Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP

Toruń

Opinie o Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP

Malina 2016-01-20 17:11
A w refundacji to która jest super? Chochoł czy kartofel?
c 2016-01-20 22:02
Nareszcie jest szansa na normalną pracę.. Tak nie mogło być wiecznie.. Doszło do momentu, gdy we wszystkich się rodzi sprzeciw wobec tego jak OHP było zarządzane. Metodą zastraszania, począwszy od KG. Trzeba powiedzieć dość.. Nigdy więcej mobbingu!
kk 2016-01-20 23:32
Pożyjemy, zobaczymy. Pisaki już były a wieśmaki dopiero nastały. Póki co mają blade pojęcie, nawet o czasie pracy od poniedziałku do piątku w godz. 7:45-15:45. Sołectwo pewnie przyzwyczajone do czasu wiejskich nawyków
życzliwy 2016-01-21 10:28
Czas pracy jest nienormowany-odsyłam do lektury. Proponuję, najpierw zostać komendantem-a później krytykować CZAS PRACY, który nie jest najważniejszy. Miłego dnia niedoinformowanym
wnikliwy obserwator 2016-01-21 14:18
Dajcie szansę nowym komendantom. Dopiero wchodzą w swoje obowiązki. Najważniejsze, aby zrobili porządek w WK, a to może jeszcze potrwać...jest tyle dokumentów do przejrzenia, może tamta władza jeszcze nie wszystko zniszczyła...
DonaldDuck 2016-01-22 10:05
Może tak nowa władza przyjrzałaby się przetargom i tak zwanym projektom, to dopiero byłaby lektura...
życzliwy 2016-01-22 10:44
Brawa dla aktualnej Pani komendant WK Toruń. Sprawiedliwość.
klaun 2016-01-22 14:50
Właśnie widać jak ciężko jest w OHP. Można się łatwo domyślić z kontekstu, że pracownicy na bieżąco w pracy bo wnioskując z wcześniejszych wpisów trwa ona od 7.45 do 15.45 siedzą na forach i innych bzdurnych stronach i na bieżąco komentują wydarzenia. Patrząc na ostatni wpis ktoś poleciał. I za co premie? Za taką pracę w internecie? Skoro tak ciężko pracujecie to skąd czas na te wpisy w godzinach pracy? Teraz też zgonicie winę na podstawiony wpis na zlecenie władzy, która właśnie się zmieniła? Ludzie w jakim wy świecie żyjecie. Spróbujcie swoich sił u prywaciarza a zobaczycie co to znaczy brak szacunku. Jako umowę dostaniecie zlecenie albo dzieło i od poniedziałku do niedzieli zap... Na forach zawsze wypowiadają się osoby, które albo gów.. wiedzą albo są największymi olewusami. W tym wypadku mam wrażenie, że jedno i drugie. Za chwilę autor tego wpisu zostanie przez Was zrugany i upokorzony bo pewnie jest podstawiony, ale prawda jest jedna - robić Wam się nie chce a co do szacunku to jest jedyna sprawa z jaką się zgodzę - każdy na niego zasługuje.
Precz z klaunem 2016-01-22 15:57
klaunie - nie masz prawa obrażać w taki sposób ludzi, którzy ciężko pracują za jakże marne wynagrodzenie. Premie i dodatki zawsze były tylko dla od b... m... w... więc nie wylewaj tu swoich frustracji, tylko raczej przeproś tych, którzy przez lata byli gnębieni
"Panie Klaunie" 2016-01-23 22:51
Nie zgodze się z jednym z przedmówców. Pracownicy OHP wiedzą czym jest ciężka praca, ale o tym nie rozmawiamy teraz. Problemem jest mobbing systemowy i patologia poprzedniej władzy. To jak pracujemy też jest efektem tego jak traktują nas nasi szefowie i jakie mają wyobrażenia merytoryczne o naszej pracy. To było aż 6 lat destrukcji.. Jeśli nie mają wiedzy, jakie kierunki moga wskazać? Jakiej jakości wymagać, jeśli żadnej nie znają? Jeśli źle traktują.. Jak można pracować efektywnie? Nie można się na to godzić.. Trudniej jest u prywatnych pracodawców.. Ludzie wiele znoszą, aby pracować. W takim OHP też.. To jest organizacja z ogromnym potencjałem, szkoda ją zmarnować.. Potrzebni nam tylko rozsądni szefowie otwarvi na rozwój i dobre zmiany (wyplenienie tych urzędniczych absurdów, dobrze traktujących swoich pracowników, po ludzku, sprawiedliwie).
syf 2016-01-24 11:40
z tego można wywnioskować , że chyba wszystkie skargi na poprzednią pania komendant musiały sie potwierdzic skoro ja odwołano ze stanowiska. poza tym jesli te skargi sie potwierdziły to teraz osoby pokrzywdzone powinny pomagac sie od poprzedniej pani komendant swoich roszczen na drodze sadowej.
c 2016-01-24 23:10
Powinny. Problem dotyczy całej Polski. To też efekt zarządzania KG. Przez ostatnich kilka lat zamiast budować coś pozytywnego stworzono wielki ogólnopolski folwark PSL w którym rządzili królowie. Ludzie byli tak zastraszeni, przyzwyczaili się do sytuacji i traktowali ją jako normalność. Na pewno nie jedna osoba nie raz usłyszała "Jeśli Ci się tu nie podoba, to nie musisz tu pracować". Niektórzy nawet nie mieli świadomości, że byli źle potraktowani. Dziwnie to brzmi, ale tak podstępny jest mobbing. To co robiło większość komendantów, to zwyczajne znęcanie się nad ludźmi. Nie do wiary w XIX wieku.
Król Julian 2016-01-26 00:52
Sześć lat destrukcji..? I owszem, ale z mocnym wsparciem tych, które jako jedyne miały możliwość jakiegokolwiek wpływu, które mogły postawić tamę złu i wskazywać te kierunki o których była mowa w jednym z powyższych postów. Ale wolały usadowić się wygodnie i bezpiecznie na swoich stołeczkach, kosztem tego, że czasami wyrządzały więcej zła niż owa destruktorka. A teraz przed nowym kierownictwem będą odgrywały "męczennice starego systemu". Niestety ziarno zła raz zasiane zapuszcza bardzo głębokie korzenie...
beka 2016-01-27 11:13
całe województwo ma beke
paniusie 2016-01-27 11:18
a czy panie merytotyczna i dyr. biurka też złożyły solidarnie dymisje ?
abc 2016-01-27 21:50
pani od biurka i pani dyletantowa (bo przecież nie merytoryczna) solidarnie z panią odwołaną pracowały na tą beke co teraz jest
poprzednia 2016-01-31 00:10
beka z niej taka ze szok
nocul 2016-01-31 17:29
cóż... kto sieje wiatr, zbiera burzę, niech posmakuje teraz tego co robiła ludziom przez lata całe. Za to wszystko powinna skulić ogon pod siebie i zmywać się stamtąd gdzie pieprz rośnie
poszła won 2016-02-05 18:46
z jednej pracy wyrzucona , z drugiej wyrzucona ( z tego wynika ze do zadnej pracy sie nie nadaje )zobaczymy gdzie teraz znajdzie posadke ? przypatrujmy się
były pracownik 2016-02-06 10:58
Firma z długoletnim stażem, polecana do zdobycia nowych doświadczeń współpraca na dłużej raczej nie-niskie wynagrodzenia.
Dla przyszłego pracownika wskazana wiedza z zakresu kadr, bo takiej nie uzyska pracując w tym miejscu (mnie osobiście zmotywowało to nawet do podjęcia kontynuacji kształcenia w zawodzie spec. kadr i płac. I wiem że kiedyś zatrudnię się w tym zawodzie i będę dobrym i dostępnym dla ludzi pracownikiem kadr- zgodnie z przeznaczeniem tego stanowiska).
ona poprzednia 2016-02-16 08:10
czy ktoś mi może odpowiedziec czy ona poszła do prokuratury ? buchaaaaaaaaaaaaa
barbara 2016-02-16 12:33
obie Panie w refundacji przemiłe super
nie pisz 2016-02-18 22:47
I...... przestan pisać
sama przestan pisac 2016-02-19 10:26
oho! hydra znów podnosi nie odcięty jeszcze łeb! jak śmiesz mówić ludziom co mają robić?
Kujawiak 2016-02-21 16:38
...i gdzież te zmiany??? coś przegapiliśmy??? Oprócz tego, że była Pani Komendant jest byłą panią komendant, co było rzeczą oczywistą bo zwycięzca wyborów bierze wszystko, to nie zmieniło się kompletnie nic. I co więcej NIC się nie zmieni. Stary dwór w kujawsko-pomorskiej mocno się trzyma i śmieje się ze wszystkich głośno i wesoło. Gdy organizm toczy gangrena, posypanie pudrem nie wystarczy...
Taxi 2016-02-22 21:17
Czy to prawda że komendanta hufca pracy z Inowroclawia to były długoletni prominentny członek platformy ?
maj 2016-02-23 19:00
wraca "stara ekipa" na stanowiska ale jazda ..............
xyz 2016-02-23 22:23
więc może to nie komendantka była problemem, a przynajmniej nie tak wielkim jak się mogło wydawać, ona poszła a problem został... smutne
iwon 2016-02-24 15:11
moja droga odeszłas a wracaja przyzwoilici ludzie - to tyle w temacie
mydełko fa 2016-02-27 21:23
czy ktos moze udzielic odpowiedzi na pytanie na co choruje była pani komendat ? bo słuchy chodza ze poszła na chorobowe ? nie moz\na tak uciekac trzeba miec troche woli walki a nie uciekac
szympans 2016-02-29 21:31
przyzwoici ludzie? buaahaaaaaa!!!! Gośka, weź przestań!
I wet 2016-03-04 20:29
I.... przestań te bzdury wypisywać! W jednej pracy wylecialas, potem z drugiej.nie nadajesz się na żadne stanowisko weź się wreszcie ogarnij bo nawet nie potrafisz godnie odejść. ....
trwamać 2016-03-11 09:30
Rozumiem, że występ w TV TRWAM 9 marca był dla ohp ostatnią deską ratunku w sprawie ratowania wizerunku. Z taką "merytoryczną" jak w Toruniu to nawet modlitwy nie pomogą
postronny 2016-03-13 14:03
chyba musi być z tobą już bardzo źle, że sam dla siebie moderujesz to forum. Sam do siebie piszesz, sam sobie odpowiadasz podszywając się pod innych, że to niby ktoś ci na ten bełkot odpowiada :-) podszywasz się, że jest was wielu a na pierwszy rzut oka widać, że jesteś osamotniony, niespełniony, niedowartościowany i samotny. Nie sprawdziłeś się na zwykłym stanowisku w ohp a atakujesz osoby z kadry kierowniczej, bo bardzo chcesz je zastąpić. Nie dla psa kiełbasa frustracie. Mały człowieczku. Jedna wąska dziedzina cię przerosła a chcesz się rzucić na całą merytorykę buuuuaaaahhhhhaaaahhhhaaaa.
iwetka 2016-03-18 16:34
"merżytoryczna" była w tv - oc to sie porobiło ... słuchy chodziły ze miała być w tv i zagrac w kolejnej edycji programu rolnik szuka żony .miała się wcielić w postać zony zmeczonej zyciem i szukajacej atrakcyjnego pana na włościach. a tu taka niespodzianka bbbbbuuuuchhhhhaaaa
do postronny 2016-03-18 16:39
ps. nie sprawdziłas sie na zadnym stanowisku ciagle wyrzucana sierotka .. strasznie mi cie zal i łacze sie w bólu ..........
rada dla ciebie prosze idz do psychoterapeuty i porozmawiaj o swoich problemach , moze sie uda .............trzymam kciuki
PraCowniK 2016-03-18 17:44
Niskie pensje - ok 1500 "na rękę", większość pracowników z naprawdę wysokimi kwalifikacjami, OHP to prawdziwa szkoła życia, ostatnie 6 lat to zastraszanie, nerwówka, mobbing, brak kompetencji w zarządzaniu i normalnego systemu motywacyjnego - niektórzy dostawali chyba co roku nagrody 5 tys brutto a inni w tym czasie ocierali łzy - generalnie rodziło to konflikty wśród ludzi, może w końcu nowa władza w OHP, która wydaje się sensowna, to zmieni. Atmosfera o niebo lepsza, nie ma mobbingu, niestety OHP to OHP i pewne nawyki i dziwne wymaganie "z góry" nadal zostaną, niestety przez te stereotypu w myśleniu traci na tym młody człowiek który powinien być najważniejszy.
