Opinie o Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP w Toruń

Skobel

Dlaczego? Coś jest nie tak jak powinno?

Posiadacie jakieś informacje z życia firmy? Napiszcie, jak wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP. Wasza opinia może pomóc innym użytkownikom.

Poziom wynagrodzenia beznadziejny, pracownicy klepią biedę - jak ktoś nie ma dobrze zarabiającego współmałżonka albo nie dorabia to ma naprawdę ciężko, wypłata "zwykłego" pracownika, to około 1800 -2000 netto, żadnych premii i do tego nic nie ma być na święta, bo ponoć kasy nie ma a co z oszczędnościami etatowymi? kto do cholery bierze te pieniądze przecież ludzie chorują, wszystkie etaty nie są obsadzone a tylko słyszymy że na święta nic nie będzie. Ludzie kto bierze nasze pieniądze ??? a za realizowane projekty - nie ma nic.....niektórzy głosowali na Partię i teraz są mocno rozczarowani następnym razem na pewno na nich nie zagłosują

Walter

To tylko dowód, że partia nie ma znaczenia, czy dba się o pracowników, to zależy jedynie od człowieka, a nie ma żadnych działań skierowanych na poprawę sytuacji pracowników

Po co te kłamstwa? Jestem od października 2019 i na święta dostałam sporą nagrodę.Ja polecam.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

seter

Oczywiście, Kodeks Pracy to reguluje

sabrina

wszystko super, tak jak powinno być

Grzegorz
@seter

Dodaj jaki to rodzaj umowy. Zlecenie, czy na czas określony? Chciałbym się też dowiedzieć czy grafik pracy jest elastyczny, a pracownicy mogą uczestniczyć w jego układaniu.

Wojciech

Tylko chcą, nic nie dają i prześladują. Chcę publikacje

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko DORADCA ZAWODOWY/ DORADCA ZAWODOWY - STAŻYSTA?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy ELEKTRYK , ELEKTROMONTER , MONTER
Usługi Ogólnobudowlane Adam Zaremba
Wojciech

Ciągle chcą, nic nie dają i prześladują w Polsce

tak

tak

Jaki dress code obowiązuje w Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP?

genia

chyba zaden:)

Fm
@genia

Zależy, na co kogo stać, patrząc na pensje, to raczej lata dziewięćdziesiąte rządzą :)

Jacykow

Dress code? ???????????? to NBP ????????????

ła20

i co dalej, dzieci we mgle?

@ła20

Szczerze mówiąc - nie wiem, co masz na myśli. Wnioskuję jednak, że pracujesz w Kujawsko Pomorskiej Komendzie OHP, dlatego też myślę, że będziesz znał odpowiedź na moje pytanie. Wiesz może, czy w najbliższym czasie będą potrzebowali tam nowych pracowników?

Brajan

Czy w kp wk tak samo pracownicy mają złą sytyację jak w innych województwach? Podobno jest to jedno z niewielu z kierownictwem z ludzkimi odruchami

@Brajan

pod względem finansowym źle pod względem informacyjnym też źle. zadnego systemu motywacyjnego

Tynba

Najlepsza wk w kraju, zachęcam, sporo wolnych miejsc

wł=tor
@Tynba

10 miejsce wśród komend, ale dzisiaj w radio PODALI, że komenda najlepsza :):):)

Niki

Niezbyt dobrze piszecie o pracy. Może to jakieś chwilowe ?

xyz
@Niki

niestety nie...burdel organizacyjny na kółkach....

Nie polecam pracy w tym miejscu. Marne zarobki, brak systemu motywacyjnego, premie dla nielicznych (nie ma systemu i jasnych warunków premiowania). Nieprzyjazna atmosfera co objawia się m.in brakiem pomocy we wdrożeniu na stanowisko. Brak szkoleń i możliwości rozwoju.

Katze

Siekiera, motyka, dwa pieniążki, były na spotkaniu związki; Siekiera, motyka, złota nić, nadal nikt nie powie nic!

Srebrny :-)
@Katze

Katze,chyba już tylko radosna twórczość pozostala,bo złudzeń już brak...pozdrawiam Srebrny :-)

RPA
@Katze

i te niesamowite podwyżki załatwiły hip hip hurra niech żyją związki NAM po głowie głaskane w (usunięte przez administratora) ........

@RPA

No jak to, przecież związki nam dużo załatwiły, napracowali się działacze, oj jak bardzo, te wszystkie spotkania, opłatki, życzenia. A tak poważnie gdyby tak związki działaly w 80tym roku, to jeszcze dziś chodzilibyśmy na pochody pierwszomajowe i świętowali rocznice rewolucji, a aktyw związkowy stałby z goździkami na trybunie

sENDu

A nasi Radni wiedzą że ich pracownicy są od wszystkiego? nawet od sprzatania? ciekawy temat do prasy.....czas żeby niektórzy zeszli na ziemię i zobaczyli co to jest prawdziwa robota za 2 tysiące zl

Dyr Krzakoski
@sENDu

Jak kto jest do wszystkiego, tzn że do niczego, jak całe ohp, do broszek i koszulek na festynach i do wychowania? Buhahahaaaa

Już nie narzekajcie bo jest dobrze!!

Zarobiony

Niskie wymagania - bardzo wysoka płaca (minimum średnia krajowa) i zero obowiązków ...

delay
@Zarobiony

chyba coś się komuś pop... mieszało;jeśli średnią krjową jest 2200 brutto to ok

Mmateusz
@Zarobiony

Ty, Zarobiony, a Ty taki zarobiony, bo zapracowany jesteś, czy bo swoje już zarobiłeś w tej pracy?

MBA

KOMu? tym co mają 2100 brutto?

Sam

Gasimy!

Waldemar

No i co , jak tam nowy podział województwa? Jakieś rewelacje? Kto odpadł, kto przeszedł?

kewin
@Waldemar

też jestem ciekawy kto przy korycie zostanie..

Prosiaczek
@kewin

O jakim korycie mówicie, tym za 2250 zł brutto?Hahahahaha :-) :-)

Siazki

Eeetam, tylko siedzą i narzekają i nic nie robią, dobrze im tak

Normany
@Siazki

Siedzą? Czasami też stoimy, a nawet chodzimy! Niebywałe. Inteligentny jesteś niebywale!!!

ohapowiec

Na święta dostaliśmy wielkie gó....o. Premie tylko dla wybrańców. Smutne, żałosne, ale mobilizujące do zmiany pracy.

Szczery

Nic na plus...czas mija a opinie dalej negatywne,kto tam za chwilę będzie pracować ...Smutne niezmienne OHP.

Pawlak

OHP trwa i trwa mać!

pracownik innego woj.
@Szczery

tylko likwidować tego już się nie da naprawić, kolesiostwo, itp itd

Doble
@Szczery

Niezmienne, ale nie wieczne. Na razie siłą rozpędu jakoś się toczy, ale bez dobrego pomysłu na przyszłośc wpadnie ta łódka na rafy i bul bul... Tylko ludzi szkoda

Zostaw merytoryczną opinię o Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP - Toruń

• Jak się pracuje w Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP?

Zobacz opinie na temat firmy Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 2 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP
1.2/5 Na podstawie 34 ocen.

Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP