Opinie o RTS Polska sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy RTS Polska sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie RTS Polska sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RTS Polska sp. z o.o. w Poznań

Czy w RTS Polska sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

AS Nowy wpis

Nie

zzz Nowy wpis

szkoda

Kiki Nowy wpis

Pracuje tam jeszcze grubas co jeździ czerwonym nissanem? (usunięte przez administratora) ciągle głupoty?

Mati

Ryba znalazł juz chłopaka? Tylu ich na hali było wiec pewnie coś wybrał.

Serwisant

Test na kartce jak wygląda gniazdo usb, hdmi ram itd

czy miałem styczność z elektroniką

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
lama in the living room

Powinno być: "Opinie o RTS POLSKA w likwidacji".... Powiedzcie mi jak ta firma miała nie upaść? Głównym zajęciem ludzi tam pracujących było zamawianie jedzenia. Każdy przychodził kiedy chciał i na tyle godzin ilu mu pasowało, np od 12 do 15... Co z tego że przez takiego "Cieplucha" cały proces stoi (pewnie zabalował dłużej z kolegą w sypialni) ;) a na dodatek ma pretensje do wszystkich o wszystko mimo jego ewidentnej winy!!! Słowo przewodnie w tej firmie to SPYCHOLOGIA .... Pieniądze wydawane były w sposób GŁUPI, albo szły tam jakieś wałki!! Raczej to drugie.... Łysy z BraZZers coś już wiedział na początku roku bo po cichaczu sprzedał swoje udziały... Teraz kombinuje jak otworzyć nową firmę jednak konkurencja nie śpi i też działa, ciężko mu będzie się bić o projekt z graczami znacznie większymi ;) ale o tym ciiii.... nikt z pracowników nie może się dowiedzieć ;) Wszyscy żyją nadzieją nie wiedząc że całe to przedsięwzięcie raczej nie wypali :)

Łysy z braZers

Źle sie czuje i muszę zamknąć tą firmę, czas robić to co lubię - rozdawać ulotki.

Mirek N.

prosze wpiszcie w google rts nawet strony nie maja = firma krzak?

Jakob

rts = computer services = naprawalaptopow.pl to ci sami ludzie opinie same mowią prawde jak kiedys naprawiali https://www.pkt.pl/firma/computer-services-s-c-2747932#reviews //proszae admina o nie usuwanie tego // dodatkowo szefostwo to samo :) tylko ukraincy na serwisie zamiast polaków

Zasilator

Pracuje tam ten śpiący przy stanowisku jacek ? ( w samochodzie koło jerzykowa tez zasypia, jechałem za nim i widziałem, może ćpa?!) Człowiek przespał juz chyba tam 2 lata i nadal go trzymają. Jak on to robi ??

mag

Niezbyt rozgarnięta 'kadra zarządzająca'. Płace niskie....

Jeżeli chodzi o obsługę klienta - praca bez zarzutów, dobra atmosfera, młody zespół, nie jest to korpo, godziny pracy w porządku, kasa też ok. Wystarczy znać język i mieć jak tu dojechać :)

Anonim true

Jaka obsługa klienta skoro oni pracują dla niemieckiej sieci marketów? Z Ulicy nikt tutaj nie przychodzi ze sprzętem . Ahh ten cypa.

Przemek

Zgłosiłem moją ofertę na pracuj.pl Zadzwonili z prędkością światła jakby nikt się nie chciał zgłaszać. Pojechałem na rozmowę - ogólnie ciężki dojazd i trafienie do celu, brak oznakowania. Na rozmowie z panem stwierdziłem, że koleś nie ma zielonego pojęcia o tym czym się zajmują. Oprowadzili mnie po serwisie - klatki jak w ZOO - tylko gilgać małpy i wrzucać banany. Zauważyłem to co pisali koledzy wcześniej, że naprawa telefonów odbywa się za pomocą młotka (WTF??) Po usłyszeniu stawki powiedziałem, że przemyślę i sie odezwę, ale wiedziałem że moja noga już tam nie stanie. Taka moja opinia.

Bydgoszcz

srednie to znaczy ile? czy jest to praca trzy zmianowa? Od jakiegos czasu (srednio co 3 miesiace) widac te sama oferte pracy z tej firmy. Przypuszczam spora rotacje i niskie zarobki.

bydgoszcz

a jak zarobki? i jak z godz pracy?

Poznań
@bydgoszcz

zarobki średnie dojazd zdżera wikeszosc, Atmosfera w robocie nie jest przyjemna.

Krzychu

Redukują etaty polskim pracownikom, zatrudniają nowych tańszych z UA, taka polityka(szkoda), poza tym zamiast pracować to zajmują się zamawianiem żarcia (kto skąd za ile taniej, a może pizza?), naprawa iphonów młotkami wtf.

ElektrykaPradNieTyka

Jak atmosfera w pracy? Bo zmiana chyba jedna jest? Może ktoś więcej słów powiedzieć na ten temat.

Viera

Robią selekcję ludzi, problemy z płatnościami nadgodzin. brakuje tylko obiadu za 1zł

Zostaw merytoryczną opinię o RTS Polska sp. z o.o. - Poznań

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RTS Polska sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w RTS Polska sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RTS Polska sp. z o.o.
  • Górki 7