Opinie o Chipita Poland Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny w Tomaszów Mazowiecki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Chipita Poland Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Chipita Poland Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Chipita Poland Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny w Tomaszów Mazowiecki

Czy w Chipita Poland Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny są szkolenia zewnętrzne?

Tomasz

Tak

Hwc

Chipita ma jedną wadę - brak zalet!!!!

Zakład do zamknięcia Po 1 tzw szaman po wypadku jak wózek widłowy uderzył kobitke nie zadzwonił do szpitala tylko sam ja zawiózł własnym samochodem .. Po 2 (usunięte przez administratora) jest tam taka fajna kobitka BESTIA ją zwą chodzi po zakładzie i wyzywa pracowników od najgorszych, że nic nie potrafią, że się nie nadają itp jak się jej coś nie spodoba.Nimo tego że na lini idzie wszystko dobrze Szkoda czasu bo by dużo pisać Z całego serca nie polecam bo to (usunięte przez administratora)

Krzysztof

Jak zakończyła się sprawa z wypadkiem? To co piszesz jest bardzo niepokojące, jak zareagowali na to pracownicy? Czy ktoś próbował pytać szefostwo dlaczego karetka nie została wezwana na miejsce? Takie traktowanie pracownika, o jakim wspominasz w punkcie drugim, jest karygodne, czy postanowiliście jakoś działać w tej sprawie, spróbować zbiorowo zgłosić te zachowania? Jestem ciekaw co mi powiesz, odpowiedz koniecznie.

@Krzysztof

Pacjent przeżył, kadrowiec kupił większe auto, ludzie pogadali a wózek pomalowali.(usunięte przez administratora) Nie stało się nic!!!

Krzysztof
@Hwc

Sam wiesz, że takie zachowania w pracy nie są ogólnie przyjęte i nie można pisać, że nic się nie stało. Dodaj proszę jak wyglądają inne aspekty zatrudnienia takie jak wynagrodzenie lub rodzaj umów zawieranych z pracownikami. Pomogłoby to poznać rzeczywiste warunki pracy w firmie osobom, które maja chęć aplikować.

@Krzysztof

Poczytaj posty a się dowiesz w 90 procentach mają rację,a propos wypadku to nic się nie zmieniło a stało się wiele bo to pokazuje jak traktują pracowników,masz prawo pracować i nic więcej im mniej mówisz i narzekasz tym lepiej,a płacą jak wszędzie plus talony żywieniowe na 190 zł

Janusz
@Krzysztof

Ludzie którzy orientują się w prawach pracowniczych i znają kodeks pracy zwalniają się poprostu bo przepisy BHP łamame są każdego dnia przez kadrę kierowniczą

Ty

Ciezki kawałek chleba w tej firmie to jest praca dla ludzi o silnym charakterze, bez wykształcenia , jeśli masz wykształcenie i dobry zawód to lepiej omijaj to miejsce. Świątek piątek czy niedziela siedzisz w robocie zero życia prywatnego. Jeśli nie planujesz założyć rodziny to praca właśnie dla Ciebie. Najgorsi Ci , którzy wchodzą brygadzistce w d**e to wtedy myślą że wszystko im wolno

Pracownik Produkcji

Powolny,bez konkretów.

Masz pan ręce i nogi?

Pozdrawiam bra większość ludzi była fajna zwłaszcza dziewczyny z grot tylko nie pozdrawiam operatora J .... Starego grubasa , który rządziłby wszystkimi

I just started with you

Praca dla ludzi po podstawówce, gimnazjum. 90% ludzi pracujących w tej firmie ma przeszłość kryminalną bądź ma za sobą "problemy alkoholowe". Pracownik, który zostanie przebadany alkomatem, już na terenie zakładu i nazwijmy to: "zostanie przyłapany na gorącym uczynku", to nic mu za to nie grozi. Zostaje on wtedy zwolniony, a za 3 miesiące z powrotem przyjęty. Jeśli ktoś ma ochotę na użeranie się z takimi ludźmi i robienia za nich, to praca jak najbardziej odpowiednia. Niestety, ale ten zakład cierpi na brak pracowników. Co przyjdzie nowa, porządna osoba, to szybko stąd ucieka. Nie polecam.

