Opinie o ABC Work Sp. z o.o. Sp. k. w Biała Podlaska

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ABC Work Sp. z o.o. Sp. k.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ABC Work Sp. z o.o. Sp. k. o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ABC Work Sp. z o.o. Sp. k. w Biała Podlaska

Kg

Witam ktoś pracował może w Belgii na dachach i mógłby coś o tym powiedziec bo mam wyjechać a wolę to sprawdzic????

Iga

Zaczełam pracę na komisjonowaniu w sierpniu./ Wszystko okej mimo podstawowej znajomości języka jest super :) Kasa na czas, diety, zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych. Nie przeszkadza mi, meiszkam z koleżanką. Praca na magazynie z art. elektronicznymi. Współpraca z agencja bez zarzutu, potem sie pracuje pod firma niemiecka, wiec juz nie mam kontaktu z koordynatorami, ale wpsominam pozytywnie wspolprace :) Pozdrawiam caly zespol Abc... :D

Wyjeżdżam z abc od 3 lat. na początku prace sezonowe w Holandi ale teraz szukalam czegoś na stałe. Mało jest ofert bez jezyka na stale, ale praca w poslce to jakis zart najnizsza krajowa lbo i nie, i udalo sie! Pracuje przy pakowaniu jajek w Belgii. Dmobry kontakt z rekruterami, belgia to troche inny kraj, ale p. agata z abc była bardzo pomocna i jak mialam jakies klopoty, to wszystko wyjasniala przez telefon. Stawka mogłaby byc wyzsza, ale w sumie ze slabym angielskim i na prostej pracy nie spodziewalam sie kokosow.. solidna firma - nigdy sie na nich nie przejechałam :))

Jajcarz
@Kasia

Pakowanie jajek jako stała praca w belgii to chyba żart, rozumię jeżeli jest to praca tymczasowa dla analfabety który nie ma pojęcia o rynku pracy w UE

Iga
@Jajcarz

Co jest złego w tym, że kobvieta ze słabym językiem obcym podjęła się prostej pracy na produkcji ?? MOże jej taka odpowiada?!

XXX

Pracował ktoś z Was w Belgii na stanowisku malarz w brugi?

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
hh

uuu negatywne komentarze kasowane sa bardzo szybko:) pelen profesjonalizm w usuwaniu

jon
@hh

wyglada na to ze opinia na tym portalu jest (usunięte przez administratora) warta. Co ma do powiedzenia pracownik/moderator tego portalu nt. temat? Czy usuwacie niekorzystne opinie za odpowiednia oplata? W koncu jestescie prywatna firma musicie na czyms generowac zysk? jak to jest panie moderatorze???

zainteresowany

pojawiło sie ogłoszenie na operatora cnc czy ktoś wie coś więcej?

kikut

no co ty nie powiesz

Łukasz

Witam czy ktoś pracował w Giestel w Belgii jako rzeznik i by mógł się wypowiedzieć????

Keram

Czy ktoś pracował jako operator wózka widłowego bocznego w Niemczech (Jessen) na tym stanowisku. Jak wygląda ta praca i jakie są warunki mieszkaniowe. Czy jadąc po 10.04.2020r. Będę zmuszony do odbycia kwarantanny. Czy można liczyć na dłuższą współpracę?

Wozkowy
@Keram

Ja byłem wprawdzie w innym mieście i pewnie inny magazyn ale było ok, Pokoje w pensjonatach Dokładne warunki to już w każdym mieszkaniu czy zakładzie inne ale zawsze możesz dopytać agencji albo pracodawcy Ja teraz z PL ale z tego co wiem to kwarantanna w DE nie obowiązuje pracowników to też agencja na pewno wie Powodzenia

bohdan

Witam, widze oferte z tej firmy do pracy w Belgi - mechanik rowerowy. Czy ktoś co wie na t en temat poniewaz to ogłoszenie pojawia sie co jakis czas juz chyba od roku. Prosiłbym tez o jakies informacje jak tam wygląda zakwaterowanie na terenie Belgii i czy firma jest godna zaufania

@bohdan

Szanowny Panie, w związku z Pana pytaniem śpieszymy z odpowiedzią i wiadomościami z pierwszej ręki. Sklep i serwis rowerowy poszukuje pracownika na stanowisko serwisanta rowerowego, który poza naprawą rowerów tradycyjnych i elektrycznych będzie pomagał w obsłudze klientów w sklepie. Pracodawca oczekuje żeby kandydat był nie tylko osobą z doświadczeniem, ale także był gotowy na stałe związać się z Belgią i rozpocząć naukę j.niderlandzkiego. W nawiązaniu do Pana pytania o zakwaterowanie, jest ono zapewnione w pobliżu miejsca pracy. Są to domy wynajmowane od Belgów. Jeżeli spełnia Pan wymagania i jest zdecydowany spędzić w Belgii przynajmniej kilka lat zachęcamy do przesłania CV przez formularz na naszej stronie internetowej. Nasz rekruter wkrótce się z Panem skontaktuje, przedstawi ofertę i odpowie na wszystkie pytania. Pozdrawiamy, zespół ABC Work

Operator

Jedno pytanie, jaki jest okres umów proponowanych przez abc? Tygodniowe, miesieczne, kilkumiesieczne? Czy zdaza sie nie pelny wymiar godzin w tygodniu i czy nie bedzie to wycieczka na kilka dni pracy?

@Operator

Szanowny Panie, jeśli chodzi pracę w Niemczech, umowy podpisywane są zazwyczaj na czas nieokreślony. W innych krajach są to kontrakty kilkumiesięczne lub dłuższe. Wszystko zależy od kraju i od pracodawcy. Na pewno rekruter będzie w stanie odpowiedzieć na to pytanie wiedząc jaka praca Pana interesuje i gdzie. W razie zainteresowania naszymi ofertami zapraszamy na naszą stronę www.abcwork.eu Miłego dnia Zespół ABC Work

Monter

Mogli by podawać stawki w ofertach.

Mariusz87

Wyjechałem do pracy w Holandii jako hydraulik. Jestem bardzo zadowolony, przedstawiona oferta zgadzała się z tym co zastałem na miejscu. Polecam

Paweł Nowak

Bardzo dobrze dobrana oferta do kwalifikacji, gorąco polecam.

Radosław

Witam, jestem bardzo zadowolony z usług świadczonych przez Firmę ABC Work. Bardzo chciałem wyjechac do Szwajcarii - w ciągu tygodnia udało się zorganizować wszystko, od wyboru pracodawcy po zakwaterowanie na miejscu i tym podobne... Spakowałem się i na drugi dzień byłem już w drodze do pracy. Polecam kontakt z Panią Judytą, bardzo miła, pomocna a także znająca realia osoba. Pozdrawiam serdecznie i powodzenia dla wszystkich którzy chcą spróbować czegoś nowego w nowych realiach

@Radosław

Panie Robercie, bardzo się cieszymy, że jest Pan zadowolony. W razie czego, zapraszamy do kontaktu. Życzymy wszystkiego dobrego. Pozdrawiamy zespół ABC Work

Emil
@ABC Work

ABC Work czy macie teraz coś w Szwajcarii w Trockenbau od poniedziałku? Mam auto i wysłałem przed chwilą CV przez Waszą stronę Pozdrawiam Emil Misiejuk z Rzepina

@Emil

Panie Emilu, tak, oczywiście takie oferty posiadamy. Jeszcze dziś zadzwoni do Pana nasz rekruter i przedstawi szczegóły. Myślę, że do poniedziałku damy radę ;) Miłego dnia ABC Work

Sfrustrowany

nie polecam kontaktu z tą firmą gdyż rekruterki celowo używają wyszukanego języka żeby mówić kandydatowi na stanowisko pracy że nie zna języka a z rodowitym Niemcem można się dogadać bez problemu tepanie powinna nauczyć się mówić prostym językiem a nie jakimś wyszukanymi ze słownika prawda jest taka że człowiek który nie mówi i pisze w języku niemieckim nie spojrzy nawet na taką firmę jak ABCwork. nie pozdrawiam i to była moja ostatnia aplikacja na stanowisko w tej firmie w żadnej innej firmie rekruterka nie wyszukiwała tylu problemów co w tej aby tylko zbić stawkę i wrzucić człowieka do czarnej pracy tak jak to ktoś wyżej napisał na stanowisku płytkarza.

