Opinie o Dongsung Poland Sp. z o.o. w Żarów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Dongsung Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dongsung Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dongsung Poland Sp. z o.o. w Żarów

Jaga Nowy wpis

Cześć. Technik Utrzymania Ruchu kiedyś w ogłoszeniu miał wpisane, że wymaga się od kandydata doświadczenia ale do teraz nie wiem za bardzo ile. Czy jeśli chłopak pól roku już gdzieś robił to by się nadal? Ze względu na atmosferę chce zmienić zakład i oglądam okoliczne, tutaj jak się teraz pracuje?

JaJa Nowy wpis

Czy w firmie się coś poprawiło?? Są podwyżki ?? Czy praca jakoś się poprawiła ? Dalej są liderzy którzy nic nie potrafią oprócz nagadywania do Króla Adama ??

Czy rozmowa rekrutacyjna w Dongsung Poland Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Ja Nowy wpis

Nie idź tam p. Adam cie zniszczy ale jak będziesz mu lizać (usunięte przez administratora) to będziesz mieć dobrze. I opowiadać mu co ludzie robią jak on nie widzi wtedy Ino wypłatę większa będziesz mieć.

Nicola

@anonim wiec twierdzisz ze jest problem z alkoholem w firmie?

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Dongsung Poland Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Operator maszyn CNC?
Leszno

Ta firma to jest porażka pracownika z Ukrainy który dwa dni wcześniej został wysłany do domu za bycie pod wpływem alkoholu zatrudniają po dwóch dniach jak gdyby nigdy nic się nie stało a z pracownik z polski po czyms takim nie miał by się po co pokazywać w firmie, żenada

Jakie narzędzia pracy zapewnia Dongsung Poland Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Zapewnia ci nerwy morning I stres. Tyle ci zapewnia

JaJa

Tak i do każdego auta dostajesz frytki gratis ;)

Gorzka Prawda

Bardzo słabe "podstawy" jak na CNC ( 2600-2700 brutto ) marny social - 600 zł brutto na cały rok ( wczasy + święta ) Brak podwyżek zakładowych .(Jak się ktoś pyta to Pan A. odpowiada że ma na twoje miejsce 10 Ukrainców) Zamiast motywować ludzi do pracy to Pan A. mówi że jak nie chcesz pracować to "Minuta i Cie nie ma" Jak są płacone sociale to premii nie wypłacają bo " za dużo zarobisz" .- autentyk ! Polak - śmieć , Ukraina - bardzo dobry pracownik 60% pracowników stanowią Ukraincy Liderzy, staff - bydło , zero kultury , na wszystkich patrzą z góry. .

Halina
@Gorzka Prawda

Wygląda na to, że sposób zarządzania w Dongsung pozostawia wiele do życzenia. Macie w firmie jakiś system motywacyjny? Jest szansa na awans?

@Halina

Premie dostają nieliczni, zamiast motywacji to kierownik stara się tylko dołować pracowników. Zaszczutym gronem łatwiej się steruje.

Ja26

Nie polecam pracy w tej firmie.Marny sposob zarządzania. Niestety kierownik oraz liderzy to jedno wielkie nieporozumienie,są to ludzie którzy są odcięci od rzeczywistości, brak podstawowej wiedzy, dbają tylko o swój interes, mają za nic pracowników.Ludzie masowo odchodzą bo mają dosyć, na ich miejsce Przychodza Ukraincy. Jeżeli nic się nie zmieni to zakład długo nie pociągnie.

Ja25

Atmosfera słaba, Liderzy wyśmiewają innych pracowników. Pan "Sz" się naśmiewa z wyglądu ludzi a sam wygląda jak po chemioterapii. Kierownika teksty do pracowników to jakieś nieporozumienie - często czysty mobbing. Oczywiście nic sobie z tego nie robi, ponieważ pracownicy siedzą cicho. NIe wspominajać że kolesiostwo to podstawa w tej firmie. Jak chcesz coś powiedzieć że Ci coś nie pasuje to lepiej zostaw to dla siebie bo nie przedłużą Ci umowy, albo po przedłużeniu dostaniesz odrazu wypowiedzenie ( też częste zjawisko w tej firmie ) . Koreańce nic nie wiedzą co się dzieje na firmie. No i dążenie do tego aby sama ukraina była na zakładzie to kolejny minus .

Nie polecam

Nie polecam pracy w tej firmie. Bardzo slaba atmosfera

@Nie polecam

Dodaj coś więcej

Roma

To co czytam św prawda (usunięte przez administratora) i podierdalacze przetrwają w tym zakładzie A solidny pracownik zginie marnie. Jedynie czego można się dorobić w tym zakładzie to nerwów i stresu bo za 2200 netto to niech sobie Adam i jego liderki pracują.Także jesteś nowy uciekaj

Potwierdzam 100% Nie raz widziałam jak dziewczyny płaczą po katach...

Pracownica

Tak zgadza się bo beszczelnych uwagach kierownika i lidera nie każdy wytrzymuje psychicznie.

