Opinie o Altom Sp. z o.o. Fabryka Okien w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Altom Sp. z o.o. Fabryka Okien. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Altom Sp. z o.o. Fabryka Okien o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Altom Sp. z o.o. Fabryka Okien w Toruń

Arek

Dobrze mi się tam pracowało polecam.

@Arek

Widzę, że dobrze wspominasz pracę w firmie Altom w Toruniu i ogólnie masz pozytywną opinię na temat tej firmy. Szkoda tylko, że napisałeś tak niewiele konkretnych informacji, przez co Twój komentarz nie jest do końca pomocny dla użytkowników. Możesz wymienić konkretne plusy pracy w tej firmie?

Mateusz

@władek jesteś pracownikiem tej firmy? Poszukuje paru informacji

Jarek

Od dwóch tygodni czekam na wycenę okien i bramy garażowej do domu który zaczynam budować. Cisza trwa, dzwoniłem do handlowca 3dni temu i obiecał że wyśle mi na @ jeszcze nie wysłał.

jeck
@Jarek

Witam jak by była potrzebna balustrada zapraszam spawam .

Władek

Bardzo dobry pracodawca więc już nie narzekajcie, daleko trzeba byłoby szukać drugiej takiej.

Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży

Na rekrutacji deklarują szczerość i otwartość oraz możliwości rozwoju osobistego. Na słowach się kończy... Brak profesjonalizmu. Nie polecam

Jedynym z elementów rekrutacji była rozmowa z przyszłym prezesem (syn). Pytania w stylu "jakim zwierzęciem chciałbyś być". Brak pokrycia słów z czynami. Z perspektywy czasu rozumiem negatywne opinie o produktach firmy.

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik mroźni
Bolesławiec
Wielkopolski Indyk Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.

polecam firmę pracowałem w tej firmie niestety musiałem wyjechać za granicę

@Paweł

@Paweł, w takim razie Tobie może łatwiej podzielić się wiedzą o warunkach w Altomie. To prawda, że zarobki to 2000 zł na rękę i niewiele więcej w ramach premii uznaniowej? Może znalazłbyś chwilę, żeby odpisać.

@Beata

prowizja zależy od Ciebie to kompletna bzdura tyle to dostajesz, za to że Ci zależy a. nie masz wyników

Jarek

Firma stawia kompetencje a płaci za wyniki system prowizyjny mam na myśli handlowy - od co - jeśli chcesz pracować to aplikuj na pewno zostaniesz doceniony jeśli chcesz się jedynie załapać to nie warto podstawa to jakieś 2000 tyś na rękę.

Łukasz
@Jarek

Czy, aby móc z powodzeniem aplikować do pracy w firmie Altom, należy mieć doświadczenie zawodowe? Jak firma podchodzi do osób, które go jeszcze nie mają, a chciałyby spróbować swoich sił jako przedstawiciel handlowy? Mógłbyś osobom dopiero po studiach polecić pracę w tej firmie? Odpowiedz proszę.

jaro2
@Łukasz

ja ci odpowiem. na start dostaniesz 1800 +100/200zl uznaniowej bo sie wdrazasz i nigdy to sie juz nie zmieni

Łukasz
@jaro2

Nie ma szans na to, aby z upływem czasu zwiększyć swoje wynagrodzenie za pracę w firmie Altom? Zdarzają się przypadki, że firma potrafi docenić pracownika i oferuje mu podwyżkę bądź awans na wyższe stanowisko? Proszę, abyś opisał szczegółowo, jak to wygląda w tym miejscu.

dorian
@Łukasz

jeśli chodzi o podwyżki to są raz do roku ale wypłata jest przed i po podwyżce taka sama. czy robisz nadgodziny czy nie pensja jest bez zmian. praca na produkcji ciężka, często w hałasie a humor szefowej zmienny.

@dorian

@Dorian Nie zabardzo rozumiem. Piszesz, że w Altom Sp. z o.o. Fabryka Okien są podwyżki, ale wypłata przed i po jest taka sama. Możesz trochę wyjaśnić tę kwestię? Będę Ci bardzo wdzięczna.

@dorian

tyle, że na produkcji żądzą brygadziści coś ci się ostro pomieszało

Jagoda

To rozumiem, że sama podstawa nie powala,ale prowizje są fajne i dla nich się warto tu zatrudnić. Czy trudno jest wypracować sobie dobre prowizje?

