Opinie o ABC Work Sp. z o.o. Sp. k. w Biała Podlaska

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ABC Work Sp. z o.o. Sp. k.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ABC Work Sp. z o.o. Sp. k. o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ABC Work Sp. z o.o. Sp. k. w Biała Podlaska

Marcin M

Witam Czy jest ktoś kto pracuje jako murarz w Austrii

Andrzej 05.07.2019

Jestem obecnie zatrudniony w Austri jako Slusarz-spawacz. Tak jakby jestem pod opieką Pani Judyty, Załatwiła wszystkie formalności związane z podjęciem pracy w mig. jakieś pytania, wątpliwości lub problemy w trakcie wykonywania pracy są rozwiazywane natychmiast w profesjonalny sposób . Pani Judyta z ABC WORD jest osobą Miłą, sympatyczną a przede wszystkim bardzo pomocną. Polecam współprace z Firmą ABC WORK.

@Andrzej 05.07.2019

Panie Andrzeju, cieszy nas pozytywna rekomendacja i polecamy się na przyszłość. Życzymy wszystkiego dobrego. Serdeczne pozdrowienia zespół ABC Work

Pan Tadeusz (tak, ta Wódka)
@Andrzej 05.07.2019

Kolejny fake. Spawacze nie potrafią używać znaków interpunkcyjnych.

Spawacz
@Pan Tadeusz (tak, ta Wódka)

sam nie umiesz używać znaków interpunkcyjnych. twój nick zdradza wszystko, więcej pytań nie mam

@Andrzej 05.07.2019

To pewnie masz jakiegos kuzyna w ABC Work, skoro tak pieknie cie traktuja i wyplacaja kase, albo jestes podstawiony z tym komentarzem.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w ABC Work Sp. z o.o. Sp. k.?

ABC Work

Dzień dobry, prosimy o sprecyzowanie o jakie stanowisko Pan/i pyta. Zachęcamy do przesłania aplikacji na adres info@abcwork.eu podając w treści wiadomości nazwę stanowiska jakie Pana interesuje. Pozdrawiamy Zespół ABC Work

Mike

Witam! Czy pracuje ktoś w miejscowości Neustrelitz jako komisjoner/pakowacz? Pozdrawiam

Jola

Ja tylko napiszę opinię, bo już zjeżdżam stąd do Polski, dlatego mogę krótko podsumować współprace z ABC jak i Flexipool Connectiva, do ktorych wysylają pracowników. Pracowałam przez te agencję niecałe trzy miesiące, wtedy kiedy jest sezon tj. lipiec-wrzesień, bo to też ma znaczenie, wtedy pracy jest najwięcej Mam 19 lat, a pracując w Holandii wiadomo, że wiekówki ciężko uniknąć, dlatego moje wypłaty, po odliczeniu wszystkich opłat wynosiły 200-250e, największa wypłata jaką otrzymałam to 280 euro. Nie uważam tego za dołującą sumę jak na moją studencką kieszeń. Warto jeszcze dodać że pracowałam w Scherpenhuizen, hutrowni owoców i warzyw, przy pakowaniu, przy taśmie itp. Co tydzień byłam na innym sektorze/linii, dlatego zależy jak się trafi, jeden dzień jest cięższy, a inny to odpoczynek w pracy. Na początku miałam mało godzin, problem się rozwiązał po napisaniu maila do agencji flexipool, bo kontaktu z koordynatorem Jackiem miałam zero, od przyjazdu tutaj nie widziałam go ani razu, ani razu nie przyszedł i nie dowiedzial się co tam jak tam, śmieszne, ale prawdziwe Co do zakwaterowania to jako para otrzymaliśmy pokój dwuosobowy, podwójne łóżko, szafa, łazienka w pokoju, lodówka, nawet jakieś naczynia i sztućce się znalazły. Mieszkaliśmy w hotelu w Dulken. Gdyby pracowali i mieszkali tu ludzie którzy faktycznie przyjechali do pracy a nie na wakacje to byłoby miło i przyjemnie. Nie wiedzieć czemu nadal nie wyrzucili stąd imprezowiczów i innych głośnych osób, kłótnie, głośne wyzwiska słychać często przez okno, co niekoniecznie jest przyjemne jeśli wstaje się do pracy na 3 w nocy. W hotelu mamy kuchnię z 8 palnikami, piekarnik. Pralnia to obecnie 3 pralki, bo inną gdzie znajdowało się 8 pralek zamknął sanepid. Podsumowując, nie jest najgorzej, ale dobrze też nie. Ciekawa opcja, ale tylko dla tych, którzy przyjechali na krótko. Jeśli planujecie przyjechać tutaj na dłużej, to warto rozejrzeć się za własnym mieszkaniem- wychodzi mniej więcej tyle samo miesięcznie ile malutki pokoik w hotelu. Pozdrawiam i powodzenia wszystkim pracującym!

Ziom
@Jola

Wiekówki nie ma w biurze Interactive koło Rotterdamu. Pracowałem tam przy produkcji sałatek . 500 e tygodniowo. Jest tam dodatek ET . ET TO GAJNY BONUS. DUŻO BIUR TO NIE PŁACI I BIERZE SOBIE .

ecogruenezone
@Ziom

ET-koszty ekstraterytorialne/ulga podatkowa którą będzie trzeba ponoć zwrócić jak Belast. się upomni, dlatego wypłata jest większa o ...%, każdy może mieć, dużo pisze o tym w Internecie, ..Ab werkt.. Ludzie czasami mówią, we flexi... np. mi objaśniali...wystarczyło zapytać. 500 e za tydzień, nie podajesz przy ilu godzinach, swoje mieszkanie i transport też ma duże znaczenie. Za miesiąc (ogółem) 2 koła euraków mieć przelane od czegoś zależy od wielu wielu wielu rzeczy. Dzięki o przypomnienie o tym ET wyleciało mi z głowy.

Pan Tadeusz (tak, ta Wódka)
@Jola

Dopiero na drugiej stronie trafiłem na pierwszą w miarę prawdziwą opinię o agencji. Praktycznie cała pierwsza strona zawalona postami pisanymi przez kogoś z agencji.

Druh Bohdan
@Pan Tadeusz (tak, ta Wódka)

hehehe dokładnie :D wszędzie ten sam styl wypowiedzi

Imigrant

Przymierzam się do wyjazdu do Holandii za pośrednictwem ABC Work. W ofercie pracy zapewniają zakwaterowanie,jednak ciekawi mnie jakie warunki panują na tym zakwaterowaniu,czy jest to na zasadzie 10 osób na jeden pokój czy jednak warunki komfortowe. Jest tu ktoś kto wyjeżdżał już na takich zasadach do Holandii i może podzielić się swoim doświadczeniem ?

@Imigrant

Niestety na chwilę obecną nikt z forumowiczów nie udzielił odpowiedzi na Twoje pytania, dlatego zastanawia mnie, czy aplikowałeś już może za pośrednictwem firmy ABC Work na ofertę, która Cię zainteresowała? Może jesteś już po wstępnych rozmowach i dowiedziałeś się czegoś więcej o pracy w tym miejscu? Daj znać, jak to obecnie u Ciebie wygląda.

Lump
@Andrzej

Pewnie holenderski BUNGAL (czyt. zasyfiony park, pełny naćpanych i pijanych (usunięte przez administratora) go pochłonął.

Serafin
@Imigrant

Ludzie po co myślicie o wyjeździe do Holandii. (usunięte przez administratora) się w zazwyczaj niewdzięcznej pracy(usunięte przez administratora). Nie wiem czy dla tych kilku ojro jest to warte.

Mariusz Dolny śląsk

5+ dla ABC Work

@Mariusz Dolny śląsk

Panie Mariuszu, bardzo dziękujemy. Bardzo cieszy nas Pańska opinia ;) Polecamy się i życzymy wszystkiego dobrego zespół ABC Work

Andrzej K.

POLECAM!!!

@Andrzej K.

Super! Cieszy to, że jesteś już kolejną osobą, która poleca agencję ABC Work. Byłoby jednak jeszcze lepiej, jakbyś powiedział nam coś więcej, jeśli chodzi o warunki, które są tam oferowane. Czy podejmując pracę za ich pośrednictwem miałeś bezproblemowy dostęp do bezpłatnej opieki lekarskiej?

Andrzej K.
@Teresa

Jesli chodzi o zawaktwerowanie to super, pokój jednoosbowy ładny, czysty, z internetem. Niestety podczas pracy uszkodziłem sobie nogę w kostce i nie mogłem przez kilka dni pracować. Poszedłem od razu do lekarza, dostałem zwolnienie z pracy. W firmie bez problemu zaakceptowali zwolnienie lekarskie i zapłacili mi za ten czas.

