Genesis.Art Igor Kłys

Pabianice

Opinie o Genesis.Art Igor Kłys

ola24 2014-01-10 17:58
Polecam firme naprawde ok szybko i profesjonalnie, słyszałem iż postawili agfe uv 1 w europie
Ktoś 2016-02-06 16:08
Z kierownikiem Regułą ta firma nie istnieje, Szef Kłys to kłamczuszek 5% to prawda reszta kłamstwo!!! Reguła chyba mu gałę szlifuje skoro jeszcze tam pracuje, nie polecam tego pracodawcy zero profesjonalności ZERO!!! duża rotacja, słabe zarobki, najniższe umowy, i praca po 16h godzin inaczej wypad!!! Jeździ Merolem i się buduje nowobogacki!!!
ktosik 2016-03-07 22:53
ponoć na lewo coś można zarobić, ale ponoć ... "zarobić"
ktosik 2 2016-06-19 08:13
Nie da sie tam zarobić oszust i tyle, klamie w zywe oczy, Reguła zajmuje sie swoja szkoła Yamaha zero umiejętności zero doświadczenia non stop reklamacje przez głąba, szef tez nie jest lepszy buduje sie i kasy mu brakuje wiec wszystko przyjmowane jest na pałę!! ogolnie nie polecam atmosfera do dupy wyzysk i jeszcze raz wyzysk!!!!
pp 2017-01-30 16:43
NIe wiem kto pisze takie głupoty, ponieważ pracuje tutaj ponad 6 lat nie powiem żadnego złego słowa w szefie. Wszystkie problemy jakie powstaną można odrazu załatwić tylko trzeba chcieć i mieć odwagę, a nie noname na portalach.
KP 2017-01-30 17:03
wróciłem po 2 latach do tej firmy (chorobowe) i własnym oczom nie wierzyłem co się stało zupełnie nowa firma, nowy sposób zaradzania, nowe maszyny. Przestańcie pisać takie rzeczy tylko Weście się do roboty. Nie znam tak wyrozumiałego szefa jak IK. Zawsze jego filozofia zawsze było iż pracownik jest najważniejszy i do tej pory to powtarza ....
AK 83 2017-01-30 17:10
Koleżanka zadzwoniła i powiedziała mi o tym portalu iż takie rzeczy piszą. Podejrzewam kto pisze te negatywne rzeczy które w są nie prawdą . Właściciel firmy jest prawdziwym, odpowiedzialnym szefem który wie co chce i jak to osiągnąć. Daje możliwości rozwoju i awansów w firmie tylko trzeba chcieć i pokazać że się chce. Nie rozumie tych ludzi, którzy są bohaterami bez nazwiska, powtarzam zdanie kolegi iż szefem zawsze wszystko można załatwić i każdy temat nawet na stopie prywatnej jak może to pomoże, sama nie raz tego doświadczyłam.
jordano 2017-01-31 20:21
firma super, kasa zawsze na czas, możliwości awansu, firma bardzo się rozwija. super atmosfera , sami pracownicy wychodzą na piwo po godz pracy. szef dużo inwestuje w szkolenia pracowników oraz integracje zespołu. nieznam tak dynamicznie rozwijającej się firmy w tej branży polecam
goryl 2017-03-09 16:32
Szkoda energii,
płaca podstawowa, BHP to zgroza,
jedyne czego w tej firmie można się dorobić to rak płuc.
Zostaw swoją opinię o Genesis.Art Igor Kłys - Pabianice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Genesis.Art Igor Kłys