5 Dodaj merytoryczną opinię
counter
5 1 69 5 1

Opinie o Przedsiębiorstwo Taksówkowe Komfort Taxi Sebastian Lebiedziński

Piotr

As albo city odchodzimy w sumie 9 kierowców tam przynajmniej jest jakiś ruch a tu wczoraj w 8 g 3 kursy 52 zł

Tak1Nie1

@Piotr

Nie wiem kto i po co piszę tu taką nieprawdę. Sprawdziłem raporty i dnia 28.09 nikt z kierowców którzy mieli 3 kursy i mniej nie przepracował więcej niż 4h 15 minut, a przeważnie około 3h. Wiem, że ostatni tydzień września był słabszy 15% od początkowych dni tego miesiąca, ale nie przesadzajmy. Na wszystko mam raporty do wglądu na centrali, bo zgodnie z umową nie mogę upubliczniać danych kto i kiedy był w pracy. Pozdrawiam

Kierowca
@Przedsiębiorstwo Taksówkowe Komfort Taxi Sebastian Lebiedziński

Ja byłem ostatnio około 4 godzin i miałem tylko 1 kurs. To jest norma. Sebus policz te kursy pod stołem co dajesz.

Hddhdh
@Kierowca

Jeżeli uważacie ze jesteście oszukiwani to jaki problem zmienic barwy ? Nie rozumiem tego wylewania żali na forum ?

Były kierowca
@Hddhdh

Ja zmieniłem korporacje. I ostrzegam innych by nie dali się (usunięte przez administratora). Mało kursów praktycznie ich nie ma. A jak jest to przekazują starym kierowcom. Komfort taxi najgorsza korporacja.

Klient
@Były kierowca

A na jaką zmieniłeś podpowiedz kolego....

@Przedsiębiorstwo Taksówkowe Komfort Taxi Sebastian Lebiedziński

Seba proponuję zająć się pozyskaniem chociaż jakieś patologi czy złomiarzy bo niedługo zamknierz to anty firmę a nie sprawdzaniem raportów z których nic nie wynika i tak

Piotr Nowy wpis
@Przedsiębiorstwo Taksówkowe Komfort Taxi Sebastian Lebiedziński

Sebus te 8 godzin to z przerwami i taki zarobek niewiem po co ty piszesz te bzdury o raportach itp i tak niedługo zamkniesz tą patologiczną firmę bo nie będzie komu jeździć oj przepraszam przy tym ruchu zleceniach starczą ci 2 taxi powodzenia

Nowy wpis

@Piotr

Panie Piotrze a jak praktycznie codziennie brakuje aut z rana 5:30-7 i popołudniami 16-20 i trzeba odmawiać ludziom taksówki to już pan nie zauważa? Około 12% telefonów w tym miesiącu było od klientów, którzy dzwonili pierwszy raz. Cały czas się reklamujemy na Facebooku oraz ulotkami na przystankach na mieście. Żyjemy w ciężkich czasach dla całej branży. Znikoma liczba lotów w porównaniu do tego co było przed pandemią (a przypominam cały czas mamy ważny kontrakt na transfery), przychodnie nie przyjmują, ludzie pracują zdalnie, uczelnie mają zajęcia online, dyskoteki nie mogą się odbywać. Pewnych rzeczy nie przeskoczę, ale staram się jak mogę. Pozdrawiam

Piotr Nowy wpis

To życzę powodzenia

Z Nowy wpis
@Przedsiębiorstwo Taksówkowe Komfort Taxi Sebastian Lebiedziński

Seba rano aut brakuje to ja chyba w innej firmie jeżdżę a te 12 procent dzwoniło bo nie mogli się dodzwonić do innych firm bo mają auta zajęte

Kierowca co jeździł

Odradzam. Najgorsza firma. Kursy idą pod stołem na żywca.

Tak4Nie1

@Kierowca co jeździł

Dzień dobry. Musiało się Panu pomylić z inną firmą. U nas wszystko jest przejrzyste. Każdy kurs jest odnotowywany, kierowcy mogą podejrzeć kto skąd dostał kurs, każdego kierowcę widać na mapie. Przejrzystość i uczciwość to nasza myśl przewodnia. Pozdrawiam

Tak1Nie1
Były kierowca komfortu taxi
@Kierowca co jeździł

Za ojca były przekrety i syn Sebastian to mu pilnował. A teraz nagle tego syn nie robi. Wszyscy wiedzą że idą kursy dla starej gwardi co ma układ. Odradzam komfortu

Były kierowca
@Przedsiębiorstwo Taksówkowe Komfort Taxi Sebastian Lebiedziński

Ale Sebastian syn. Zbucha wypisuje kocopoły. Do polityki byś się nadawał. Jezdziłem w komforcie jakie tam są przekręty, na ogromną skale. Dlatego odeszłem bo się nie dało zarobić.

poleq
Użytkownicy czekają na odpowiedź 27 dni.

a gdzie odchodzisz podpowiedz bo też szukam dobrej korporacji?

