Opinie o Winpharm Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Winpharm Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Winpharm Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Winpharm Sp. z o.o. w Łódź

grammar

Czyli nie była w komitywie z Naszą panią kierownik. Roksana interesuje się tylko życiem innych osób, nie radząc sobie z innymi obowiązkami. Jest mało operatywna i kiepsko zaradna. Jedyne co potrafi zrobić to pieprznąć skryptem na biurko z tekstem "dzwoń nową kampanie". Nadaje się jedynie do siedzenia za biurkiem i nic po za tym nie potrafi zrobić. Wszyscy się zastanawiają jakim sposobem została kierownikiem i wszyscy mamy nadzieję że nasza gehenna się skończy i ją zwolnią albo sama odejdzie.

ziomek

Awaria jupiii :D

Kogo to mało ważne. Ważne w jaki sposób to zrobili. Napisali wiadomość na facebooku że jestem zwolniony. Szacunkiem do pracownika to ta firma nie może się poszczycić!!!!

XXXx

Kogo zwolnili? Pracuje w ogole ktos ze starszej ekipy czy same swiezaczki ogarnely call center? w ogole szok ze Roksana jest kierownikiem, przeciez ona nie ma ZADNYCH kompetencji ani umiejetnosci :/

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Winpharm Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Faul

Czy to prawda że zwalniają ludzi pisząc im wiadomości na Facebooku ? Bo widzialem ostatnio post a teraz go nie ma.

Pewnie jesteś ich przydupasem i masz kepiej niż my. Pewnie ta niemota wylicza ci premie po znajomosci. Jak się coś zmieni na lepsze dla nas to przestaniemy narzekać.!!!!! Kierownictwo jest okropne i do niczego się nie nadaje!!!

mi

A jak można obgadywać dupy? ;) ja nie narzekam.pamiętajcie, że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma... Ludzie nie narzekajcie i ogarnijcie się!

Gosc

No nasza kierowniczka nie potrafi nic innego robić tylko obgadywac innym ludziom dupy. !!!!!

Gnom

To prawda że manipulują statystykami i na kazdym kroku oszukują pracowników. Niby wyniki premiowania powinny być do 21-25 dnia kazdego miesiąca, a wysyłają 29-30, żeby ludzie nie mieli czasu na reklamacje. Jak idziesz do Roksany z reklamacja to zaczyna się denerwować bo nie potrafi nic wytłumaczyć. Oszukują nas na każdym kroku.

Korwinek

Oj długo byłem ale jeszcze w QAH. Mireczk to egzemplarz pierwszej wody. Manipulant straszny, nakreca ludzi na siebie i strasznie kłamie. A Roksana to panienka i jak powiedziała na poczatku to ona nie lubi kobiet i nie ma koleżanek. A sra przed przyjazdem męża ze strachu. Winny całej tej sytuacji jest Daniel, który udaje ,że nic nie wie.On nadzoruje Korwinka Mireczka.Mireczek manipuluje statystykami i regulamin zmienia w trakcie miesiąca. Taki mały kaczor.

umywalka

Wanna oni nie tyle co przeginają a naginają prawo! To jest porażka po prostu to co się dzieje to po prostu sodoma i gomora!

Wanna

Trochę przeginacie !!!!

znawczyni_tematu

Ale przecież to że trzeba sypiać z kierownikiem to norma. Wszyscy którzy chcą się w cc u kierownika M zatrzymać muszą pod stołem operować. Z połykiem jeśli ma być premia. Jeśli bez no to cóż..... Wszystko sprowadza się tylko do ru***ia bo inaczej nie ma co marzyć nawet o tym żeby się do tej pracy dostać w tym momencie

Fik

Masakra to jest to co roksana z mirkiem wyprawiają. Firma jak firma ale oni...

Masakra co się z tą firmą dzieje...

As

Na najbliższych rozmowach będą rozdawane prezerwatywy, a rozmowa kwalifikacyjna będzie kilku etapowa: Etap pierwszy Pytanie czy wiesz co to jest ?; jeśli odpowiedź bedzie prawidlowa to zakwalifikujesz się do etapu drugiego który bedzie polegał na prezentacju umiejętności. Jesli zaspokoisz kierownika/ kierowniczke to możesz czuć się pracownikiem działu Callcenter w firmie Winpharm

lag

Ciekawe z kim Roksana sypiała żeby dostać stanowisko kierowniczki ?

xxx

To teraz trzeba chodzic do lozka z Mireczkiem zeby robote zalapac?

Sto

Nowe osoby są jupi? Tak,jeśli chodzą do łóżka z kierem

Ci z Wólczańskiej tylko się ośmieszają trzymając tak niekompetentne osoby na stanowiskach !!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Winpharm Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Winpharm Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Winpharm Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Winpharm Sp. z o.o.?

Winpharm Sp. z o.o.
  • łąkowa 7B