@Andrzej K.

W takim razie to bardzo dobrze. Bezproblemowy dostęp do opieki medycznej to podstawa przy "wyjazdowej" pracy. W związku z rozpoczęciem sezonu wakacyjnego wiele osób zastanawia się nad podjęciem pracy tymczasowej, używając pośrednictwa ABC Work. Możesz zatem przybliżyć, jak wygląda cały proces poszukiwania pracy, również od strony formalnej? Będziemy Ci wdzięczni.

Panie Andrzeju, dziękujemy. Polecamy się serdeczne pozdrowienia zespół ABC Work

Marcin Witkowski

wspaniała koordynatorka pani Judyta,firma Austrijacka nawaliła a kobieta z naszego pośredniaka bardzo przejmowała się moją osobą respekt i szacunek dla pani Judyty i dla firmy w której pracuje .pozdrawiam

@Marcin Witkowski

Ma za Ciebie dole wiec sie przejmuje ze godzin nie wyrobisz

@Marcin Witkowski

Panie Marcinie, cieszymy się, że mogliśmy pomóc. Pozdrawiamy serdecznie zespół ABC Work

Łukasz

Jestem obecnie zatrudniony przez tą firmę jako stolarz w Austrii. Współpracę, jak również kontakt oceniam bardzo dobrze. Zdecydowanie nie ma sie do czego przyczepić. Pani Judyta, którą w szczególności pozdrawiam,jest bardzo pomocna i wszystkie niejasnosci są w moment przez nią wyjaśniane. Zdecydowanie polecam! Oby tak dalej.

@Łukasz

Panie Łukaszu, bardzo nas cieszy Pana opinia. Polecamy się na przyszłość. serdecznie Pozdrawiamy zespół ABC Work

Krzysztof

Najlepsza agencja w jakiej do tej pory pracowałem.

@Krzysztof

Panie Krzysztofie, dziękujemy za tak miłą opinię. Jest to najlepsza motywacja do dalszej ciężkiej pracy ;) Pozdrawiamy zespół ABC Work

Zbyszek

Serdecznie polecam współpracę z firmą ABC Work Pracuję już od dłuższego czasu- dokładnie od sierpnia 2018 roku w Niemczech i jestem bardzo zadowolony z kontaktu z koordynatorem i z całą firmą. Jak miałem jakies pytania, panie zawsze na wszystkie odpowiadały i pomagały mi wszystko załatwić. Piątka dla abc

@Zbyszek

Panie Zbyszku, dziękujemy i zawsze jesteśmy do dyspozycji. Wszystkiego dobrego. Pozdrawiamy ABC Work

Ta firma to lipa, wysyła ludzi do pracy do innego pośrednika w Niemczech ProFutura Personalservice Halle GmbH Mansfelder Str. 48, 06108 Halle (Saale)Tel.:+49 0345 290 49 33 Mobile +49 173 1857373 ci z kolei nie wypłacili mi wynagrodzenia za pracę, zostałem (usunięte przez administratora) przez te dwie firmy, które ze sobą współpracują. Szukam osób, które zostały oszukane -okradzione przez te firmy, w celu złożenia pozwu zbiorowego na te firmy. Dodam, że posiadam wszystkie dowody-umowy pracy i nie boję się zastraszenia o pomówienie ze strony ABC Work w Polsce i ProFutura w Niemczech. Dodam że stanowisko pracy nie było takie na jakie się umówiłem podpisując umowę(praca na wysokości w masce i wynoszenie piachu wiadrami, cały czas pyliło ludzie mieli czerwone oczy) okłamali mnie, na miejscu okazało się że wiele osób rezygnowało z pracy z tych samych powodów, firma nie wypłacała wynagrodzenia.

@Paweł

Bardzo niepokojące są opisane przez Ciebie kwestie. Trochę zadziwia Twój wpis, ponieważ większość wypowiadających się tu osoby chwaliło sobie współpracę z ABC Work. Skoro jednak faktycznie nie wypłacono Ci należnego wynagrodzenia, to oczywiście, należy podjąć odpowiednie kroki, mające na celu ich odzyskanie. Będziesz nas informował na bieżąco o rozwoju tej sytuacji?

