Opinie o Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP w Toruń

Niki

Czy ktoś siłą trzyma kogoś w hufcu? Mamy zawsze wybór i sami decydujemy!

Dorota
@Niki

"Na Twoje miejsce mamy trzech innych w kolejce" - ten slogan już dawno rozmienił się na drobne, a może by tak zadbać o poprawną, atmosferę w miejscu pracy, a nie ciągłe krytykowanie pracowników za prl-owskie standardy!! Niech spojrzy jeden z drugim w lustro i powie czy jest taki śnieżnobiały i po prostu miły dla podwładnych??? Tak po ludzku, hmmm...Nie musimy się kochać, ale szanować tak, czy staż pracy oscyluje w dziesiątkach lat czy też w miesiącach!!! p.s.ten kto pod stołem dostaje zawsze będzie klaskał i chylił czoła...

Violet

No rzeczywiście wielka,niespodzianka - swojaki z wk zagłosują

Gość13
@Violet

Najważniejsi żyją wyborami a od czarnej roboty za marne pieniądze są pozostali "na dole" - normy muszą być zrobione o podwyżkach cisza, ciekawe czy chociaż z oszczędności będą jakieś pieniądze...są ludzie w OHP, którzy ledwo wiążą koniec z końcem, żeby dociągnąć do końca miesiąca muszą pożyczać a pracują uczciwie, nie spóźniają się nie chorują, wszystko mają na czas a niestety Ci najwyżej przylezą do roboty jak chcą, kręcą tylko filmy i kreują się na wielkich polityków to by lepiej zawalczyli o pieniądze dla ludzi a nie tylko dla siebie. Praca dobra na zdobycie doświadczenia potem tylko uciekać..

A jak jest w Toruniu? Macie jakieś informacje?

My
@ja

Informacje zawarte w opiniach poniżej, miejsce do pracy średnie jak widać po ilości postów.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Czy tak samo jest w Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Swierzak

Niepewność i poczucie że starzy pracownicy mają za nic młodszych...

Sue
@Swierzak

starzy wiekiem czy stażem?

Chyba wystarczy tych "dobrych" opinii...one mówią same za siebie, aż tylu ludzi nie kłamie, jeśli nie z klucza trza omijać to miejsce taka jest prawda.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko DORADCA ZAWODOWY/ DORADCA ZAWODOWY - STAŻYSTA?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy ELEKTRYK , ELEKTROMONTER , MONTER
Usługi Ogólnobudowlane Adam Zaremba
mobbingowi nie

Śmieszne polityczne przepychanki...wszystkie prawa dozwolone aby zostać przy korytku, żadnych uczciwych reguł, może w ustawkach do stanowisk ktoś inny decyduje z pewnością nie decydują kompetencje ludzi składających dokumenty.Szczerze odradzam pracę w tym miejscu, teraz jest dużo lepszych ofert pracy...normalnej.

Lena12345

Czy ktoś może podzielić się opinią o pracy w OHP w oddziale w Inowrocławiu? Jakie warunki finansowe? Jaka atmosfera? Jacy ludzie? Dziękuję !

gość13
@Lena12345

jak w całym OHP wysokie wymagania... niska płaca....plan trzeba wykonać

Wtajemniczony

Odradzam pracę w Grudziądzu chyba że jest się masochistą i lubi być śmieciem dla obecnej pani kierownik. Jad sączy się jej z ust :( Wszystkich starych sprawdzonych pracowników usunęła bo nie mogła świecić przed nimi swoją głupotą. Pozatrudniała nowych, którzy są zastraszeni albo już uciekli...

Szczery
@Wtajemniczony

Dobry szef to nie tylko papierek i układy, to kultura osobista, jasność w wyrażaniu poleceń, gotowość na dialog, umiejętność przyznania się do niewiedzy. Tego to nawet w Toruniu nie uczą.

TTT
@Szczery

w Toruniu niczego nie uczą tylko braku szacunku dla ludzi!!!

gość
@Wtajemniczony

Tylko jednej osobie, za czasów P. Kierownik nie przedłużono umowy- za niekompetencję. I pewnie jest to ta sama osoba, która pisze te bzdury, z czystej złośliwości i zemsty. Żal mi jej. A Pani Kierownik to bardzo kompetentna osoba, wymagająca pracowitości od siebie i innych. Trochę refleksji...

xyz

NICK

Ponawiam pytanie ????!!!

Wychowawca

Jak pracuje się w Toruniu i Grudziądzu? Widziałam, że pojawiły się ogłoszenia.

Gość13

a gdzie te majowe premie obiecane po radzie programowej, utknęły gdzieś w komendzie?

qwerty capchta

Poprzednia też się pozbywała i to w jeszcze większym stopniu. Rzecz więc raczej nie we władzy, ale w tych, którzy pociągają za sznurki z tylnego siedzenia

Ona

Nowa władza obstawia stanowiska swoimi znajomymi, pozbywa się starych doświadczonych pracownkow... Przykre!

mobbing trwa dalej...

Niestety tak osobisty folwark wraca ale w nowym wydaniu ...smutne, niezmienne od lat OHP.

Robot małowydajny

I koledzy do pracy są przyjmowani...

smutny

onka co u ciebie ?jak zyjesz? tesknimy

obserwator

brawo OHP Toruń! po raz kolejny ta instytucja udowadnia, że nawet w tych szaleńczych czasach można trzymać się dawno sprawdzonego kierunku. Nastała nowa władza, a działa jak stara... czyli BRAK JAKIEGOKOLWIEK DZIAŁANIA! nie ma to jak wygodny fotel i dobra pensja :) tak trzymać!

czekając na sprawiedliwość

A kto pozwolił na takie pensje, kto je tak wykalkulował, zaraz widać kto pupilem a kto zwykłym pracownikiem, kto dorobił się na krzywdzie innych i do tego myślał że tak już będzie. Jednemu wszystko, drugiemu nic-własny folwark z OHP - smutne. Najgorsze jest to żeby nic nie mówić...już można mówić, a nawet trzeba, tyle żalu zbieraliśmy w ciszy przez lata patrzenia na ten pokaz,a nieobecni głosu nie mają niech patrzą i w ciszy i zazdroszczą... dosyć nakrzyczeli. Sprawiedliwość istnieje i wolność słowa też!

iwona

i......... przestań pisac nikt tu i tak cie nie chce ...........

Pan Tadeusz

To wstyd, hańba i obrzydliwość że są takie różnice w OHP w zarobkach wśród urzędników państwowych. Nikt tego nie widzi i nie chce widzieć. Ani stara władza co dawała "swoim" ani nowa co nie chce widzieć niesprawiedliwości i chce wszystkim wybaczać i dawać równe szanse. Jeden pracuje a jak wyjdzie 5 minut powiedzmy do lekarza to się mu "obcina" z pensji a drugi się kula do sklepu w godzinach pracy po zakupy i jest super. Co za syf, aż się tu pracować nie chce. Wszyscy liczyli na zmiany a ich nie ma. Czają się z wymieceniem śmieci jak "szczerbaty na suchary" a kto inny za sznurki porusza w tym teatrzyku lalek. Mobbing jak fala w wojsku się zdarza na różnych szczeblach jednostki ale to nie jest już to samo piekło co było. W tym kraju nigdy nie będzie dobrze tu nie ma nadziei na żadne zmiany.

dora

a jak tam dyrektor biurka i mezytoryczna nie wyleciały jeszcze ?

Zostaw merytoryczną opinię o Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP - Toruń

• Jak się pracuje w Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP?

Zobacz opinie na temat firmy Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 2 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP
1.2/5 Na podstawie 34 ocen.

Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP