Opinie o Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP w Toruń

Doradca Posrednik

Czy nie sadzicie ze powinniśmy mieć zatrudnionych stylistów którzy dbaliby o nasz wygląd? Jak jedziemy do klienta liczy się przecież nasz wizerunek? Miały być nowe samochody, coś wiadomo o tym? Poza tym uważam, że powinnyśmy jeździć z dodatkową osobą która będzie notowała wszystko co mówimy. Co o tym sądzicie?

Tablety mają zostać przyznane, że ktoś się o to teraz spytał? Na jakiej zasadzie i komu? Zostały uznane za standardowe narzędzie pracy czy może chodzi o jakiś udział w szkoleniu? Jakie jeszcze inne narzędzia są teraz dostępne?

InoIno Nowy wpis

Kiedy dostaniemy wkoncu nasze tableciki? Czy to prawda ze bedziemy musieli przychodzic do hufco w lipcu?

były ohapowiec

Ciekawe kiedy nastąpi zmiana władzy po wygranych wyborach

Ohapowiec
@były ohapowiec

Oby jednak nie nastąpiła, bo komendantka może nie zawsze jest idealnym szefem, ale jest dla człowieka i wątpię, żebyśmy mieli z kimś tak dobrze, jak z nią, biorąc pod uwagę całokształt. Wiem, że będą tacy co się ze mną nie zgodzą, ale trzeba być obiektywnym, że jednak zależy jej na tych dzieciakach

Zoja Nowy wpis
@Ohapowiec

A w jakich sytuacjach nie jest idealnym szefem? Podasz jakieś przykłady? I dla porównania proszę tez o uzasadnienie, dlaczego pracownikom jest jednak dobrze za kadencji tej pani? Tą zmianą władzy serio trzeba się przejmować czy to raczej tylko plotki?

Jakie warunki pracy są w Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Wychowawca?

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko DORADCA ZAWODOWY/ DORADCA ZAWODOWY - STAŻYSTA?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Handlowiec - sprzedaż telefoniczna
Speedxceo Sp. z o.o.

Nie wiem czy ta zmiana władzy którą ktoś tu sugeruje ostatecznie nastąpi ale wiecie może cos o stażach? Generalnie wisi tu oferta z tego co widzę z sierpnia i zastanawiam się czy na kolejne półrocze byłaby może jeszcze aktualna? Stażyści w ogóle zostają później na dłużej?

Ktoś wspomniał o jakimś cieszeniu się z tym, że przytoczony powód chyba nie jest powiązany bezpośrednio z praca? A jakieś inne macie w zanadrzu? Mnie podobnie jak poprzedniej pani mignęła w przeglądarce oferta dla tego doradcy. Czy wszystkie miejsca są już zajęte? W jednym wątku pisali o tym, że sami kierownicy podobno zostali, wiec myślałam ze będą jeszcze przyjęcia. ktoś coś wie?

Ważna

Skąd takie zmiany kadrowe w Centrum Toruń? Ciekawe kto teraz będzie tam pracował skoro zostali sami kierownicy :)

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP?

Doradca Posrednik

Ciekawa2

A dlaczego tylko w jednym zespole nie było zmian kadrowych? (usunięte przez administratora)

Czy w Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Emilia

A powinna? Generalnie to jak to jest, wszędzie tyle samo przyznają niezależnie od lokalizacji? jak od strony zarządczej to się przedstawia i jakie zasady takich podwyżek tu są? Chodzi teraz o te standardowe dla każdego?

Pracowita

Jak były dwie najlepsze komendantki to każdy robił co mu sie kazało. Teraz za każdego terzeba robić jego robotę. Sa działy od myślenia i od roboty. Nadal coponiektorzy nie moga tego zrozumieć!

Leń
@Pracowita

A ty pewnie byłaś w tej grupie osób która godziny spędzała w gabinetach nowych pan i nadawała na pracowników i byłą komendantkę jakie to złe rzeczy działy się w województwie :)

Pru

Tworzą sztuczne stanowiska, niech jeszcze kierowniczka wszystkich kierownikow stworzy stanowisko ds. parzenia kawy.. I siebie tam obsadzi.. Budżet państwa zapłaci.. z podatków normalnie pracujących ludzi ..

Greg
@Pru

To jest cała prawda o OHP, które tak naprawdę istnieje po to ,żeby znajomi szefów mieli gdzie zarabiać. Głównie istnieje po to żeby robić za pieniądze podatników PR dla partii .

Iwona
@Pru

czy na te sztuczcne wg ciebie stanowiska tez oglaszane są konkursy i umieszczane w BIpie czy nie bardzo ?

Krystyna
@Greg

Próbował ktoś z zewnątrz startować na jakieś stanowisko? Z jakim skutkiem? Jest możliwy potem rozwój jakiś?

Jimoni
@Iwona

To że stanowisko jest ogłoszone w BIP nie jest wyznacznikiem, że rzeczywiście jest potrzebne i przyczyni się do lepszego funkcjonowania trudnej młodzieży, cały ten OHlap jest przestarzala struktura Główne zadanie to utrzymanie pracy dla "starych" zażartych pracowniczek i pracowników

Ciekawa

Jakie kwalifikacje trzeba miec aby pracowac w programach miedzynarodowych? Jak spojrze przez okno to co chwile ktos idzie na papierosa, w biurze ciagle tylko kawa lub plotki u kolezanek.

Koleżanka

Pomówienie

@Ciekawa

Cały czas pracy tak spoglądasz przez okno? :D Na pewno widzisz jak wygląda ich cały dzień pracy? :D

Marzena

Serio? Przyjmują bez doświadczenia lub wykształcenia? Douczają później ?

Kuta
@Ciekawa

Trzeba być znajoma/znajomym kogoś u góry ???? Tak - praca tak tam wygląda Kawa i plotki, chyba że jesteś na "dole" to jesteś popychadłem do (usunięte przez administratora) lub lizusem Pani kierownik czy kim tam te panie tam są to jesteś gość ????

Ona

A co słychać u Pani "ja o niczym nie wiedziałam"? Nadal "ciężko" pracuje?

Emilia

no to pewnie nieistotna sprawa skoro pracując tutaj nie wiesz o co chodzi. widzę na stronie, że prowadzicie teraz nabory na kierownika internatu. na forum raczej narzekali na kierownictwo a czy wiadomo jak praca tutaj wygląda od tej drugiej perspektywy? warto byłoby się zainteresować?

Danny

pracowałem w OHP w jednostkach podległych innym Komendom. Doświadczenie kilkuletnie, bardzo różne stanowiska, a więc wiem, co piszę. Klimat w OHP jest wszędzie ten sam. Jeśli zależy Wam na hardcore-owych wspomnieniach, jeśli chcecie się natyrać za ekstremalnie marne grosze (chyba że jesteście krewnymi i znajomymi królika), jeśli chcecie mieć poczucie totalnego bezsensu tego, co robicie, jeśli kochacie bezsensowne tony papierów i tabelek- praca w OHP jest dla Was. Jedyne plusy- z reguły fajni ludzie (na stanowiskach niekierowniczych) oraz to, że specyfika tej pracy zmusza do lawirowania, kombinowania- a to się zawsze w życiu przydaje. A na serio- polecam pracę w OHP na chwilę, dla młodych docelowo szukających czegoś lepszego. Bezpieczną, stabilną- o ile to stanowisko podległe, bo to jednak stara, dobra budżetówka. Na dlużej- zabija inicjatywę, jest rujnująca dla psychiki. Chyba że ktoś ma bogatego męża/ zonę i chce zarobić na waciki.

Beata

A co to się stało z dyrektorką Centrum z Torunia? Woził wilk razy kilka powieźli i wilka :-) Znowu zacznie pisać :-)

...
@Beata

Tofilka, skończ wstydu oszczędź...

Lidia
@...

Nie życzę sobie podszywania sie pod moją osobę i wypisywania bzdur w moim imieniu. Jesli, ktoś sie czegos obawia...to nic lepszego jak wziąć się za pracę i wykazać swoimi kompetencjami. Co do choroby, to każdemu życzę zdrowia...sama wiem coś na ten temat. Życzę wszystkim sukcesów

UWAGA

Informuję, ze zgłaszam fakt podszywania się pod moją osobę, pisania w moim imieniu oraz szkalowania mojej osoby Nazwiskiem na POLICJE. Z tego co jestem zorientowana Policja ma możliwość sprawdzenia i zlokalizowania osoby piszącej. Wyciągnięcia konsekwencji w stosunku do osoby, która pisze posty w moim imieniu. Żeby nazwać się człowiekiem- to właśnie trzeba mieć sumienie i nie podszywać się pod kogoś, wypisując bzdury. Co do rachunku sumienia- czas usiąść i dokonać samemu.

"
@UWAGA

Pomogę:autor tekstu:Rysiek Rydel ????????

Stary znajomy
@"

Ojjj, nie strasz. Nie tędy droga...

@UWAGA

W obecnej sytuacji będąc naj bez szczurów miałabym to "gdzieś". HELP-MALTA????

Batman

Jest super. Granice zamknięte na zawsze. Przynajmniej nierób nie będzie mówił, że maliny rosną w Portugalii.

Klient

Jak spaść to z Wysokiego Konia... Kobyły ????

Bad.Bitch93

Nowe komendantki, zamknięte w swoich jakby luksusowych gabinetach, nie rozmawiają ze zwykłym pracownikiem, jedynie z wybrańcami liżącymi im (usunięte przez administratora), licząc na podwyżki. Stara komendantka chodząc po biurach MOŻE i gadała, ale wykonywała swoją pracę i wiedziała co się gdzie w jakiej jednostce dzieje. Ciekawe co dalej partia nakaże tym paniom zrobić bo same błądzą. Ważne by kasa im się zgadzała.

ty
@Bad.Bitch93

J23 znowu nadaje... za chwile z nowego stanowiska...

@ty

Czyli?

Ha
@ty

Mozna juz skladac gratulacje? :)

@Ha

Komu? Za co?

@Ha

Komu ? Za co?

Hahaha
@Ty

Bedzie zabawa, bedzie sie dzialo... :)

Typowa
@Hahaha

Ktos mysli ze rzadzi calym wojewodztwem... a nie tylko mala jednostka :) Ktos znowu obudzi sie z reka w nocniku :D

Hihihi
@Typowa

Gratulujemy kolejnej osobie wychodzonego przeniesienia, ciekawe tylko... :)

Hahaha
@Hihihi

A czym niby ona zasłużyła na przeniesienie do biura?

Firma Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP poszukiwała ostatnio pracowników na stanowisko Pośrednik. Czy dalej można tam aplikować?

Older

moze i można, ale NIE WARTO!!!

@Older

a z pośrednikami to jaki tu problem w firmie jest, że odradzasz? na własnej skórze testowane? jak praca w praktyce wygląda i ostatecznie jak byłaby wynagradzana?

Hgf

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko specjalista ds. Kadr - do dnia dzisiejszego brak informacji zwrotnej! Szkoda czasu na nich!

Majster
@Hgf

Kolesiostwo, kwitnie w ohp!!

Yyp
@Hgf

Do mnie, ròwnież nie dzwonili!

@Yyp

A ile już minęło od waszych rozmów? Może warto im się przypomnieć?

Robol
@Zofia

Słyszałam, że papiery na rekrutację składał chłopak, ktòry był na zastępstwie w archiwum. Widać, nie dali jemu szansy! Znajomi gòrą

koleś
@Robol

Pamiętam go, sympatyczny i miły chłopak!!!!! Szkoda, że nie dali mu szansy - w końcu pracował u nas. Jak widać, woleli kogoś innego.

Idziak
@Hgf

Oczywiście, że szkoda czasu na taki chłam

babka
@koleś

Chcesz pracować w OHP-ie Toruń - musisz znać ludzi!!!!!! Inaczej nie masz szans!!!!!!

ardg
@babka

Zastanawiam się, co w ogóle robią w ohapach? Trudno znaleźć informacje o ich poczynaniach!!! W mas mediach cicho o nich!!!!!

inna
@Hgf

Ja dowiedzialam sie od kolezanki z ktora skladalam dokumenty ze bylam za ladna i za duzo wiedzialam :)))))

@inna

A skąd niby koleżanka dostała takie informacje?

Bzdury
@inna

Co ma uroda wspólnego z pracą w OHP? Jako pracownik odpowiadam - nic. Pracuję tu już jakiś czas i to są bzdury wyssane z palca. Więc albo ktoś szuka uwagi, albo musi lepiej dobierać znajomych. Ale na pewno nie wypisywać takie głupoty w Internecie, bo takie wpisy tylko uwłaszczają osobom, które tu pracują.

Ładna
@Bzdury

Bo u was nadal pracuje xD Uwlaszcza... no no no... nie denerwuj sie tak bardzo :) Chwalila sie ostatnio, ze macie pisac na goworku ze wszystko jest ok :) Jak widze pasuje do was idealnie... dla kariery zrobi wszystko :)

Teresa
@Bzdury

Bardzo się tu wszyscy skupiają nad kierownictwem albo nad rekrutacjami i znajomościami, a może niech ktoś napisze, czy warto w ogóle kandydować? Jakie pieniądze ma wychowawca w tym stanie gospodarki, jaki mamy?

Zostaw merytoryczną opinię o Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP - Toruń

• Jak się pracuje w Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP?

Zobacz opinie na temat firmy Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 2 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP
1.2/5 Na podstawie 34 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042