Opinie o Pelczar Kuczyk Emanuel Hand Trans w Pobiedziska

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Pelczar Kuczyk Emanuel Hand Trans. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Pelczar Kuczyk Emanuel Hand Trans o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pelczar Kuczyk Emanuel Hand Trans w Pobiedziska

Klaudia

Dzień dobry, czy ktoś posiada nr komórki do właściciela firmy? I nie chodzi mi tutaj o Pana Mikołaja. Wszystkim kto chciałby zakupić co kolwiek z tej firmy odradzam!

@Klaudia

Jego ojciec Emanuel to tez taki sam gej, jak Mikołajek bez jajek. Poślij na pedałow donos do skarbówki.

@Klaudia

Phi hahaha pana Mikołaja hahaha na miano pana trzeba sobie zasłużyć na pana to trzeba mieć pieniądze i WYGLĄD!?A MIKOŁAJEK BEZ JAJEK NIE MA ANI JEDNEGO ANI DRUGIEGO!!!

@Klaudia

Numer zmienili bo się dużo ludziom narazili!!!!i uważajcie ludzie bo Emanuel i MIKOŁAJEK będą was straszyć urojonym adwokatem który nie istnieje i policją!!!

@prosto_z_Pobiedzisk

Prosto z Pobiedzisk uważaj bo cię dojedzie emilka urojony adwokat bo oni straszą adwokatem policją a nawet tym że mają kumpli w różnych klubach sportowych straszą kibolami ah strach się bać!oni sami nawazyli sobie piwa i teraz trzeba im Dac to piwo wyrzłopac!pozadzierali z ludzmi i myślą że zmiany numerów im coś dadzą?żenada!jechać z Poznańską dziczą!

@Daniel

Mikopedałek swego czasu sam twierdził, że jest prawnikiem i kibolem.

xxxxxxxxxx
@prosto_z_Pobiedzisk

Noooo to ich nudna już jedna i ta sama śpiewka niech w końcu zmienią oboje płytę bo ta już jest nudna poznańskie-pobiedziskowe cwaniaczki oni już chyba bardziej to nie dadzą rady się pogrążyć niż już są pogrążeni!!!żenada tyle co oni mają w ludziach i klientach wrogów to tyle samo Miki ma pryszczy na ryju i dupie!!!sami są kowalami swojego losu a potem jak przyjdzie co do czego to galoty pełne i straszenie policją i adwokatem i kibolami ale z strachu zmiana numeru tel.ŻAL.PL.MIKOŁAJEK BEZ JAJEK NIECH SIĘ WEŹMIE DO NAUKI BO CYMBAŁ Z NIEGO JAKICH MAŁO WIELE!

@xxxxxxxxxx

(usunięte przez administratora) mają. Mikołajka bito w budzie i co tydzień zaliczał wodnika-szuwarka w męskim sraczu.

Niezadowolony klient
@Klaudia

Gdybyś chciała założyć sprawę na drodze prawnej - pisz thekrzesik@gmail.com

@prosto_z_Pobiedzisk

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Lol
@prosto_z_Pobiedzisk

Czyli jest wytłumaczenie na tą podtwarz jego hehehe niech mu będzie wybaczone a czy można poprosić o bis ?musiało to fajnie wyglądać

Czak
@Klaudia

To sa oszusci nie kupujcie nic odnich

Olo
@Czak

P O T W I E R D Z A M !!!!!

Obserwator

Zapraszam wszystkich chętnych chcących pośmiać się z tych pagajów w każdą niedzielę na bydgoską giełdę Chemik.Mikołajek jeszcze z jednym paraduje do połowy rozebrany pokazując swoją klate hahahaha a wiadomo że klata jak u pirata a w środku sama wata!!!pasuje tu idealnie!!!!on myśli że na tą chudą nie dorobioną klate polecą jakieś laski przechodzące placem gdzie oni wystawiają te swoje badziewia !!!tym wyglądem odstraszasz klientów a nie przyciągasz a te pryszcze wszędzie nie tylko na pysku przyprawiają o mdłości!!!!

@Obserwator

Mikołaj ty parówo poznańska nie do schrupania!!!!

MikolajekBezJajek

Mikołajek, nie udawaj. Nie jesteś moderatorem. Tylko ty jesteś tak głupi, by uwierzyć że się ktokolwiek na to nabierze.

MikolajekBezJajek

A to twoje kłamanie będzie miało fajną konsekwencję. Bardzo realną :-)

@MikolajekBezJajek

Hahahahaha w samo sedno!nic dodać nic ująć!Mikołajek pochwal się świadectwem z paskiem na dupsku ale bo ty taki szkolony a GAMOŃ!

@Xd Xd

Hahahaha

Klient

Nie polecam!

Firma Pelczar Kuczyk Emanuel Hand Trans w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY (OLEJE I SMARY). Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
z_pobiedzisk

Kochani, zróbmy tak: każdy z nas wejdzie na lokalną grupę na fejsie (dla Bydgoszczy, Pobiedzisk, Poznania i Zielonej Góry i gdzie tam te geje handlują) i zarzuci link do tego wątku z informacją o tym jaka to firma. Emanuelek i Mikołajek na pewno się ucieszą z takiej reklamy :-)

Patrycja

O Jezu dobrze że przed zakupem w tej firmie posluchalam rad w komentarzach na fb żeby tu zajrzeć matko święta!ile opini negatywnych to szooookkk!rezygnuje a właścicielowi tej firmy życzę samych sukcesów zawodowych dzięki tym komentarzom tu obłęd jakaś masakra

Agata

Czy ktoś może wypowiedzieć się na temat atmosfery w Pelczar Kuczyk Emanuel Hand Trans @Hahaha, hahaha nie jestem pracownikiem firmy. Forum jest źródłem merytorycznej wiedzy na temat warunków pracy w danej firmie. Nie jest jednak miejscem do firmowych plotek. Przypominam, że zaakceptowałeś i zobowiązałeś się do przestrzegania regulaminu forum GoWork.pl. Wulgaryzmy, używanie zwrotów powszechnie uważanych za obraźliwe i niecenzuralne oraz posługiwanie się danymi i obrażanie osób trzecich, jest niezgodne z regulaminem. Każdy zarzut, który napiszemy w Internecie, może mieć swoje konsekwencje w świecie realnym i warto o tym pamiętać. W Internecie nikt nie jest anonimowy.

Agata

@Hahaha, przypominam, że wypowiadasz się na forum publicznym i zaakceptowałaś/zaakceptowałeś regulamin serwisu. Nie używaj określeń i słów powszechnie uważanych za obraźliwe. Wypowiedzi łamiące regulamin mogą zostać usunięte. @Janusz, czy jesteś aktualnie pracownikiem firmy?

@Agata

@Janusz to przecież wiadomo że to Mikołajek Kuczyk podszywa się pod jakiegoś Janusza!@hahaha tożyczliwa osoba która zna ten gang partaczy i oszustów z Pobiedzisk droga Agato!a ty kim jesteś Agatko?podstawioną osobą przez Kuczyków?ile błagali cię żebyś na goworku zabrała głos?bo oni z tego słyną-wiedzą jaka jest na nich nagonka w necie i wogole to albo sami sobie tu piszą pozytywne opinie albo podstawiają ludzi!

hahaha
@Agata

@Agata: OJEJ, KTOŚ MI USUNIE KOMENTARZ. JAK TO PRZEŻYJĘ?! Tak jak Mikojajek szkołę - zwyczajnie to oleję.

@hahaha

Przecież Mikołajek do szkoły miał pod górkę dlatego jest takim głąbem i analfabetą!hahahahahaha z ortografią na bakier ale z tatusiem od dupczeniu umie myśleć!!!tylko dupczenie to jego marzenie bo nikt go nie chce!!!Bo Emanuelowi najwidoczniejżonka nie daje bo szuka non stop wrażeń gdzie indziej!!!

Xd xd

Mikołajek na swoim profilu na fb wrzuca śmieszne,dziecinne posty zachęcające młode dziewczyny do pisania mu komentarzy on im wtedy wystawia punktację ocenki od1 do10 jednej dał nawet 1000 i błagał ją aby pisała na1000% na priv !oooooooo czyżby coś Mikołajkowi w majtochach drgnęło ojjjjjj!!!dziewczyny dajcie sobie luz Mikołaj nawet ponoć ktoś tu kiedyś pisał że nawet nie umie zakładać gumek to z czym on do ludu!?on do ludu to tylko z pryszczami na tej dyni swojej!

@Xd xd

Hahahahaha hahahahahahahahahahahahaha padłam i leżę hahahahahaha

Janusz
@Hahaha

Hahah ładnie ci te słoneczko przyjrzało na główkę

@Janusz

O mama zmieniła Mikołajkowi imię na Janusz?Typowy Janusz z Pobiedzisk hahahaha pasuje jak ulał!wolę słoneczko na główkę niż powstać tak jak ty z zważonej spermy Emanuel jak cię rzezbił to chyba pryskal o sciane dlatego ty taki nie dorobiony jesteś!miękkim hu........robiony jesteś tyle ci powiem udałeś się rodzicom jak nic taki okaz jeden na milion

Arek

Raczej nikt tu publicznie nie poda emaila. Moze w jakis inny sposob zebrac poszkodowanych przez te kuczykowe lumpy.

Koleżanka
@Arek

Arek-też tak sądze!wszyscy wiedzą że ta pryszczata morda Mikołajek śledzi gowork to by zaraz maile sobie ogarnął ale utrzeć im te ryje przydało by się!jestem za!

Ooooo młody kuczyk-kucyk posłuchał dobrej rady i ścisnął ząbki ,zamknął pysk bo już tu nie szczeka w komentarzach!i tak ma być !masz być pryszczaty bachorze cicho!

Niezadowolony szef

Jakość wykonania pozostawia dużo do życzenia , brak konkretnych działań ze strony sprzedających i zasłanianie się pseudo prawnikiem który nie istnieje powoduje że z szukam osób poszkodowanych przez firmę emaunel kuczyk Hand Trans - prawdopodobnie w przyszłym tygodniu będzie skierowany przeciwko tej firmie /działalności wniosek do sądu w sprawie nie wywiązywania z umowy dotyczący warunków towaru oraz brak dostarczania dowodów zakupu towaru do skarbówki . Chętnych proszę o pozostawienie w odpowiedzi adresu E-mail.

Rozbawiona

Polecam firmę Pana Kuczyka, kupiłam u niego narożnik w dobrych pieniądzach i słuzy mi już długi czas. Żenujące są te negatywne komentarze i ta nagonka na facebooku na firme Kuczyków. Zapewne to naciągacze a w dzisiejszych czasach takich nie mało, nieroby siedzace w domu bądz utrzymanki. Nie mają nic lepszego do roboty to siedzą w internecie i szkalują i obrażają bezpodstawnie ludzi. Patologia tak ma. Żenada co niektórzy ludzie sobą reprezentują.

@Rozbawiona

Ryj zamknij Pelczar.

@ww

Hahaha dobrze powiedziane w samo sedno!

Wowa

Adres rejestrowy ul. Boczna 37 62-010 Pobiedziska, wielkopolskie Telefon stacjonarny +48 (61) 815 36 99 NIP 779-15-19-959 REGON 630976118 https://web.facebook.com/kuczykowo2/

Jajeczko

Mikołaju!Mikołaju podrap się po lewym jaju......(ale ty jaj nie masz-przy porodzie cię wykastrowali)????

Szukam chłopaka/dziewczyny

Na fb strona szukam chłopaka/dziewczyny Mikołaj Kuczyk syn własciciela 12godzin temu wystawiał post z ofertą -popisze jakaś dziewczyna?I jeszcze w gratisie dołączyl swoją sweet focie -dziecko-chłopcze ty się do obierania pyrów nie nadajesz z tą dziurawą twarzą to gdzie startujesz?o czym z tobą pisać?chyba o ortografii i prawidłowym wysławianiu się. Bo o czym innym?

@Szukam chłopaka/dziewczyny

No ryj to Mikołajek ma wybitnie nieudany. Jeszcze tchórz, jak pojechałem na Chemik do niego to (usunięte przez administratora)

@ww

No ww wierze ci osrany był napewno po pachy bo to jest taki cykor jak to mówią grzecznie-cwaniak w necie pi.......w świecie!ja się dziwie że oni jeszcze na tej giełdzie są ich to kuzwa bata i gnać ile i gdzie się da! Jechać z tą Poznańską dziczą !jak z (usunięte przez administratora)

Khrkv
@Hahaha

Jadą to z twoim ryjem jak śmieciem bydgoski krzyzaku i zobaczymy kto będzie się śmiał ostatni hahah

@Khrkv

Mordę stul Mikołajku.

xxxxx
@ww

Dobre krótko z psem! buda psie!podoba mi się to jak ktoś z tobą ciśnie !ww już cię lubię!

@ww

Na giełdzie ich czas też już jest policzony oni jak przeczuwają smród koło tyłka że może być jakaś akcja,zadyma to tak się ustawiają swoimi pomagierami obaj że to jest szok!niech się przyznadzą czy ci wszyscy niedzielni pomagierzy są na umowach?gów.....!jestem ciekaw ww jak przebiegło to wasze miłe spotkanie?chciałbym widzieć jak ten pizduś ma ofajdane galoty?

X

Ty Mikołaj jak patrzę na ciebie to jestem za aborcją albo za wysłaniem esemesa o treści Pomagam!

Tak to te ćwoki dwa Emilek i Mikołajek te dwa poznańskie cebulaki z Pobiedzisk

Arczi arczi
@z_pobiedzisk

Na fejsie mają stronę firmy -meble tapicerowane pob

z_pobiedzisk

Czy to opinie o firmie Emanuela Pelczar-Kuczyka i Mikołaja Kuczyka? I że znajduje się pod adresem: ul. Boczna 37 62-010 Pobiedziska, wielkopolskie Telefon stacjonarny +48 (61) 815 36 99 NIP 779-15-19-959 REGON 630976118

Tak dokładnie

Romanow

Ty jesteś ładnym debilem

z pobiedzisk
@Romanow

Nie gorszym niż ty (usunięte przez administratora)

ww

Mikołaj, ryj i szykuj sie na jutrzejsza wizytę ekipy :-)

ww

A tak serio niedorozwinięty Mikołajku sprawdź, na ile możesz pójść siedzieć za wrzucanie danych osobowych klientów w Internet :-)

@ww

Brawo ty!i w tym momencie urządzony bedziesz na cacy!jest jawny dowód tak te komentarze wyżej pisze Jebniety w mózg Mikołajek

@ww

Bardzo dobrze jestem za należy się!

Ha
@ww

Hahaha krótko i na temat!ryj w kubeł psie z Pobiedzisk

Zostaw merytoryczną opinię o Pelczar Kuczyk Emanuel Hand Trans - Pobiedziska

Pelczar Kuczyk Emanuel Hand Trans
3.2/5 Na podstawie 105 ocen.
  • Boczna 37
    62-010 Pobiedziska