Hwc
@I just started with you

W tym zakładzie trzeba pić bo potrzeźwemu nie da rady pracować

Krecik

(usunięte przez administratora) weź się do roboty bo niedługo sam z kumplami z Ukrainy zostaniesz!!!

leon

mój syn tam pracował przez 2 miesiące. szaman wozi ludzi po wypadkach do szpitala sam. nie wzywa pogotowia-narusza kodeks pracy i inne bhp-do czasu...na produkcji paru normalnych ludzi-20-30% reszta to świry i zjeby. kobiety poniżane przez operatorów maszyn. na magazynie pracował świr, który wszystkich innych obrażał-chyba go zwolnili...ogólnie to dobra praca dla ludzi bez wykształcenia. jak masz technikum, studia to się szanuj i tam nie idź...nie ma to sensu...ze względu na (usunięte przez administratora) 70% załogi. praca dobra dla ukraińców bo 2100 netto do ręki to za mało jak na brak szacunku dla pracowników.

@leon

Gratuluję dobrego kontaktu z synem ,pewnie codziennie marudził jak to w chipicie źle i niedobrze,ale z drugiej strony to nie kłamał ciężka praca gorzej niż na budowie

Leon
@Idiota

Nie marudził. Pracował tam w wakacje, dorabiał sobie tam do wyjazdu zagranicznego. Miał cel i go zrealizował. Powtarzam. Masz wykształcenie, umiesz myśleć samodzielnie, znasz swoją wartość, jesteś rzetelny...to nie robota dla ciebie. Dla prostaków tak, jak najbardziej. Lepiej już iść do marketu do roboty...

Kasjer
@Leon

A co w markecie to sami najgorsi ludzie pracują,tam to dopiero trzeba mieć cierpliwość do niesfornych klientów.

Hwc

(usunięte przez administratora) w tej firmie sięga zenitu,brygadzistki oderwane od rzeczywistości nastawione tylko na własne korzyść źle traktują swoich ludzi zapomniały chyba że w tych czasach można iść i posądzić o mobbing a telefon ma każdy i łatwo to będzie udowodnić lub zebrać kilka osób tak samo traktowanych, kobiety bez szkoły. Wyzysk w firmie i brak logicznego myślenia przełożonych,dbanie o ukraińskich pracowników,jak im się praca Polaka nie podoba to niech zwijają ten bałagan i wracają do Grecji albo na Ukrainie tam będzie robotników dużo.

Hjb

Nie ma podmian praca w systemie 4 brygadowym. Oszukują na setkach chyba że ktoś się upomnie u kierownika. Faceci maja lepiej traktowani są ulgowo czasami kobieta musi dźwigać za faceta. Niektórzy operatorzy są chamscy. Czasem kobiety. Zależy na kogo się trafi. Generalnie jest chamstwo czasem wychodzi się znerwicowanym. Ukrainki też są traktowane ulgowo. Kobiety muszą wkładać blachy żeby operator mógł zatrzymać taśmę bo oczywiście jaśnie Pan nie ma zamiaru tego robić. Jedna drugiej pilnuje przerwę jak upomnie się o swoje to jesteś najgorszy bo po ci się wglądu odzywasz. Z urlopem ciężko trzeba się o wiele wcześniej zapisywać. Chociaż jest dobrze z tym że dostajesz talony rogale i paczki na święta a także kanapki w kraty nie trzeba zabierać swoich jest wódz kawa herbata. Pod tym względem nie ma co narzekać.

robmis
@Hjb

a jakie realne zarobki ? produkcja rozumiem 4 - brygadówka ?

Bimbim
@Hjb

Trudno żeby operator robił na dwóch stanowiskach naraz kład blachy i ustawiał maszyny, chamstwo goni chamstwo. Operatorom też jest ciężko jeśli zwykły pracownik się nie przykłada. Pozdrawiam. Operator zarobi około 2500 netto + talony 190. Pracownik produkcji 2000 plus talony 190.

fifi
@Bimbim

(usunięte przez administratora) bo są takie sytuacje, że operator może dokładać blachy i korona z głowy mu nie spadnie. Sam tak robiłem. Oczywiście nie w czasie zmiany filmów, nadzienia, czy gramatury ale gdy się chce to można pomóc dziewczynom. Trzeba tylko chcieć, a większość operatorów w Chipicie uważa się za kogoś lepszego niż ludzie z produkcji. Sam tak uważałem ale mi po pewnym czasie przeszło. Pomagałem każdemu jak mogłem. Na sklejarce dziewczyny tylko dzięki mnie nauczyły się samodzielności. Było trochę krzyku i par (usunięte przez administratora) poleciało ale teraz wszystko zrobią same. Mam nadzieję, że miło mnie wspominają, o ile jeszcze pracują w tym kołchozie. I jeszcze jedno, bo ktoś zarzuci mi, że nie wiem jak tam jest, przepracowałem tam 10 lat jako operator

@Bimbim

pracuję na produkcji od kilku lat i 2000 zł to raczej sie nie zarabia. 1800 zł plus talony.

Bimbim
@fifi

Dziesięć lat to sporo więc czemu się zwolniłeś fifi czyżby dorzucanie blach w międzyczasie ci się znudziło a może swojej roboty w tym czasie nie pilnowałeś i brygadzistka cię cisneła za odpady a może robiłeś jako operator na cieście i puszczałeś źle zwinięte rogale przez co całe pakowanie miało więcej roboty? Pomóc nie zaszkodzi ale jak zaczniesz pomagać innym to w niedługim czasie zauważy to brygadzistka i będzie miał dodatkowe obowiązki, lepiej się nie wychylać ściemniacze na tej firmie mają lepiej!

Klara
@Hjb

Ja pracuję w tej firmie od dziesięciu lat. Wiadomo, że wszędzie jest raz lepiej raz gorzej, ale prawda jest taka, że jak wiesz po co przychodzisz do pracy i wykonujesz swoje obowiązki ( a nie udajesz,że je wykonujesz ) to nikt się ciebie nie czepia. Najgorzej jak przychodzi ktoś nowy do pracy z nastawieniem tylko i wyłącznie roszczeniowym to tutaj nie zagrzeje miejsca. Bywa ciężko jak wszędzie indziej, ale to praca, a nie przedszkole. Ludzie pracują tu po 10 , 15 lat i nie uciekają więc chyba są jakieś zalety. Człowieku jak cie zwolnili, bo nie chciało ci się pracować to może najpierw zastanów się czy to nie była oby twoja wina, a potem pomyśl zanim kogoś oczernisz.

Klara
@ja

Trochę matematyki nie zaszkodziłoby. 1800 zł plus talony w wysokości 190 zł to jakby nie liczyć jednak jest 2000, a to jest z tego co wiem jedna z niższych pensji w tej firmie

Bj
@Bimbim

Wiadomo że praca nie jest zła tylko czasem ludzie stwarzają sobie problemy operator nie będzie robił za dwóch a co ma na to powiedzieć kobieta skoro ona ciągle stoi na nogach a jak jest zmiana smaku to kobieta musi posprzątać i dokładać blachy gdy zaraz operator ja gania bo musi sobie odpocząć a przecież sobie siedział całe 8 godzin gdy produkcja dobrze szła a nie oszukujmy się kiedy maszyna dobrze idzie to operator ma głowę spokojna i kiedy chce to może odpocząć a pracownik produkcji stoi 8 godzin na nogach nawet gdy jest zmiana smaku to musi sprzątać czasem bez podmiany chociaż idąc do takiej pracy gdy podpisuje umowę wie na co się godzi i operator też ma ciężko bo gdy cos się popsuje to tylko on za to obrywa a pracownik produkcji ma głowę spokojna jedna i druga strona nie ma pięknie i kolorowo

@Bimbim

Sorki, ze odpowiadam po innym nickiem i po dlugim czasie ale dzis tu zajrzalem, a jestem na lekkiej bani to zebrali mi sie na pisanie:) Pracowalem na pakowarkach wiec zwijanie rogali mnie nie dotyczy, choc tam tez bylem przez pewien czas operatorem. Co do brygadzistek, dodatkowych obowiazkow i cisniecia to powiem Ci jedno, zawsze jak mialem ochote robic cos ponad to co musze to robilem ale nigdy nie pozwolilem sobie zeby mnie do tego zmuszano. Z M. potrafilem isc na ku..a mac ale mimo tego byla zla gdy mnie nie ma w pracy a trzeba uruchomic drukarke Domino, czajacy beda wiedziec o co chodzi.

@Patafian

Nie pij więcej bo strasznie gwiazdożysz....

@Hwc

Powinieneś zdawać sobie sprawę, że wdawanie się w dyskusje o takim charakterze, jest raczej pozbawione sensu. Prosiłabym Cię, żebyś pokrótce przedstawił Nam warunki zatrudnienia, jakie mają pracownicy firmy Chipita Poland. Dbają tam o Wasz rozwój, organizując jakieś kursy doszkalające?

@Marzena

Kursy są raz na kwartał z zasad higieny osobistej,mycia rąk i nieśmiecenia w toalecie oraz szatni,ja przez 17 lat pracy miałem jeszcze kurs pierwszej pomocy 6 godzinny bo firmy nie było stać na więcej,tam szaman ratuje ludzi na własną rękę. Kursy może w biurze nie na produkcji.

@Hwc

Serdecznie dziękuję Ci za udzielenie odpowiedzi. Dobrze, że Chipita Poland czasami organizuje swoim pracownikom takie kursy. Jak myślisz - firma zatrudnia osoby bez niemal żadnego doświadczenia zawodowego, czy niekoniecznie? Liczymy na Twoje dalsze uczestnictwo w dyskusji.

Parówka
@Bimbim

Operatorzy nie mają wgl tam ciężko stoją tylko i opierają się o barierki. Pakowarek nie pilnują wgl przez co wiecznie góra odpadów jest.

@Parówka

Jak to nie pilnują pakowarek,przez ostatnie 20 lat żadna nie zginęła,oni poprostu są od pilnowania maszyn a nie od ich ustawiania....

@Hwc

Pracuje tam to i widzę często ich zachowanie i zapał do bracy

Oprator-obserwator
@Marta

Zajmij się swoją robotą a nie oglądasz się na innych co ty z CBA jesteś...

Niedyspozycyjna
@Parówka

Możesz zostać operatorem i tak tego przypilnować ,że odpadu nie będzie. Więc w czym problem?

Leniwiec
@Niedyspozycyjna

Są wolne etaty na stanowisko operatora maszyn,bo ogłoszeń o rekrutacji nigdzie nie znalazłem?

@Leniwiec

Bardzo się cieszę, że wykazujesz spore zainteresowanie aplikowaniem do firmy Chipita Poland. Niestety, ja także nie znalazłam nigdzie żadnej informacji odnośnie prowadzonej tam rekrutacji. Proponuję, żebyś wobec tego spróbował skontaktować się z nimi osobiście. Wtedy będziesz mógł dopytać ich o ewentualne wakat. Na ich oficjalnej stronie znajdziesz dane kontaktowe: https://www.chipita.com/el-pl/ Zdecydujesz się na taki krok?

Leniwiec
@Marzena

Chyba się nie zdecyduję bo po przeczytaniu niektórych komentarzy wydaje mi się że atmosfera pracy jest fatalna i jeden drugiemu robi podgórkę a i kasa niezabogata jak piszą

Mr. X

Witam. Chce się zwolnić gdy się skończy zwolnienie lekarskie. W tym zakładzie trzeba odrabiać zwolnienie lekarskie gdy chce się zwolnić ?

Tak i to podwójne....

@Idiota

Mam nadzieję, że nie robisz sobie tu żadnych żartów i Twoja wypowiedź nie wprowadzi użytkownika @Mr. X w błąd. Pewnie jesteś pracownikiem Chipita Poland i dlatego też poznalibyśmy od Ciebie jakieś szczegóły, dotyczące pracy w tej firmie. Czy nowym pracownikom organizują tam kursy wdrażające? Myślę, iż wiele osób interesuje ta sprawa, a więc proszę Cię o merytoryczną odpowiedź.

Frajer
@Mr. X

Siedź na zwolnieniu do końca,tylko frajeży pracują ...

Mr. X
@Frajer

Do końca zimy zwolnienienie lekarskie a potem to chciałem do innej pracy. Pracuje ponad rok a okres wypowiedzenia trwa 1 miesiąc tak w umowie pisze.

@Mr. X

Masz rację zdążysz się w życiu narobić....

@Idiota

Zarówno posty powyżej, jak i także ten Twój znacząco odbiegają od głównego tematu obecnego wątku. Dlatego prosiłabym, żebyś pozostawił te sprawy i zajął się opisywaniem warunków pracy w firmie Chipita Poland. Dowiemy się chociaż, czy z okazji Świąt dostaliście jakąś dodatkową premię?

Koniu

Pozdrowienia dla wszystkich którzy w pocie czoła,pracują za dwóch,ja mam to gdzieś jestem na chorobowym a wy frajerzy pracujcie brygadzistka was doceni i dołoży roboty a na koniec zmiany zapyta czemu tak mało zrobiłeś albo nakrzyczy że nie było wydajności i to twoja wina bo przecież to ty pracujesz a ja choruję!!!

Saracen
@Koniu

Szaman kretynie zacznij zatrudniać ludzi do pracy albo podwijają rękawki koszuli i na halę bo niema kto robić,a ci co robią to niemają siły i motywacji,kłamiesz na rozmowie kwalifikacyjnej a potem ludzie zdziwieni cwaniaku.

@Koniu

Koniu? Jak odchodzilem z pracy to Koniu byl juz dobze zadomowiony w biurze, u Cycka. Kto wie oczym pisze to pracuje w tym bajzlu juz troche dluzej:) Najbardziej zorientowany bedzie dzial techniczny. Ale Co do Konia maja brygadzistki:)

@Patafian

Nie jestem przekonana, czy wiesz, że na forum publicznym nie wolno używać danych personalnych, w tym także pseudonimów. Możesz to wyczytać w regulaminie Gowork: https://www.gowork.pl/regulamin Co więcej - nowe osoby na wątku nie będą wiedziały, co właściwie chciałeś przekazać poprzez swój post. Możesz powiedzieć, czy w Chipita Poland organizowane są jakieś kursy doszkalające dla pracowników?

Marzena

@Zadowolony, co masz dokładnie na myśli pisząc, że jest socjal? Czy chodzi o jakieś dodatkowe świadczenia, benefity? Jeszcze napisałeś, że w związku z tym, że jest mniej ludzi do pracy to będzie lepiej. Dlaczego tak uważasz? Zastanawia mnie jaki według Ciebie związek ma zmniejszenie liczby pracowników z polepszeniem warunków pracy. @Olus, co Ty możesz napisać o pracy w Chipita Poland ? Napisz swoją opinię, jeśli masz jakie doświadczenie jeśli chodzi o pracę w tej firmie.

Sabaka
@Marzena

Zadowolony może zjeść więcej bułek,bo ludzi ubywa a bułek coraz więcej,to jego socjal, rogali też nie brakuje,rolsów, soku,herbaty, kawy...tylko niektórzy mogą na luzie posiedzieć i pojeść ten co stoi przy taśmie, maszynie nie ma takiej możliwości do puki nie wyprosi podmiany...

zadowolony
@Marzena

Sabaka odpowiedz na pytanie:Dlaczego jeszcze tam pracujesz???

zadowolony
@Marzena

Jest mniej ludzi a to się wiaze z uzupełnieniem, aby uzupelnic kadre trzeba przyciagnac ludzi a czym??? wieksza kasa!!! Jak chesz wieksza kase to się zwolnij i wyjdzie cala prawda... jesteś dobra to Cie zatrzymają dając podwyzke. Kto się nie boi ryzyka i dobrze pracuje to na pewno nie będzie stratny.

Sabaka
@zadowolony

Pracuje bo nie chcą mnie zwolnić podobno że dobrze pracuje i przy każdym wypowiedzeniu z mojej strony dorzucają grosza a ja głupia się godzę bo myślę że kasa wynagrodzi mi wysiłek który wkładam w prace i weekendy pracujące bez rodziny i znajomych... Poza tym niedługo się pożegnamy z chipitą.... Byle do maja

@zadowolony

Ja bylem dobry i przy pierwszym wypowiedzeniu dali mi wieksza kase. Glupi ja. Do tej pory tego zaluje. Zmarnowane pol roku zycia, bo dali troche wiecej kasy. Teraz zarabiam troche mniej ale warunki pracy mam o niebo lepsze. Kadrowego widze w biurze a nie lazacego po liniach produkcyjnych. Wracajac do meritum, bylem dobry, ba, bylem jednym z najlepszych operatorow pakowarek, a jednak kasa to nie wszystko.

ktoś

Praca ciężka,ale pracują tam naprawdę fajni ludzie.Pozdrawiam zmianę A1

klara11
@ktoś

gdzie widzialas tam fajnych ludzi te stare wygi nie daja zyc nowym pracownicom powninny robic same za trzy zwlaszcza na b1 takiego chastwa nie widzilam

Okaka
@klara11

Popieram,stare cwaniary i to szczególnie na b1

@renifer
@klara11

B1 pakowanie to porażka! Te dwie cała zmianę gadają, jak siedzą na końcu i nie mogą nadążyć pakować to pretensje do tych co siedzą z przodu że za wolno pakuja a jak one siedzą z przodu to specjalnie wolno pakuja żeby ta na końcu siedziała po kolana w rogalach, mają wielki ubaw że ta na końcu przez godz ledwo może oddech złapać i rąk nie czuje, tak się dzieje na B1.

Saracen
@@renifer

To wina brygadzistki bo łazi a ludzie robią co chcą,ta to podejścia do ludzi nie ma tylko pruć jape potrafi i odgadywać innych

@ktoś

Moja byla zmiana. Nie wiem jak teraz ale kiedys to bylo super. Kto teraz jest brygadzistka, nadal ta niemota B.

Ludzie narzekają na ten zakład i w sumie nie dziwie im się. Pracują tam pi*rdolnięci ludzie, niezrównoważeni psychicznie jakby z zakładu psychiatrycznego uciekli, nie mają do siebie szacunku bo chyba nie wiedzą co to znaczy szacunek, obrabiają sobie d*pe nawzajem, strasznie zarozumiali i przemądrzali wszystkie rozumy pozjadali a gadają złe rzeczy o dobrych i uczciwych ludziach i wyśmiewają się z nich niech na siebie spojrzą jacy są zj*bani nie wszyscy ludzie tacy są ale mowa o tych którzy się tak zachowują. Ludzie chodzą na zwolnienia lekarskie i urlopy, przenoszą się na inny dział inną zmianę albo zwalniają się bo nie odpowiadają im tam warunki albo jacy ludzie tam pracują.

@:)

To chyba o innej firmie mowisz. Gdy ja tam pracowalem, to ekipa byla wspaniala. Pozniej zaczelo sie to zmieniac, na gorsze ale i tak bylo fajnie.

Nie warto tam pracować częste chodzenie na blachy dźwiganie ponad siły nie lituja się wcale nie polecam blachy są ciężkie normalnie (usunięte przez administratora) ludzie płaczą jak ja dziś zrownaja cie z błotem

Marian
@Kasia

W umowie nie ma nic napisane, że kobiety nie mogą dźwigać blach czy czegoś innego.

Hjk
@Marian

W umowie tez nie ma ze operator nie moze stawac na tasmie

@Hjk

W umowie też nie ma że operator musi umieć ustawić maszynę a kobita oderwać wszystkie rogale.... itd. umowa określa tylko że trzeba robić a jak się nie podoba to nara.

B b
@Winetu

Co Ty nie powiesz i to jest błąd że nie ma w umowie dokładniej określone kto co ma robić bo tam to wszyscy robią co chcą. Ja właśnie zwolniłam się z tej firmy bo mam lepsze predyspozycje i nie będę się użerac na siłę nikt mi nic nie będzie mówił Co mam robić tym bardziej zwykły operator. A Ty jak chcesz i nie masz lepszych planow na życie i tylko być operatorem który donosi do brygadzistki i tak nic z tego nie masz to pozdro

@B b

Z twej wypowiedzi wynika że zostałaś konserwatorem powierzchni płaskich i masz rację nikt ci się nie będzie wcinał w robotę bo nie śmie wejść na umytą podłogę... wysokich lotów na mietle wiedźmo

Gjbv
@Winetu

Jaka praca taki charakter widzę z Pana strony xd czym gorsza praca to tym ludzie głupisi, oczywiście nie wszyscy tacy są ale po Panu to widać niestety i trzeba się z tym pogodzić.

@B b

Smieszne. Ja tez zwolnilem sie z tej firmy i wyobraz sobie, ze w tej w ktorej pracuje jest ktos kto mowi mi co mam robic. I w kazdej nastepnej tez bedzie ktos kto ma prawo wydawac mi polecenia. Tak dziala swiat. Chyba, ze zalozysz wlasna firme i Ty bedziesz tym samcem alfa.

xXx

W tym zakładzie ludzie są okropni i chamscy. Pracownicy i brygadziści łamią tam kodeks pracy i kodeks karny.

qwerti
@xXx

Czy w zakładzie sa ukraińcy? Czy tam jest tylko 4 brygadówka?

bb?
@qwerti

Tak, owszem są ukraińcy. 4 brygady i jedna linia w 3 zmianach pon.-pt.

zastanawiam się
@bb?

pracuję na podobnym zakładzie w EOPi zasstaawiam się nad Chipitą, byłem dziiaj na wstępnej rozmowie, wydaje się w porządku.

@zastanawiam się

1) Na przerwę jak ktoś chce iść to musi być podmiana a gdy nie ma kto podmienić to nie idziesz na przerwę. 2) Większa połowa ludzi jest w porządku a reszta to szkoda gadać. Skąd się bierą tacy wredni, chamscy ludzie ? Chyba na każdej zmianie tacy ludzie pracują. 3) Operator który trzyma sztamę z brygadzistą jest prawą ręką i będzie po tobie jeździł (poniżał, używał wyzwiska, zniszczyć twoją psychikę itp.) bądź ostrożny i zdobądź dowody aby zapłacił za swe czyny w sądzie przed prokuratorem. Mogą kryć operatora więc lepiej miej dowody.

ciekawy

A ile jest tych przerw?

@ciekawy

Jak znajdziesz podmianę to jedna a jak nie to po pracy masz przerwę:-)

jaraka
@Kretyn

Co Ty za glupoty gadasz? Masz 2 przerwy na fajke i jedna na posilek.

@jaraka

Ja nie palę,a przerwę mam jedną. Ci co palą to łażą co godzinę na faje a reszta musi pracować,ten co nie zapali robota mu nie idzie,jedynie zakaz palenia powinien być.

Małpa
@Kretyn

Niektórzy ludzie to łażą na przerwę ile chcą po kryjomu a brygadziści o tym nie wiedzą. Ludzie palą papierosy w łazienkach i szatniach robią (usunięte przez administratora) a ci co nie palą wdychają ten dym i trują się papierosami jeszcze porządku z tymi ludźmi nie zrobili. W szatniach zakrywają czujniki żeby ochrona nie przyłapała palaczy. Zdarza się, że pracownik potrafi wypić alkohol w czasie pracy a wnoszenie alkoholu na teren zakładu jest zabronione a niektórzy wylecieli z pracy za alkohol. Są tacy ludzie co wynoszą w czarnych workach rogaliki, batony i chowają do plecaków czy toreb i otworzą plecak pokażą tak na szybko przechodzą obok ochroniarzy w ten sposób wynoszą towar z zakładu do domu. Jak na magazynie wydają ludziom rogaliki po pracy to są takie osoby co bierą więcej kartonów od innych bo nie złożył podpisu a na drugi dzień znowu znowu przychodzi i bierze kartony z rogalami a ten co wydaje ludziom rogale nie potrafi dobrze przypilnować żeby każdy złożył podpis i brał tyle samo kartonów co każdy. Zdarza się też, że jak ktoś się dogada z pracownikem magazynu to naszykuje sobie wcześniej kartony z rogalami magazynier otwiera bramę i podaje przez bramę.

Niznajomy
@ciekawy

A czasem nie ma wcale albo jedna na cały dzień nie polecam nikomu kobiety musza robić przy blachach i a operatorzy uważają sie jakby były drugimi brygistkami

Jaraka
@Niznajomy

Operator ma płacone i ma wykonywać swoją za*raną robotę a nie dyrygować kimś albo zwalać swoje obowiązki na pracownika produkcji to są ludzie bez wstydu itp.

Odkurzacz
@Jaraka

Nie ma co użerać się z takimi ludźmi. Zmienić dział albo robotę bo nie dadzą nowego operatora bo ludzi brakuje im cały czas.

Prawa renka brygadzisty

Witam Mariusz z tej strony

@Prawa renka brygadzisty

Prawa ręka brygadzisty to służy do walenia konia (usunięte przez administratora)

Jarek
@jaraka

Tylko chyba Ci co nie stoją przy taśmie reszta ma przerwę tylko wtedy kiedy ma kto podmienić nieraz było tak że cały dzień nie było przerw

@Gość

To cos sie z tymi operatorami zmienilo. Gdy ja tam pracowalem to zdazalo mi sie poslac pare k..ew w strone brygadzistki, a nie wyzywac sie na bidnych kobitkach z produkcji. Tolerowala to bo bylem, tak mi sie wydaje, dobrym operatorem i mnie potrzebowala, bardziej niz ja jej.

@Jaraka

Jak pisalem wczesniej, nie pracuje juz tam ale pisanie, ze operator zwala swoja robote na pracownika produkcji to lekka przesada. Nie wiem jak operatorzy na laminacji ale nie wyobrazam sobie by na pakowarkach jakis operator pozwolil stanac osobie ktora nie wie nic o tych maszynach. A co do dyrygowania, to byly takie sytuacje, ze ja i niepracujaca juz tam operatorka nadziewarki robilismy szybciej i sprawniej zmiane nadzienia sami niz gdy dyrygowala tym brygadzistka.

Były

Firma,grecko-ukraińska z kilkoma Polakami chcącymi dojechać swoich rodaków, nie polecam pracy w tej firmie,jak chcesz pracować za marne grosze na czterobrygadówce to zapraszam,tam Polak Polakowi wilkiem reszta to Ukraina Mołdawia itd.

@Były

@Były A zatem według Ciebie relacje między pracownikami są w firmie Chipita Poland największym problemem. Ale może inne aspekty sprawiają, że warto byłoby tam aplikować. Wiesz może zatem, czy przyjmują osoby, które poszukują jedynie tymczasowego zatrudnienia?

@Marzena

Robota fajna bezstresowa i dobrze płatną widać to po kadrze,połowa z Ukrainy,na pełen etat i umowa o pracę , pracy nie brakuje nawet w sobotę i niedzielę jest corobić no i się zarobi 2200,więc super czasem pochwałą ale z reguły ganiają i poniżają, chcesz mieć garba i zszargane nerwy to zapraszam,brygadzistka zadba byś był zadowolony i się nienudzil. Pozdro dla A.D.B.M róbta tak dalej a napewo utrzymacie kadrę dobrych pracowników.....

@Hwc

Czytając Twój wpis łatwo można zauważyć to, że praca w firmie Chipita Poland nie spełniła Twoich oczekiwań. Ale zarobki, o których wspominasz dla innych mogą okazać się już dosyć wystarczające. Wiesz może coś w związku z tym na temat ewentualnej rekrutacji w tym przedsiębiorstwie?

@Marzena

Rekrutują cały czas ,a za tą kasę niewiele osób chce tam pracować,przyjmij się Marzenka a przekonasz się że mam rację...

@Hwc

Jednym wynagrodzenie oferowane przez firmę Chipita Poland może okazać się już wystarczające, a drugim już niestety nie. W związku z tym być może niektórzy zechcieliby podjąć pracę w tym przedsiębiorstwie. Powiedz nam zatem, jakie stanowiska są tam obecnie wolne?

@Marzena

To pytanie do kadrowca a nie do mnie,ja zwykły robol jest

@Hwc

Czyzby Aneta, Dorota, Beata, Marzena?

Szpital

W chipicie ludzi po wypadku wywozi kadrowiec do szpitala zamiast wzywać karetke mam nadzieję że ktoś się tym zajmie zaczym się komuś stanie jeszcze większa krzywda w transporcie z tym....jem.

Pytanix

Jak wygląda praca w magazynie wyrobów gotowych?

@Pytanix

Fajna praca,lekka i można pościemniać na nockach

@Pytanix

@Pytanix Super, że jesteś realnie zainteresowany rozpoczęciem swojej kariery zawodowej w firmie Chipita Poland. Mam nadzieję, iż uda Ci się tu uzyskać wszelkie niezbędne Ci informacje, dotyczące tego pracodawcy. A czy już jesteś na etapie składnia dokumentów, rozmyślań o tym, a może już dostałeś tam propozycję pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Chipita Poland Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny - Tomaszów Mazowiecki

• Jak się pracuje w Chipita Poland Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny?

Zobacz opinie na temat firmy Chipita Poland Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Chipita Poland Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Chipita Poland Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny?

Kandydaci do pracy w Chipita Poland Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Chipita Poland Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny
  • Aleja Niepodległości 18