Opinie o Chipita Poland Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny w Tomaszów Mazowiecki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Chipita Poland Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Chipita Poland Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Chipita Poland Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny w Tomaszów Mazowiecki

Marzena

@Bono Twój wpis na pewno przyda się osobom, które poszukują informacji o firmie Chipita Poland. Większość swojego komentarza skupisz na ocenie jego działu HR. To oczywiście też jest istotne, ale chętnie poznalibyśmy również inne aspekty, związane z warunkami zatrudnienia. Zacznij zatem od kwestii umów - na podstawie jakiej pracują nowo przyjęci pracownicy?

Marzena

@Goryl Rozumiem, ale zawsze można dodać coś nowego - prawda? Jeśli jednak zdecydowałbyś się na zabranie głosu o tym pracodawcy, to oczywiście Cię do tego zachęcam. Może jest tu jeszcze ktoś, kto chciałby podzielić się z nami swoim zdaniem o specyfice pracy w firmie Chipita Poland? Czy będzie to odpowiednie miejsce zatrudnienia dla osób, które chcą sobie jedynie dorobić i szukają w związku z tym pracy tymczasowej?

Marzena

@Goryl Moim zdaniem jest pomoc Wam w uzyskaniu jak największej ilości informacji o firmie Chipita Poland - stąd właśnie wynika moja dokładność i ciekawość. A skoro jesteś w posiadaniu konkretnej wiedzy o tym pracodawcy, to mógłbyś podzielić się nią. Czy możliwie jest uzyskanie tam jakiejś premii? A co z dodatkami pozapłacowymi?

@Marzena

Wszystko opisane jest niżej w postach... Czytaj dokładnie a będziesz wiedzieć

Marzena

@anonymous Już aplikowałeś do Chipita Poland, czy nadal zbierasz niezbędne informacje? @Goryl Mógłbyś sobie jednak darować ironię i w sposób rzetelny odpowiedzieć na zapytanie użytkownika @anonymous Mógłbyś to uczynić? Jeszcze jakbyś opisał nam, chociaż pokrótce, warunki zatrudnienia, jakie oferuje ten pracodawca nowo zatrudnionym pracownikom, to bylibyśmy Ci naprawdę wdzięczni.

@Marzena

Odpowiedz była żetelna,nie wiem o co ci chodzi Marzena,ta firma to jeden wielki kołchoz poczytaj sobie,ja niedługo stąd odchodzę bo mam dość i ma odpowiedzi jest może trochę ironiczna ale nie przesadzona.

Pracownik Produkcji

Powolny,bez konkretów.

Masz pan ręce i nogi?

A co na wózkach widłowych , dzięki za szczerość.

@anonymous

Spoko robota tylko nie ma czasu wózka załadować,nie polecam.

Marzena

@:) Naprawdę rozumiem, że sposób funkcjonowania firmy Chipita Poland Ci nie odpowiada. Pamiętaj jednak o przestrzeganiu zasad spisanych w regulaminie Gowork: https://www.gowork.pl/regulamin , według którego nie wolno tu nikogo obrażać i wyzywać. Skupiasz się jedynie na ludziach tam pracujących - a co dodasz o samych warunkach zatrudnienia? @Kasia Po Twoim wpisie wnioskuję, iż praca w tym miejscu jest ciężka fizycznie, dlatego nie każdy da tam radę. Jakie stanowisko konkretnie obejmowałaś?

Związek zawodowy

Powinien być założony związek zawodowy wtedy też byłoby inaczej

@Związek zawodowy

Przecie jest związek zawodowy!!!

Związek zawodowy
@Goryl

To fajnie za moich czasów nie bylo

A któż to jest ten "SZAMAN" ?

Saracen
@Gość

Ci co pracują to wiedzą o kim mowa...

Winetu
@Saracen

O co kaman mikrofonu szaman! Człowiek chaos,postać mityczna czasami wręcz prehistoryczna, generalnie kłamczuch i mąciciel,popracujesz to go poznasz. Szaman żądzi,szaman radzi,szaman nigdy, ci dobrze nie doradzi.... Ogólnie laps!!!

12exdh

Jeden wielki bałagan jeżeli rozdają Rogale to jedni nie podpiszą i wezmą kilka opakowań a dla drugich już braknie ludzie rezerwuja sobie kolejkę i stoi sie po pół godziny. Niby szukają pracowników a niektórzy co miesiąc dostają umowy zamiast na dłuższy okres czasu mało przerw bo nie ma podmiany czasem jest przerwa przed końcem pracy a jak już jest to jedna drugiej pilnuje przerwę a ta co pilnuje to sama siedzi z godzinę bo musi zapalić a ci co nie pala to też chcą oddechu złapać klimatyzacja nie działa dużo ludzi jest na zwolnieniu lekarskim brygadzistki okropne bez serca kierownik wiecznie ma z czymś problem może nie wszyscy są też nieliczni fajni ludzie ale większosc chamska i ciągle się przyczepić ja do czegoś. Operatorzy jeszcze gorsi tak się zachowują jakby byli pompkami świata i donoszą na pracowników do brygadzistki i zostawiają sobie takie pracownice przy maszynie które nic się nie odezwia dobrze ze juz tam nie pracuje bo szkoda zdrowia i nerwow

Gosc12345

Odradzam to miejsce mnie po zakonczeniu umowy kazali podpisac kolejna zeby zwolnic mnie dyscypinarnie w innych znanych mi przypadkach nie stosowali takich metod. Cały dział kadr tylko odpycha wywyzszaja sie i gnoją ludzi z byle powodu wywyzszajac sie swoja niby ogromna wiedzą. Pracs na produkcji względna o ile robi sietak jak oczekuja brygadzistki a praca zlecona jest zależna od ich humoru. Atmosfera tez zalezna od nastroju brygadzistow.

