Opinie o Chipita Poland Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny w Tomaszów Mazowiecki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Chipita Poland Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Chipita Poland Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Chipita Poland Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny w Tomaszów Mazowiecki

Sloneczko

Operatorzy się nudzą aż głowa boli jak się patrzy na blachy ich

Kicz
@Sloneczko

Nudzą w pracy,przecież można pogadać czy poserfować na necie albo w karty puknąć,a jak by jeszcze się nudziło to jaką kobitę na szatnie zaprosić... Chyba się przyjmę na operatora,są przyjęcia? Jak kasa?

INSPEKTOR PRACY
@Sloneczko

Zostań operatorem Sloneczko. W czym problem? Skoro to według ciebie darmowa kasa. Wiesz ilu operatorów się zwolniło z ,,pracy"? Wiesz jaka jest rotacja na stanowiskach operatorskich? Skoro to git robota to ją bierz i ciesz się że ,,złapałaś Pana Boga za nogi". W firmie obowiązują pewne zasady których należy przestrzegać a których ty i koleżanki brygadzistki nie znają i to jest problem. Nie wszyscy muszą robić wszystko ,wszędzie i za wszystko odpowiadać. Ty i koleżanki brygadzistki tego nie pojmują i dlatego na produkcji jest taki nieprawdopodobny bajzel organizacyjny.

Bezrobotny
@INSPEKTOR PRACY

ile mnie więcej się zarobi jako operator bo jestem zainteresowany.

Potrącona przez wózek
@Bezrobotny

Mniej więcej zarobi się tyle za ile się zgodzisz pracować. Jedna brygadzistka uważa że przez pierwsze 30 lat nic nie powinieneś zarabiać żeby udowodnić że ci zależy i godzisz się tracić zdrowie aby ona mogła robić karierę. Przez takie traktowanie ludzi przez brygadzistki firma ma problem z rekrutowaniem nowych pracowników i niezliczona liczba pracowników się zwalnia albo ucieka na L4. Firma przez takie traktowanie ludzi przez brygadzistki wydaje setki tysięcy złotych na zasiłki chorobowe. Powinny za to zapłacić z własnych pieniędzy albo zostać pociągnięte do odpowiedzialności za działalność na szkodę firmy.

@Potrącona przez wózek

Brygadzistki największe zło firmy...potwierdzam zwolniłem się przez jedną po 17 lat pracy!!!

Marzena
@Łafar

Rozumiem, że masz niezbyt dobre zdanie na temat jednej z brygadzistek, ale chyba sam mi przyznasz, że nie jest to dobre miejsce na tego typu wpisy. Od jak dawna nie pracujesz już Chipita Poland? Na ich oficjalnej stronie internetowej znalazłam informację, iż pracownicy firmy i ich rodziny mają do dyspozycji szereg dodatkowych świadczeń socjalnych, których system stale udoskonalają. Możesz nam powiedzieć, jak dokładnie to wygląda?

Krystek
@Sloneczko

Ile zarabia sie na produkcji? zaproponowali 2800 + 190zl + 20% premii To prawda ? Czy jakis wyzysk? Kolega wspominal ze 3300 dostaje

@Krystek

Prawda firma płaci i wymaga no i można poznać język ukraiński,polecam pracę lubiącym się narobić ponad własne siły

Nikt
@Potrącona przez wózek

Może jakiś inny nick byś sobie znalazła, bo ten to ani nie śmieszny ani nie prawdziwy

@Nikt

Lepszy niž twój

@INSPEKTOR PRACY

Widze, ze firmie po staremu:)

Y
@Byly operator

Ale że co po staremu? Teraz wszystko nowe ludzie,lepsza,kasa,bułeczki,rogaliki,brygadzistka...normalnie Ameryka

@Y

Czyli, ze taki maly bajzelek tam nadal panuje:) Zeby nie bylo, kiedys to bylo nawet fajne miejsce do pracy. Ale to byly inne czasy i inna sytuacja na rynku pracy. Etaty byly obsadzone, stala, w miare zgrana ekipa, kazdy wiedzial co ma wykonac. Niestety pozniej zaczely sie braki ludzi, duza rotacji i sie wszystko posypalo. Jedne brygadzistki radzily sobie z tym lepiej inne gorzej, a jedna wogole:) i tak powstal ten bajzel, ktory z tego co czytam jest tam do dzis.

rogalik
@Potrącona przez wózek

Te tak zwane brygadzistki to przeważnie krawcowe.Mają to wymalowane na twarzy.Ukończona szkoła zawodowa a średnia zaoczna opłacona z kasy firmy

Łucja

@Hwc Brygadzistki w Chipita Poland utrudniają w jakiś sposób pracę pracownikom? Wypowiedz się proszę w tym temacie.

