Opinie o ABC Work Sp. z o.o. Sp. k. w Biała Podlaska

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ABC Work Sp. z o.o. Sp. k.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ABC Work Sp. z o.o. Sp. k. o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ABC Work Sp. z o.o. Sp. k. w Biała Podlaska

Czy pensja w ABC Work Sp. z o.o. Sp. k. składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Operator Koparki, ich ogłoszenie jest 22 lutego na Jobs.pl.

@Bogusia

Adres ABC Work: Terebelska 67A, 21-500 Biała Podlaska. Zachęcamy do kontaktu z rekruterem w celu ustalenia szczegółów 570 221 444. Jest możliwość oczywiście umówienia się na rozmowę też w biurze;) ABC Work

Wiktoria Nowy wpis

Dzień dobry, my z partnerem też widzieliśmy tamta ofertę dla spawacza, o którą już ktoś pytał. Zarobki nie zostały określone ale ogólnie to jak oceniacie warunki pracy tam w Waregem? Jak konkretnie dzień pracy spawacza wygląda?

ABC Work Nowy wpis
@Wiktoria

Dzień dobry, W każdym ogłoszeniu zazwyczaj dodajemy przybliżone wynagrodzenie, ponieważ czasem zależy od znajomości języka i doświadczenia :) Mamy różne oferty pracy spawacza. Najlepiej skontaktować się z naszym rekruterem +48 570 221 444, a zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby pomóc i przedstawić bliżej oferty :)

Piotr Nowy wpis

Dzięki pomocy znalazłem szybko pracę. Również nie miałem problemu z kontaktem wszystko bylo szybko załatwiane i moglem liczyć na pomoc.Pracuje w Holandii i jestem zadowolony :)

ABC Work Nowy wpis
@Piotr

Bardzo nam miło i dziękujemy za poświęcenie czasu na wystawienie opinii.

witam. jest tu może ktoś kto wyjeżdżał już jako spawacz do Waregem? Jest dostępna oferta na stronie, wstępnie ja rozważam, bo na Belgię już jeździłem. Na jakie maksymalne zarobki można wyjść tam na rejonie?

ABC Work

Dzień dobry, Bardzo prosimy skontaktować się z naszym rekruterem +48 570 221 444, a zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby Panu pomóc i przedstawić oferty jakie mogą Pana zainteresować.

Aj

Witam. Szybki kontakt i dobra oferta. Jestem zadowolony z wyjazdu. Wszystko zgodnie z umową jak na tą chwilę

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Nie wiem, czy zdążę jeszcze wysłać papiery, skoro piszą, że praca od zaraz, ale no z drugiej strony coś tam jest o 19 dniach do końca naboru. A proszę powiedzieć, rekrutacja długo trwa? mechanik samochodowy belgijska umowa o pracę, o to ogłoszenie pracodawcy mi chodzi.

ABC Work

Dzień dobry, Na dużo stanowisk jest ciągłe zapotrzebowanie, w każdej chwili można wysłać CV na mail info@abcwork.eu lub skontaktować się z naszym rekruterem +48 570 221 444, a zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby Panu pomóc. ABC Work

Karol91

Dosyć szybki proces złożyłem cv i na drugi dzień Pani się do mnie odezwała. Co do pracy na tą chwilę też mogę powiedzieć że jestem zadowolony

ABC Work

Dzień dobry, Firma zagraniczna zapewnia darmowe zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym. Jeśli chodzi o stawkę to 575-600 euro netto /tyg i jest to zależne od doświadczenia. Jakby miał Pan pytania zachęcamy do kontaktu 570 221 444 ABC Work

@ABC Work

A jeszcze tylko czy ta stawka może być zmienna w czasie? po dłuższym zatrudnieniu można otrzymać podwyżkę czy raczej na umowie nie wprowadza się już żadnych aneksów?

ABC Work

To oczywiście jest możliwe, natomiast zależy od konkretnego pracodawcy i innych czynników takich jak znajomość języka i doświadczenie :) ABC Work

Bogusia
@ABC Work

A bezpośrednio w biurze? chce się dowiedzieć jak w tym przypadku może wyglądać sprawa pracy i ogólnej rozwoju. od obsługi kandydata jest coś liczone?

@Bogusia

Operator

Jakiś czas temu wyjechałem i pracuje jako operator cnc. Po dosyć dobrych opiniach ciesze sie ze sie zdecydowałem, bo wszystko jest ok nie mam zarzutów

Władek898

Cześć. Wyjechałem do Belgii i pracuje już parę miesięcy. Nie mam zastrzeżeń co do chęci pomocy i troski o pracowników. Zawsze służą pomocą a z pracy jestem generalnie zadowolony.

@Władek898

Dziękujemy za poświęcony czas na wyrażenie swojej opinii. Cieszymy się, że jesteśmy w stanie spełniać Pana oczekiwania.

Witajcie. Widziałem właśnie to ogłoszenie dla złotej raczki do którego link podano w ostatnim czasie. Proszę was tym samym o opinie z pracy. po pierwsze piszą ze to opcja od zaraz, czy ktoś odszedł? I kolejna sprawa do zarobki, piszą o stawce liczonej od 16 euro. Na jaki próg maksymalny należy się przy tym nastawiać?

ABC Work

Dzień dobry, Czasem ze względu na wzmożoną ilość pracy firmy poszukują kandydatów "od zaraz". Stawka jest zależna od znajomości języka oraz doświadczenia. Jeśli ma Pan pytania zachęcamy do kontaktu 570 221 444. ABC Work

@ABC Work

witam, w jaki sposób może wyglądać praca osób bez większego doświadczenia? wtedy bezwzględnie należy się spodziewać niższych stawek? Czy w trakcie podejmowanej współpracy zdarzały się awanse? Przez jaki średni okres czasu ludzie decydują się na pracę w danych lokalizacjach?

Zbigniew

Pracuję w Belgii jako lakiernik i mogę polecić. Z wynagrodzenia jestem zadowolony, a zakwaterowanie schludne

@Zbigniew

Bardzo nam miło i dziękujemy za poświęcenie czasu na wystawienie opinii. ABC Work

pracownik niemcy

Jeszcze się nie spotkałem z tak szybkim odzewem. Wyslalem CV i Pani bardzo szybko do mnie zadzwonila. Dostalem dobre warunki pracy.

@pracownik niemcy

Cieszymy się, że mogliśmy Panu pomóc. Dziękujemy bardzo za opinię.

Cześć. Widzę, że szukają pracownika na lotnisko, ale nie otwiera mi się ogłoszenie, chyba jakiś błąd. Można wiedzieć, jakie są pory pracy i czy to jest praca zmianowa w ogóle ? Bez oferty działającej to ciężko się czegokolwiek tak to dowiedzieć z Internetu.

ABC Work

Dzień dobry, https://abcwork.eu/pl/oferta/pracownik-obiektu-lotniska-zlota-raczka/ ten link powinien Panu działać. W razie pytań zachęcamy do kontaktu, chętnie odpowiemy (tel. 570221444)

Grzesiek

Pomocni ludzie, mega zaangażowani, pani odpowiadała na wszystkie moje pytania. Dosyć szybko dostałem pracę w Niemczech. Polecam

Grzegorz88

Nie moge powiedzieć nic złego. Pracowalem jako pomocnik blacharza w Belgii. Doszkoliłem się na czym mi zależało, zarobilem i troche podszkolilem swój jezyk. polecam

@Grzegorz88

Dziękujemy za poświęcony czas na wyrażenie swojej opinii oraz zaufanie. Cieszymy się, że jesteśmy w stanie spełniać oczekiwania :)

Tomasz76

Ja pracowalem w Niemczech i z każdą sprawą moglem zadzwonić kontakt z biurem jest bezproblemowy. Pokoje byly jednoosobowe i schludne. Jezyk znam tylko komunikatywnie ale nie stanowiło to problemu. Moge polecic śmiało innym osobom.

@Tomasz76

Dziękujemy jeszcze raz za wybór naszej firmy i za poświęcony czas na wyrażenie swojej opinii. Naszym celem zawsze było dostarczenie najwyższej jakości doświadczenia, dlatego doceniamy każdą opinię, która nam w tym pomaga.

Korzystał ktoś z ich firmowych kwater? Proponują w ogłoszeniu na elektryka taką opcję, ale w sumie to nie wiem, czy warto. Dobrze, żeby warunki były sensowne, nie na kupie nie wiadomo ile osób czy coś, tak jak miałem w innej firmie i tylko myślałem, jak uciec. Jak jest tutaj?

ABC Work

Zakwaterowanie organizuje zawsze firma do której rekrutujemy. Wszystko zależy od oferty i kraju do jakiego Pan planuje wyjechać. Często są to pokoje jedno i dwuosobowe. Jeśli ma Pan pytania zachęcamy do kontaktu 570 221 444

JW

Mogę aby podziekowac za pomoc w odnalezieniu pracy. Szybki proces juz po 8 dniach udalo mi sie wyjechac ;))

Nic
@JW

A przy czym pracujesz ? Warunki mieszkaniowe Okey?

Hej pracuje ktoś w Berlinie przy produkcji kapsułek, tabletek i granulatów? Jak wygląda praca i zakwaterowanie?

@Kasia

Dzień dobry, Zakwaterowanie to pokoje jednoosobowe w mieszkaniach lub domach. Jeśli ma Pani jakieś pytania zapraszamy do kontaktu (tel. 570221444)

Myślicie, że trzeba mieć duże doświadczenie, żeby sobie u nich poradzić jako krawcowa? Ja do tej pory pracowałam niestety tylko kilka lat, tak to nie w Zawodzie tylko w fabryce innej, i zastanawiam się, czy mam szansę. Ostatnio zwolniłam się z pracy i tak naprawdę przyjmę wszystko, pomyślałam że może wrócę do tego? W ogłoszeniu nie doprecyzowali :/

ABC Work

Dzień dobry, W tej ofercie wystarczy rok doświadczenia oraz komunikatywna znajomość języka Niemieckiego. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu (tel. 570221444) Pozdrawiamy, zespół ABC Work

Zostaw merytoryczną opinię o ABC Work Sp. z o.o. Sp. k. - Biała Podlaska

• Jak się pracuje w ABC Work Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy ABC Work Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ABC Work Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 25 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ABC Work Sp. z o.o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w ABC Work Sp. z o.o. Sp. k. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ABC Work Sp. z o.o. Sp. k.
4.2/5 Na podstawie 125 ocen.

ABC Work Sp. z o.o. Sp. k.