Opinie o Evres Firma Sprzątająca Emilian Klinkiewicz w Łódź Promienna 18

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Evres Firma Sprzątająca Emilian Klinkiewicz. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Evres Firma Sprzątająca Emilian Klinkiewicz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Evres Firma Sprzątająca Emilian Klinkiewicz w Łódź Promienna 18

Pracownik Nowy wpis

Nie polecam pracy w tej firmie. Nie szanują pracownika . Nie płacą na czas pensji albo wcale nie płacą. Nie odbierają telefonów. Pan Szef zamyka się i udaje że go nie ma. Szkoda czasu i nerwów.

Miki Nowy wpis

Ten Emilian miał agencje ochrony V88 pózniej Evres.Słuchajcie wydymał kilkaset osób na kase.Ja z uwagi na umowe o prace dostalem po pół roku od syndyka.Ci ze zlecenia nie dostali nic.Tam nie ma majątku tylko lapitał zalozycielski wymagany 5 tys zl.Poza tym uważajcie jeśli macie kilkudniowe poślizgi uciekajcie

Emilia Nowy wpis
@Miki

Jak widzisz, jest to profil łódzkiej firmy sprzątającej Evres. Czy to co napisałeś, ma jakiś związek z tą konkretnie działalnością? Ja szukam tu opinii pracowników-konserwatorów i innych. Jak Wam się pracuje w Evres?

kkk Nowy wpis

to jest chyba pomyłkowy wpis nie dotyczący tej firmy

Kacper

Czy wymagają ukończonej matury?

@Kacper

Witamy serdecznie Nie nie wymagamy ukończonej matury. Zapraszamy serdecznie, mamy kilka ofert pracy. Pozdrawiamy.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Evres Firma Sprzątająca Emilian Klinkiewicz? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk

Ta firma to (usunięte przez administratora) nie wypłacają pensji, właściciel niewypłacalny, sprawa v88 w prokuraturze, ponad 100 osób nie dostało wynagrodzenia, nie dajcie się nabrać, jestem byłym pracownikiem, zostałam pozbawiona pensji i środków do życia

Artur

Dobrze wspominam pracę w Evres. Dobre 2 lata, płacili zawsze na czas, atmosfera też ok. Gdyby nie przeprowadzka pewnie dalej bym pracował.

Emilia
@Artur

Cieszę się, że w końcu ktoś zechciał powiedzieć tu coś na temat pracy w Evres. Jest to o tyle ważne, bo w Internecie nie ma praktycznie nic o tym pracodawcy. Pracowałeś w tej firmie dwa lata, a wiec na pewno jest to godne polecenia miejsce pracy. Powiedziałeś, iż płacili tam na czas. A na jakim poziomie kształtowały się zarobki, wówczas jak tam pracowałeś?

Aktualność
Drodzy Użytkownicy Serwisu GoWork.pl!

Witamy Wszystkich na profilu firmy Evres - Cleaning Service

Na początku bardzo serdecznie dziękujemy za tyle pozytywnych komentarzy pozostawionych na naszym profilu. Dziękujemy za wszystkie dobre słowa, które motywują nas do dalszego działania.

Od tej pory będziemy starali się aktywnie uczestniczyć w dyskusji na forum i informować Państwa o wszystkich zmianach zachodzących w naszym przedsiębiorstwie.

Prosimy jednak pamiętać, że nie wszystkie kwestie mogą być poruszane publicznie, w takich wypadkach zachęcamy do kontaktu bezpośredniego pod adresem info@grupaevres.com.

Chcemy również przypomnieć, że nad poprawnym działaniem forum czuwa administrator portalu - umieszczane wpisy muszą być bowiem zgodne z prawem polskim i regulaminem serwisu. W innym wypadku będą usuwane.

Zapraszamy do merytorycznej dyskusji,

Zespół Evres - Cleaning Service

NowakM

Mnie nikt nie skrzywdził a widząc te same wpisy w kilku miejscach w sieci mam obawy czy można w to wierzyć. Pracuję od roku i jakoś takich rzeczy nie widzę.

JolkaTracz

Przeczytałam, że są ludzie którzy narzekają na Evres, więc chce powiedzieć tym, którzy jeszcze firmy nie znają, żeby sami się przekonali. Ja ze swoich doświadczeń muszę powiedzieć, że dziwią mnie narzekania, bo ja jestem zadowolona z pracy w Evres. Firmy sprzątające działają rożnie, zwłaszcza gdy mają mało miejsc do sprzątania. Evres ma dużo klientów to i jest dużo pracy i można zarobić.

Julia

@Paweł Czy sytuacje, które opisujesz, zostały zgłoszone? Czy osobiście ich doświadczyłeś? Będę wdzięczna za szczegółowe odpowiedzi - zwłaszcza, że większa ilość informacji będzie znacznie bardziej pomocna dla osób, które nie są tak bardzo zaangażowane w temat sytuacji finansowej w firmie Evres.

@Julia

Niestety tak, ja i znajomi pracownicy. Osobiście. A chwilę tam pracowałem, koordynowałem pracę.

Julia

@Anna Poświęciłaś w swoim komentarzu wiele uwagi kwestii nieregularnego wynagrodzenia. Czy możesz opisać konkretną sytuację, która by to potwierdziła? Jak długo trwa to zjawisko? Dlaczego taka sytuacja miała miejsce, czy istniały ku temu konkretne powody? Czy próbowałaś wyjaśniać to ze swoim pracodawcą?

Gregor

Czy wszystko w firmie jest ok? Szukam pracy i miałem nadzieję na opinie pracowników.

Mariola

Muszę podzielić się opinią. Firma Evres jest firmą która jest dobrym płatnikiem. Wszystko na czas.

nie mam problemu z wypłatą

Ja od czerwca 2016 u Pana Alka

Radek

Ja pracuje od stycznia 2016 a wy? Ciekawe czy kiedyś się spotkaliśmy na obiektach bo tu tylko same imiona i niki :)

Aleksandra

Ostrzegajcie się przed samym sobą. Pracowałam w Firmie Evres Cleaning i współpraca układała się bardzo dobrze. Ze względów rodzinnych musiałam się sama zwolnić. Polecam firmę jako dobrego pracodawcę

?KIEDY 4 Miechy wystarczy?

praca ok. zapłata ??

pracownik ochrony

patro010585 weź się ogarnij człowieku już spamuje konkurencja za długo cisza była , daj nam pracować

pracujący

z moich informacji wynika że nie masz człowieku co robic i zyjesz życiem innych ludzi zajmij sie sobą

Zostaw merytoryczną opinię o Evres Firma Sprzątająca Emilian Klinkiewicz - Łódź

• Jak się pracuje w Evres Firma Sprzątająca Emilian Klinkiewicz?

Zobacz opinie na temat firmy Evres Firma Sprzątająca Emilian Klinkiewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Evres Firma Sprzątająca Emilian Klinkiewicz?

Evres Firma Sprzątająca Emilian Klinkiewicz
2.6/5 Na podstawie 10 ocen.

Evres Firma Sprzątająca Emilian Klinkiewicz