@Łucja

Moze nie utrudniaja ale tez nie ulatwiaja:) Niektore nie potrafia zorganizowac pracy, wrecz wprowadzaja chaos na lini. Tak przynajmniej bylo gdy tam pracowalem.

Hwc
@Byly operator

Potwierdzam brygadzistka zawsze utrudni robotę bo nigdy nie wie co się dzieje,niech lepiej siedzi i pilnuje papierów my sobie poradzimy ....

@Hwc

A najlepsza akcje zrobila nam kiedys na trzeciej linii pani, moze jednak pomine z litosci kto:) Zmiana gramatury z 60 na 80. Wiem, ze teraz sa formy regulowane ale wtedy trzeba bylo je zieniac. Odkrecic forme na 60, przykrecic na 80. Zmiana depanerow i pare innych rzeczy. Troche czau to zajmuje nawet jak robisz to juz setny raz. A co nam zafundowala? Z pakowarek schodzily ostatnie paczki 60 a tym czasem dziewczyny musialy juz z wiezy chlodzacej sciagac blachy z 80. Zapomniala zrobic przerwy na piecu biedaczka. I zeby nie bylo ze to jakas nowicjuszka.

@Byly operator

I zeby nie bylo, ze nie wiem o czym pisze, trzecia linia wgladala wtedy nie tak jak teraz. Bylo wiecej miejsca na wozki i praktycznie cala wieze dala sie sciagnac. A ze pozniej ktos to musial dorzucic na linie, ktos szybciej spakowac to juz pani brygadzistki nie interesowalo.

Operator chipita
@Sloneczko

No to prawda, a co tak boli, nie każdy ma życie usłane różami, ja mam w papierach operator, więc jestem tam gdzie jestem. Praca w chipicie 10/10 bynajmniej jak dla mnie

Rogalik
@Operator chipita

Jeżeli jesteś z Sulejowa to cię w pełni rozumiem

Staruch

Nareszcie wolny, czas który spędziłem w firmie nie należy do udanych teraz nie przedłużyli umowy... Moja noga tu więcej nie postanie

Betoven

Firma nie przestrzegająca praw pracownika, świąt narodowych oraz przystosowują BHP pod siebie a pracownik nie ma głosu.

Bańka
@Betoven

Jak to nie przestrzega codziennie jest święto rogala, on jest najważniejszy a ty pracuj aby było go jak najwięcej.

Widzę , że jest tutaj dużo znawców... pracuje tutaj już 3 lata i nie ma z niczym problemów , wystarczy umieć rozmawiać z ludzmi i mieć kulturę osobistą . A te osoby które piszą negatywne komentarze , hmmm widocznie robicie to na złość za zwolnienia , bo może widocznie nie radziliście sobie z obowiązkami które mieliście , polecam tą firmę z czystym sumieniem :) .

Hwc

Urlopy bez problemu dostają tylko osoby które nie są niezbędne do produkcji więc jak dostajesz to może nie jesteś zbyt potrzebny na produkcji lub wiesz komu wejść w (usunięte przez administratora)Ja nie polecam tej firmy !!!!

Cex

Co ty (usunięte przez administratora) cepie robota najgorsz y możliyh hyba mosz goraczke piszesz takie brednie ludzi niszczysz penise

Pracownik Produkcji

Powolny,bez konkretów.

Masz pan ręce i nogi?

Ja_xd

pracuję w tej firmie ,nie uważam że jest to praca marzeń ale nigdzie Cie nie położą:) najgorsze to są ludzie, wiedzą wszystko o tobie czy chcesz czy nie,sieja ploty ,obrabiają (usunięte przez administratora) każdemu. Kobiety w tej firmie, po prostu nie maja swojego życia, tylko żyją życiem innych.

Xyz

Przyjęcia do tej firmy są zawsze, wystarczy jechać osobiście do zakładu i pogadać z szefem. Ale mimo wszystko nie polecam tam pracy jest bardzo nie miła atmosfera w pracy przez szefostwo oraz pracowników. Nowe osoby są wykorzystywane na każdym kroku i w każdy możliwy sposób. (usunięte przez administratora) Praca jest ciężka ale wydaje mi się że główną przyczyną złej opini jest to że atmosfera tam jest fatalna człowiek pracuje w bardzo dużym stresie. Uważam że tą firmą powinny się zająć odpowiednie służby. Płaca jest mega śmieszna i marna jak za ten system pracy. Nie polecam

kriss20

Zapraszamy do firmy Stalflex płacimy nawet o 300 zł więcej niż w tej firmie.

Arek

Chetny do pracy

Dzień dobry, chciałabym się dowiedzieć czy są teraz przyjęcia bezpośrednio z firmą, oraz jak wygląda praca na produkcji. Czy weekendy też są pracujące, a skoro są to jak za nie płacą. Z góry dziękuję za odpowiedź. Możesz też dorzucić ciekawa informacje od siebie pozdrawiam :)

Kolo
@:)

Roboty jest od groma ,pracujące weekendy za normalną stawkę i praca jak w Rzymie jeden robi reszta drzymie

@Kolo

Weekendy pracuje za normalna stawkę? To nie ma płaconych setek albo jakiejś premii że to weekend.

Miki
@:)

30% do każdej przepracowanej godziny weekendowej , to jest praca w systemie 4 brygadowym , są tego plusy i minusy , jako operator zarobki na poziome 3500-4000 miesięcznie ,nie jest najgorzej , co do produkcji to coś ok.2900

cex
@Kolo

dokładnie jest tak jak pisze kolo

Mob
@Miki

No to szału z tymi wypłatami nie ma,myślałem że za tą robotę na produkcji chociaż godnie zapłacą

Cex
@Miki

Jakie 2900 co ty pieprzysz 1460,1530,1603 złotyh tyle powinni dostawać mehanicy

Brodaty

Pracuje już w zakładzie kilka dlatego wymienię wam punktowo plusy i minusy: Plusy: -ludzie na liniach są ok (większość) -dodatki świąteczne itd -niektore brygadzistka/brygadzisci (Marta, Klaudia, Rafał, Marcin) Minusy: -zarzadzanie zakładem przez biuro -kolesiostwo -zalatwianie czegokolwiek w biurze z personalnym ("Szaman") -reszta brygadzistów/brygadzistek -robia z Tobą co chca, potrafią z dnia na dzień zmienić Ci stanowisko/zmianę/system pracy -sianie "propagandy" sukcesu -odwieczny tekst "brakuje ludzi" -traktowanie Ukraińców lepiej niż Polaków -brak jakiejkolwiek określonej możliwości i sciezki awansu -nagminne problemy przy wypłatach (potrafia nie doliczyć komuś należnej premii, tudzież nie wypłacić nadgodzin) -co moment inny okres rozliczeniowy -jedna linia pracuje w innym systemie niż pozostałe co rodzi problemy organizacyjne ze względu na brak stałego brygadzisty dla danych zmian na niej Co do wynagrodzenia samego w sobie się nie wypowiadam bo to już kwestia indywidualna czy komuś pasuje czy nie faktem jest, że na pewnych stanowiskach powinno być wyzsze. Pracuje tam jeszcze tylko dlatego że przez pandemię sytuacja na rynku pracy jest jaka jest, ale nie mogę się doczekać aż będę mógł zmienić pracę.

Na jaki adres e-mail należy wysłać CV ?

Y
@..

CV należy wysłać na adres chipico@.szaman.pl

Pakowacz

Witam. Chcą mnie przyjąć na pakowacza. Może ktoś miał styczność z tym stanowiskiem.?

rogalik
@Pakowacz

Daj sobie spokój z pakowaczem i z tym zakładem.Starzy pracownicy wykorzystują nowych żeby sobie tylko rąk nie pobrudzić.Migają się przez 14 - 20 lat żeby tylko dzień szybko zleciał i iść do domu wypoczętym i bez stresu.Wiedzą o tym brygadzistki ale nic nie robią.Błedne koło do którego co rusz ktoś trafia a ktoś inny wypada.

@rogalik

Dokładnie tak jest jak piszesz rogalik

Madzia

A po drugie to są osoby które chodzą non stop na zwolnienie i ich nie przedłużenie umowy nie dotyczy niech przejza porządnie w kadrach i wezmą się za ludzi a nie losowo wybrane zwalniają

UMOWA
@Madzia

Skończyła Ci się umowa nikt Cię nie zwolnił.

Dokładnie tak Madziu zgadzam się z Tobą

Madzia

Nie przedłużyli mi umowy bo chodziłam na zwolnienie jeszcze do tego nie dostałam paczki świątecznej zgroza

UMOWA
@Madzia

Umów się nie przedłuża tylko zawiera kolejną. Firma dba o Ciebie i nie chciała cię niepotrzebnie fatygować skoro jesteś tak słabego zdrowia. Dzięki temu masz teraz dużo wolnego czasu i możesz zadbać o siebie. Chyba że już szukasz innej firmy żeby ją doić z pieniędzy. W dzisiejszych czasach może być trudno . Naciągacze i symulanci mogą mieć trochę pod górkę. Firma opłaca prywatną opiekę medyczną pracownikom ale skoro ciebie interesowały tylko pieniądze za chorobowe to się już nie załapiesz tak jak na paczki. Zdrowia , zdrowia i jeszcze raz zdrowia.

