Opinie o Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP w Toruń

Firma Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP poszukiwała ostatnio pracowników na stanowisko Pośrednik. Czy dalej można tam aplikować?

Older

moze i można, ale NIE WARTO!!!

Emilia
@Older

a z pośrednikami to jaki tu problem w firmie jest, że odradzasz? na własnej skórze testowane? jak praca w praktyce wygląda i ostatecznie jak byłaby wynagradzana?

Hgf

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko specjalista ds. Kadr - do dnia dzisiejszego brak informacji zwrotnej! Szkoda czasu na nich!

Majster
@Hgf

Kolesiostwo, kwitnie w ohp!!

Yyp
@Hgf

Do mnie, ròwnież nie dzwonili!

@Yyp

A ile już minęło od waszych rozmów? Może warto im się przypomnieć?

Robol
@Zofia

Słyszałam, że papiery na rekrutację składał chłopak, ktòry był na zastępstwie w archiwum. Widać, nie dali jemu szansy! Znajomi gòrą

koleś
@Robol

Pamiętam go, sympatyczny i miły chłopak!!!!! Szkoda, że nie dali mu szansy - w końcu pracował u nas. Jak widać, woleli kogoś innego.

Idziak
@Hgf

Oczywiście, że szkoda czasu na taki chłam

babka
@koleś

Chcesz pracować w OHP-ie Toruń - musisz znać ludzi!!!!!! Inaczej nie masz szans!!!!!!

ardg
@babka

Zastanawiam się, co w ogóle robią w ohapach? Trudno znaleźć informacje o ich poczynaniach!!! W mas mediach cicho o nich!!!!!

inna
@Hgf

Ja dowiedzialam sie od kolezanki z ktora skladalam dokumenty ze bylam za ladna i za duzo wiedzialam :)))))

@inna

A skąd niby koleżanka dostała takie informacje?

Bzdury
@inna

Co ma uroda wspólnego z pracą w OHP? Jako pracownik odpowiadam - nic. Pracuję tu już jakiś czas i to są bzdury wyssane z palca. Więc albo ktoś szuka uwagi, albo musi lepiej dobierać znajomych. Ale na pewno nie wypisywać takie głupoty w Internecie, bo takie wpisy tylko uwłaszczają osobom, które tu pracują.

Ładna
@Bzdury

Bo u was nadal pracuje xD Uwlaszcza... no no no... nie denerwuj sie tak bardzo :) Chwalila sie ostatnio, ze macie pisac na goworku ze wszystko jest ok :) Jak widze pasuje do was idealnie... dla kariery zrobi wszystko :)

Teresa
@Bzdury

Bardzo się tu wszyscy skupiają nad kierownictwem albo nad rekrutacjami i znajomościami, a może niech ktoś napisze, czy warto w ogóle kandydować? Jakie pieniądze ma wychowawca w tym stanie gospodarki, jaki mamy?

Cywil

CÓŻ, LATA MIJAJA, A HIPOKRYZJA NADAL TRWA, NA TZW. GÓRZE, Z TYM ŻE TO NIE GÓRA TYLKO TOTALNE DNO

Emilia
@Cywil

A ta cała hipokryzja to w jakim kontekście według Ciebie? :/ Napiszesz szerzej, bo ciekawa jestem obecnych warunków liczę na info z pierwszej ręki

Centrum

Czy to prawda ze w centrum toruń nie będą przedłużane umowy na czas określony? Ktoś wie dlaczego to tajemnica? Czy można się przenieść do ośrodka lub biura?

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko DORADCA ZAWODOWY/ DORADCA ZAWODOWY - STAŻYSTA?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Project Manager
Green Capital S.A.
T...

I się zaczęło.... praca za minimalne wynagrodzenie, oto dobra zmiana???????????????????????? - nowy ład, nowy porządek pań Gowina.

zmagas
@T...

Praca za minimalne byłą już wczęsniej nie tylko teraz. smutno, bo niektorzy mieli nadzieję ze teraz sie poprawi a nic takiego. fajnie byłoby mieć szefostwo take co robi cos dla pracownika

Ala

Aga
@T...

Wymagania jakbyśmy pracowali w miedzynarodowej korporacji, a płaca zza ściany wschodniej... Do tej pory chociaż żenujący poziom pensji rekompensowały jakieś nagrody i fundusz socjalny. Teraz nowe Panie w nowym ładzie nawet o tym nie pomyślały....Aaaa nie pomyślały pewnie to taki planik.

