Opinie o Pelczar Kuczyk Emanuel Hand Trans w Pobiedziska

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Pelczar Kuczyk Emanuel Hand Trans. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Pelczar Kuczyk Emanuel Hand Trans o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pelczar Kuczyk Emanuel Hand Trans w Pobiedziska

Oszukany klient

Firma nie godna polecenia. Oszukują klientów na każdym kroku. Zwodzą i obiecują!!!! Towar niby odebrany przez "kuriera" a nie dotarł nawet po 2 tyg. Co się okazało, że w ogóle nie został wysłany! Krętacze i matacze!!!! Jestem bardzo niezadowolony z usług tej firmy!!! Nie polecam!!!!!

MAC wielki

To załóż okulary jak dobrze nie widzisz

popieram firma krzak i trzeba to zmienić

EMANuelkaaaaa

TOWAR NIE ZGODNY Z UMOWĄ PODPISANĄ NA GIEŁDZIE W BYDGOSZCZY NIE ODBIERA TELEFONÓW A JAK Z ŁASKI SWOJEJ ODBIERZE TO JEST WULGARNY BRAK PRZYJĘCIA REKLAMACJI-CIĄGLE GADA ŻE ODZWONI ZA PIĘĆ MINUT I ZLEWA OLEWA KLIENTÓW

Firma Pelczar Kuczyk Emanuel Hand Trans w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY (OLEJE I SMARY). Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
WOŁEK

KŁAMCA KŁAMCA KŁAMCA NACIĄGACZ EMANUELEK CZY JAK MU TAM NIE POLECAM TEGO KŁAMCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IDE W NIEDZIELE DO NIEGO NA GIEŁDĘ W BYDGOSZCZY W CELU REKLAMACJI --BRAK PARAGONU, WYKONANIE INNE JAK CO BYŁO W UMOWIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZWODZENIE PRZEZ TELEFON ŻE PRZYJADĄ I WYMIENIĄ -TYLKO KŁAMIĄ I OBIECUJĄ WPADNIE KONTROLA SKARBOWA TO SIĘ NAUCZY

EmanuelNieMaSzkoły

Po pierwsze nigdzie nie pójdziesz, po drugie ja już wczoraj poszedłem do skarbówki z donosem.

G

Ty spotykamy się w sądzie i nie jestem homo bo mam żonę i dzieci a nie tak jak ty spotykamy się w sądzie

EmanuelJestHomo

O, ten homoś Emanuelek znowu pyskuje?

Lina

Ja nadal nie doczekałam się brakujących dwóch poduszek. Tylko zbywają,że przywiozą. Nie polecam. Jeżeli jesteście na giełdzie lepiej kupcie u kogoś innego. Stoją obok stoiska z dywanami.

Mikolaj

Ze co taka kanapę pan zamawiam i taka dostał nie nasza wina ze nogi panu wystają i ze pan się zgodził na wymiar standardowy wiec nie nasz problem

jaca

Poszukuję osób poszkodowanych przez firmę Hand-Trans Emanuel Pelczar-Kuczyk ul. Boczna 37 62-010 Pobiedziska, celem sporządzenia pozwu zbiorowego. Ułatwi to Państwu w znaczny sposób dochodzenie swoich roszczeń. Adres e-mail jak wyżej.

jaca

witam mnie również oszukali, jaca_75@interia.pl , proszę o kontakt :)

viki

Proszę o podanie maila. Ja również podjęłam kroki. Jestem już po kontakcie z prawnikiem i zaczynam działać.

oszukana klientka

Poszukuje osob poszkodowanych przez w/w firmę .PROSZE O KONTAKT

Klientka_

"FIRMA" NIEGODNA POLECENIA NIERZETELNA, NIE WYWIAZUJACA SIE Z TERMINU ,NAJLEPIEJ OMIJAC JĄ DUZYM ŁUKIEM NA GIELDZIE .KULTURA PRACOWNIKOW I ICH INTELIGENCJA ,TO NAPRAWDE POZOSTAWIA WIELE DO ZYCZENIA..OBIECUJA SUPER PRODUKT A DOSTARCZONY .....SZOK.TYLKO KOLOR SIE ZGADZA . Żałuję , że w ogóle zakupiłam u nich cokolwiek bez przeczytania jakichkolwiek opinii.. Zero kontaktu , a jak już jest to z "pracownikami", którzy lekcewaza i wymijaja się z jakiejkolwiek formy rozwiązania problemu . Wyzywają , ublizaja i tak naprawdę nie wiem dlaczego jeszcze pozostają na rynku ! NIE POLECAM ! Chamscy, opryskliwi, klamliwi, nie trzymający terminów , zwodzący, towar niezgodny ! Same minusy ! Nie kupujcie !

KontrEmanuel

Firma niegodna najmniejszego zaufania. Prowadzą interes na giełdzie bydgoskiej. Niesolidni. Chamscy. Dowożą towar, który po dodatkowej opłacie wnoszą do mieszkania, nie montują. Po dowiezieniu niezmontowanej kanapy, po odfoliowaniu okazało się, że nie ma poduszek. Do chwili obecnej (a minął już ponad miesiąc) nie uzupełniono braków. Kanapa kosztowała 870 zł, wniesienie 50 zł. Rachunek tylko i wyłącznie na żądanie kupującego ( sic !!!!) na kwotę 870 zł. Zwodzą i nie mogą trafić od czterech tygodni !!! Nie dajcie się nabrać !!! ODRADZAM WSZYSTKIM ZAKUP OD P. EMANUELA Z POBIEDZISK JAKICHKOLWIEK TOWARÓW NA GIEŁDZIE PRZY CHEMIKU W BYDGOSZCZY.

BEATA BYDGOSZCZ

witam ja zamówiłam na giełdzie w Bydgoszczy

Emmanuel

A na którym targowisku te cudaki stoją i kiedy? Bo bym ich odwiedził.

BEATA BYDGOSZCZ

WITAM JA RÓWNIEŻ NIE POLECAM ZAMÓWIŁAM KANAPE NIEDOSYC ZE PRZYWIEZLI ZA TRZY TYG.A NIE JAK SIE UMAWIALI ZA DWA .WSZYTKO BYLO NIE TAK PODUSZKI BYLY INNE BOKI INACZEJ WYKONCZONE NIE TEN ROZMIAR .UMOWILI SIE ZE ZA TYD.WYMIENIA DWA DNI DZWONIENIA KIEDY BEDA ICH ODP.ZARAZ ODDZWONIMY O KTOREJ BEDZIEMY ,NIESTETY NIE DOCZEKAŁAM SIE JEDYNIE CO TO MNIE CIESZY ZE NIE ZAPLCIŁAM IM CAŁOSCI .PRZYJADA WYMIENIA TO RESZTE DOSTANA A JAK NIE TO JESZCE ICH ZGŁOSZE GDZIE SIE NALEŻY .

dd

Aż dziwne, że Emanuelek już się tu nie udziela. A taki pyskaty był. Narzeczony mu komputer zabrał, czy co?

Zostaw merytoryczną opinię o Pelczar Kuczyk Emanuel Hand Trans - Pobiedziska

Pelczar Kuczyk Emanuel Hand Trans
3.2/5 Na podstawie 105 ocen.
  • Boczna 37
    62-010 Pobiedziska