Opinie o Winpharm Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Winpharm Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Winpharm Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Winpharm Sp. z o.o. w Łódź

boszeeeeee

dali wam owoce jak jakims małpom he he, z tego co piszecie to w tej pracy chyba tylko małpą mozna zostac, uwstecznic sie czy jak... czytac z kartki dobre, co to za firma nie maja tam normalnego skryptu czy jak he he, owoce i mleko :-)

Diakon

Co Roksana jest kierownikoem cc2. No juz gorzej nie mogli wybrac. Ludzie uciekajcie z tej pozal sie boze firmy

Graaalllll

No chyba ktos pomylil firmy. :-)

Niemykrzyk

Chodzi o czytanie skryptu ze zrozumieniem a nie na odwal sie

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Winpharm Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.

A to ta praca polega na czymś innym niż na klepaniu skryptu? Dzwonisz, czytasz z kartki i koniec.

Niemykrzyk

Użytkownik aaa- ty nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Gdzie w moim poście pojawiła się informacja o tym że oszukujecie pracowników od grudnia? Chyba sam/sama jesteś upośledzona/y skoro nie posiadasz tej jak że ważnej umiejętności czytania ze zrozumieniem. Ty pewnie siedzisz i klepiesz skrypt na pamięć bez zrozumienia. Półinteligencie/inteligentko.

kicek

Dla nie których kawa, herbata oraz owoce to coś na co ich nie stać w domu. I dlatego tak się tym chwalą. Po za tym to jedyne dobre rzeczy które można powiedzieć o tej firmie.

mimi

I czasami jest mleko do kawy.. Ale dzisiaj nie ma, bo juz się skończyło ;)

Dobra atmosfera? Brak obgadywania kogokolwiek? Owoce? Chyba mowisz o jakims innym Winpharmie bo na pewno nie o tym ;)

Wanna

Nikt was tam na sile nie trzyma. Zwolnilam sie jakis czas temu i nie narzekam

gosc

Te pozytywne komentarze to chyba od kier, bo nikt tam nie ma dobrego zdania na temat tej pracy, organizacji i w ogóle..nie ma juz tam chyba osob co pracuja pol roku, racej kazdy na oczy przejrzal....albo siedzi bo musi, ale nie jest zadowolony z tego co wiem.

aaa

Niemykrzyk - oszukują cie od grudnia :), nie masz zapewnionej pracy :), w wakacje masz mieć przestój i nie będziesz zarabiać - to co robisz w tej firmie. Jesteś upośledzony że nie możesz znaleźć sobie innej pracy. A może nigdzie cie nie chcą z takim podejściem.

Niemykrzyk

Raczej nie oplaca wam sie zatrudniac w tej firmie. W wakacje planowany jest przestuj, wiec w tym czasie nie zarabiacie kasy. W grudniu tez bylismy miesiac bez pracy. Ale jest bardzooo duuuuzy socjal czyli darmowe kawy i herbaty,tomoze zachecac:-)

Global

Nie ma czegos takiego jak platny urlop :-)

Dallas

Mam rozmowe kwalifikacyjna i chcialnbym dowiedziec sie jak u was jest z urlopami. Czy mam mozliwosc skorzystania z odplatnego urlopu wypoczynkowego ? Czy istnieje cos takiego jak ekwiwalent urlopowy ? Jesli na oba pytania jest odpowiedz nie to nie oplaca mi sie nawet marnowac kase na bilet.

a.

Kocham ludzi. Kocham to miejsce i w ogóle jest super:D

aaa

Pracuję kilka miesięcy i jestem zadowolona, nie ma sprzedaży, wszystkie weekendy wolne - a nawet więcej, wypłata w terminie. W żadnej pracy nie miałam do wyboru tylu rodzaji kawy, herbaty i jeszcze owoce raz w tygodniu - może to drobnostki ale mają wpływ na to że fajnie się pracuje. To prawda czasem jest ciężko, ale jak to na słuchawce, ale są też okresy gdzie jest mniej pracy, można też czasem dorobić w weekendy. W porównaniu z innymi Call Center jest tu dużo lepiej. Takie bzdury o atmosferze i podejściu do pracowników to chyba piszą nieudacznicy którzy zostali zwolnieni, albo tacy którzy nadają się tylko do czytania z kartki skryptów a jakakolwiek dodatkowa praca przerasta ich a nie są nawet w stanie przepracować całego miesiąca tylko non stop wolne, choroba albo inna wymówka. Kilka osób dostało awansy i przeszło do pracy w Biurze a ktoś piszę że zostali tam wypchnięci - pewnie Tobie nawet nie zaproponowali bo się nie nadajesz. Kierowników nie będę broniła bo uczciwi widzą ile mają pracy.

Życzliwa

Nie zgadzam sie z Waszymi opiniami, każdy dostaje premię taką na jaką zasługuje! Chodzenie do pracy w kratkę na pewno w tym nie pomaga, jak i również stosowanie wazeliny ! Widocznie osoba z mniejszą znajomością komputera była bardziej zaangażowana i godna aby dostać umowę o prace, bo nie zajmowała się obrabianiem innym Dupy !! Atmosfera w pracy jest naprawdę bardzo dobra .A jeżeli ktoś jest na tyle nie dojrzały aby zaakceptować warunki tej pracy to niech poszuka lepszej ! Albo najlepiej niech cofnie się do przedszkola. To praca nie wakacje , każdy pracodawca musi mieć wymagania . A jeżeli chodzi o Kierowniczkę dobrze sobie radzi na swoim stanowisku , a osoby które twierdzą inaczej widocznie maja problem z komunikacją bo wszystko da się obgadać tylko w oczy a nie na jakimś durnym forum . Osoby zniesmaczone warunkami pracy mam komunikat : NIKT WAS TU NIE TRZYMA !!! POZDRAWIAM

Mam miec tam rozmowe, tam jest tak źle? czy to wszystko prawda? Chyba niemożliwe, by tyle tego sie nazbieralo

An

Mirek jako kierownik się nie sprawdza. Wysługuje się konsultantami, a sam nie potrafi niczego załatwić w dodatku jest dwulicowy. Gdybym była jego pracodawczynią to za jego lenistwo i dwulicowość już bym go dawno zwolniła. Niestety właściciele tej firmy tego nie zrobią, bo jest dobrym znajomym kogoś tam z góry. Roksana kierownikiem? jak pracowałam to Roksana była pomagierką Mirka i już wtedy wszystko za niego robiła.

Zostaw merytoryczną opinię o Winpharm Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Winpharm Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Winpharm Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Winpharm Sp. z o.o.?

Winpharm Sp. z o.o.
  • łąkowa 7B