PARADOKS

I dlatego firma powinna jak najszybciej dokonać przeglądu kadr. Najbardziej schorowanym powinno się pójść na rękę i zwolnić z obowiązku wykonywania pracy nie dając im umów o pracę lub rozwiązując obecne. Mogli by spokojnie zadbać o siebie bez konieczności zaprzątania sobie głowy pracą. To byłby przejaw szacunku dla ludzi i ich zdrowia. Wiadomo że zdrowie wartością najwyższą. Ale niestety to nie ta firma i nie te wartości.

Krecik
@PARADOKS

Zwolnić wszystkich i robić badania krwi- niektórzy mają robote we krwi a inni w du..pie zacznij od kadrowca on to dopiero chory człowiek

Premier

Żyć jak najkrócej

L4
@Premier

Łatwo powiedzieć........Firma zapewnia nam prywatną opiekę medyczną i nawet jak przynosisz kolejne L4 to nie chcą rozwiązać umowy o pracę więc o krótkim życiu nie ma czasu nawet pomyśleć. Nie to co w innych firmach gdzie pracownicy mają miesiące postojowego i mogą zgłębiać zagadki ludzkiej egzystencji. za 60% wynagrodzenia.

@UMOWA

Umówmy się że nawet gdy bym poszła na jedno zwolnienie to i tak firma na to źle patrzy a zachorować każdy może i nie zna się dnia ani godziny kiedy to nastąpi

myszka
@Krecik

Zapraszam na 1.Największy i najbardziej dochodowy dział w tej firmie.4 -5 osob i roboty full na mixach .Nawet jak ma się robotę we krwi to góra po 3 m-ch schodzi z Ciebie powietrze i w upie masz ich talony i paczki świateczne.Do tego dochodzą tzw.koledzy i koleżanki którzy myślą że jak przepracowali firmie 15 lat to mogą wysługiwać się nowymi pracownikamii nic nie robić i walić w uja

Krecik
@myszka

Mama powtarzała ucz się ucz bo będziesz dźwigał wory w Chopinie nie słuchałaś... szkoda cię bardzo ani rozumu ani siły

@myszka

Dokładnie tak zgadzam się

Maciej

Z kim tam się kontaktować jeśli chodzi o pracę? Chciałbym się zatrudnić.

nowy

Tak szczerze zachwalać nie ma za co. Nie szanują ludzi poniewierać ludzi tylko umieją . Praca jest cieżka z przerwami tez do bani czasem (usunięte przez administratora)

TAkaOna

Pracuję pół roku i jak narazie ok. Praca może być , polecam.

rrr
@TAkaOna

Poproś o 1 dzień urlopu kiedy zachoruje Ci matka/ojciec.Na pewno dostaniesz ...Jedyne wyjście to "na żądanie".To się też tyczy do Nati,Kati,Mati i innych piewców pracy w chipicie.

TakaOna
@rrr

Z urlopem jak narazie problemu nie było. Nie wiem o czym ty piszesz. Desperat jakiś !!

TakaOna

Albo desperacko za wszelką cenę chce zmieszać firmę z błotem z niewiadomych przyczyn. Różnie to można interpretować.

Covid
@rrr

Niedługo cała firma będzie na "urlopie":-)

Mateo

Ogólnie spoko. Myślę że warunki zatrudnienia jedne z lepszych niż w innych zakładach. Są gorsze i lepsze dni ale chociaż nie jest monotonnie. Jak ktoś chce pracować to będzie zadowolony.

Nati

Dla mnie praca ok.Pracuje już 8 lat.Raz lepiej raz gorzej.Ale ja nie idę do pracy żeby poleżeć.Mamy paczki, wyżywienie od firmy, 3 razy w tyg zapiekanki lub pizze na ciepło...nie wiem czy jakiś zakład w Tomaszowie tak ma.

Madzia

Kiedy otrzymamy świadectwo pracy czekam od 1kwietnia aż państwo z Warszawy mi przyśle

Maxi
@Madzia

Nigdy wracaj do pracy bo brakuje pracowników!!!

@Maxi

Wiem że brakuje ale mnie nie chcą

Zostaw merytoryczną opinię o Chipita Poland Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny - Tomaszów Mazowiecki

• Jak się pracuje w Chipita Poland Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny?

Zobacz opinie na temat firmy Chipita Poland Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Chipita Poland Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Chipita Poland Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny?

Kandydaci do pracy w Chipita Poland Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Chipita Poland Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny
  • Aleja Niepodległości 18