Pterodonna
@T...

Wyniki same się nie zrobia , a o personel sie nie dba, nie ma nawet kurtuazyjnych spotkań jak przy poprzednich komendaturach

Kosa
@T...

Zaczęło?! A kiedy było więcej noż minimalne, chyba w prlu

KotAli
@T...

Wiadomo czy beda pieniadze na dzien OHP czy tez juz nam sie nie naleza?

KotAli
@T...

Czy beda pieniadze na dzien OHP czy tez sie pracownikom juz nie naleza?

Taka prawda
@T...

Jaka praca - taka płaca !

ona
@KotAli

chyba sie nie naleza , bo za co ??

Kazimierz
@Pterodonna

Czy Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP to dobre miejsce na rozpoczęcie kariery? Szkolą tu jakoś? I ile można zarobić na start? Czekam na odpowiedzi!

@T...

w OHP zawsze była glajcha z kasa. Rządząca opcja polityczna nie ma tu nic do rzeczy. Pracowałem na terenie Łódzkiej WK, Było to konkretnie jeden z MCIZ-ów, i w Komendzie Głównej także. Ogólnie były to lata 2001- 2007. Zawsze była straszna bryndza z kasą, a poziom wymagań odwrotnie proporcjonalny do zarobków- były i pewnie są nadal te wymagania na poziomie Himalajów. Siłą OHP byli ludzie, mam na mysli takich jak my szaraków. W OHP poznałem milion wspaniałych ludzi, większość podobnie jak ja dawno zwinęła żagle stamtąd. Wielki, ogromny żal, że OHP nie potrafi zatrzymać świetnie wyszkolonej kadry, pełnych zapału ludzi, w których wpompowano dużo kasy- szkolenia, kursy etc. W latach wczesnych 2000-ych mieliśmy naprawdę wiele szkoleń. Niestety, zarobki oscylujące na granicy najnizszej krajowej- a tak jest do dzisiaj- skutecznie odstraszają.

Jola
@Kazimierz

Zarobić na start??? Tyle samo co będziesz zarabiał za 20 lat jak zostaniesz w OHP :))) Najniższa krajowa to szczyt możliwości :))

Kamil
@Jola

Nie ma żadnych podwyżek, żadnej kasy za wysługę lat? Wiem że niektóre firmy nagradzają długoletnich pracowników :D

Stus

(usunięte przez administratora) !!! SZTUCZNY TWÓR ADMINISTRACJYNY DOLIKWIDACJI. A PRACOWNICY KOMENDY POWINNI IŚĆ DO "PRAWDZIWEJ PRACY " ,A NIE UDAWAĆ PRZEZ TYLE LAT ŻE COŚ RROBIĄĄ!!!

@Stus

A czemu sugerujesz, że udają że coś robią? Próbowałeś coś załatwić i nie wyszło, czy co?

Praca

Jest dobrze

Nikt
@Praca

Więc też sztuczny urząd nadal funkcjonuje ........... po co? Tylko po to, żeby stare wyjadaczki sobie premie wypłacały i piły kawkę, ŻENUJĄCE KREATURY !!!!!

@Nikt

A to nie pracują? Skąd wiesz co robią przez cały dzień?

Zainteresowana pracą

Widziałam ofertę pracy na stanowisko wychowawcy. Proszę o informację co do płacy, warunków i atmosfery.

Luk
@Zainteresowana pracą

Daj sobie z tym spokój i poszukaj czegoś sensownego ????

Kazimierz
@Luk

Czemu tak doradzasz? Pracujesz lub pracowałeś w OHP? Jeśli tak to ile tu można realnie zarobić i jakie są perspektywy na rozwój? Liczę na Twoją odpowiedź! :)

Luk
@Kazimierz

Pracowałem Panie Kazimierzu. Kasa marna ! Po studiach wyższych zarabiać nieco więcej niż MINIMALNA KRAJOWA ?? KPINA pani Kazimierzu ! Takie grosze za tak ciężką pracę,za prace3zmianowa,za pracę weekendami w internacie osiw? Słabo

