Opinie o Trade Partner w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Trade Partner. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Trade Partner o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trade Partner w Gdańsk

OtwórzOczy

Moi drodzy, już Wam mówię jak wygląda sytuacja. Firma zajmuję się głównie produktami bankowymi. Oferują dla niepoznaki ocenianianie kilku produktów, za które de facto nic nie dostajemy. Tradepartner nakłania nas do założenia kont bankowych - ale NIE przez oficjalną stronę banku tylko przez ICH polecające linki. Innymi słowy za każde nasze konto oni zgarniają ładne pieniążki - dla Was ochłapy - o ile w ogóle coś. Do tego żeby założyć konta u NICH na miejscu trzeba skasować COOKIES, zmienić IP- dlaczego ? Bo nie można dostać profitu za założenie wielu kont z jednego ADRESU IP. Cwaniactwo do potęgi. Pseudo zadania, które mamy do wykonania są tylko po to aby AKTYWOWAĆ konta za które oni będą kosić pieniążki. Cwaniactwo do potęgi. Na domiar złego są też ZADANIA polegające na wysłaniu zdjęcia PIERWSZEJ STRONY UMOWY, zdjęcia z LOGOWANIEM itp. - innymi słowy Wasze wszystkie dane osobowe, numery umowy konta BANKOWEGO itd. . Nie zdziwcie się zatem, że za lat kilka przyjdzie Wam wezwanie do zapłaty bo zostaniecie wyrolowani metodą "na słupa".

Jedyny Nowy wpis
@OtwórzOczy

Możemy popisać o tym poza forum? Dzięki z góry. Też mnie wkurzają swoją bezczelnością. eminem.marshal@o2.pl też nie ejst mój prawdziwy mail :P

Mika

Nie polecam placówki w Szczecinie. Oprócz szkolenia nic nie odbyło się w terminie. Nawet na rozmowę kwalifikacyjną czekałam godzinę dłużej, bo Pani z recepcji o mnie zapomniała. Rozliczenie w dwóch ratach, na pierwszą trzeba było czekać prawie dwa miesiące, na drugą trzy... i to też z opóźnieniami. Był podany zakres cenowy za jedno zadanie- wszystko było oczywiście policzone po najniższej kwocie; o wiele mniejsza "wypłata" niż było mówione. Samo wypełnianie ankiet nie było niczym skomplikowanym, ale niestety czas jaki później trzeba było poświęcić na załatwienie pozostałych rzeczy, o których nikt wcześniej nie wspomniał, kilkaset razy przewyższył opłacalność tego wszystkiego. Nigdy więcej.

Jedyny Nowy wpis
@Mika

eminem.marshal@o2.pl Niech Pani napisze do mnie, proszę opisać ich metody. Trzeba tępić chamstwo

Jedyny90 Nowy wpis

(usunięte przez administratora) 1. Dziwi was to, że każdego przyjmują? Pomimo wysyłania CV, rozmowy. Znacie kogoś kogo nie brali? 2. (usunięte przez administratora) 3. Ich oferty pracy pokazują się na wielu portalach pracy, przed wszystkim olx. Bydoszcz, Toruń, Gdańsk, Opole itd. 4. Dziwi was to, że zaczynacie od kont bankowych? Sprawdzcie sami ile dostaje osoba polecająca w mbanku, ING i tak dalej. Od 100 w górę. Wy robicie ankietę dla picu, otwieracie konto. 20/30 zł dla was. 100> dla nich. Badanie rynku. Dobre sobie. 5. Podpisujecie klauzule poufności już na samym początku, ciekawe. Przed zapoznaniem się ze szkoleniem i umową. 6. Ja nie podpisywałem niczego, bo mam także przeczucie, ze mogą handlować wrażlwymi danymi. 7. Ludzie zarabiają na tym małe pieniadze i do tego są zobowiązani klauzulą. Dlatego tak mało o tym informacji w necie. 8. Wydaje mi się, że na tym forum są osoby, które specjalnie piszą jak dobra jest to firma. Wręcz sformułowania są powtarzalne. 9. Jeśli się mylę to dajcie znać w komentarzach. Możecie napisać na maila (usunięte przez administratora)- pełna anonimowość dla osób poszkodowanych. 10. Może się mylę, ale napiszcie mi jakie inne produkty testowaliście i jak wyglądało szkolenie. 11. Poczytajcie sobie o marketingu afilacyjnym. Może nie jest to sprzeczne z prawem, ale na pewno na granicy prawa i do tego niettyczne. 12. Za kilka tygodni będą osoby poszkodowane, które będą ograniczeni klauzulą. 13. Za kilka miesięcy powstanie kolejna spółka, strona internetowa jak i oferty pracy. 14. Uważam, ze dużo prawdy jest w odpowiedziach Miki i Otwórzoczy. 15. Każdy chce zarobić, ale nie warto robić się na szaro i pakować się w to.

