Opinie o Groupe Seb Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Groupe Seb Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Groupe Seb Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Groupe Seb Polska Sp. z o.o. w Warszawa

SEB kibic

Pytanie do wszystkich pokrzywdzonych. Po co sie męczycie, po co zniechęcacie innych, po co demotywujecie? Kto tworzy atmosferę firmy GM, HRM, szefowie działów ? Chyba wszyscy pracownicy których jest jakby dużo więcej ... Wystarczy trochę pozytywnego myślenia i próby zrozumienia. Dajcie spokój. Zamiast sie podniecać po katach wpisami na tym forum lepiej sie uśmiechnąć i wziąć do roboty.

Pracuję Groupe SEB kilka długich lat, przeżyłem wiele zmian i tę kolejną również. Oczywiście pracy jest dużo i trzeba naprawdę mieć duże umiejętności by dać radę oraz co najważniejsze chęci. Oczywiście można mieć wrażenie, że ciągle jest się kontrolowanym i faktycznie, wcześniej atmosfera między ludźmi była bardziej przyjazna i opierała się na większym zaufaniu, ale nie przesadzajmy, że teraz jest tak strasznie, bo wielu ludzi ze sobą współpracuje i jest OK. SEB to nie tylko GM i HRM, jest w nim nadal sporo wartościowych ludzi, pracujących kilkanaście lat, których darzę szacunkiem i są naprawdę w porządku, potrafią wiele wymagać, ale też wspierają i rozwijają. Oczywiście GSEB pracuje na standardach korpo, tego się już nie zmieni, jednak powyższe straszne tragiczne opinie, są moim zdaniem zbyt surowe i raczej pochodzą od osób, które nie były w stanie dopasować się do nowych realiów. Niemniej z szacunku dla części osób Normalnych, które nadal pracują w SEB, powinni się trochę opanować, bo zły to ptak, który własne gniazdo kala.

zawiedziony

Tak. Szkoda czasu. Stary SEB już nigdy nie wróci. Trzeba albo zacisnąć zęby i iść w kieracie korporacji albo wyjść z niego. Wybór należy do każdego z nas.

niedoszły

Zajrzałem tu z ciekawości, bo o mały włos nie pracowałbym w tej firmie.Ostatecznie wybrałem innego pracodawcę.Czytając te opinie cieszę się ze swojej decyzji, bo bez względu na to, które są bliższe prawdy, to i tak dają mierny obraz całej firmy.

Product Manager

Szybko, sprawnie, miło, profesjonalnie, na czas. Rekruterka rzetelna, z dużą wiedzą o organizacji i stanowisku. Błyskawiczny feedback po spotkaniu.

Merytoryczne, bez zbędnych pytań nie wnoszących nic do procesu.

Mimo wszystko normalny

Grunt to narzekać ! A jeszcze sie taki nie urodził co by wszystkim dogodził. Ludzie ograniczeni nie pojmują zmieniających sie realiów i brakuje im wycieczek zagranicznych .... Swobody i poszanowania , praca to kierat .... A przepraszam czy ktoś Was zmusza do pracy ? Jakbyście byli tacy świetni to już by Was nie było! A stale jesteście i narzekacie ! Szkoda czasu na branie udziału w jałowej dyskusji malkontentów

nokorpo

Pracowałem w GSP ponad 10 lat, więc mam porównanie. Poprzednimi GM byli Francuzi i Portugalczyk i pracowało się super. Plany sprzedaży były wykonywane, były wycieczki zagraniczne dla całego zespołu i inne benefity. Każdy wiedział co ma robić, a atmosfera była naprawdę rodzinna. Niestety nastały czasy polskiego GMa a jego główna zasada brzmi:,,wszystko co było, jest złe,,. Po za tym ten człowiek budzi się z jedną koncepcją, a zasypia z zupełnie inną, która w ciągu dnia jeszcze ewoluuje. Niepewność jutra i brak zaufania do pracownika to codzienna rzeczywistość w tej firmie. Obecny GM w ramach team buildingu zaprasza emerytowanych generałów, trenerów itp postaci niestety wg mnie z mizernym skutkiem. GM wymaga od innych bezwzględnej punktualności, a sam często się spóźnia lub wielokrotnie przekłada terminy spotkań.Pozytywne opinie o firmie piszą chyba tylko nowo zatrudnieni pracownicy, którzy nie mają punktu odniesienia. Podsumowując: jeśli chcesz być typowym korpoludkiem, wal śmiało do GSP.