ABC
@Teresa

Proszę pamiętać że firma ABC WORK jest firmą rekrutacyjną tzn że nie zatrudnia pracowników tylko poszukuje ich na zlecenie innych firm Wynagrodzenia wypłacane są przez pracodawcę a nie przez ABC WORK. Jeśli jest problem możemy i zawsze to robimy pomóc osobie w kontakcie z firmą w której pracuje lub pracował żeby dopytać o jego sytuację.

@Paweł

wysyłasz cv do ABC nastepnie oni sprzedaja cie za krocie do innej Niemieckiej firmy.

@ABC

jaka pomoc.??? raczej wyłudzić dane i sprzedać dalej

ABC
@Joooo

Nikogo na siłę nie namawiamy do wysyłania CV. Możemy pomóc w poszukiwaniu pracy ale każdy decyduje za siebie czy dana oferta mu pasuje. A co do opłaty to nie jesteśmy organizacją która dostaje subwencje państwowe więc pobieramy opłaty od firm za wykonanie rekrutacji. Nigdy nie pobieramy opłat od kandydatów.

Asert
@ABC

W takim wypadku należy się zastanowić z jakimi agencjami współpracujecie, a nie umywać ręce.

@Asert

Nie umylismy rak. Zawsze w takiej sytuacji staramy sie pomoc naszym pracownikom. Ten Pan otrzymal pomoc od naszego prawnika. Z tym, ze abysmy mogli cos zrobic musimy dostac informacje... Pozdrawiam

gość

witam pracował ktoś na stanowisku - laminiarz wiatraków w Rostock? jakie są wasze opinie na temat tej pracy

Witam, chciałam zapytać czy był może ktoś w Lottum na szklarni? Jakie panują tam warunki i atmosfera w pracy, jak wygląda praca i zarobki. Będę wdzięczna za jakie kolwiek opinie.

Ola
@Gość

Witam też mam zamiar tam jechać masz juz jakieś informacje, zdecydowałas sie?

Ola
@Ola

Ja z koleżanką wyjeżdżam w piątek ;)

@Ola

Witam, można prosić o opinie na temat pracy w tym miejscu? Byłabym bardzo wdzięczna :)

Expat

Witam. Zastanawiam się nad jedną z ofert pracy w Belgii przez ów agencję. Warto tam pojechać? Jak wyglądają kwatery, i czy są płatne? Chętnie wysłucham opinii kogoś kto współpracował z agencją.

gość

A ja bardzo polecam współpracę z tą agencją. Bardzo mili ludzie. Pracuję w Niemczech jako monter wentylacji i jestem bardzo zadowolony. Nie tylko z pracy, ale też z zakwaterowania. Kontakt z firmą jest bezproblemowy. Z każdą sprawą mogę zadzwonić i otrzymuję pomoc. Pozdrawiam panie serdecznie :)

@gość

Wszystkie warunki, które agencja ABC Work przedstawiła Ci w trakcie rozmowy rekrutacyjnej, potwierdziły się w rzeczywistości? Zastanawia mnie, czy ważne jest, gdzie dokładnie trafimy, ponieważ, jak widziałem, agencja ma obecnie dużo aktywnych ofert pracy. Dla osób, które pierwszy raz mają w zamiarze wyjechać do pracy za granicę, każda informacja jest cenna. Napisz, proszę, czy istnieje ewentualna możliwość zmiany miejsca pracy, gdyby nam nie odpowiadało?

@Paweł

Cześć Paweł, Po pierwsze przed samym wyjazdem za każdym razem gdy przyszlo mi do głowy jakies pytanie, mogłem zadzwonić do Pani, która zajmowała się moją rekrutacją. Na wszystkie pytania dostawałem wyczerpujące odpowiedzi. Znałem stawkę godzinową, dietę i warunki zakwaterowania. Wszystko i na umowie, i w rzeczywistości w wypłatach, zgadza sie z tym co ustalaliśmy. Warunki zakwaterowania są bardzo dobre. Czasem słyszałem jakies historie ludzi, którzy wyjeżdzali do pracy i trafiali do jakichś pokoi po 7-8 osób i "zakwaterowaniem" było miejsce na materacu.. Ale w tej agencji nic takiego mnie nie spotkało, wręcz przeciwnie- byłem mile zaskoczony czystością i wyglądem pokoju. Jestem cały czas w kontakcie z firmą i wiem, że w każdej chwili agencja może mi zaproponować inne zlecenie, gdyby była taka potrzeba. Więc, gdybyś pojechał do pracy i cokolwiek by Ci nie odpowiadało, wystarczy, że zadzwonisz do nich i znajdą Ci nową pracę. Pozdrawiam i polecam