Pudel
@Zainteresowana pracą

My w Toruniu nie możemy narzekac.Jestesmy same babeczki i 3 factów. Wystarczy powiedziec ze sie nie wiedzialo, nie widzialo, nie slyszalo, samo sie popsulo, ze dawno zgalaszals. Kolezanki ciebie popra. Mamy fajny nadzor. Pani Malgosia szepnie slowko glownej i zaraz ktos dostanie upomnienie i zrobi za ciebie robote a ty popratrzysz. Musimy jeszcze zmienic kierownika ale to jeszcze troche i bedziemy RZADZIC. Suczki gora! xD

Edk
@Pudel

Straszne... Poraża mnie inteligencja wpisów na tej stronie... Hmmm... Kadra pedagogiczna i wychowawcza nawet pisać poprawnie nie potrafi. Natomiast o słabych zarobkach prawi. Żenada.

Teresa
@Edk

Ja raczej jestem zdziwiona tonem Pudla który widocznie drwi z faktu że wychowawczyniami są w większości kobiety. Aż takie są iskry na linii mężczyźni-kobiety? Jak tam się pracuje w takim "sosie", gdy koledzy porównują koleżanki do zwierząt...

Danny

pracowałem co prawda w innej komendzie (ŁWK OHP, potem przez chwilę KG) i to dość dawno (kariera w OHP w latach 2001-2007), ale serdecznie pozdrawiam twardzieli, którzy mają siłę i zapał tyrać w tej instytucji. Szczerze- najlepsze życzenia dla Was na nowy rok. I niech wreszcie góra zacznie doceniać Wasze kompetencje i wynagradzać adekwatnie do wymagań.

Agnieszka
@Danny

I pewnie dalej tam pracują ci sami ludzie co wtedy z Tobą, bo to zazwyczaj stara gwardia trzyma się stołków, nieważne jak by źle było. Tacy ludzie starej daty, którym brakuje odwagi do zmian...

@Agnieszka

W KG (jeszcze na Kolejowej) szeregowi pracownicy nie mieli kokosów, uwierz. A ja tam bylem szeregowcem od czarnej roboty przy Wordzie i Excelu. Przyznam, że nie wiem, jak jest tam teraz i kto został ze starej gwardii. Oczywiście dużo ludzi poodchodziło, to jednak jest kawałek czasu, kiedy tam pracowałem. Faktem jest i to zawsze będę powtarzał, tak w terenie jak w Głównej- zarobki do bani, obciążenie bzdurnymi obowiązkami posunięte do Himalajów absurdu, ale ludzie (współpracownicy) bardzo, bardzo OK. Całe grono przefajnych, kochanych ludzi. I to jest ta siła OHP, ten potencjał, których ta instytucja nigdy nie umiała docenić, dowartościować i wykorzystać w dobrym tego słowa znaczeniu.

Nowy komendant

Co u was slyuchac? oddano sluzalcze pokłony nowemu komendantowi? pewnie komendantka hufca z Torunia juz byla z kwiatami i całą delegacją :) wężowisko z ostatniego pokoju pewnie też było potwierdzic swoje poddanie i uprzejmie doniesc kogo trzeba wyrzucic :)

Nie
@Nowy komendant

Co Ty za bzdury wypisujesz??? Zastanów się nad sobą.

@Nowy komendant

Dobrze ktoś napisał... jeżeli u mnie były to do nowego komendanta nie pójdą? .....zastanawiam się....

I co nie mowilam?

Ona

Wszystkim wypisujacym negatywne komentarze radzę się wziąć za pracę. W OHP potrzebujemy osób,które będą rzetelnie wykonywać swoje obowiązki z uśmiechem.. Osób ,które będą wierzyć w Profesjonalizm kadry kierowniczej , a nie non stop narzekać..Raz jeszcze PRACUJMY NA WSPOLNE DOBRO , A NIE HEJTUJMY.

On
@Ona

Profesjonalizm kadry kierowniczej ???????????? gdzie tego szukać??

Prawda
@Ona

Dajcie, ludziom przyzwoitą pensję, a nie tylko przydupnikom!!. Nie dziwota, że kibitki zaciążają i idą na chorobowe, a ściągacie na zastępstwo innych.

Majster
@Prawda

Doris, musi szukać ludzi na zastępstwo!!