Halina
@Pracownica

Jestem ciekawa, jakiego typu są to właściwie uwagi. Tak czy inaczej - jeśli obrażają one pracowników, to warto byłoby zgłosić to bezpośrednio Dyrektorowi Dongsung - będzie musiał jakoś zareagować. Myślałaś o takim wyjściu?

Pracownik2
@Halina

W tym zakładzie nie można liczyć na pomoc. Cała "góra" stoi za sobą. Kierownik z liderami śmieją się z pracowników.

Mamba

Wszystkim z całego serca odradzam pracę w tym zakładzie. Kierownik to niewłaściwy człowiek na niewłaściwym stanowisku. Nie ogarnia obowiązków a swoje frustracje wyładowuje na pracownikach. Jego zachowanie można nazwać mobingiem, a teksty do dziewczyn są wręcz obleśne... Ogólnie niefajna atmosfera wśród pracowników z powodu donoszenia do kierownika w celu uzyskania większej premii.

Jedyne co moge dodać to opinie na temat "kierownika" z polski! Podstarzaly lovelas, który przyjmuje tylko i wylacznie dziewczyny w wieku 20 lat. I te ktore mu się podobaja maja z nim jak w bajce, natomiast osoby ktorych nie lubi maja przechlapane u niego. Msci sie na kazdym kroku, jest nie mily, osoba przez niego nie lubiana nawet gdyby stanela na "rzesa" i tak miala by zle. Pracownicy dostaja podwyzki indywidualnie u niego w biurze, lubiane osoby i te ktore mu podpierd.... dostaja dosyc duze podwyzki, natomiast osoby ktore walcza o swoje i mowia glosno co mysla nie dostaja nic! Nie polecam tej firmy dopoki rzadzi nia taki kierownik i jego liderzy (usunięte przez administratora) bez wlasnego zdania.

Juja

Widze ze dalej sie nic nie zmienia Nowa firma a juz takie problemy koreancy sa bardzo specyficzni faktycznie maja to do siebie ze u nich tylko maszyny sa wazne po z a tym nie lubia ludzi ktorzy po prostu sie opi...... Ale sa wyjątki liderzy....za nich to kierownik murem stanie No niestety tutaj z podwyzkami jest ciezko i podpinam sie podwyższy komentarz. Plotkarki podpierdzielacze itp. Szkoda bo zapowiadalo sie dobrze jesli chodzi o warunki no Ale niestety jezeli sie nie zmieni nic to nastepna firma bd z ukraincami bo nikt nie przyjdzie pracowac tam..

Ja30
@Juja

Ukraińców jest już tam jest od h...

Ja31
@Ja30

Ale walisz farmazony gościu. Chyba ci się z KCP pomyliło.

Ja30
@Ja31

O.. odezwała się biurowa część strony firmy

Koala

To prawda . Wytrzymałam psychicznie nie cały mc. Zwolniła się w trybie natychmiastowym. Nie wytrzymałam psychicznie z kierownikiem i liderem zmiany J ...

Tygrysek

Omijać z daleka , kierownik grozi zwolnieniem i wypierdoleniem z pracy za skorzystanie z urlopu ojcowskiego . Pracownik który się stara i uczciwie pracuje jest krytykowany i wyśmiewany , przykład ; jakaś wadliwa część trafiła do KCP z produkcji na tzw; housingu , Kierownik Adam K. podchodzi i mówi do pracownika módl się , módl się żeby to nie ty bo jesteś do zwolnienia . Ludzie którzy chcą tam pracować są bezpodstawnie krytykowani i obrażani przez pana Adama , dlatego że im zależy a ci co mają gdzieś to Adam nawet słowa nie powie bo się boi że ktoś odpyskuje lepiej wytrzepać się na uczciwym pracowniku . Dryga sprawa , konfidenci na tym zakładzie to podstawa . Pupil morze wszystko a zwykły pracownik nawet paproszka pozostawić w miejscu pracy nie morze . przykład pupil pana Adama , Patryk nie raz produkował bardzo dużo wadliwych części i co całusek . Nawet na pracy się nie znają a są liderami tragedia . I na koniec wierzcie lub nie wasza sprawa , byłem świadkiem jak liderzy piją alkohol na nocnych zmianach , nie często ale jednak taka sytuacja miała miejsce to nie odpowiedzialne .

Wojtek
@Tygrysek

Prawda. Straszą zwolnieniami a pracowników nie mają , Żenada, z dala od wariatów.

Mania
@Tygrysek

Tygrysku, szacun! Trafiłeś w punkt! Bardzo tafna, szczera i prawdziwa opinia o naszym piekiełku.

nick
@Tygrysek

ten pupilek to zwykła parówka biedronkowa

Jastin
@Wojtek

Ojj…Rysiu Tygrysiu Ty to masz jaja najpierw chcialeś pobić 57- latke na parkingu, a teraz tak pocisneles Dongsung na necie…masz moc TIGER 4EVER

tygrysek
@Jastin

wypij se pół litra na nocnej zmianie , zwykły pijaczyno no i do biura konfidencie polec obgadać masz szczęście ze jestem za poważny facet . Bo za takie (usunięte przez administratora) co stworzyliście powinniście po mordzie dostać . Pamiętajcie że to co robicie , wróci do was z nawiązką .

tygrysek
@Jastin

a pochwaliłeś się dziewczyną jak to każdą obracałeś ? morze ich mężom to powiesz ? jesteś z kończonym pijakiem zdrówko na zmianie .