r3ds

Byłam z 2 lata temu na rozmowie kwalifikacyjnej, tak durnowatych pytań nigdy nie miałam. Dziewczyna, która mnie wręcz maglowała bezsensownymi pytaniami za bardzo wczuła się w HR-owy klimat. Widać, ze nie była odpowiednio przygotowana pod tym kątem. Dodatkowo szczytem żenady było sprawdzenie mojej wiedzy z zakresu języka angielskiego. Otóż, musiałam wymyśleć sobie scenkę w której telefonuje do mnie klient... Nie ma co się rozwodzić długo na tym, sam fakt, że ta firma wiecznie kogoś szuka, świadczy o tym, że nie funkcjonuje poprawnie.

r3ds
@r3ds

dla jasności ubiegałam się o stanowisko biurowe - tam na miejscu w firmie.

ZwariowanyTomek
@r3ds

Ja dzisiaj też przechodziłem rozmowę po angielsku na magazyniera do Holandii ,bo jak powiedzieli trzeba znać język. Uważam to za normalne - nie pierwsza taka rozmowa i pewnie nie ostatnia i trochę śmieszne ,że starałaś się o prace za biurkiem w agencji pośrednictwa pracy za granicą i dziwi Cię rozmowa po angielsku :D jednak głupich nie sieją sami się rodzą xd Btw. chcesz nam powiedzieć ,że aplikowałaś 2 lata temu i teraz nagle zupełnie przypadkowo przypomniałaś sobie ,że musisz podzielić się tą informacją ? Coś wali fejkiem na kilometr ,więc albo konkurencja albo komuś rozmowa o pracę ostatnio nie poszła xd

R3DS
@ZwariowanyTomek

Czy Ty umiesz czytać ze zrozumieniem? Proponuję się cofnąć do podstawówki. Cóż nie dziwię się, że aplikujesz na magazyniera - tam nie trzeba być za mądrym ;) a raczej aby bardziej do Ciebie dotrzeć - IKS DE. Ale już Ci tłumaczę - Żenadą było to w jaki sposób została owa wiedza z tej dziedziny sprawdzona. Wiesz czemu dopiero teraz o tym piszę? Ponieważ byłam jeszcze wtedy studentką, i nigdy wcześniej nigdzie nie pracowałam i nie odbyłam wcześniej żadnej rozmowy kwalifikacyjnej. Wtedy byłam przerażona jak i pewna, że własnie wszystkie rozmowy tak wyglądają. Dziś jestem po studiach, i pracuje obecnie w jednej z najlepiej prosperujących firm w Warszawie. Zanim tam trafiłam, musiałam przejść przez wiele rozmów kwalifikacyjnych, stąd ten komentarz dopiero teraz. Reasumując (to oznacza uogólniając bo wątpię abyś znał to słowo) zrobiłam sobie ranking wszystkich rozmów o pracę jakie odbyłam i przykro mi, ale niniejsza firemka plasuje się na najniższej pozycji. Nie wiem czy ta dziewczyna jeszcze tam pracuje, niska, duże brązowe oczy, ciemne włosy ścięte do ramion, niestety imienia nie pamiętam. Ale jeśli tak, to powinna się ostro podszkolić. PS 1. Konkurencja? przepraszam, a to w Białej jest coś takiego jak konkurencja między firmami? Chyba w tym mieście jedyna konkurencja to rywalizacja między wyjazdami na Białoruś o zajęcie miejsca w kolejce haha. PS 2. Z tym, że masz problemy z pisownią to już widzę, ale chyba w jakim kraju żyjesz też za bardzo nie wiesz. Żyjemy w kraju demokratycznym - wiesz co to oznacza? To oznacza, wolność słowa;) Ale jak to mawiał Józef Piłsudski (na Boga mam nadzieję, ze wiesz kto to był!!! hihihi) RACJA JEST JA DU*A, KAŻDY MA SWOJĄ ;)

H3CO2
@ZwariowanyTomek

pozdrawiam kolegę po prostu ona jest w*urwiona po dziś jak to kobieta :) trzymaj się MAGAZYNIER logika i inne cechy SUPER mieć, prowadź się dobrze, bez was nie było by nic w sklepach i kurier nie miał by roboty o kierowcach zawodowych (z góry też pozdrawiam, fajni ludzie) nie wspomnę co by przewozili zawozili wywozili a to że nic na forum mile widziane są zawsze wpisy, kobiece nie za bardzo, chyba, że ma ,,krótkie paznokcie" :)