Juan

Zakres obowiązków olbrzymi a wypłata jak na bogate w gruncie rzeczy Kujawy i Pomorze CIENKA!! Bez komentarza nawet. Byle tabelki i statystyka się zgadzały. Byle był porządek w papierach. Jak mawiał klasyk- papier wszystko przyjmie..... Podziw dla osób które za te śmieszne grosze tam pracują o się produkują by statystyka była wzorowa! Ludzie otwórzcie oczy. Jestem pewien że gdyby każdy z was wykonywał jakiś ruch by sytuację finansową zmienić - to by coś się ruszyło! A tak? Wszystko praktycznie po staremu! Jest tyle pracy za o wiele wiele wiele lepsze pieniądze , uwierzcie! Pozdrawiam

ostatni gwizdek
@Juan

Zgadzam się w 100%, problem istnieje od początku istnienia firmy w "nowym wymiarze"

Nikt

W archiwum, pracował taki młody, fajny wysoki chłopak. Ktoś wie, czemu już nie pracuje?

Nikos
@Nikt

Może nie był już potrzebny ???

abc

był na zastępstwo

Komendant
@abc

Chyba, wiedział że marta wraca

Jaką umowę oferuje Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP dla osoby na okresie próbnym? Z tego co widzę, to aktualnie poszukują kogoś na stanowisko Doradca Zawodowy.

Umowa

O pracę

Jowisz

Aż mi żal tych ludzi co pracują w tej komendzie. Szczególności tych osób które są po kilku kierunkach studiów i po studiach podyplomowych !!! Nie dajcie się WYKORZYSTYWAĆ !!!!

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP na stanowisko Wychowawca?

Odpowiedź

Nie pchaj się do tego bagna ! Zastanów się czy warto ??Po studiach i taka płaca w tej firmie?? Tylko praca papierkowa, żeby się zgadzały statystyki, tabelki. Nie ma nic wspólnego z wychowaniem...

Były OHP-owiec

Omijać tą instytucję szerokim łukiem. Straszne (usunięte przez administratora) i śmieszne pieniądze. Nie polecam pracy w tym miejscu.

Były

Praca ciężka, a płaca marna. Tyle tylko mogę powiedzieć, kto tu pracuje/pracował wie jak jest. Z naciskiem na słowo pracował, bo jak wiadomo niektórzy do pracy nie chodzą po to aby przemęczać, ha ha.

Moja praca

Przepracowałam w OHP prawie 20 lat na różnych stanowiskach, kiedyś to była prawie jak jedna wielka rodzina, organizacyjnie podlegaliśmy pod MON, nie było łatwo , dużo obowiązków - szkolenie ogólne, zawodowe,sport, kultura i wszystko się robiło dla młodzieży, żeby dać Im szanse zdobycia zawodu i nie tylko. Pracowałam na różnych stanowiskach począwszy od wychowawcy. Inne to z-ca Komendanta Zespołu Hufców (350młodzieży) , komendant hufców przy wielu zakładach, st.specjalista d/s organizacji i szkolenie, st.specjalista d/s kadr i od podstaw organizowałam Ośrodek Szkolenia Zawodowego. Obecnie jestem emerytem - "ZAPOMNIANYM" , bo to między innymi ja pracowałam na historię tej instytucji. Wy nie pamiętacie, ale ja nadal utrzymuję przyjaźnie z byłymi pracownikami, nawet w niedzielę gościłam koleżankę, która mieszka w Niemczech.I jeszcze jeden incydent z przed kilkunastu lat. Był czas , że my pracownicy nie korzystaliśmy z funduszu socjalnego po to żeby kupić ośrodek wczasowy, ale jak został sprzedany, to kasę otrzymali Ci , którzy pracowali w OHP przez krótki czas, a my emeryci czyli Ci którzy na ten ośrodek pośrednio łożyli kasę - nie otrzymali nic. A w tym roku pięknie świętowaliście ...i co ? Jesteśmy - żyjemy . Pozdrawiam! emerytka Halina

Rodzic

Jak to jest z ta akcja lato ? Czy swietlice srodowiskowe biora udział? Czy te przedsiewziecia sa powtorka z lat ubieglych?? czy rada mlodziezy i kluby aktywne dzialaja regularnie czy pare razy w roku???? Co oni robia???

@Rodzic

FIKCJA!

Zostaw merytoryczną opinię o Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP - Toruń

• Jak się pracuje w Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP?

Zobacz opinie na temat firmy Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 2 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP
1.2/5 Na podstawie 34 ocen.

Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP