Opinie o Pracownia Projektowa Wojciech Koziarski w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Pracownia Projektowa Wojciech Koziarski. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Pracownia Projektowa Wojciech Koziarski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pracownia Projektowa Wojciech Koziarski w Katowice

Ewelina S. Nowy wpis

To co ja mogę napisać ze swojej strony to przede wszystkim: pełen profesjonalizm firmy, rzetelne wykonanie powierzonego zadania i ta cena! Bardzo polecam wykonawcę. W przyszłości na pewno jeszcze nie raz skorzystam z usług! 10/10!

Klaudia Mrozińska- Filipczyk Nowy wpis

Praca pracowni na wysokim poziomie. JEstem zadowolona z efektu końcowego. Czas realizacji w stosunku do jakości oceniam na prawidłowy.

Ja Nowy wpis

Jestem pracownicą w firmie Pana Wojciecha od 2 miesięcy. Dotychczas współpraca przebiegała bardzo dobrze, Pan Wojciech dba o szkolenia i stawia przede mną wyzwania, dzięki którym mogę się realizować zawodowo. Generalnie jestem zadowolona z pracy w pracowni ;)

Ja Nowy wpis

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Pracownia Projektowa Wojciech Koziarski? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice
Ruda dziewucha

Świetna obsługa, bezproblemowa. Bardzo szybko wykonana usługa w pełnym profesjonalizmie. Polecam każdemu, kto się zastanawia :)

Rose R

Dla mnie najlepsza pracownia Projektowa Wojciech Koziarski. Bardzo dobra pracownia dla której najważniejszy jest klient, pełen profesjonalizm. Projekt szybki konkretny już nie szukam innej firmy ta jest najlepsza Polecam!!

Justyna Miszczyk

Trafiłam do pracowni z polecenia znajomych którzy byli zadowoleni. My też jesteśmy. Usługa wykonana szybko i co ważne bez poprawek. Polecamy ta pracownie.

AniaD

Pełen profesjonalizm, serdecznie polecam wykonawcę. Jestem bardzo zadowolona z wykonania usługi, w przyszłości na pewni będę się zwracać do tej firmy. Naprawdę godni polecenia

Kasia Król

Pełen profesjonalizm, jestem w pełni zadowolona. Współpraca bardzo owocna, wszystko poszło zgodnie z planem. Dostałam projekt, dokładnie taki o jaki mi chodziło. Polecam każdemu.

Mateusz Grabowski

Pan Wojciech profesjonalnie podszedł do projektu i wytłumaczył wszystko od podstaw. Nie było problemów z ewentualnymi zmianami i poprawkami. Brak problemów z kontaktem i uzgadnianiem kolejnych kroków, widać profesjonalne podejście do klienta. Polecam.

Michał B

Jestem bardzo zadowolony z usług Pana Wojciecha. Pełen profesjonalizm. Świetnie dopasowuje się do potrzeb klienta. Jestem wymagającą osobą, ale Pan Koziarski sprostał moim oczekiwaniom. Wszystkie moje prośby i uwagi zostały wzięte pod uwagę. Serdecznie polecam osobą szukającym pomysłowego i fachowego wykończenia domu.

Andrii Andrushkiv

Pan Wojciech sprawował nadzór nad budową budynku handlowo- usługowego. Bardzo dobry kontakt z Panem Wojciechiem podczas realizacji. Wszystko przebiegło pomyślnie. Osoba godna polecenia.

Emilia J.

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z panem Koziarskim. Ma on bardzo dużą wiedzę i świetnie mi doradził. Projekt bardzo mi się podoba. Serdecznie polecam.

Oskar T.

Polecam Pana Wojciecha, podszedł do moich potrzeb indywidualnie oraz profesjonalnie. Jestem niezdecydowaną osobą ale Pan Wojciech i z tym sobie poradził. Cena za usługę nie była wygórowana, co również jest dużym plusem. Polecam z czystym sumieniem!

Polecam bardzo Pana architekta,jest godzien zaufania. Projekt został wykonany w zadowalającym czasie,a współpraca przebiegła w miłej atmosferze. Pan Koziarski posiada bogatą wyobraźnię oraz ogromną wiedzę w zakresie swojego fachu.

Darek

Polecam gorąco Pana Wojciecha. Profesjonalne podejście bardzo ułatwia współprace dla dwóch stron a wiedza jaką posiada na temat tego co robi daje genialny efekt końcowy. Polecam!

Beata

Projekt został wykonany dokładnie i sprawnie. Pełny profesjonalizm. Ceny bardzo przystępne. Polecam

Klaudia T

Nie miałam żadnych problemów w trakcie realizacji. Wykończenie mieszkania na medal. Bez niepotrzebnego stresu. Pełen profesjonalizm. Polecam

bokuwamari

Cieszę się, że skorzystałam z usług tej pracowni. Projekt wykonany szybko, zgodnie z moimi instrukcjami i wcześniejszymi ustaleniami. Cena jest przystępna, nawet dla studenta takiego jak ja :). Polecam!

Małgorzata Redzik

Projekt zrobiony szybko i profesjonalnie. Cena adekwatna do jakości, a nawet trochę za niska;) Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Pracownia Projektowa Wojciech Koziarski - Katowice

• Jak się pracuje w Pracownia Projektowa Wojciech Koziarski?

Zobacz opinie na temat firmy Pracownia Projektowa Wojciech Koziarski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pracownia Projektowa Wojciech Koziarski?

Pracownia Projektowa Wojciech Koziarski