@Jagoda

ja uważam, ze nie ta firma to duży potencjał i klienci sami często wracają więc o zlecenia nie trudno a nich się zbiera ładna prowizja :)

Luk

Witam. Nie polecam tej firmy , Obsługa nie miła , 3 tyg.zwłoki , przekładanie montażu z dnia na dzień , montażyści dramat , podczas demontażu starych okien popalili szlifierka kątowa nowe okna (szyby) i oczywiście reklamacja nieuznana.

@Luk

to chyba jakiś żart - jeśli już to montażysta czyli pod wykonawca ale na pewno firma się tego nie wyparła za bardzo wczuwają się w każdego klienta - to super firma i świetne okna - nowoczesne maszyny - to nie ser opinia

DANIEL

polecam pracę w tej firmie - to dobra ciekawa praca pieniądze też spoko

No name

Zajmowałem się montażem okien dla tej firmy . Niestety ciężko uzyskać pieniądze , po licznych prośbach trzeba się ubiegać o nie dalej.(usunięte przez administratora)

Tymon

Podpowiecie jak przebiega rekrutacja i czy trudno dostać się tu do pracy?

Olin

Firma jak firma, płaca jak płaca ciekawa jak na Toruń

Markos

Polecam pracę

Justta

Praca z Klientem nie należy do łatwych ale fajna praca, z wyzwaniami, ładne wnętrza , fajni ludzie choć łatwo nie jest ...

Janusz

Dobra praca, pieniędze też spoko, jedna zmiana.

Mirek

Polecam firmę

Aga

To komletne bzdury jakiś rozżalony koleś ????

taak
@Aga

a może koleżanka?

qwerty

W tej firmie NAGMINNYM jest ustalanie na rozmowie kwalifikacyjnej zarobków, a potem nie wywiązywanie się z tego. W standardzie są zapewnienia, że oczekiwana przez nas pensja jest uczciwą kwotą, że ochlajtusów za 1700 się w firmie nie zatrudnia itd. Ale na umowie jest co innego - podstawa duuuuużo niższa od oczekiwań + premia uznaniowa - i jest ona wypłacana w rzeczywistości, tylko nie wiem czy jest satysfakcjonująca dla kogoś. Rekordzista otrzymał na umowie podstawę w granicach 40% kwoty z rozmowy rekrutacyjnej, a potem premię, która wynosiła 0,00 ;) Dlatego przed pierwszym dniem pracy warto zobaczyć swoją umowę, żeby nie było zdziwienia. Poza tym praca na produkcji jest ok - lekka i bezstresowa (nadgodziny wliczane w premie tzn. pensja w miesiącach z nadgodzinami i bez nie różni się za bardzo), natomiast praca w biurze wiąże się z nieustającą zmianą humorów prezesowej oraz z bardzo ciężkim w komunikacji prezesem.

Jaro
@qwerty

Ej Ty qwerty a skąd ty to wiesz podlegałeś prezesowi to co tam robiłeś. Może byłeś po prostu słaby¿

qwerty
@Jaro

Może.. ale jaki ma to związek z niedotrzymywaniem warunków z rozmowy?

Iza

@taak, mógłbyś, uzasadnić, swoje mocne słowa? Pracowałeś w tej firmie, czy tylko słyszałeś jakieś plotki o takiej sytuacji? Na tym forum wypowiadamy się wiarygodnie i obiektywnie o firmie, w której pracowaliśmy lub pracujemy, tak aby inni potencjalni pracownicy mogli rozważyć zatrudnienie.

@taak
@Iza

widzę , że Pani prezes czuwa

Jacek

Podpowiedzcie jak się pracuje w firmie. Mam zamiar aplikować.

Zostaw merytoryczną opinię o Altom Sp. z o.o. Fabryka Okien - Toruń

• Jak się pracuje w Altom Sp. z o.o. Fabryka Okien?

Zobacz opinie na temat firmy Altom Sp. z o.o. Fabryka Okien tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Altom Sp. z o.o. Fabryka Okien?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Altom Sp. z o.o. Fabryka Okien?

Kandydaci do pracy w Altom Sp. z o.o. Fabryka Okien napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Altom Sp. z o.o. Fabryka Okien
  • Polna 11 A