Piotr

Za co my mamy płacić składkę za stanie od 1 października odchodzę i 8 kolegów też zmienia korporacje i życzymy wszystkiego najlepszego pozostałej garstce kierowców

Tak3Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Jakie są mocne strony pracodawcy Przedsiębiorstwo Taksówkowe Komfort Taxi Sebastian Lebiedziński?

Nn
Klient

Dobra firma Ekspresowe kursy Bliskie dojazdy Inowacyjne rozwiązania Luksusowe samochody Europejska firma Konkurencyjne stawki

TakNie3
Były Kierowca

Kursów mało. Na dyspozytorni dzieją się delikatnie mówiąc dziwne rzeczy. Jezdze teraz w nowej firmie i mam zarobki o 100% wyższe. Ja doradzam.

@Były Kierowca

Dzień dobry. Jakie dziwne rzeczy? Co masz na myśli? Pozdrawiam

@Były Kierowca

a ciekawe gdzie jeździsz i masz o 100% więcej , podpowiedz bo ja też bym chętnie zmienił???

Sylwek
@Przedsiębiorstwo Taksówkowe Komfort Taxi Sebastian Lebiedziński

Pewnie ma na myśli że nowi kierowcy są pomoijani przy kursach. Po staremu nic się nie zmieniło. Oszukujecie kierowców.

Tak5Nie

@Sylwek

Z całym szacunkiem, ale nie możemy się zgodzić z taką opinią. Uczciwość i równe zasady są dla nas rzeczą najważniejszą we współpracy z kierowcami. System mamy skalibrowany tak by kierowcy mieli jak najkrótsze dojazdy do klienta i za każdym razem kierowcy są typowani wg tych samych schematów. Pozdrawiam

TakNie9
Arnold

Witam wszystkich zainteresowanych. Jeżeli chodzi o opinię dotycząca NOWEJ firmy KOMFORT TAXI Sebastian Lebiedzinski to myślę że jest to coś dobrego zmierzajacego w innym kierunku niż STARA FIRMA. Rozwiązania i poczynania NOWEGO PREZESA są dobre i przemyślane a czasy i sytuacja w jakiej się znaleźliśmy WSZYSCY są takie a nie inne i RAZEM damy radę!!! Tak trzymaj SEBA a WSZYSCY życzymy Ci powodzenia i wytrwałości w dążeniu do celu jakim jest PRZEDSIEBIORSTWO TAKSOWKOWE KOMFORT TAXI.

Tak3Nie3
Odp
@Arnold

będzie zmierzać w dobrym kierunku jak pracownicy bazy będą mieli umowę o pracę a więc m.in. przysługujący im urlop wypoczynkowy ,a jak na razie mają umowy śmieciowe naruszające prawo pracy

Tak6Nie

Czy Przedsiębiorstwo Taksówkowe Komfort Taxi Sebastian Lebiedziński organizuje staże dla studentów?

@Pytanie

Dzień dobry. Nie organizujemy stażów dla studentów. Pozdrawiam

Arnold

Wszyscy Ci którzy tak krytycznie piszą o komforcie niech wskażą firmę gdzie są takie KOKOSY. Ja wiem na 100% że KOKOSY są na stanowisku OPERATOR WÓZKÓW WIDŁOWYCH więc może Ci którzy tak narzekają tam muszą szukać dla siebie ETATU.

współpraca

Czy w sprawie współpracy z firmą należy się kontaktować z aktualnym Prezesem firmy Panem Sebastianem jako osobą decyzyjną?

Tak23Nie1
Kierowca
@współpraca

To Pan Zbigniew juz nie jest prezesem?

Tak51Nie
obserwator
@Kierowca

najważniejsze kto składki zbiera, hehehehehe beze beze beze bez bez bez

Tak31Nie
pca
@Kierowca

przedsiębiorca dominujący -rozumie się przez to przedsiębiorcę ,który posiada kontrolę nad innym przedsiębiorcą

Tak31Nie
Anonim
@obserwator

Skłatki komornik zabiera jak przelejesz na konto. Patologia. Odradzam tam jezdzić. Pozatym tam sie nie jezdzi tylko stoi.

@Anonim

Wszystkie zobowiązania są regulowane terminowo. Pozdrawiam

Tak1Nie3

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Firma Przewozowo-Zleceniowa Komfort Taxi Lebiedziński Zbigniew?

TakNie3

Pracodawca

Pan Zbyszek od jakiegoś czasu nie ma nic wspólnego z Komfort Taxi. Nie widać nas na ulicach, bo jesteśmy najmniejszą korporacją w Gdańsku. Niebawem będzie nas widać bardziej, Pozdrawiam

Tak5Nie4
Ale rzekomy pan zbyszek
@Przedsiębiorstwo Taksówkowe Komfort Taxi Sebastian Lebiedziński

Założył komfort i doprowadził do upadku. Teraz jest to samo tylko dowodzi seba. Synek który nieraz dostał w główce od taty-raz widziałem. Nowy szef och ach. Łódź tonie. Podziwiam tych co jeszcze daja ci haracz i próbują jezdzic. Jak doszedłem kiedys do innej korpy to zobaczylem co to sa kursy i obrot dwa razy większy. Oczywiscie teraz cala branza siadla,padla czy nazywajcie jak chcecie. Komfort to nisza, taki outsider

Tak6Nie
Pilne!!!

czy ktoś wie czy osoba pracująca jako dyspozytor bazy ma prawo do urlopu wypoczynkowego, dodatku za godziny pracy w nocy oraz ile minut przez 12 godzin pracy przysługuje przerwy ?

Tak11Nie
Eeee
@Pilne!!!

To zależy czy masz umowę o pracę czy zlecenie. Jak masz zlecenie to nie obowiazuje Cię kodeks pracy czyli do niczego nie masz praw :p

Tak1Nie3
Krzysztof
@Eeee

Jaki typ umowy zazwyczaj oferowany jest dyspozytorom? Jest szansa na umowę o pracę?

Odp
@Eeee

Nasuwa się prosty wniosek-trzeba szukać pracodawcy ,ktory daje umowę o pracę a nie zlecenie

Tak11Nie
bza
@Pilne!!!

właśnie jak jest z tymi przerwami przez 12 godzin skoro jest tylko jeden dyspozytor na zmianie?, czyli jak wyjdzie na przerwę lub do wc to nikt wtedy nie odbiera zleceń ? , bo domniemam że takie przerwy się należą nawet na umowie zleceniu gdyż nikt nie jest robotem

Komfort pada
@Pilne!!!

Ogólnie to coś pada, zbychu ma długi, zaniedbał firmę. Seba to kolejny ananas. Kierowcy nie mają roboty. Nigdy nie było żadnego marketingu. Ba, nawet zbycho nie dawał kart wizytówek (tzw. Różowych) Taka korpa i takie podejście do kierowców którzy w zębach siano przynoszą. A baza i wszystko to niezła tektura.

@bza

Oczywiście przerwy się należą pracownikom bazy.

reklama, postoje

Czy w ramach pobieranej składki jest lub będzie reklama w celu pozyskania większej ilości klientów? oraz czy dla wspòłpracujących z firmą kierowcòw taxi w trosce o ich zarobek i dobro klienta przewidziane są obiecywane wcześniej od paru lat stałe miejsca postojowe ,np .lotnisko ,akademia?

Komfort
@reklama, postoje

Lotnisko ? Ha ha ha

Tak9Nie

@reklama, postoje

Dzień Dobry, w najbliższych tygodniach przewidujemy akcję reklamową. Nie myślimy o własnych postajach, bo najlepszych miejsc nie opłaca się przebijać. A jak mieliśmy własne koło dworca i na akademii to praktycznie non stop stały puste. Pozdrawiam

Dominik

Czy można w tej firmie liczyć na umowę o prace czy raczej ciagle na zleceniu?

@Dominik

Witaj Dominik, obecnie na centrali oferujemy zlecenie, z kierowcami podpisujemy kontrakty

Tak1Nie

Czy firma ma dużo klientów, czy warto tam jeździć?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 382 dni.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Firma Przewozowo-Zleceniowa Komfort Taxi Lebiedziński Zbigniew? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Niki

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie nowych pracowników?

Sebastian
@Niki

Tak. Poszukujemy

Fffff
@Sebastian

A jak jest ze zleceniamii ? Bo z tego co wiem to jest straszna lipa. Przecież Wy nawet strony internetowej nie macie

wpis

Panie Sebastianie z okazji objęcia firmy i stanowiska Prezesa Komfort Taxi życzę Panu wielu sukcesów. Chciałem również zapytać czy w firmie przewiduje Pan jakieś zmiany w celu zwiększenia ilości zleceń, reklamy i stałych miejsc postojowych?

Tak27Nie
współpraca

proszę o aktualne opinie o firmie czy warto podjąć współpracę ,czy jest dużo zleceń oraz jaki jest średni miesięczny obrót pracując ok 10 godzin dziennie jako kierowca taxi

Tak15Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Taksówkowe Komfort Taxi Sebastian Lebiedziński - Gdańsk