ktosiek

Taaa....uciekajcie gdzie pieprz rośnie od GSP. Atmosfera 0. A propo kolesiostwa które zostało przytoczone, to chyba "normalny" zazdrości że nikt z nim lub raczej z nią nie chce mieć nic do czynienia, a to też boli. Bo nie można w tym wszystkim zapomnieć że jesteśmy ludźmi, a nie cyferkami do jakiej roli nas sprowadzono. Była fajna firma, ale to przeszłość, a szkoda.

normalny

Pierdzistołek, bo w godzinach pracy miał czas to napisać.

normalny

Żal czytać. Rozumiem, że zmiany bolą bo trzeba więcej pracować i dawać z siebie więcej. Moje zdanie jest zupełnie inne. Każdy pracownik, który wykazuje się zaangażowaniem, kreatywnością i pracowitością jest doceniany. Pierdzistołki i symulanci od klepania się po plecach i byciu cwaniaczkami mają problem … to zrozumiałe. Przepracowałem wiele lat w różnych firmach przechodząc DUŻE kryzysy. W żadnej firmie, której pracowałem nie było takiego zrozumienia pracownika, empatii i chęci pomocy w osiąganiu celów. Bzdury piszecie i w nowych pracach szybko się okaże jakie rarytasy Was czekają  Powodzenia Co do GM i HRM to też kompletne bzdury. Nie znam i nie interesuje mnie ich przeszłość ale są dobrymi fachowcami w swojej pracy ( której notabene im nie zazdroszczę ). HRM wbrew temu co napisano walczy o sprawiedliwe traktowanie i ocenianie pracowników. To właśnie przed jej przyjściem nie było transparentnych ocen, podwyżek itd. Teraz więcej w tym sprawiedliwości i ludzkiej twarzy. Kolesiostwo nie przechodzi a to boli zawsze cwaniaczka i pierdzistołka.

Anoninek

Ale wiecie, że w tym czasie, który tu spędziliście, mogliście poszukać innej pracy?

KAR

Ludzie omijajcie tę firmę szerokim łukiem. To istny obóz pracy i brak poszanowania dla pracownika. Wszystko pod przykrywką przyjaznej firmy i miłej atmosfery.

Ta firma to porażka. Praca w niej jest jakimś koszmarem. Zwykły pracownik jest traktowany jak śmieć. Odradzam zatrudnienie w tej firmie.

Nowy dyrektor (usunięte przez administratora)Najpierw zwolnił 11 osób a po kolejnym roku następne 3. Co ciekawe zwalnia handlowców a zatrudnia ludzi do biura. Jakbym czytał bajkę o pracowitej mrówce.Teraz przerzuca zatrudnienie na firmę zewnętrzną żeby mieć czyste ręce.Czekam tylko jak i jego zwolnią ale to już nie będzie ten sam Groupe Seb.Pani HR menager zatrudniona przez Pana Dyrektora (usunięte przez administratora).Przed podjęciem pracy proszę sie zastanowić bo atmosfera w tej firmie jest bardzo nerwowa.

Była bardzo dobra firma do czasu przyjścia nowego (usunięte przez administratora)Praca stała się straszna. Ten nowy (usunięte przez administratora) powiela schematy z poprzednich firm gdzie popracował po 1,5 roku. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Groupe Seb Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Groupe Seb Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Groupe Seb Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Groupe Seb Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Groupe Seb Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Groupe Seb Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Groupe Seb Polska Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 16 ocen.

Groupe Seb Polska Sp. z o.o.