Tygrysek

I jeszcze jedno , pan Adam K. mówi zboczone i obleśne słowa do pracownic . Proszę zacząć słuchać i wyciągnąć wnioski . Bo rotacja na tym zakładzie będzie tylko się zwiększać . Przełożeni z Korei bardzo w porządku , szkoda żeby nie polska kadra to by mieli stałych i kompetentnych pracowników .

Tygrysek

Dzień dobry wszystkim .Chciałbym poruszyć kwestie mobbingu w tym zakładzie . Pan J... wyśmiewa i obraża pracowników . Byłem świadkiem takiej sytuacji , oto jedna z nich ; Pan J... wyśmiewał się z pracownika ponieważ stwierdził że jeden z pracowników zamiast do medycyny pracy poszedł do lekarza rodzinnego dlatego mu długo zeszło na badaniach okresowych. To drwienie i robienie z kogoś głupka . Jak tak można ??? Druga sytuacja , nie dawno zatrudniła się nowa pracownica Pan J.... śmieje się z niej i oczernia do innych pracowników mówiąc że śmierdzi od niej , ma szóstkę dzieci każde z innym i mogła by się umyć ,ponad to dodaje jest brzydka nie włożył bym jej . Szkoda mi tych ludzi , no cóż lider ma prawo do wszystkiego a kierownik to murem za nim staje .

Byly pracownik
@Tygrysek

No prosze prosze (usunięte przez administratora) Daje czadu biedny nie wie co ma ze soba zrobic juz ze wyzywa tak pracownikow ale w sumie to nie jest nowosc... Od kad zostal liderem zachowuje sie jak opetany. Mysli ze mu wolno wszystko. A kierownik bd stawal za nim to oczywiste. Brak slow! Szkoda ze koreance nie widza takich rzeczy tylko co innego .... ????????????

Paweł Szpa..ak
@Tygrysek

Jak tacy (usunięte przez administratora)pracują, to nie dziwota, że taka opinia krąży na temat firmy. Pan J.... gościu od siedmiu boleści, nigdy nic nie wie, nie pamięta, nie słyszy, ma na wszystko czas. Za bardzo koreański się zrobił, tylko ciekawe, czy nosem już tak ciągnie i beka jak prezes :D Pracuje nie długo, ale kolesiostwo widać z dala. Takie (usunięte przez administratora) to świad nie widzial.

Wanda
@Paweł Szpa..ak

Byłoby świetnie, gdybyś pisał nieco bardziej merytorycznie. Jakie są Twoim zdaniem zalety i wady pracy w Dongsung Poland Sp. z o.o.? Rozumiem, że nie odpowiada Ci zachowanie przełożonego, ale to nie jedyny czynnik, który decyduje o zadowoleniu z firmy.

Janusz

Nie krytykuj, nie podskakuj, siedź na (usunięte przez administratora) i przytakuj. Nie przejmuj się swoją dolą, bo i tak ci (usunięte przez administratora) Nie przejmuj się swoją pracą, bo i tak ci (usunięte przez administratora) płacą. Za pięć czwarta kończ robotę, (usunięte przez administratora) na szefa, kładź kapotę. Tak dożyjesz starczej renty, nawet w (usunięte przez administratora) nie kopnięty.

Arek

Za żarty jeszcze nikogo nie osądzano, lepiej jak jest wesoło w firmie niż grobowa atmosfera!

Tygrysek

Dzień dobry wszystkim , nie polecam pracy w tej firmie. Brak podwyżek , premii obiecują szkolenia i podwyżki nie prawda są tylko dla liderów i to cztery razy w roku tak się chwalą a jeden z nich pan z imieniem na J.... tylko szuka jak tu ludzi zakapować albo się z nich ponabijać ktoś powinien się tym zająć . Są tacy którym można robić wszystko bo kolega z podwórka albo syn znajomych z podwórka . Pan J... interesuje się każdym pracownikiem , obgadując go i wyśmiewając za plecami , a co do pracy nawet nie umie maszyny poprawnie uruchomić tylko wciska reset i mówi do reszty pracowników , wy to od guzika a ja team lider jestem . Płaca niska 1800 montaż 2200 netto produkcja cnc , na święta 200 złoty w grudniu . Warunki brak papieru toaletowego i mydła ludzie z biedy morze biorą . Choć prawda taka że firma żałuje . Sprząta się połamanymi miotłami , drzazgi w dłoniach . Proszę się zastanowić nad pracom w tej firmie , szkoda zdrowia psychicznego straszny Mobbing .

Zostaw merytoryczną opinię o Dongsung Poland Sp. z o.o. - Żarów

• Jak się pracuje w Dongsung Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dongsung Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dongsung Poland Sp. z o.o.?

Dongsung Poland Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 39 ocen.
  • Tarnawska 3
    58-130 Żarów

Dongsung Poland Sp. z o.o.