Opinie o Fakro WDF Sp. z o.o. w Mielec

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Fakro WDF Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fakro WDF Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fakro WDF Sp. z o.o. w Mielec

Rad

(usunięte przez administratora) firma , pracują w niej wredni złośliwi ludzie włącznie z całym zarządem - nigdy więcej, obchodzić ją z daleka

To prawda tylko (usunięte przez administratora) moja dobrze reszta się nie liczy A ten szwedacz jg na wszystkich donosi miernota jakaś sam nic nie umie ale język to ma...........!

Żelazo

Czy dalej na profilach ,dezorganizacja bo jak odchodziłem to ten brygadzista to nieogarniety, nic nie załatwi braki w pracownikach itp ,. kto takiego ciecia zrobił brygadzistą totalnie ta osoba nie naddaje sie na to stanowisko...Pracowałem tam kilka lat ale odszedłem ze wzgledu na niskie zarobki....o organizacji na profilach nie wspomne, pozdrowienia dla brygadzisty nieogara na profilach....

Zmiana
@Żelazo

Dobrze prawisz brachu zwykły cieć

MŁODY

Kto pije piwo w barze po pracy z brygadzistą z profili to ma lepiej , jest lepiej traktowany przychylniej a jak nie to musi zasuwać za trzech takie tam są układy i ukladziki

Ilona
@MŁODY

No to to już świadczy o tej osobie. A jakbyś miał tak porównawczo napisać. Co więcej musi robić osoba, która tego piwa po pracy nie pije? Tak konkretnie.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Monter Stolarki Otworowej – Okien Pionowych i Bram w firmie Fakro WDF Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Orm

A jak tam u was zaraza?

Maciek

U bórego dają 800 stuwek więcej.

Benia

Dziewczyny, czy wie ktoś dlaczego my robimy na prof. po 12 a KJ po 6 godzin?

Banan
@Benia

Bo to są kobiety karmiące więc pracują krócej.

Sedi

Pozdro dla wszystkich

To ja

Szkoda że się zwolniłem z firmy Fakro.Szkoda szkoda że tak późno.Szkoda mi tyle lat które tam spędziłem.

Nowy Sącz

Czy na podzarazie ludzie się już poznali, czy jeszcze pracuje u was?

Czarny

Jeszcze nie

Szczery
@Nowy Sącz

A gdzie mu będzie lepiej jak nie u nas. Zasygnalizuje pare spraw do Wojtka i niedługo będzie awansik. Jakby lewus był taki dobry to by z Barlinka nie wyleciał. Ale w Fakro jego poziom wiedzy jest wystarczający. Donosy+podpieprzanie na dyrektora i na nas=sukces marnego człowieka.

Dron
@Nowy Sącz

Kto to jest ten podzaraza, bo nie kojarzę

@Dron

Niby kierownik ale dla nas nikim

Zbychu

Dlaczego nie wybiezrzecie nowych brygadzistow? Ciegle Ci sami przyspawani do stolkow. Zaden z nich nie ma pojecia o koerowaniu zespolem ludzi. Jakby nie sami lidzie ze sie moedzy soba dogaduja to by nic z tej fabryki nie wyszlo. Profile, roleta zewnetrzna, markiza, schody. Straszne kolesiostwo. Jeden warty drugiego. Ha ha

Bolek

Nowi odsniezecze sypią solą aż słono w gębie.naszym chłopakom jak odśnieżali wlodzio i spółka nie pozwolili bo Fakro jest ekologiczne .brawo

Szagi szagi
@Bolek

Szkoda tej pani sprzotajoca Sabiny to dobry pracownik był tyle co robiła jedna osoba jo podwalina i wyleciaoa

@Szagi szagi

Wreszcie skończył się (usunięte przez administratora) w kiblach i korytarzach.... Oby tak zostało jak jest teraz bo doprowadzić do czystości ten (usunięte przez administratora) musiała ta kobieta wykonać kawał roboty.

zodiac

po kilku latach pracy na innym dziale miałem okazję znów popracować na drewnie przy montażu schodów , jedno się nie zmieniło szczurek dalej się obija po kątach i udaje że pracuje , chłopaki ciężko zasuwają żeby zrobić normę a królewna ściemnia na maxa , może ze 3 godziny jakiejś pracy a do końca zmiany udawanie i chowanie się po kątach

Walkiria

Kto to jest ten bohater, ausrozengrozenbaaag, podobno wszystkich.

Szok

Słyszałem że paru ludziom z ponad 20-sto letnim stażem dyrekcja z Mielca nie przyznała nagrody za jubileusz firmy.Naprawde jestem zdziwiony gdyż Nawy Sącz przyznał pracownikom z Mielca niezależnie od lat pracy w firmie nagrodę.Szkoda mi tych ludzi pewnie czują się po prostu (usunięte przez administratora) i nie doceniani.Nie wiem czym dyrekcja się kierowała ale niektórzy z mniejszym prawie o połowe stażem dostali tą nagrodę.BRAWO dla Mielca za traktowanie ludzi w FAKRO WDF.

Witam

Temu pseudo brygadziscie z profili to się w głowie poprzewracało któraś z kolei sobota A gość przychodzi na parę godzin i znika a my robimy na jego premię i wypłatę. Ogarnij się każdy by tak chciał i mieć płacone przez to że go nie było haha

KO TAS

Szczurek niezadowolony nie będzie darmowej kasy za sobotę HE HE HE

Tommy

Kto to jest: gruby merlin k i jego pomocnik jack z magazynu?.

Zarobki

(usunięte przez administratora) I co? Mamy tyle co tu piszą w artykule czy biedę klepiemy?

Ser...

Jak tam u waszej Anny Szczurek jeszcze pracuje tzn.jeszcze nic nie robi. Kawkę popija i na nerwach wam gra pewnie tak kawusia i gadu gadu i kawusia nie dajcie się tak tylko czeba działać zróbcie z tym porządek z tym nieróbstwem nie pracujcie za tą Panią .........

@Ser...

Tak tak dać jej pracę pracę nich łona pracuje tak jak wszyscy albo niech ją przeniosą na rolety są inni co będę godnie pracować i będę z tego dumni bo łona kłamie łona tylko myśli jak tu ścieme walić i bule do domu promocję są dla niej ważniejsze wy wiecie o co chodzi. ...

A co cie obchodzi kto tam robi? (usunięte przez administratora)

Do Ja. A kto w biedronce w zeszłym tygodniu awanture robił o cebule, bo była inna cena na regale inna w kasie. Człowieku kierownika wzywać i robić awanture o 26gr?? ona i tak była zgnita...

Lolo
@Ser...

Tak dalej pracuje i nic nie robi soboty są krajem bokiem i do kawki jest pierwsza tylko liczy się dla niej darmocha a inne kobiety 109% robią za nią normy tak nie może być Nowy Sącz już o tym wie już nie długo będziesz pracować na pełny etat (Szczurku ) nie soboty są dla ciebie oni to widzą. ....

Szybki

Jestem inny niż ona szybko pracuję ale do końca zmiany 8 godzin pracuję a nie 3 godziny i sciemnianie ty wiesz o co chodzi jesteś też innny inaczej. ..

Nosek

Marek nie unoś się tak ty tylko umiesz pracować na swoim stanowisku pracy i tyle zrób coś innego umiesz czy nie umiesz chyba nie ....

Aneta.
@Marek

Ty mnie obchodzisz nie wnikaj tylko weś się za pracę reniferku . Ok kumasz czaczę kolo...

sernik
@Ser...

Tak tak pracuje jeszcze dziś latała jak szalona bo sobota jej wpadła za darmo ona nie odpuści soboty są dla niej lubi to a nawet w niedzielę też by przyszła kawiarnia jest dla niej ona nie ma zasad tylko liczy się moneta i tyle

Zostaw merytoryczną opinię o Fakro WDF Sp. z o.o. - Mielec

• Jak się pracuje w Fakro WDF Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fakro WDF Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fakro WDF Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 61, z czego 8 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fakro WDF Sp. z o.o.
1.1/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Wojska Polskiego 3
    39-300 Mielec