Magda Nowy wpis

czy ktoś może mi napisać na czym dokładnie polega praca w trade partner? co się tam robi?

Ankieter

Na rozmowie rekrutacyjnej Pani odpowiedziala na wszystkie nurtujące mnie pytania. Wyjasnila na czym dokladnie bedzie nalezala moja praca, ze samodzielnie moge sobie ustalic grafik pracy takze to juz na wieeeeeelki plus. Zadala mi kilka pytan ( takie jak na kazdej innej rozmowie rekrutacyjnej)

Jakie sa moje mocne i slabe strony? Jakie sa moje oczekiwania finansowe? Ile godzin moge poswiecic pracy dodatkowej? Kiedy moge odbyc szkolenie?

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Aneczka

Również jestem zainteresowana pracą w Szczecinie i może ktoś z was napisze wiecej co tam sie robi. Jesli chodzi o money2money to rzeczywiście probkem z urzedem skarbowym mial moj syn musialam wszystko za niego odkrecac dlatego zalezy mi na pracy na zlecenie lub o dzielo.

bydgoszcz

Nie polecam, wynagrodzenie o wiele mniejsze niż w umowie. Nie jasno wypowiadają się na temat pracy po szkoleniu.

bima
@bydgoszcz

Ja byłam w Szczecinie i nie miałam żadnego problemu, wszystko się dowiedziałam co chciałam wiedzieć, miła obsługa i pieniądze na czas. Polecam

lola
@bydgoszcz

Wynagrodzenie jest dokładnie takie samo bo mam chłopaka ze szczecina i wiem bo porównywałam z nim

XXX

Ja również chcę wiedzieć dlaczego nie polecacie pracy w tej firmie w Szczecinie?

Krzys

Można sobie fajnie dorobić :) Wszystko jasne i przejrzyste - kasa zgodnie z umową. Polecam Opole :D

Szczecinianin

proszę o opinie

Szczecinianin

Dzień Dobry Dlaczego nie polecacie Szczecina. Miałem się tam wybierać na rozmowę, jednak chwilowo się wstrzymuje.

XDXDXD

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM PRACY W TRADEPARTNER SZCZECIN!

Xyz
@XDXDXD

Dlaczego?

dvd
@Xyz

Jak wyglądają zarobki? Ile miesięcznie da się zarobić w firmie?

marta
@XDXDXD

dlaczego w szczecinie nie?

damianek

dużo więcej można zarobić za pomocą money2money Program polega na polecaniu róznych produktów , także sami możemy dostać pieniązki za np. zalożenie konta. Najlepiej jest zarabiać pooprzez SIEĆ PARTNERSKĄ i zdobywanie partnerów którzy oprocz tego że będą zarabiali dla siebie to będą też zarabiać dla nas . Jeśli zaproszone przez nas osoby zaproszą kolejne również od nich bierzemy procent, ROZBUDOWUJĄC SIEĆ MOŻNA NAPRAWDE SIĘ DOROBIĆ. Jak możecie zarejestrujcie się za pomocą mojego linku: (usunięte przez administratora)

marta91
@damianek

ja polecam szczecin. wszystko jasne i przejrzyste. Jeśli natomiast chodzi o money2money to nie do końca się zgodzę, bo przez ich portal miałam problemy z urzędem skarbowym.

ola

hej , czym tak konkretnie sie zajmujecie w tej firmie . jakie sa wasze obowiązki ?

Julka

Pracuje juz drugi miesiąc i na razie wszystko ok. Kasa na czas. Polecam

Wszystko mi pasi, pracuje już w terenie i mam możliwość uzyskania fajnej premii więc lecę z koksem :D Pozdro dla mojej grupy szkoleniowej :D

Sebek

spoko atmosfera, zarobki mogłyby być nieco większe, jak na początek nie będę zachłanny :D

Jankes97

Polecam

Anka1808

Jestem zadowolona z pracy, wynagrodzenia i atmosfery. Jestem młodą mamą i praca nie kolidowała z moimi codziennymi obowiązkami. Polecam

KarolF.

Praca w porządku, pieniądze na czas, mili ludzie i fajna atmosfera. Polecam

Tomasz

Jestem zadowolony ze współpracy. Jestem osobą bardzo wymagającą odnoście jakichkolwiek prac dodatkowych. Nigdy bym nie pracował za marne grosze a tutaj wszystko zależy od nas samych, pracowałam jak najwiecej, tyle na ile pozwalało mi moje prywatne życie i fajnie dorobiłem. Także ja ze swojej strony mogę polecić.

Zostaw merytoryczną opinię o Trade Partner - Gdańsk

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Trade Partner?

Kandydaci do pracy w Trade Partner napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Trade Partner
3.9/5 Na podstawie 25 ocen.
  • ul. Łucji 49 lok. 1
    91-491 Gdańsk