Jeśli komuś zależy na zdobyciu doświadczenia w pracy z młodzieżą i zdobyciu wielu nowych umiejętności (i ma bogatą, żonę bądź męża:) to mimo wszystko warto podjąć pracę w OHP a jak komuś się nie podoba zawsze może iść do Biedry za niby większe pieniądze, tylko dlaczego nikt nie idzie?
dora 2016-03-23 15:58
a jak tam dyrektor biurka i mezytoryczna nie wyleciały jeszcze ?
Pan Tadeusz 2016-03-24 23:16
To wstyd, hańba i obrzydliwość że są takie różnice w OHP w zarobkach wśród urzędników państwowych. Nikt tego nie widzi i nie chce widzieć. Ani stara władza co dawała "swoim" ani nowa co nie chce widzieć niesprawiedliwości i chce wszystkim wybaczać i dawać równe szanse. Jeden pracuje a jak wyjdzie 5 minut powiedzmy do lekarza to się mu "obcina" z pensji a drugi się kula do sklepu w godzinach pracy po zakupy i jest super. Co za syf, aż się tu pracować nie chce. Wszyscy liczyli na zmiany a ich nie ma. Czają się z wymieceniem śmieci jak "szczerbaty na suchary" a kto inny za sznurki porusza w tym teatrzyku lalek. Mobbing jak fala w wojsku się zdarza na różnych szczeblach jednostki ale to nie jest już to samo piekło co było. W tym kraju nigdy nie będzie dobrze tu nie ma nadziei na żadne zmiany.
iwona 2016-03-25 15:36
i......... przestań pisac nikt tu i tak cie nie chce ...........
czekając na sprawiedliwość 2016-03-29 15:31
A kto pozwolił na takie pensje, kto je tak wykalkulował, zaraz widać kto pupilem a kto zwykłym pracownikiem, kto dorobił się na krzywdzie innych i do tego myślał że tak już będzie. Jednemu wszystko, drugiemu nic-własny folwark z OHP - smutne. Najgorsze jest to żeby nic nie mówić...już można mówić, a nawet trzeba, tyle żalu zbieraliśmy w ciszy przez lata patrzenia na ten pokaz,a nieobecni głosu nie mają niech patrzą i w ciszy i zazdroszczą... dosyć nakrzyczeli. Sprawiedliwość istnieje i wolność słowa też!
obserwator 2016-04-01 08:35
brawo OHP Toruń! po raz kolejny ta instytucja udowadnia, że nawet w tych szaleńczych czasach można trzymać się dawno sprawdzonego kierunku. Nastała nowa władza, a działa jak stara... czyli BRAK JAKIEGOKOLWIEK DZIAŁANIA!
nie ma to jak wygodny fotel i dobra pensja :) tak trzymać!
smutny 2016-05-05 18:55
onka co u ciebie ?jak zyjesz? tesknimy
Robot małowydajny 2016-09-05 21:15
I koledzy do pracy są przyjmowani...
mobbing trwa dalej... 2016-09-07 09:40
Niestety tak osobisty folwark wraca ale w nowym wydaniu ...smutne, niezmienne od lat OHP.
Ona 2017-03-24 19:52
Nowa władza obstawia stanowiska swoimi znajomymi, pozbywa się starych doświadczonych pracownkow... Przykre!
qwerty capchta 2017-03-30 10:58
Poprzednia też się pozbywała i to w jeszcze większym stopniu. Rzecz więc raczej nie we władzy, ale w tych, którzy pociągają za sznurki z tylnego siedzenia
Gość13 2017-06-05 18:23
a gdzie te majowe premie obiecane po radzie programowej, utknęły gdzieś w komendzie?
Wychowawca 2017-07-16 13:49
Jak pracuje się w Toruniu i Grudziądzu? Widziałam, że pojawiły się ogłoszenia.
NICK 2017-07-19 18:38
Ponawiam pytanie ????!!!
Zostaw swoją opinię o Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP