Opinie o Groupe Seb Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Groupe Seb Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Groupe Seb Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Groupe Seb Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Warunki pracy są w porządku, bardzo fajna atmosfera pracy, są możliwości rozwoju i awansu.

Leszek
@pracownik

Napisz proszę więcej na temat warunków pracy, z których jesteś zadowolony w firmie Groupe Seb Polska. Pracodawca oferuje premie do wynagrodzenia lub inne dodatki? Jeśli chodzi o możliwość rozwoju, o których wspominasz, to czy można liczyć na kursy i szkolenia, które dadzą nowe uprawnienia i ułatwią ścieżkę kariery?

Lubię atmosferę w Groupe Seb Polska Sp. z o.o. za: Duże pole do popisu, do proponowania, do eksperymentowania, wprowadzania zmian. Czasami decyzje przechodzą przez 5stopnii akceptacji (we Francji) ale idzie to w miarę sprawnie (jak na korporację)

Henryk

Plusy: - Naprawdę elastyczny czas pracy - Home office (2 razy w miesiącu, ale jest) - Dobrze zlokalizowane biuro - Mało "korpo" - Dużo się dzieje dla pracowników, jeśli ktoś lubi się bawić w pracy - Wynagrodzenia porównywane z innymi rozpoznawalnymi markami, rynkowe Minusy: - Ograniczona decyzyjność pracowników - Management Team - Spora rotacja wartościowych pracowników

Niki

Dużo racji jest w tej opinii. Maruderzy niestety psują dobrą atmosferę a później ogólne narzekanie.

Product Manager

Szybko, sprawnie, miło, profesjonalnie, na czas. Rekruterka rzetelna, z dużą wiedzą o organizacji i stanowisku. Błyskawiczny feedback po spotkaniu.

Merytoryczne, bez zbędnych pytań nie wnoszących nic do procesu.

J

omijaj te firme szerokim lukiem:)

Witaj, wszystkie aktualne rekrutacje są publikowane w zakładce "Oferty pracy"- zapraszamy do zapoznania się z nimi i aplikowania. Wskazówek dla kandydatów przed rozmową nie mamy zbyt wiele, warto być sobą i się nie stresować :)

Teresa

Czy możecie w rzeczowy sposób wypowiedzieć się o obecnej sytuacji w firmie? Jak podobają wam się warunki zatrudnienia? Może w ostatnim czasie zauważyliście jakieś znaczące zmiany? Czy pracodawca zapewnia wszystkie niezbędne narzędzia pracy oraz oferuje szkolenia?

Irek

Podpowiedzcie jaki jest powód tego milczenia?

Tomasz

Zastanawia mnie że tak rzadko piszecie. Jest jakiś powód?

heee

czy grupa seb prowadzi jakies rekrutacje?

Czy są jakieś zmiany w firmie? Ostatnio narzekaliście

Zainteresowana

Czy jest jakiś powód, że taka cisza panuje na tym forum?

Poinformowana
@Zainteresowana

Większość pracowników zamierza zmienić pracę więc dwa razy zastanów się czy chcesz pracować w firmie, która tragicznie wypadła w ankiecie Great Place to Work. Ta opinia nie dotyczy działu księgowości.

czlowiek
@Poinformowana

I z tego co wiem opinia nie dotyczy działu Home&Cook. Ankieta wyszła tak samo dobrze jak w księgowości

zainteresowany

Hej. Interesowałem się trochę firmą seb i obiło mi się coś o uszy, że jeden z pracowników podał firmę do sądu. Czy to prawda i o co poszło? Czy faktycznie jest tam tak źle ?

Mały Marek
@zainteresowany

prawda czekamy na publikację wyroku :-)

qwerty
@Mały Marek

Wyrok już zapadł. Nie spodziewaj się publikacji bo nie jest to powód do odtrąbienia sukcesu. Sąd przyznał rację pracownikowi . Sprawa uprawomocniła się.

proszeoopinie

Jak sie pracuje w dziale księgowosci?

Mały Marek
@proszeoopinie

Bardzo dobrze to kompletnie inna firma

proszeoopinie

dziękuję, czy SSC również miescie sie przy Inflanckiej?

dziwne
@proszeoopinie

nikt z pracujących nie wie??

Zadowlony

zastanawiam się, dlaczego osoby które oczerniają innych, wypisują jak jest fatalnie, po prostu nie odejdą? Jeśli mają tyle odwagi wypisywać takie głupoty, to niech się wykażą gdzię indziej, niech pokażą jacy są świetni. Firma na pewno na tym skorzysta. Ja pracuję w sprzedaży od jakiegoś czasu i na pewno zostaję. Nie znam firmy która dawałaby tak duże szanse robienia takich premii. Moja praca przekłada się na namacalne efekty.

kot

Ja pracuje w SSC od 5 lat i nie zamierzam zmieniać firmy - szef SSC jest normalnym człowiekiem , z baardzo dużą cierpliwością i tolerancją . Atmosfera jest koleżeńska i bez spiny , oczywiście poza zamknięciem -ale to jak w każdej księgowości ;/ Fajne jest to ,ze masz dużą swobodę pracy i ludzie się wzajemnie nie strofują . Zdecydowanie polecam SSC oczywiście :)

zuzana

Sama pracuję w Groupe SEB już jakiś czas i 90% tych komentarzy mija się z prawdą (może kilkanaście lat temu tak było?) Takie komenty piszą ludzie niezadowoleni, że im nie chciano płacić za siedzenie, jestem zdania, że tu działa zasada - jesteś fair wobec nas - to i my wobec Ciebie. Ja się staram i nie narzekam na pensje czy premie, bo są zawsze na czas i adekwatne do wyników. General może i bywa bucem, ale szefem się nie zostaje za piękne oczy, tylko za umiejętność trzymania ręki na pulsie, a tego mu odmówić nie można. Atmosfera jest akurat bardzo w porządku, nigdy się nie zadowoli wszystkich, ale jakieś szykanowanie czy alienowanie lub jawna niechęć się nie zdarzają.

benirozi

Tak zmieniła się. Jest jeszcze trudniej...

ola555

Czy sytuacja się zmieniła od ostatnich miesięcy :)?

żegnaj_przygodo

Teraz człowiek z Kampanii "rozwija" dział sprzedaży bezpośredniej :-) Projekt skazany na "sukces" :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Groupe Seb Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Groupe Seb Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Groupe Seb Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Groupe Seb Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Groupe Seb Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Groupe Seb Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Groupe Seb Polska Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 16 ocen.

Groupe Seb Polska Sp. z o.o.