Opinie o Fakro WDF Sp. z o.o. w Mielec

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Fakro WDF Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fakro WDF Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fakro WDF Sp. z o.o. w Mielec

Ja wiem że nie mam tu nic do piwiedzenia jestem tylko zwykłym szczurkiem lubię Kawkę lubię coś za darmo dostać jestem już zmęczona dajcie mi coś np.Kawkę kości itp yhy to tyle jestem biedna....

Jabol....
@Anna

Witam Anno szczurkowo jest mi żal Ciebie i tyle praca praca i nie lidl bieganie po promocjach tylko praca ok ok ok ...

Hej, boicie się kolejnej fali pandemii, czy firma dobrze sobie radzi w tej sytuacji?

Miś

Dalej robotę lżejsza na montażu można załatwić poprzez podlizywanie się mistrzom ??? Banda nierobów i leserów wszystko po układach rozwalić tych gości ,pomieszać między działami... A nie robota za podlizywanie się jeszcze ten kierownik dramat ...nie da się nie można nie należy się panu ????‍♂️

Dziewczyny jaki styl panuje w Fakro WDF Sp. z o.o.?

Xxx

Styl retro.

Wagabunda

Na produkcji zielone spodnie i koszule w kratę część popyla w pomarańczowych beretach. Biuro różnie głównie to co da się znaleźć w lumpeksach.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Monter Stolarki Otworowej – Okien Pionowych i Bram w firmie Fakro WDF Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Andy

Coś wiecie że szykują sie jakies podwyzki?

Sabina

Nie chcę mieć nic wspólnego z kierowniczką (usunięte przez administratora)ale dajcie jej pracę niech poczuje co to jest praca na cały etat nie 2 godz.pracy i tyle kawa i potem kawa i jeszcze raz kawa i się ogarnij kobietko. Mam na ciebie chaczyk już to zgłaszam Misssko Fakro....

Montaż schodów

Wszystkiego najlepszego w nowym roku składamy dla Misski Fakro ażeby ta Paniusia w nowym roku 2021 wzięła się w końcu do pracy pełną parą prosimy cię ogarnij się (szczurku) i praca jeszcze raz praca w 200 % normy rób a będzie Ci to chwalone nie sęp już nic tylko praca praca Pani Missss ...

Rolety
@Montaż schodów

300% normy rób Misko będzie wtedy ok dzięki Ci i nie darmoszka w głowie twojej siedzi tylko daj coś od siebie ok pozdrawiam Cię Piękna Miss ..

Wojtekłysy

Czuje u was Oodraze, tak źle pisać o koleżance

Max

Ok tak tak takak jest prawda ok.

THOMAS

A kiedy rudowłosa piękność "miss" Fakro zacznie pracować na pełny etat , pomyliła robotę z kawiarnią bo co chwilę nosi jakieś kawy , bardzo lubi darmoszkę przyjść w Sobotę poleżeć

@THOMAS

Tak nasza piękność szczurek powinna pracować tylko na pól etatu 4 godz.i do domu a w soboty nie do pracy bo ona nic nie robi tylko bojczy gada i tak w kółko ludzie nie dajcie się tak jej dajcie jej prace na 8 godz.niech zapiernicza Paniusia .

Ragina
@Golonka

Misss Fakro dobre Rudowłosa piękność, coś pięknego i niedrogo za darmo za kawę zrobi wszystko pozdrawienia dla misss FAKRO .

THOMAS
@Golonka

@Golonka , kurcze teraz za nadgodziny 50-tki więc rudy szczurek chyba załamana że mniej darmowej kasiurki wpadnie o ile w ogóle nadgodziny będą he he , ile można się kurde szwendać bojczyc palentac i jeszcze za to pieniądze brać że się niby jest w pracy i się niby pracuje ???!!!!!!

@THOMAS

Daj jakieś zdjęcie bo nie wiem która to jest

@ja

Zdjeć ci nie damy bo przecież sam wiesz że misss Fakro jest tylko jedna jedyna (Szczurek się zwie ) zapraszamy do nas produkcja schodów tylko przynieść coś dobrego i za darmo i wszystkiego się dowiesz pozdrawiamy.

@THOMAS

Tak ona nawet za 25 % zostanie bo w domu yrzeba zawsze coś zrobić a w pracy krajem bokiem i jest ok nawet jej mopa dali do sprzątania swojego biura a i tak nie umie go obsługiwać taka jest prawda.

Adam. ..
@Golonka

Tak zgadzam się z kolegą za 10 % nawet zostanie w pracy a my i tak za Miss robimy robotę trzeba to zgłosić bo tak mie może być nie dajcie się tak wykorzystywać.

Golonka.

Jaka Miss kto to jest macie tam Miss dajcie jakieś namiary na Miss to ją wyślę do Afryki na wybory Miss Afryka 2021 i tam zostanie na stałe miss świata Afryka ....

Sylwia

Jak wygląda tu praca jako kupiec ?

Zaba

Czy pracuje jeszcze molestowanik z Rzochowa na profilach

@Zaba

Takkkkkkkkkk

Pięter
@Adam

Umowy dali kto (usunięte przez administratora) liże na stałe a kto normalny człowiek który cieszko pracuje to na 1 rok śmieszne

Don Pedro

(usunięte przez administratora) firma jedni pracownicy (usunięte przez administratora)bo mają 3 razy więcej roboty jak inni a wypłaty i premie takie same to gdzie tu kurde sprawiedliwość , to samo jest z nadliczbowkami jedni zostają żeby naprawdę pracować a inni zostają bo mają na to przyzwolenie żeby się poszwedac bo są pazerni na kasę , od 7 do 15 (usunięte przez administratora) robią to i zostają bo co im zależy , jak by się przez 8 godzin orobili jak woły to by spierdzielaj do domu jak po zmyciu

Kama

Koronowirus w natarciu. a jak mamy sie przebrac w szatni gdzie dziewczyny sie stykają tyłkam......i jaki mamy utrzymac odstęp hehe...... w szatni nie ma odstępu haha...A słyszałam ze na schodach wykryto koronowirusa......A firma dalej działa gdzie badania pracowników na obecnosc koronowirusa ....gdzie kwarantanna........tak sie zyje w firmie Fakro

Ala
@Kama

A kiedy dbano o pracownika w firmie Fakro....liczy sie produkcja Nie CZłowiek....tyle w temacie

ziom

Czy dalej braki pracowników na Fakro jak widzę po 3 latach jak sie zwolniłem to dalej najnizsza krajowa a organizacja na nie których działach dalej (usunięte przez administratora) .....

MadMax

Orżnęli mnie na premii na 200 zeta a teraz rozdają jakiś TRAN na zdrowie za dychę hipokryci jedni

fensi

dalej bieganie po stanowiskach pracy .....a wyplata tylko jedna, zmiana stanowisk pracy ....ganiaja cie po innych stanowiskach .a wszysyko to za najnizszą ktajową .brak awansów w tej firmie .mają swoich przydupasów co nic nie robią ....na produkcji nie polecam praca za marne grosze.....

Aaa
@fensi

Cala prawda

Viki

Kierownicy są nieuczciwi i pozbawiają pracowników niesłusznie premii sezonowej która się im należy jak spełniają warunki co do urlopu i chorobowego , a oni wymyślają sobie jakieś swoje dziwne zasady żeby jej nie dać więc wynika z tego że biorą ją chyba dla siebie bo jak inaczej o tym myśleć

Obserwator

Podobno w WDF pracownicy nie umieją pisać i dlatego na nic nie narzekają.

nik

Czy to prawda że Podra ma wirusa?

Zostaw merytoryczną opinię o Fakro WDF Sp. z o.o. - Mielec

• Jak się pracuje w Fakro WDF Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fakro WDF Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fakro WDF Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 61, z czego 8 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fakro WDF Sp. z o.o.
1.1/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Wojska Polskiego 3
    39-300 Mielec