Opinie o Mila Sklep Wielobranżowy w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Mila Sklep Wielobranżowy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mila Sklep Wielobranżowy na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mila Sklep Wielobranżowy w Gdynia

xyz

likwidacja mili lub zmiana nazwy to totalna bzdura. Wątpię żeby coś takiego nastało.

Reni

A ja myślałam że tylko w sklepach pod rządami Pani Lucyny taki syf, gnòj i ubóstwo. A to jak czytam to nie tylko u niej.. hahaha - ułożyło mi.

Zz

Sosnowiec jak i wszystkie sklepy niedorosnietej Aldony to porażka.. caly Śląsk pod jej rządami to syf...????

Sklepy mila to porazka praca tam to masakra wykanczalnia ludzi piedziadze najnizsza krajowa a premia to tylko mozna pomazyc dostaja tylko lizusy kierowniczki ci najgorsi opierdalacze co w tylek wchodza kierownikowi i donosza ploty na pozostalych pracownikow kto by chcial podjac prace w mili to niech sie dobrze zastanowi tam sie pracuje za piec osob jak osiol naprawde jest ciezko nie polecam tam pracy

logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista Ds. Marketingu
Service Jobs Sp. z o.o.
Xyz????

Praca tam to masakra !!! Jestem tam sama ale pracujesz za dwie lub trzy osoby.OBSADA TO 4 góra 5 OSÓB NA ZMIANIE. JAKA PŁACA TAKA PRACA . A TY SZANOWNY KLIENCIE NIE MYŚL ŻE MOŻESZ TRAKTOWAĆ EKSPEDIENTKI JAK CZŁOWIEKA DRUGIEJ KATEGORII. NIE O PODOBA SIĘ CZEKANIE W KOLEJCE 2 -3 osobowej to JEST tyle innych sklepów gdzie się CZEKA w większych kolejkach. Trochę szacunku dla naszej pracy

Mam wrażenie że chodzi o Milę w Sosnowcu, niestety sprytne i zaradne się pozwalniały .......

SOSNOWIEC

Mmmm w Mili pracujesz? Jak tak to jesteś pracownikiem roku i obskoczysz wszystkie działy.Gratuluję,premie masz na pewno :-) I awans zasięgu ręki :-)

xyz

Czytałam post "Była sobie nabiałowa" hmm dokładnie tak samo jest w moim sklepie. Coś tak czuje że po moim wpisie zaleje mnie fala hejtu ale trudno. Z przykrością muszę przyznać, że rekrutacja kuleje. Dawno nie zatrudniono tu SPRYTNEJ, ZARADNEJ osoby. Moje ,,koleżanki" są nie poradne. Monopol=ciągłe dzwonki. Sama sobie ciasta nie wyłoży, tak samo jest z alkoholem. P. monopolowa nie da nam nic zrobić na sklepie, nudzi się jej samej. Nie rozumnie, że my mamy również swoje działy i MUSIMY się wyrobić z robotą. Jej stanowisko jest najważniejsze pomimo to iż nie ma zbyt wielkiego pojęcia o swojej pracy. Potrafi pół dnia jechać na nie wytarowanej wadze. A gdy ktoś jej zwróci uwagę od razu wielki problem i foch. Kasjerki? Chyba prowadzą strajk włoski. Wieczny problem, klienci się denerwują na wieczne kolejki. Może zamiast prowadzić dyskusje ze znajomymi w końcu by się wzięły za robotę. Klienci przychodzą do naszego sklepu głównie na plotki są to starsze osoby które lubią pogadać a zakupy drobne zrobią przy okazji. Większe zakupy robią w Auchan. Dziewczyny się nie zwolnią z pracy w mili. Mogły by pójść pracować ulicę dalej do Auchan lub Lidla jednak tam po 3 miesiącach by je zwolniono. Tam nikt się nie cacka jak u nas z pracownikami. Nie nadajesz się,nie dajesz rady. Do widzenia.

@.

Dokładnie tak!!! Na dyrektorke w tej firmie nie ma co liczyć ! Powiesz swoje zdanie - i już mi pracujesz !!! Wiadomo przecież kto jej du.. utrzymuje w tej firmie!

Gabi

K. Irek - No to dobre zapytanie.. Wzięli ją na regionalną bo nie było innych chętnych (podobno ktoś zrezygnował i byli w D... I ją z musu wzięli) wiesniara z jakieś dziury, karierowiczka i uważa się za wielką Panią kierownik hahaha, najpierw trzeba słomę z butów ukryć A potem próbować wtopic się w Kraków.

Kate

W tej firmie nie oplaca isc na nadgodziny .Upieprza Ci premie do zera i wyjdziesz tyle samo ,moze troszke wiecej.Ja juz to przerabiałam.

N.

Tak jest bo sobie dajecie.Co to za problem iść do PiP-u i zgłosić ze ma sie tyle urlopu?Czego tu sie bać jak prawo pracy jest po waszej stronie?Lepiej wylewać tu swoje żale niż działać tak to będą was dalej je...A co do dyrektorki przecież to jest jeszcze gorsza baba niż niektóre regionalne.Królowa która wszystko wie najlepiej i jej giermek zapewnię wiecie dobrze kto.

Gienek
@N.

Kto jest giermkiem :-)?

Mam do Was pytanie. Ile dostajecie za nadgodziny? 130 zł? Niedawno dostaliśmy informacje, ze jak przychodzimy na nadgodziny to mamy być 10 h w pracy. Pytam się Was bo u nas niestety niczego nie da się dowiedzieć

Naiwnie pracujacy w mila s.a

Hmm no moze to ze te pol godziny jest na posprzatanie po syfiazach zwanych dalej klientami

załamana

A skąd wiesz ze nim nie jestem. I tak się składa że bardzo dobrze wiem jak funkcjonuje sklep i od czego zależy premia (zapomnialas dodac ze ma na to wplyw rowniez aktywna)Problem nie tkwi w 2 zmianach tylko jak sie je uklada. I jeszcze sie nie zdążyło żeby regionalny obciął premie poprostu trzeba wiedzieć jaki budżet wypracowany został w danym miesiącu i ile możesz jej dac . Co do wyplaty dobrze wszyscy wiemy ile kasy mozna zarobic i nie sa to wcale kokosy, ale i na sklepie mozesz wyciagnac 1600. A nie sadzisz ze gdyby ludzie wspolpracowali ze soba to kazdy mialby lzej? Wiec sie nie oburzaj tylko sie zastanow prsez chwile. Kobito przeciez ja do ciebie nic nie mam.

....

No i tu musze cie wyprowadzic z bledu...nie jestem kierownikiem. A po drugie skoro jestes taka idealna to czemu nie startowalas na w stanowisko kierownika? Ty z pewnoscia bys wiele zdzialala, podnioslabys wyplaty( twoj sklep jako jedyny z prawie 200 mialby wieksza podstawe) no i premie bylyby wieksze ( zwlaszcza dla leserow) audytami i planem sprzedazy bys sie nie przejmowala( no bo pieniadze na premie biora sie z kosmosu- pewnie nawet nie wiedzialas ze to jest czynnik na premie) wszyscy mieli by na rano i wolne weekendy( a popoludniami sklep bylby zamkniety no bo komu byloby sprzedawac), no i ludzi bys pewnie sklonowala zeby bylo po 15 osob na zmiane- normalnie kierownik marzenie. Dziewczyno przestan bujac w oblokach i zejdz na ziemie. Prawda jest taka ze kierownicy sa tylko i pionkami w tym wszystkim, nie maja wplywu na to ile docelowo pracownik dostanie premii bo przechodzi to przez regionalnych ktorzy moga zwiekszyc lub zmniejszyc ich wartosc, maja odgorny nacisk na sprzedaz, straty itp. A pracownikow najwiecej odeszlo za czasow poprzedniego kierownika, a za tego tylko jedna osoba.A co do wyplaty moja droga to tu szalu tez nie ma nie jest adekwatna do pracy. Mozesz sobie wpisac na internecie ile powinien zarabiac kierownik sklepu malo i srednio powierzchniowego uwierz ze zarobki w Mila sie znacznie roznia.Wiec jesli juz musisz wyladowywac swoja frustracje i wylewac wiadro pomyj to zmien obiekt.No ale tak ty wiesz lepiej bo pozjadalas wszelkie rozumy, dlatego nie bede juz z toba polemizowac . Zegnam ozieble.

załamana

P.S KASJER TO TEZ CZŁOWIEK I NIE OZNACZA TO ZE MASZ GO NIESZANOWAĆ. ACHA I NAJLEPSZE W TYM WSZYSTKIM ZE NIE JESTEM KASJEREM CHOCIAŻ JAK TRZEBA TO I TO POTRAFIĘ.

Były ale nie mąż
@załamana

Znajdź sbie inną pracę - poszukaj innego sklepu nie sieciówki.

załamana

I tu jest problem bo myślisz ze jesteś najlepszym z pracowników kierowniku. I WŁAŚNIE O TO TU CHODZI I tu jest problem bo to głównie przez ciebie ludzie się zwalniają bo taki kierownik to d.... a nie kierownik który nie potrafi ludzi w firmie zatrzymać. Będąc na tym stanowisku naprawdę można dużo zdziałać i załatwić dla ludzi ze sklepu. TYLKO TRZEBA CHCIEĆ. Popatrz na ludzi a nie tylko na swoją wypłatę. A z regionalnym pogadać jakie macie problemy a nie tylko o włosach paznokciach i ciuchach.

....

No wlasnie nie wiesz to po co sie odzywasz? Wszyscy wycienczeni to na emetyture tyle lat pracy jeszcze przed wami. A najbardziej wycienczona Edytka z Sosnowca co ciagle na l4 a potem odeszla bo jej grafuk nie pasowal.Jak wychodza wolne z etatu i jeszcze urlopy no to faktycznie szal cial. A najlepsze jest w tym to ze wypowiaja sie osoby ktore nie maja o tym zielonego pojecia bo sa kasjerkami....

załamana

Ale piep.... bo na l4 to się chodzi bo się chce. Egoisci. Myślicie że czemu ludzie na l4 chodzą? Bo może są juz na tyle wycieczeni ze od tego chorują. Ale zapomniałam ze w mili musza pracowac ludzie niezniszczalni. I oczywiście pretensje do tych co na l4 są. ZASTANÓWCIE SIĘ PRZEZ CHWILĘ. Czy to aby nie jest wina kierownika który nie umie ułożyć grafiku nawet jak ma pełną obsadę, a co dopiero przy braku ludzi? Bo czy ludzie są czy ich nie ma to i tak zmiany po 3 osoby. TO WIEC SIĘ PYTAM O CO TU CHODZI.?

Zostaw merytoryczną opinię o Mila Sklep Wielobranżowy - Gdynia

• Jak się pracuje w Mila Sklep Wielobranżowy?

Zobacz opinie na temat firmy Mila Sklep Wielobranżowy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mila Sklep Wielobranżowy?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mila Sklep Wielobranżowy?

Kandydaci do pracy w Mila Sklep Wielobranżowy napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mila Sklep Wielobranżowy