Produkcja
@Gosc12345

Potwierdzam też miałem podobnie,Gosc12345 ma racje taka jest niestety rzeczywistość także się nie zdziwcie że zostaniecie zwolnieni dyscyplinarnie z końcem umowy.

Maciek

Zarobki od 1900 do 2600 plus 190 talony za nie chodzenie na zwolnienie.

Kopytko
@Maciek

Gdzie pracujesz Maćku prodokcja,magazyn,biuro ? Czy prawdą że ludzie narzkają?

Bj

Zarobków nie można ujawniać bo grozi to zwolnieniem praca w systemie 4 brygadowki. Jak były 3 zmiany to pracowalismy 11 dni pod rząd pod koniec lipca i na początek sierpnia zakład stoi pracownicy idą na urlop także w święta

@Bj

Zarobki można ujawniać tylko wstyd je ujawniać....

Pedro

Może firma nie jest idealna ale to dobre miejsce do pracy!!

Patałach
@Pedro

Podaj jakiś konkret,ile tam pracujesz i czy na produkcji,w biurze,magazynie ....,jak zarobki?

Zadowolony

Praca jak każda, nie jest źle. 4brygadowka,wyżywienie, social. Polepszyło się trochę i będzie lepiej bo ludzi do pracy jest mniej.

@Zadowolony

4brygadówka,bułki bez masła, i zakaz jedzenia niektórych rzeczy,żucia gumy ,zakładanie czepków i ciągłe szukanie dziury w całym, naprawdę coraz lepiej zresztą widać braki kadrowe duża rotacja ludzi, zwolnienia lekarskie i niedługo przyjdzie transport Ukraińców by załatać braki,z całym szacunkiem ale lepiej to już było 2000 tysiące za 4 brygadówe,w Tomaszowie może zarobić lepiej na jedną lub dwie zmiany,mało świata widziałeś zadowolony!!!

Olus
@Sabaka

A Ty Sabaka co się tu tak idziesz? Pewnie jeszcze pracujesz w tej firmie skoro czytasz i opowiadasz co się dzieje. Jak tak źle to czemu pracujesz?

@Olus

Zaraz spadam bo mam dość,a resztę pozdrawiam.

Olus
@Olus

Miało być...,,co się tak udzielasz?"gdzie jest ta idealna praca w której ci dobrze? Pochwal się..

Zadowolony
@Sabaka

No idź bo do pracy się spóźnisz i cię zwolnią z chipity.

@Olus

Nie ma pracy idealnej,ja tylko wyrażam swoją opinię na temat tej pracy,kto chce niech się nie godzi ale staram się pisać prawdę,trafisz dobre stanowisko to zadowolony,to posiedzisz a reszta niech tyra ja mogę popatrzeć w telefon a resztę mam w d...IE, to myślenie co niektórych...

@Zadowolony

Dobra,już lecę bo widzę że zadowolony zaraz nie będziesz.

Julita

Czy warto starać się o pracę w firmie? Jaka jest atmosfera?

iwona

jaka jest wypłata teraz w zakładzie na rękę? i jakie warunki pracy?

@iwona

Biedna jak zwykle czy robisz czy nie to i tak 2000 i talony,szkoda czasu na ten kołchoz:-(

@Sabaka

a Twoim zdaniem ile powinni zarabiać pracownicy na produkcji?

@ja

Na produkcji powinna być podstawą plus premia za wyprodukowany,dobry towar wtedy by co niektórzy może się przykładali i wzajemnie pilnowali a tak to jedni robią a inni mają gdzieś.

Ktos

Kiedys byly na prawde smaczne a teraz to jest dno kupowalismy je ze znajomymi i to w duzych ilosciach i roznych smakach chrupiac i popijajac piwo a teraz smakuje to gorzej od suchego chleba z tego wzgledu ze przypraw jest tyle jakby ich w ogole nie bylo ostatni raz je dzisiaj kupilem.

Ktos
@Ktos

Mam na mysli bake rollsy

@Ktos

Bo firma inwestuje w pracowników z Ukrainy którzy nie przykładają się do roboty lub ja nie panimajet,a Polacy nie chcą pracować za śmieszne pieniądze często za dwóch, kiedyś była jakość a teraz jest jakoś. Smacznego

Robol
@Sabaka

Co prawda to prawda że Ukraińcy do roboty się nie przykładali, ale od 1 listopada 2017 ich w zakładzie nie ma a co do smaku rollsów to i tak nie mieli wpływu. Zakład nastawiony by mieć największy zysk małym kosztem. Oszczędności na surowcach i na pracownikach ????

Zenek

Idealnych firm nie ma. Bardzo dużo zależy od pracowników.

iwona
@Zenek

pracujesz tam?

Zainteresowana - niezdecydowana

Witam. Proszę o informację w sprawie zarobków ( co jest na umowie, ile dostaje się " na rękę", czy są dodatkowe bonusy itp ), jaki jest system pracy i co konkretnie robi się na produkcji. Dziękuję :)

@Zainteresowana - niezdecydowana

Największa wykańczalnia w mieście,brygadzistki bez szkoły mowa o strych brygadzistka,tylko wymagają i krzyczą trzeba mieć zdrowe nerwy by tam pracować.

Gkaca

Czy to prawda ze likwiduja jedna z hal produkcyjnych i będą zwolnienia ?

Zostaw merytoryczną opinię o Chipita Poland Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny - Tomaszów Mazowiecki

• Jak się pracuje w Chipita Poland Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny?

Zobacz opinie na temat firmy Chipita Poland Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Chipita Poland Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Chipita Poland Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny?

Kandydaci do pracy w Chipita Poland Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Chipita Poland Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny
  • Aleja Niepodległości 18