Bzykacz
@R3DS

"Dziś jestem po studiach, i pracuje obecnie w jednej z najlepiej prosperujących firm w Warszawie. "... to pochwal się, który biurowiec sprzątasz w tej Warszawie ....Ty "kochanie " nawet pisać po polsku poprawnie nie umiesz ( patrz interpunkacja...'dziś jestem po studiach, i pracuję...' ) a co dopiero po angielsku ...czyżbyś wyrwała się z prowincji i miałaś nadzieję ,że sam papierek z zaliczeniem studiów ( co to było Uniwerek ....3-go wieku chyba ? ) otworzy drzwi na salony ??? ...ale to jeszcze nic , bo poziom wiedzy możesz ewentualnie podnieść natomiast poziomu kultury osobistej już nie , a z tego co tu zaprezentowałaś ( nachalność , atak personalny, arogancja, zwykłe (usunięte przez administratora) ) to karierę możesz zrobić nie w odbywaniu rozmów kwalifikacyjnych tylko stosunków...znasz chyba dowcip o dentce i studentce ??? buahahaha :-)

wymyśleć

musiała przecież coś "wymyśleć" hehe

Zadowolona
@r3ds

Pracuje w tej firmie od dłuższego czasu i wszystkie osoby, które myślą nad podjęciem pracy w biurze mogę zapewnić, że wszystko funkcjonuje poprawnie. Porządna umowa, fajne pieniądze i dobre, indywidualne podejście do pracownika. Z czym wiążą się poszukiwania nowych pracowników? Z tym, że firma się rozwija - ofert pracy jest coraz więcej, coraz więcej firm do współpracy, a przez to coraz więcej pracy. Niedawno poza tym firma otworzyła biuro w centrum Lublina. Poza tym wielu osobom wydaje się, że rekrutacja kandydatów do pracy za granicą to prosta sprawa, zwłaszcza w pierwszych tygodniach pracy, a niestety wcale tak nie jest. To trudne zwłaszcza kiedy przychodzi pierwsze rozczarowanie, bo kandydat np. mimo zapewnień nie dojeżdża na miejsce nikogo wcześniej nie zawiadamiając o tym, że rezygnuje.

operator koparki

maja caly czas oferty pracy na operatora koparki heh jak dla mnie to zwykla sciema ,,,, to tylko handel danymi niby maja a juz dwa lata szukaja rozmowy przeprowadzaja sciema nic wiecej nie polecam

@operator koparki

Szanowny Panie, prosimy o podanie imienia i nazwiska a wtedy będziemy mogli rzetelnie wypowiedzieć się na temat Pańskiej sytuacji. Jeśli chodzi o pracę dla operatorów koparki, posiadamy zlecenia zarówno w Austrii, Niemczech jak i w Belgii. Wymagane są między innymi: - przynajmniej komunikatywna znajomość j.niemieckiego (w przypadku pracy w Austrii lub Niemczech) lub j.angielskiego (w przypadku pracy w Belgii) - prawo jazdy i własny samochód na wyjazd - uprawnienia Jeśli nie udało nam się znaleźć dla Pana pracy, oznacza to, że albo nie spełniał Pan wyżej wymienionych wymagań, bądź też widniał już Pan w bazie danych naszego zagranicznego kontrahenta. Nie mniej jednak chętnie na ten temat z Panem porozmawiamy. serdeczne pozdrowienia ABC Work

Magdalena

ABC Work na swojej stronie internetowej prowadzi bloga. Zawarte są w nim wpisy dotyczące pracy za granicą i obejmujące cenne wskazówki. Czy korzystaliście z niego podczas swoich przygotowań do wyjazdów zagranicznych? Jeżeli nie wiecie, gdzie go znaleźć to dodaję link, aby ułatwić poszukiwania: https://abcwork.eu/blog/

Zostaw merytoryczną opinię o ABC Work Sp. z o.o. Sp. k. - Biała Podlaska

• Jak się pracuje w ABC Work Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy ABC Work Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ABC Work Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 26 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ABC Work Sp. z o.o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w ABC Work Sp. z o.o. Sp. k. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ABC Work Sp. z o.o. Sp. k.
4.2/5 Na podstawie 125 ocen.

ABC Work Sp. z o.o. Sp. k.