Opinie o Fakro WDF Sp. z o.o. w Mielec

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Fakro WDF Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fakro WDF Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fakro WDF Sp. z o.o. w Mielec

Zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko Pracownik Produkcji w firmie Fakro WDF Sp. z o.o.. Czy mogę liczyć na 4200 , jeśli chcę pracować na Pracownik Produkcji?

F17

Brutto czy netto?

Pracowałem w firmie 2 lata. Praca na dodatkach lekka i przyjemna. Nie wiem jak jest teraz ale wtedy( rok temu) zarobki 100 zł więcej niż najniższa krajowa -w sezonie jak ktoś chce zarobić to może pracować po 12 godzin i w sobotę też. Nadgodziny były płacone 50%więcej. Przerwy pół godziny-jak ktoś się wyrabiał to nawet dłuższe:) Atmosfera dobra, ludzie pomocni. Jak komuś nie zależy na pieniądzach, a chce lekką pracę i taką w której nie musi wiele mysleć to mogę polecić.

Danuta
@Michał

Czyli wypłata nienajlepsza z możliwością dorobienia... A dostaje się tylko podstawę i nadgodziny czy może są jakieś premie? Jakieś dodatki np na święta ?

parodia

Życzę tej firmie żeby jak najszybciej upadła i zniknęła z inwentarza firm na mieleckiej strefie i wszyscy przemądrzali zarządzający tą firmą biurowi musieli by pójść szukać nowej pracy zobaczyli by jak to jest miło , ludzi którzy pracowali od początku 23 lata pozwalniali lekką ręką jak zbędny balast , myślą że już wszystko przeskoczyli w życiu i pomiatają pracownikami jak śmieciami więc oby oni też zaznali jak najszybciej zielonej trawki zarozumialcy

Malwa

Serdecznie z całego serca nie polecam tej firmy

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Monter Stolarki Otworowej – Okien Pionowych i Bram w firmie Fakro WDF Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Iwona

Na ich stronie mąż znalazł ofertę pracy jako operator CNC i chyba będzie aplikować. Ktoś może dać znać jakie są zarobki? No i w sumie jaka w ogóle tam atmosfera panuje, można sobie w spokoju pracować?

Czarny
@Iwona

Zarobki na tym stanowisku są wyśmienite. Najlepsze w Mielcu i okolicy. Kierownicy są super można bezpiecznie pracować w miłej atmosfeże. No

Teresa
@Czarny

podasz jakieś widełki odnośnie wynagrodzenia? Macie same podstawy pensji czy jest tez u was jakiś system premiowy? Czy oprócz tego można liczyć na jakieś podwyżki w ciągu roku?

StalM

Gdzie są moje konserwy?

Beton

Kiedy tych trzech „specjalistów" skończy ten remont biur?

Jak smakują konserwy?

@To ja

Które konserwy? Nie orientuję się zbytnio.

Normalny

Czy dalej te dwa (usunięte przez administratora) robią na dodatkach? Jak jeszcze pracowałem to na wyścigi latali do biołej żeby zadziobać.

@Normalny

Żeby co zrobić? Mów normalnie a raczej pisz ja tam nie znam waszego slangu

Barubar

Kiedy kamera przy rcp?. My na produkcji 8 a anetka,agniesia, zaraza 6.

Stefan
@Barubar

W sensie co, gorzej pracują i chcesz żeby ktoś je obserwował? Dobrze rozumiem?

Anetka

Tusz schodzi, tak gorąco.

pontiac

Jak przyjmowali do pracy na rozmowie kwalifikacyjnej obiecywali bardzo dużo, premia miała być po 3 miesiącach 20% a po tym czasie dokąd tam pracowałem dostawałem nadal tylko 5% więc nie są słowni krętacze, umowy krótkie śmieciowe, nie polecam pracy w tej firmie dobrze że to już za mną i nowe perspektywy gdzie indziej bo tutaj tylko zmarnowałem czas

Teresa
@pontiac

Jak krótkie te umowy? Na jaki czas dostałeś umowę po okresie próbnym?

Prawda

Wiecie że już niedługo będą przenosić schody do Dobrej a dodatki do Sacza. Skonczyły się profity ze strefy. To już koniec naszego zakładu.

Witem
@Prawda

Chura w końcu się skończy to przedszkole i ludzie się naprawdę wezmą za pracę.

Rororo
@Prawda

Jakiego waszego Zakładu to jest firma Florka i tyle zakłady możesz se robić w lotto .

Henr
@Prawda

W Sączu budują nową halę :)

be
@Rororo

Jak nie będzie pracowników to i florek nie będzie miał durniu zakładu

Pococitokolo
@be

Tyle Fakro się kończy ilez można pracować w tej firmie to tyle.

Miś
@be

No dobrze nich da więcej zarobić kumasz to proko.

Siwy

To już koniec

Grażyna
@Siwy

To faktycznie koniec tak jak zapowiadał tyle czasu temu czy tak tylko piszesz?

Lo
@Witem

Ok

solidny

Kierownicy fałszywi , brygadziści fałszywi , pracownicy sami kablarze i donosiciele bo myślą że przez to zrobią karierę, NIE POLECAM TEJ FIRMY , praca w niej to ostateczność, chyba najgorsza firma na strefie , żenada

Dominika
@solidny

Dlaczego niby wszyscy są fałszywi? Wytłumacz to jakoś, przedstaw na przykładzie czy coś bo ogólnie to tak można sobie pisać ale w jaki sposób się przejawia ta fałszywosc ?

solidny
@Dominika

kpisz czy o drogę pytasz , jak nie rozumiesz to wróć się do szkoły , CO PRAWDA ZABOLAŁA I KOLE W OCZY ?

Stefan
@solidny

Ja bym się na przykład z chęcią dowiedział co masz na myśli, bo nie jestem w temacie. Więc zamiast takich ataków, może lepiej po prostu opisz co się dzieje w firmie? :)

Dinx
@Stefan

Kto ma wiedziećten wie

Małgorzata
@Dinx

czyli co, wiedza nie dla każdego ? przykre, jak tak wygląda pomoc między pracownikami w firmie to chyba atmosfera jest mało ciekawa ...!

Ogólny

Nie podoba mi się że ludzie prawdę piszą a wszystko usuwaj.

Radzio
@Ogólny

Dokładnie że tego Głowno dowodzącego z profili jeszcze nie zdegradowali.Gisc bez ambicji i myślenia.jaka władza tacy brygadziści.

bruce

(usunięte przez administratora) , układy ukladziki , kolesiostwo , nie polecam tej firmy , jeśli jesteście młodzi nie przychodźcie do tej firmy bo szkoda zdrowia i czasu, nie marnujcie życia

Małgorzata
@bruce

zeby sie tutaj zatrudnic to tylko z polecenia kogos kto juz tam pracuje, o takich ukladach mowisz?

Młody

Praca w tej firmie niegodna polecenia bo traktują pracowników jak najgorsze śmiercie.

To ja

Czytam te wpisy i dobrze że się zwolniłem.Nadal jest jak było,czyli nic się nie zmieniło.

To ja

Coraz więcej ludzi się zwalnia.To co się dzieje w Mielcu to porażka.Dyrekcja natychmiast do zamiany

Siwy

Do zmiany

Zgadza się
@To ja

Zgadza się , rano się witają i uśmiechają żeby się przymilic do pracownika a potem knują za jego plecami , są złośliwi i mściwi, chodzą z rękami w kieszeniach i tylko obśmiewają pracowników fizycznych

Młody

Praca w tej firmie niegodna polecenia bo atmosfera jest straszna tam się tylko liczy kablowanie i podlizywanie się brygadzista i kierownika inaczej jesteś traktowany jak śmieć.

Dokładnie
@Młody

Tak właśnie jest od lat nic dodać nic ująć samo sedno , i nic się tu nie zmienia trzeba chyba pomyśleć o inne pracy i się z tad zabierać

Dokładnie
@Młody

Tak właśnie jest od lat nic dodać nic ująć samo sedno, i nic się tu nie zmienia trzeba chyba pomyśleć o innej pracy i się z tad zabierać

Zostaw merytoryczną opinię o Fakro WDF Sp. z o.o. - Mielec

• Jak się pracuje w Fakro WDF Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fakro WDF Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fakro WDF Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 61, z czego 8 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fakro WDF Sp. z o.o.
1.1/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Wojska Polskiego 3
    39-300 Mielec