Opinie o Winpharm Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Winpharm Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Winpharm Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Winpharm Sp. z o.o. w Łódź

raogaty zwierz

Ta firma to jedno wielkie dno. Nie ma co narzekać na kier, oni są zależni od tych tam na Wólczańskiej, ale....można w ludzki sposób się zachowywać,a nie strzelać focha jak kier ostatnio... Porażka, brak profesjonalizmu na każdym kroku...Nie przychodźcie tu bo i tak nie zagrzejecie miejsca. Wzorowi pracownicy są wyrzucani na bruk...albo Ci co za dużo wiedzą

zigi

Tia nowe osoby są cool, ale kilka z "nowych" już odeszło....Wszyscy sie poznali co to za firma krzak i w ogóle...

a

żeby zwolnić pracownika mówiąc u to w cztery oczy trzeba mieć jaja a nie pizdę między nogami...Patrząc na kierownika to.. taki śmieszny konusek....A kierowniczka...tu szkoda słów pracuje u niej w CC2 to trzeba zobaczyć na własne oczy

pracoholiczka

Nowe osoby są jupii :D

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Winpharm Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Gosc

Czyms sie musi zajmowac w pracy demotywatory przeglada, bo jej robote odwalaja pracownicy w domu gowork Nic tylko sie smiac z takiej pani kierownik

gsgsgs

Roksana zajmij sie lepiej swoimi obowiazkami a nie przesiadywaniem na gowork!!! :)

joł

Zgadzam się!

kiss my ass

Normalnie jak to czytam, to widze, że to jakiś zlepek zasłyszanych od kogos plotek jak w głuchym telefonie. Jeszcze pomyśleć by mozna, że piszą to osoby, które mialy na pienku z kier albo nie wiadomo co.... A moze ktos sie podszywa pod te osoby? Zeby kier widzieli te komentarze i potem sie mscili....Po co to. Jesli ktos chce sie przekonac jak jest w firmie, niech przyjdzie, zatrudni sie, popracuje, sam zobaczy na wlasne oczy.

zniesmaczona

Żałosne są te wpisy. Jak komuś nie pasuje, niech się pakuje i szuka szczęścia gdzieś indziej. A poza tym: wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

mi

Ludzie przestańcie pisać takie durne komentarze!

EEEEtam

Od przyszłego tygodnia nie będzie przerw! Firma już zakupiła zapas pieluch jednorazowych konkretnie chodzi o Dada z biedronki, każdy ma dostać 3 na cały dzień!!!!! a jak się zesram? jak wymienię?

przyjdź

I zobacz sam.

XXXx

Ej ludzie a w cc1 jest jakies wolne biureczko? znajdzie sie miejsce dla zblakanej duszy?

...

Jest w łodzi tyle ofert pracy, biur w którym jest dużo mleka , owoców, przerwy 4 na 8 h pracy, gdzie kierownictwo jest ach och daje nagrody za to, że w ogóle pojawiło się w pracy . Nie ma wymagań jest papier i nikt nie zmusza do picia wódki w pracy, premia za wygląd gdzie nikt nie przywiązuje Cie do krzesła sznurami ( jak tu ) i nie każe pracować 14 h na dobę Wiec ja się pytam co TY tu jeszcze robisz skoro Ci tak źle idź szukaj tej wymarzonej pracy gdzie premia będzie 3000 netto dla takiego obiboka. EJ!! a przyszło mi do głowy coś jeszcze może to ty jesteś na tyle głupi/ głupia że w żadnej pracy Cie nie chcą a Tu się po prostu nad Tobą litują :) Ale zapomniałam ze kierownictwo jest tu tylko po to żeby dobrze wyglądać bo nic nie robią po za oglądaniem filmików w internecie a ta praca jest dla idiotów :). PRZECIEŻ NAJGORSZA ROBOTA JAKA MOŻE BYĆ !!

mimi

Oj z tym mlekiem to żart ;)pamiętam jak rozpoczęłam pracę w tamtym roku bylo naprawdę super.. Stara ekipa tworzyła swój "zamknięty krąg" wiem też, że na fb mieli swoją grupę. Mimo wszystko bylo naprawdę super.szkoda że tak się tak atmosfera uległa zmianie. Jeszcze jedno. M kiero powinien okazać więcej profesjonalizmu jak również nie powinien się obrażać i strzelać przysłowiowego focha... Może ktoś inny powinien zarządzać cc? Anyway. M - zacznij doceniać i szanować ludzi! To taka mała prośba jeśli wogole czytasz te komentarze. Ja nie dojdę z pracy ale chyba szkoda żeby odeszły osoby które są dobre, maja dobre statystyki itd. Pozdrawiam.

:D

Papieru też nie mamy , musimy się podcierać skryptami nie muszę mówić chyba że każdy ma czarna dupę pod koniec pracy :) Ostatnio nawet musieliśmy się składać na tusz o drukarki i dlatego nie ma premii :) Mobbingu żadnego nie ma na kazdym biurku na rozluźnienie stoi seteczka a Mirek jeszcze nam soku donosi :)

Zaj

Pracowałam tam dawno temu. Atmosfera była bardzo fajna,każde wyjście w miasto było zajefajne. Super ludzie LukaszP, Kamil,justynaM, AgnieszkaG,roksana..bylo super. Nikomu nie odwalilo. Potem trochę M kiero się zmienił. Na gorsze..na wyjściach był spoko a w pracy inny gość.ogolnie dużo imprezuje i może to zrobiło mu balagan.szkoda że teraz jest dennie

baszar

Gdybyśmy nie mieli na co i na kogo narzekać to byśmy nie pisali prawdy na forum. Taka jest prawda o tej firmie PRZYJMIJ TO DO WIADOMOŚCI. Kierownictwo jest do dupy, system premiowania jest beznadziejny i stronniczy, atmosfera pracy jest do bani. Jeśli uważasz że każdy dostaje taką premie jaką sobie wypracuje, to dlaczego na podstawie pięciu przypadkowo wybranych osób nie policzą tej premii przy wszystkich? Dlaczego w ostatnim czasie odeszło tylu dobrych pracowników?- bo może jesteśmy okłamywani na każdym kroku i robieni w konia przy wyliczaniu premii. Dlaczego w ostatnim czasie doszła tylko jedna nowa osoba do zespołu ?- przecież kierownictwo podobno dostawało dużo CV.Powiedzmy sobie szczerze PRACUJĘ W BEZNADZIEJNEJ FIRMIE Z BEZNADZIEJNYM KIEROWNICTWEM!!!! NIKOMU NIE BĘDĘ POLECAŁ TEJ PRACY, NIKOMU !!!!!!!!!!

All

No to naprawdę straszne warunki pracy, jak tu żyć bez mleka :D. Od kiedy to obowiązkiem pracodawcy jest zapewnienie mleka ?. Wydaje mi się że to raczej dobra wola pracodawcy a nie obowiązek

mimi

No właśnie nawet tego mleka brakuje ;) tak pozatym.. To wszystko prawda. Jest źle..a nawet bym powiedziała ze bardzo źle..

Zostaw merytoryczną opinię o Winpharm Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Winpharm Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Winpharm Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Winpharm Sp. z o.o.?

Winpharm Sp. z o.o.
  • łąkowa 7B