@Sfrustrowany

Szanowny Panie, dziękujemy, że zechciał Pan podzielić się z nami swoją opinią. Firma ABC Work jest agencją rekrutacyjną świadczącą usługi dla podmiotów zagranicznych, stąd też proces rekrutacji na każde stanowisko dostosowany jest do wymagać podmiotu dla którego rekrutujemy. Niestety w większości naszych ofert, znajomość j.obcego na poziomie minimum komunikatywnym jest warunkiem koniecznym. Nie dysponujemy ofertami bez znajomości języka (poza nielicznymi wyjątkami). Jeśli rekruterka zadawała takie a nie inne pytania, oznacza to, że tego wymagało stanowisko na jakie Pan aplikował. Przykro nam, że nie udało się nam Panu pomóc, ale trzymamy kciuki aby znalazł Pan pracę i pracodawcę odpowiadających Panu w 100%. Wszystkiego dobrego. Pozdrawiamy ABC Work

@ABC Work

A mi przykro ze wasza agencja caly czas probuje zrzucic odpowiedzielanosc na pracownika w tym przypadku na mnie ,,ze niby nie znalem jezyka''. Otoz jezyk niemiecki znam bardzo dobrze i nigdy nie potrzebowalem tlumacza, czesto to ja bylem tlumaczem w miejscu pracy np. ostatnio swiadczac usluge dla was.

Sfrustrowany
@Piotr

Dokładnie jest tak jak kolega wyżej pisze. Jednakże jest to patologia nie tylko tej agencji. Gdyby zadać konkretne pytanie odnośnie pracy to panie rekruterki w cudzysłowiu leżą. Tak jest właśnie kiedy firma nie jest zarządzana zgodnie z zachodnim porządkiem. Wtedy aby ukryć swoją niekompetencję kombinuje się na siłę.

MAR
@Sfrustrowany

Zgoda z @ Piotrem .......nie uczą się, bo nie chcą , nie odbierają telefonów,bo nie chcą , nie czytają CV i Listów Motywacyjnych, bo nie chcą .........CZY SIĘ STOI CZY SIĘ LEŻY 200- netto SIĘ NALEŻY. ....... nikt ich nie kontroluje, a nawet WŁAŚCICIELE tak samo postępują . Ja już od 2 lat szukam pracy ( CZASEM ZNALAZŁEM ) więc mogę coś na ten temat wiedzieć ............bywa, że obiecają, że oddzwonią i nic ........ a jak piszesz by odezwali się też nic .........POLSKA METODA PRACY ........ więc kiedy u nas będzie dobrze ???

@MAR

"Od 2 lat szukam pracy i czasem znalazlem" to chyba najlepiej pokazuje kto jest autorem komentarza.. Naprawdę Panowie, ale słabo jeżeli tak dobrze znacie język to nie wierzę, że roboty nie ma. Coś mi się wydaje, że jednak należycie do grupy osób "nie znam niemieckiego, ale z Niemcem się dogadam" od 10 lat pracuje w Niemczech i tacy niestety największy wstyd przynoszą. Chłopie znasz język? Nie chcieli Cię tu to szukaj gdzie indziej, a nie żalisz się na w necie. Wolny rynek.

Michał Żukowski
@MAR

Hhaha, zastanawia mnie tylko jedno. Jak wy musicie znać ten język albo raczej jak bardzo go nie znać skoro nie przeszliście tej weryfikacji. Dziś przeszedłem z palcem w (usunięte przez administratora) rozmowę w tej firmie i nie powiem aby to były trudne pytania (ile lat pracy jako spawacz, jakimi metodami spawam, czy mam papiery, prawko i kiedy mogę jechać) Ja swoj niemiecki oceniam podstawowo a dałem rady a rekrutacja przebiegła szybko i rzeczowo. Przed chwilą dzwonili już do mnie z Niemiec i na razie się dobrze zapowiada. Żal mi Was jak szukacie pracy po 2 lata. Ja szukam zawsze max tydzień. A firmom współczuję użerania się z takimi czmutami. Bezrobotni się nudzą to w internecie grasują. Zdrowia, szczęścia

Michał Żukowski
@Andrzej

Dokładnie tak. Wystarczy przeczytać taki komentarz i widać że pisze czmut. Jest tysiące firm na rynku to co za problem iść tam gdzie nam się podoba. Inna sprawa jak nie chcą ich nigdzie biedaków ;-) Muszą się gdzieś wyżyć. O dobrych pracowników to niestety ale firmy się biją

Piotr.L

Ze współpracy z agencją ABC Wok jestem zadowolony w 100% nigdy nie zdarzyło się abym został sam z jakimś problemem. Żaden mój telefon czy sms nie pozostał bez reakcji ze strony ABC Work .Ja jako współpracownik mogę z czystym sumieniem polecić tą firmę każdemu, kto szuka poważnej i dobrej współpracy.Dziękuję za dotychczasową pozytywną współpracę.

Kamil BA
@Piotr.L

Jestem tego samego zdania. W moim przypadku pracuje już w drugiej firmie bo chciałem się przenieść z Niemiec do Austrii z różnych powodów ale największą przeszkodą byli cwaniaczki z Polski co myślą że są najważniejsi. Teraz atmosfera Ok, dobrze się pracuje. Wracając to Rekruterka ABC zawsze pod telefonem a jak nie było jakiejś informacji to dopytala firmy. Można się wszystko dopytać i cię nie oleja.

Ola

Firma jest godna zaufania, potrzebowałam bardzo szybko podjąć pracę w Holandii i dwa dni po rozmowie z firmą już pracowałam i dalej pracuje i jestem bardzo zadowolona z tej pracy. :)

Alicja
@Ola

Dziękuję, że podzieliłaś się z nami Twoją opinią. Mam jeszcze pytanie odnośnie warunków mieszkaniowych. Jak oceniasz zakwaterowanie? Jest to jedna z istotniejszych kwestii podczas zagranicznego wyjazdu do pracy. Użytkownicy forum, którzy wybierają się do Holandii, chętnie dowiedzą się czego mogą się spodziewać.

Ola
@Ola

Ja w tamtym roku byłam na szklarni w Holandii a teraz od dwóch tygodni jestem w Belgii też z ABC przy sadzonkach i też wszystko dobrze dograne, z biurem belgijskim też kontakt dobry przed wyjazdem. jestem zadowolona Byłam w biurze ABC osobiście przed wyjazdem podpisać umowę i wszystko ok

Benek

Ja pracuje z dwoma kumplami w Austrii jako malarz. Praca jest OK i kontakt z biurem też spoko. Moge polecić ta agencje

Henryk z okolic Krakowa
@Benek

Ja też z nimi pracuje już 3;lata Teraz druga firma i zawsze odbierają telefon jak jest jakiś Zettel potrzebny czy coś, teraz syn kończy szkołę to będę próbować go tu sciagnac niech pracuje ze mną

Marcin M

Czy może jest ktoś kto wyjechał do Szwajcari lub Austrii jako murarz ?? Jak tam wyglada praca

Maurer Marian P
@Marcin M

Juz mialem pisac rano ale poszedlem do roboty. Ja bylem w Austrii w tamtym roku i teraz wrocilem z powrotem po zimie do tej samej firmy. Placa na czas, robota jak robota. Teraz sie trafil wporzo klient, tamten byl gorszy ale szlo przezyc+ ze na pokoju byl spokoj. Wyplaty na czas wiec sie robi. Tez mysle o Szwajcarii no kusza tamtejsze zarobki i pani z ABC Work obiecala mnie tam wyslac wiec w Marcu albo kwietniu bede mogl dac znac bo tam nie bylem jeszcze. Wlacz sobie powiadomienia to będziesz widzial jak ktos inny odpisze. Pozdro i powodzenia. Probuj

Zostaw merytoryczną opinię o ABC Work Sp. z o.o. Sp. k. - Biała Podlaska

• Jak się pracuje w ABC Work Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy ABC Work Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ABC Work Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 26 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ABC Work Sp. z o.o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w ABC Work Sp. z o.o. Sp. k. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ABC Work Sp. z o.o. Sp. k.
4.2/5 Na podstawie 125 ocen.

ABC Work Sp. z o.o. Sp. k.