Opinie o Chipita Poland Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny w Tomaszów Mazowiecki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Chipita Poland Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Chipita Poland Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Chipita Poland Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny w Tomaszów Mazowiecki

Madzia

Ja czekam na świadectwo pracy z chipita od 1 kwietnia

Czekanie
@Madzia

Widocznie jest Ci nie potrzebne skoro godzisz na takie czekanie. Państwowa Inspekcja Pracy też czeka aż to zgłosisz i się doczekać na Ciebie nie mogą.

Czy Chipita Poland Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Mobt

Tak narzuca terminy urlopu

MEGATECH

W innych firmach zwalniają po 100 ludzi tygodniowo i problem z urlopami rozwiązany. Nie ma pracowników ......nie ma urlopów........i problem z głowy.

Kolo

Czy są przyjęcia do zakładu na produkcję,bo od niedawna szukam jakiejś pracy a wszędzie mówią na razie nie przyjmujemy?

Gitucha.

Siedzę, czytam, pękam ze smiechu a za chwilę prawie zdycham. Najwiecej do powiedzenia mają szczawie co mają tutaj tyle stażu co oranżada gwarancji. Żeby cos wiedzieć i miec prawo głosu wypada troszke popracowac. Kiedy ja zaczynałem pracę na linii rogali co niektórzy bawili sie swoją kupą w piaskownicy a teraz wielcy fachowcy po strasznych szkolach i z wielkim wykształceniem bez zadnych umiejętności. Rok zatrudnienia1993 Star Foods.

@Gitucha.

Niech ci pomnik postawią z kupy i piasku bo tyle jesteś wart dla nich za te lata pracy albo dadzą koszyczek słodyczy....Na jedno wyjdzie

@Gitucha.

Widać mało ambitny jesteś że nadal na produkcji kręcisz mąkę w mikserze,zaraz na emeryturę trza iść i chwalić się że w jednej firmie na tym samym stanowisku się przepracowało nie widzą innego świata...

@Y

W 1993 ???To musiał stać pod bramą żeby go przyjęli i do tej pory myśli że złapał Pana Boga za nogi...

Byly operator
@Gitucha.

Jesli to nie sciema to na 90% wiem kim jestes. Niewiele osob ma tam taki staz.Pewnie Cie znam i jest mi przykro. To co napisales to kupa glupot. Pracownik ma prawo byc traktowany jednakowo, niewazne ile lat pracuje w firmie. Nie wiem gdzie teraz pracujesz ale napewno byles operatorem na laminacji na pierwszej linii. I jesli to nie prowokacja to stawiam na A.

Byly operator
@Byly operator

Nie daje mi to spokoju. Bo jesli sie nie myle, i jesli to nie jakis wpis z czapy, to jestem zawiedziony. Lubilem Cie a tu takie teksty. Chociaz nigdy nie miales szacunku do kobitek z formowania.

Pracownik Produkcji

Powolny,bez konkretów.

Masz pan ręce i nogi?

Witam, jakie są zarobki na stanowisku elektryka?

Żarówka
@Anonim

Jakie wynegocjujesz takie dostaniesz ale w granicach 4000-5000 netto

Chlew

Prawda ale to było kakao

kontola

kontroler jakosci to opierdalacze zaglądają lampkami czy dobrze umyte wez sciere i popraw

Jaka atmosfera jest między działami w Chipita Poland Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny?

Tomasz

Jak wszędzie jak jest spokój to dobra jak jest problem to zwalanie winy na siebie...

Laborant - kontrola jakości

Dzień dobry, czy ktoś z Państwa jest mi wstanie udzielić informacji na temat stanowiska pracy - laborant - kontroler jakości? Ile można zarobić, jakie są obowiązki i Państwa opinie na temat tego stanowiska pracy?

@Laborant - kontrola jakości

Praca jak każda, nie ma zbyt dużo pracy ogólnie lekko, kasa przyzwoita średnia krajowa a nieraz więcej ludzie wspaniali i atmosfera też. Polecam

Laborant - kontrola jakości
@Kontroler

Czytając wypowiedzi poniżej jakoś trudno wierzyć Twojej wypowiedzi @Kontroler. Jakbyś mógł rozwinąć jakie zadania przypadają na zmianę dla takiego Kontrolera i jak wygląda współpraca z działem Produkcji, byłoby miło. Dzięki.

@Laborant - kontrola jakości

Praca jak sama nazwa wskazuje polega na kontrolowaniu procesu produkcji na każdym jego etapie począwszy na temperaturach garowania,pieczenia... kończąc na dacie produkcji na gotowym wyrobie,dla mnie praca spoko a w dwóch zdaniach ciężko ją opisać, ogólnie chodzisz i sprawdzasz czy wszystko zgodne z procesem produkcji.

Kontroler

Braki są bo jest małe bezrobocie i nie ma po prostu pracowników,a ciężkiej roboty to nie ma na kontroli jakości, no chyba że noszenie raportu jest ciężkie, popatrz na operatorów czy mechaników oni to mają dopiero ciężko.

@Kontroler

Czego się najadles? Za dużo rogali i na głowę Ci padło bo (usunięte przez administratora) wypisujesz.

@Kontroler

Nie pracujesz na kontroli to się nie wypowiadaj. Jest tyle obowiązków że trudno się wyrobić. Kasa srednia- szału nie ma. Z boku ladnie wyglada ze sie chodzi z raportami.(usunięte przez administratora)

@Qc

Zawsze można zmienić pracę na inną jak się nie podoba albo pogadać o zmniejszenie obowiązków lub lepszą kasę. A na kontroli pracuję wiem co jest do pracy na tym stanowisku

@Kontroler

Tak.... bylo zebranie o obowiazki i o kase( w listopadzie) i nic sie nie zmienilo na lepsze, wręcz przeciwnie dochodzą nowe obowiązki . Wez sie ta topienie paczek, to Ci wychodzi.....

Kasjer
@Qc

Więc jak jest tak źle to szukać innej pracy przecież chipite to nie wszystko może trafisz coś lepszego...

Teodor

A ja myślę, że ktoś bardzo chce firmie zaszkodzić. Idealnie to nigdzie nie jest.

@Teodor

Masz rację idealej pracy nie ma,ale pracą to tego wyzysku nazwać nie można.

X

Dla mnie praca jest ok. Jak się chce pracować.

@X

Chyba jesteś jedyny lub niedawno się zatrudniłeś.

@X

Dostał(a)eś paczkę do bigosu to jest "ok".Matka z Ojcem na pewno się cieszyli

@rogalik

Szkoda kapusty na tą paczkę, owinonołem paczuszkę przezroczystą folią włożyłem 20zł i zostawiłem przed domem może kto ukradnie za czym się przeterminuje

rogalik

Kiedy na nowo będziemy delektować się bułkami od Pana B. ?Tego co teraz mamy nie da się jeść.Jak będę chciał bułkę słodką to zjem firmowego rogala ...

Kwiatuszek

Dla spokojnych ludzi nie ma tu miejsca a jedynce przerypane totalnie bardzo duuuzo odpadow jest ludzie wolno niektórzy pakują za dużo gadaja

Bono

Firmie brakuje notorycznie pracowników,rozmowy kwalifikacyjnej prawie niema przyjmują jak leci w zależności od humoru kadrowca, który nie ma bladego pojęcia o rekrutacji,wiele osób złożyło cv i nie dostało nawet potwierdzenia o jego przeczytaniu,kadrowiec woli przyjąć ludzi z Ukrainy, Mołdawii itp. bo nie musi się wysilać przy ich rozliczaniu robi to za niego agencja,puki nie zmieni się dział HR to dobrze nie będzie. Moje sugestie dla Chipita Poland Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny: Zacznijcie myśleć o pracownikach niskiego szczebla bo firma postrzegania jest gorzej niż zakład drobiarski. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zwiększyć zatrudnienie o normale brygadzistka.

Mat
@Bono

Ludzie są traktowani jak niepełnosprawni umysłowo, nie liczy się tam człowiek. Jak ktoś się odezwie zacznie bronić swoich praw to jest automatycznie do zwolnienia

Aga

Koszmar, koszmar, tam tylko mają dobrze Ci co mają (gębę od ucha do ucha) a pracownik cichy, spokojny robi za trzech brygadzista to znowu koszmar nieporozumienie totalne.

Kojot

ta "praca" to czysty wyzysk. Jeśli sobie pozwolisz to będziesz traktowany jak szmatę. Latem temp dochodziła do 35C bo klima wiecznie zepsuta. (usunięte przez administratora)Rotacja pracowników olbrzymia- najlepsi wytrzymują około rok. Mobbing też się zdarza. Przerw jako takich nie ma, są podmiany. Przepisy BHP respektowane tylko na papierze. Święta przeważnie wolne. Praca w systemie czterobrygadowym. Jak ktoś wspomniał 90% opinii na temat firmy jest trafne.

Rogal

Pakowacz Rogal nie radzę stracisz ręce na blachy będziesz łazić rąk nie będziesz czuć zawsze jak staje taśma idzie się na blachy a na odklejanie rogali z blach też nie radzę jeśli jesteś na formowaniu też na blachy a pakowanie łącznie z rozrywaniem też trzeba układać na blachy nie nadazysz rozrywać jeśli jest duuuzo odpadow byłam to wiem rogal upadll na podłogę mi a brygadzistka nie pakuj (usunięte przez administratora) na podłogę

Rogal

Praca kiepska rogale się walą na podłogę za szybkie tempo trzeba włazić pod maszyny i myć to guwno jak sprzątanie jest napewno nie usiądziesz taśmy się psują bo są stare przyprowadzać wózki trzeba nogi bolą od łażenia na przepakowanie trzeba chodzić kozła ofiarnego znajdą pudełka trzeba państwu przynieść to będą pakować z pudełka do pudełka tzw mixy

Nowaja

Witam wszystkich. Mam pytanie do pracowników tej oto firmy bądź byłych pracowników. Dostałam propozycję pracy w tym zakładzie a jestem młodą dziewczyną (20l) i nie wiem czy sobie tam poradzę . Jak są traktowani pracownicy ? Jaka jest płaca i jaki jest teraz system pracy ? Czy jest tam możliwość pracy od poniedziałku do piątku Bez weekendów.. i jakie obowiązki bym tam miała ?

@Nowaja

Witam,jak trafisz na produkcję to robisz na okrągło, zarobisz się na śmierć,jak trafisz do biura to trochę lepiej bo bez weekendy, atmosfera fatalna choć na początku wydaje się być ok. Na produkcji nie polecam a w biurze nie pracowałem ale mam znajomych co pracują i nie są zadowoleni. Spróbować można jak nie tu to gdzie indziej pracy jest sporo. Pozdrawiam

Nowaja
@Hwc

Ja bym pracowała na produkcji. Nie w biurze. Waham się pracy bo słyszałam dużo opini od osób które nie polecają tam pracy. Ale wiadomo że nie każdemu może się tam podobać. zależy mi na pracy od poniedziałku do piątku żeby mieć weekendy wolne ponieważ uczę się zaocznie w szkole weekendowej. Dlatego szukam gdzieś na produkcji swojego stałego miejsca.. A poza tym co należałoby do moich obowiązków? I jak są traktowani nowi .. i czy da się dogadać żeby pracować od poniedziałku do piątku ? Bo mam rozumieć że tam też pracujecie w weekendy?

@Nowaja

Musisz gadać z kadrowcem na rozmowie kwalifikacyjnej,on ci powie jakie są możliwości,pracy na produkcji nie polecam,ale warto się zatrudnić i zobacz jak tam jest a zrezygnować zawsze można to nie więzienie,jak trafisz dobrze to będziesz zadowolona w końcu dużo ludzi tam pracuje i jakoś żyją. Pozdrawiam.

Krzysztof
@Hwc

Jak myślisz z czego wynika kiepska atmosfera w biurze? Czy napięte stosunki są tylko pomiędzy pracownikami a kierownictwem, czy między personelem też?

@Krzysztof

Ja tam nie wiem jakie stosunki są w biurze,ale chyba przerywane bo każdy poddenerwowany chodzi

neron

duzo jest osob z poza kraju?

Tomasz
@neron

Wydaje mi się że tak pół na pół,połowa Polaków i reszta świata,ukranina, Grecja, Bangladesz... kończąc na murzynkach... ogółem dzicz.

Zostaw merytoryczną opinię o Chipita Poland Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny - Tomaszów Mazowiecki

• Jak się pracuje w Chipita Poland Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny?

Zobacz opinie na temat firmy Chipita Poland Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Chipita Poland Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Chipita Poland Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny?

Kandydaci do pracy w Chipita Poland Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Chipita Poland Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny
  • Aleja Niepodległości 18