Opinie o Groupe Seb Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Groupe Seb Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Groupe Seb Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Groupe Seb Polska Sp. z o.o. w Warszawa

żegnaj_przygodo

Cześć, Praca w Seb była dla mnie wielką przygodą. Poznałam wielu wspaniałych ludzi, za co jestem wdzięczna. Niestety mój przełożony to kompletny de..l i idi..a. Nie mam zielonego pojęcia jakim cudem ktoś kto w ten sposób traktuje innych ludzi (zarówno podwładnych jak i kolegów) oraz nie ma kompetencji i umiejętności do tego aby zarządzać podległym działem, dalej zasila szeregi Seb. Zwalniani są ludzie, którzy są wkładem dla firmy a taki ignorant utrzymuje swoją pozycję. Szkoda. Mimo wszystko jeżeli jesteś osobą, która potrzebuje doświadczenia i umiejętności polecam spróbuj. Być może trafisz na bardziej kompetentnego przełożonego :-)

gar

Zadziwia mnie to forum. Jednym braknie wazeliny aby głębiej wejść niż się da, a drugim jaj aby się temu przeciwstawić.I tak sobie chrzanicie głupotki w dwie strony Ludzie czy wy macie trochę przyzwoitości? Pewnie nie wiecie co to oznacza, Żal mi Was wszystkich. Do maruderów bez tego całego seb-u da siężyć i to całkiem dobrze, ale trzeba mieć jaja aby to zrozumieć. Do tych wazeliniaży Szkoda bić pianę i tak was potraktują z buta i obudzićie się z moralniakiem. Pozdrawiam wszystkich normalnych .

Bez kitu

Bezradni sa Ci, którzy narzekają, hejtuja na tym forum i nie mogą zmienić pracy. Specjaliści od 7 boleści. Jakoś nie ma nagminnych odejść. Siedzicie, pierdzicie w stołki, narzekacie i obrażacie. Nie podoba sie to wypad. Jaka firma odmówi takim specjalistom :)? Powodzenia i Wesołych Świat

ddddddd

Bo widać, że się nie nadajecie (nie chodzi o sprawy personalne, tylko zawodowe). Jesteście z innej branży, zagubieni, bezradni. Nie wiem kto podjął decyzje o Waszym zatrudnieniu ale powinien poleciec razem z Wami.

Product Manager

Szybko, sprawnie, miło, profesjonalnie, na czas. Rekruterka rzetelna, z dużą wiedzą o organizacji i stanowisku. Błyskawiczny feedback po spotkaniu.

Merytoryczne, bez zbędnych pytań nie wnoszących nic do procesu.

Bez kitu

Czytam te komentarze i ręce mi opadają. Jak można tak obrażać ludzi i szufladkować ich wg poprzedniego zatrudnienia. Czy nie sądzicie, ze nowi pracownicy mogą czuć sie słabo po przeczytaniu tych głupot o mobbingu i wyrzutach ze przyszli z takiej a nie innej firmy?. Fajni z Was koledzy .... Jaki macie problem ? Nie lubicie ich, ich byłych firm, czy tego ze ktoś ich polecił ? Według tego co piszecie to wpadli w ładne bagno to czego sie wytrzasacie ? Z mojej strony w firmie jak w firmie. Trzeba pracować, sprzedawać i jest ok. Jest tylko garstka histeryków, którym robić sie nie chce i głupoty wypisują. Powodzenia i sukcesów dla nowych koleżanek i kolegów !

mamnadziejezetanazwajestwolna

mam wrazenie ze ci pracownicy z coty nie czytali tego forum przed przyjeciem oferty pracy

zawsze tu prostactwa trochę było, to teraz jeszcze przybyło

czy ktoś może nas poinformować jak tam nasze 15% udziałów rynkowych i projekt Wielka Polska ?

Witamy COTY w Groupe Seb. Czy na rynku nie ma innych dobrych/doświadczonych pracowników niż koledzy z COTY??

Szukacz nie oczekuj na opinie, bo w tej firmie jest nieoficjalny zakaz wypowiedzi na tym forum. Można podpaść i stracić coś cennego. A jak byś chciał znać moją, to jest bardzo fajnie jak człowiek robi co do niego należy. No chyba, że się chodzi na urlopy, to może go spotkać niemiła niespodzianka, ale to już inna historia.

Atmosfera niestety się pogarsza, doszło to tego że strach iść na urlop, ponieważ po powrocie wyręczają wypowiedzenie. Nowy kolejny pomysł generalnego ;-(

szukacz

Panie i panowie ,obecni pracownicy firmy SEB. Proszę o wyrażenie swojej opinii na temat atmosfery i warunków pracy w waszej firmie.Niech to będzie taka anonimowa ankieta. Interesuje mnie jak teraz jest naprawdę.

stary

Dziwne że usunęli. Nic złego nie napisałem ani nie wyraziłem negatywnej opinii. Wkleiłem tylko informację co to jest mobbing. I usunęli.

zainteresowany

Sądziłem że po tylu negatywnych opiniach będzie wprowadzony jakiś program naprawczy żeby uzdrowić atmosferę ale widzę że chyba nie. Dziękuję za odpowiedź i poszukam czegoś bardziej normalnego.

stary

a co ma się zmienić jak jest ten sam GM

Ja pracuje stosunkowo krótko i dla mnie wszystkie negatywne komentarze sa przesadzone ale pewnie jest to kwestia punktu widzenia. osobiście polecam

zainteresowany

Witam Jestem zainteresowany pracą w firmie. Przeczytałem sobie dotychczasowe opinie i trochę się przeraziłem. Proszę o informację czy coś się zmieniło w podejściu do pracownika czy dalej jet tak jak w opiniach ?

Nie brakło, tylko po co, dopóki inni się nie podpisują i ja nie czuję takiej potrzeby.

A czemu ty się nie podpisałeś/aś z imienia? Brakło odwagi, żeby potem spojrzeć ludziom w biurze w oczy?

To nie Darek i nie przypisuj imiennych łatek, skoro sam się nie ujawniasz. Mimo, że już Cię nie ma z nami, firma osiąga sukcesy i wiele osób jest zadowolonych. Wiele osób ze sobą na co dzień współpracuje w dobrej atmosferze, zatem te ataki na SEB, są wyolbrzymione i irytujące.

Zostaw merytoryczną opinię o Groupe Seb Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Groupe Seb Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Groupe Seb Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Groupe Seb Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Groupe Seb Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Groupe Seb Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Groupe Seb Polska Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 16 ocen.

Groupe Seb Polska Sp. z o.o.