej dzialanosci, ta firma to oboz pracy,na spawalni to majstarmi sa rob*le co jeden udaje ze sie zna a drugi Cie straszy ze godziny zabierze i ciagle wydzwania tyle moze, pod zakladaem stawka 11-13 zl brutto niby na start,ale moga Cie tak trzymac ile chcą, polowa pracownikow pod zakladem to dziekuje bogu,ze ma robote bo im zaklad zycie uratowal, nieudacznicy, rodzinka i kolesiostwo, kable.. Co wc*uja graja i placza ze inni tez graja,a robota wiecznie zjebana. A kasa jak mowia jest tylko w weekendy,dla d*powlazow. Syf,brak narzedzi to pikuś,jak idziesz do kibla czy na sniadanie wracasz a reduktor pod*ebany! Nikt Ci prawdy nie powie bo zaraz sprzedaja, tak tam jest. Kierownik to udaje ojca chrzestnego. Nauka mlodego to gitara i robienie psychozy bo kazdemu sie nudzi, i udaje waznego a ch.. umie.

normalniejszy

Chciałbym spotkać kogoś kto w ZKS zarabia 1500 zł brutto... Może ktoś kto zaczyna pierwszy miesiąc pracy i jest zatrudniony na próbę. Z tego co wiem faktycznie ok 12-13 zł taki gość dostaje. Normalnie stawki od 15-20 zł zależy co kto potrafi. Jak ktoś potrzebuje dorobić to nadgodzin ile się chce. Płatne uczciwie 100 %. Smród, zimno, faktycznie nie jest to kancelaria prawna, ani prywatna klinika. Polecam każdemu kto ma maturę szybo na studia prawnicze albo medyczne.

transport

Ferrum nie płaci za usługi transportowe- ostrzegamy pzrewoźników

transport

Ferrum nie płaci za usługi transportowe- ostrzegamy pzrewoźników

rudek
@transport

To jest brutto. Nikt nie podaje płacy netto. Jeśli pensja w okolicach 1500 zł w smrodzie, zimnie i hałasie ci pasuje to polecam.

medalik

krasnal, ten z anoreksją? dobre! a jak tam super prezes KK? :-)

rudek

Ja na Ferrumie pracuję już ładnych parę lat( nie mylić z ZKSem). Po przejęciu firmy przez Pietrzak Holding w firmie jest dno i kilo mułu. Zarobki w granicach 13-14 zł na godzinę to norma. Dla ferajny stawki są wyższe! Rozlatujące się maszyny, zero inwestycji i poważnych napraw. Na nic nie ma kasy. Tu się ludzi nie szanuje. Jak chcesz usłyszeć, że na sprawnym urządzeniu, każdy głupi będzie pracował, to polecam.

firmowiec

Niestety Runda to prawda huta ferrum schodzi na psy odkąd pojawili się ludzie z częstochowy.Tych dwóch pajaców ten krasnal i ten z anoreksją wszyscy ,którzy wiedzą o kogo chodzi,czekamy tylko kiedy ich wyj...ą.Nie ma z kim normalnie pogadać a jak komuś coś powiesz to zaraz wszyscy wiedzą.Chorzy ludzie i atmosfera.Kierownictwo też nie lepsze byle im było dobrze reszte mają w głębokim poważaniu.No ,ale trzeba zapier....ć.Ja w tamtym miesiącu zarobiłem niecałe 1500 zł,na opłaty wystarczy ale będe musiał chyba zabrać się za zbieranie złomu.cześć.

gość

To prawda zapierdzielał cały miesiąc i na papierze 1200,1600 zeta.A te darmozjady medaliki to słyszałam, że nawet po 3000,4000 koła.Dziwię się chłopakom,że na takie coś pozwalają. A ponoć jeden z majstrów pije na zakładzie alkohol. Parodia a nie zakład.

firmowiec

Widzę uderz w stół a nożyce się odezwą.O czym pisze urażony, rozsądny, to bzdura. Pracowałem tam i po trzech miesiącach przy drugiej umowie miałem dalej na papierze 11.50 brutto. A ty gościu piszesz, że ktoś tu kłamie. Zapewne jesteś tym przydupasem i masz 20 zł na godzinę. Może się komuś wypiołeś.Właśnie znajomy tam robi, zapierdzielał cały miesiąc i dostał niecałe 1650 złotych. No i gdzie te 2500.A jeszcze w dodatku ta chora atmosfera, dno. Pozdrawiam.

Jegozek
@firmowiec

brawo...nie znam osoby co by tam zarabiala 1000zl...panowie;) bez przesady;))

Rozsądny

Jak sie czyta te bzdury rozżalonych pewnie zwolnionych nierobów, to sie chce wymiotować. Kto zarabia 1000 zł? Stawki chodzą 15-20 kilka złotych. Faktycznie na próbę dają jakieś 12 zł ale na krotki okres. Poza tym wszystko legalnie, nadgodziny płatne uczciwie. Nie jest cudownie, ale bez przesady. Chciałbym zobaczyć pracownika który dostaje na rękę mniej niż 2000-2500. Może ktoś kto pracuje pierwszy miesiąc. Ja myśle ze lepiej przyjść i sprawdzic niż czytać takie bzdety. Szkoda po prostu ludzi którzy mogli by znaleźć nienajgorsza praca a nie przyjdą po przeczytaniu tych kłamstw. A pracy i zleceń coraz więcej i przyjmują do pracy. Ale jak przychodzi spawacz i nie potrafi włączysz maszyny no to sorry. Zostaje mu wpis na gowork.

firmowiec

Co do poprzedników piszących przede mną to z niektórymi się zgadzam obłuda, chamstwo pracowników, polak dla Polaka hu...to co mnie tam zaskoczyło.Te przepaści stawowe odbijają się głównie na atmosferze w zakładzie. Jak koleś z Częstochowy mówi do tutejszego pracownika, że za 15 złotych to nie wstawał by rano z łóżka to tylko gość zasługuje żeby go wyje...z roboty.Ale w tej firmie tylko oni mają prawo do napięcia się na zakładzie wódki albo piwa.Parodia goni parodie odkąd pojawili się ludzie z huty Częstochowa.Nie ma nic dziwnego, że tam wszystko upada.Teraz pracuje w normalnym zakładzie i z normalnymi ludźmi.pozdrowienia.

spawacz

Pracowałem 2 lata chamstwo.parszywa atmosfera.kierownictwo traktuje cie jak niewolnika

Mariusek

Pracowałem aż miesiac jak zobaczyłem wypłatę to już więcej mnie nie widzieli , mam uprawnienia na suwnice a oni dali mi palnik i kazali palić blachy przez 8h dziennie jak zobaczyłem na pasku niecałe 1100 zł podziękowałem , i zdecydowanie odradzam jak chcesz robić i nic z tego nie mieć to tylko na Zks ...

Zostaw merytoryczną opinię o Firma ZKS Ferrum S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w Firma ZKS Ferrum S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Firma ZKS Ferrum S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma ZKS Ferrum S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Firma ZKS Ferrum S.A.?

Kandydaci do pracy w Firma ZKS Ferrum S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Firma ZKS Ferrum S.A.