Opinie o Amber Apple Sp. z o.o. Sp. K. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Amber Apple Sp. z o.o. Sp. K.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Amber Apple Sp. z o.o. Sp. K. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amber Apple Sp. z o.o. Sp. K. w Gdańsk

Pleyka

Pracuję w AA. Rekrutacja rzeczowa. Wszystko jasno powiedziane. Szefowa niczego nie ukrywa, mów jasno czego oczekujesz. Uczciwy pracodawca, który tego samego oczekuje w zamian.Zaloga Cierpliwie uczy nowe osoby. Pracownicy się szanują. Dla mnie wszystko ok.

Figa
@Łukasz

Jeśli chodzi o pytania przy rekrutacji... To jedyne pytanie... To byś powiedział coś o sobie i od kiedy możesz zacząć?

Słyszeliście coś, żeby szukali dziewczyn do montażu biżuterii TERAZ? Szukam takiej pracy manualnej, wydaje mi się, że jak trzeba to i na akord dałabym radę :) Ile teraz na produkcji zarabiacie, ladys? ;)

Pleyka Nowy wpis

Łukasz Nowy wpis
@Pleyka

Super, że jesteś zadowolony :) Mam pytanie co do rozmowy rekrutacyjnej, o co najczęściej pytają? Są jakieś zadania do wykonania, podział na etapy? A! W jakim czasie się kontaktują? W razie odmowy też można liczyć na feedback?

Figa Nowy wpis
@Łukasz

Czy istnieje możliwość rozwoju w Amber Apple Sp. z o.o. Sp. K.?

Kazik

To nowoczesny zakład (Odlewnia, granulator, woskowniki - Yasui, spectroskop do badania składu stopów , laser, frezarki , drukarki 3D, i szereg innych....Programy projektowania 3D.... możliwości duże, praca stabilna, nie chcę pracować w żadnej innej firmie....

@Kazik

Praca tutaj brzmi faktycznie rozwojowo. Rozumiem, że będziesz robić wszystko, żeby przez przypadek Cię nie zwolnili... ;) Od kiedy już tutaj pracujesz?

@Urszula

leci mi 15 rok, i nie robię wszystkiego, żeby mnie nie zwolnili... robię swoje, tak jak pozostali. Nie wiem gdzie ty pracowałaś i co musiałaś robić, żeby pracować. Tu atmosfera jest dobra a ludzie normalni. Właściciele też.

@Kazik

No w życiu różnie się z robotą niestety układa, czasami o ostatni grosz trzeba walczyć. :/ Czyli tutaj zero presji, żadnego noża na gardle? No bo 15 lat stażu to jest mega sprawa akurat. Pewnie spore podwyżki masz przez ten cały okres? Co ile przyznają?

Zofia
@Kazik

Ależ dużo trudnych nazw, a są do tych urządzeń jakieś szkolenia specjalistyczne?

istnieje.... dla chętnych

Lidia
@Kazik

Dobrze czytać coś takiego, a efekty są piękne. Napiszesz, bo pewnie wiesz, jakie zarobki proponowali te 3 miesiące temu pracownikowi produkcji? Ogłoszenie wygasło, więc pewnie macie już kogoś nowego, ale zapytać można. Może zlikwiduję działalność i pójdę odlewać u Was :)

@Lidia

O takich sprawach rozmawiamy w firmie.... kiedyś takich zapytań było więcej... ale dyrekcja stwierdziła, że to nie licytacja....

@Urszula

Ula... pracuję do dziś i nie narzekam....

@Kazik

Kazik to człowiek duch w tej firmie. Nikt o nim nie słyszał ani go nie widział ????

Urszula

a nie macie u siebie jakiś pseudonimów czy coś? ;p to ilu was tam w sumie jest i czy tym komentarzem jednoznacznie podważasz to co napisał odnośnie warunków?

@Urszula

Pracując w tej firmie więcej niż 5 lat ale mniej niż 15, nie obiło mi się o uszy to imię. Nie, nie mamy pseudonimów . Chyba że ten Pan Kazik to autor tych wpisów. A więc drogą dedukcji Panem Kazikiem jest....!

Ula

Na jaką zmianę i ile godzin pracuje się na stanowisku Pracownik Produkcji?

Firma Amber Apple Sp. z o.o. Sp. K. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.

Jak długo czekaliście na odzew z Amber Apple Sp. z o.o. Sp. K.? Oddzwaniają zawsze?

odzew na co?

Czy w Amber Apple Sp. z o.o. Sp. K. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

jakie problemy?

W A.A problemy rozwiązywane są niezwłocznie Adam

Czy rozmowa rekrutacyjna w Amber Apple Sp. z o.o. Sp. K. odbywa się również w języku angielskim?

Kazik

Jeśli byłaby taka potrzeba, to oczywiście tak.

Kazik

A ja pracuję w AA, i nie narzekam, normalni ludzie , atmosfera dobra , kasa terminowo, warunki pracy dobre. Firma stabilna, a jubilerów też zatrudnia (wzorcarze) - tyle że normalnych - i dobrych fachowców. Niuńka widocznie nie chcieli.

Kazik

Niuniek to jubiler od zakuwania okrągłych cyrkonii w odlewach. Jak widać sporo w nim pogardy dla innych. A ja - to taki Ukrainiec - od masówki. Ale lubię swoją pracę i jej nie szukam od 14 lat.????

Kazik

Dla Ukraińców? A ty to kto? Książę w zawodzie ? Pracowałeś u nich? Czy tylko szukałeś pracy?

@Niuniek, jesteś byłym czy obecnym pracownikiem firmy? Na forum najistotniejsze informacje to te, które dotyczą warunków pracy, zatrudnienia czy też atmosfery panującej w danym miejscu. Jeśli chcesz podzielić się z nami informacjami na temat powyższych kwestii, czekamy na Twoją odpowiedź.

Amber Apple z Gdańska jest firmą o wieloletniej tradycji. Jakie jest Wasze zdanie o tej firmie jako o pracodawcy? Jakie są warunki płacowe? Czy można liczyć na szkolenia rozwojowe? Zachęcam do podzielenia się swoimi spostrzeżeniami.

Niuniek
@Adam

Typowa tasmówa nic wspólnego z jubilerstwem,dla Ukraińców .

Zostaw merytoryczną opinię o Amber Apple Sp. z o.o. Sp. K. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Amber Apple Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy Amber Apple Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amber Apple Sp. z o.o. Sp. K.?

Amber Apple Sp. z o.o. Sp. K.