5 Dodaj merytoryczną opinię
5 1 97 5 1

Opinie o Przedsiębiorstwo Taksówkowe Komfort Taxi Sebastian Lebiedziński

klient
Klient

Do właściciela firny Komfort Taxi pytanie: Czy w noc sylwestrową od 22 do 6 nie obowiązywały zniżku dla klientów? Jeżeli tak proszę o informację gdzie taka wiadomość ( informacja ) dla klientów została zamieszczona zgodnie z ustawą prawo konsumenta?!!!

@klient

Dzień dobry. Taka informacja znajduje się na naszej stronie internetowej oraz w aplikacji pokazywało ceny bez rabatu. Pozdrawiam

fffff
@klient

Zgodnie z prawem klient placi cene ktora widnieje na cenniku na prawych tylnych drzwiach,rabaty to dobra wola kierowcy/korporacji

Odpowiedź Nowy wpis
@fffff

Skoro dobra wola to w takim razie dziękuję wam łaskawcy -od dziś tą korporacją już nie jeżdżę .

Odp Nowy wpis
@Przedsiębiorstwo Taksówkowe Komfort Taxi Sebastian Lebiedziński

Nie pytam się o ceny bez rabatu tylko czy właściciel Komfort Taxi wyraził zgodę żeby kierowcy tej firmy nie udzielali rabatów w noc sylwestrową? Proszę o odpowiedz.

TakNie1
Nowy wpis

@Odp

Dzień dobry. Tak, wyraziłem zgodę. Pozdrawiam

Haaa Nowy wpis
@Odpowiedź

Nikt płakać nie będzie

Piotr

As albo city odchodzimy w sumie 9 kierowców tam przynajmniej jest jakiś ruch a tu wczoraj w 8 g 3 kursy 52 zł

Tak4Nie1

@Piotr

Nie wiem kto i po co piszę tu taką nieprawdę. Sprawdziłem raporty i dnia 28.09 nikt z kierowców którzy mieli 3 kursy i mniej nie przepracował więcej niż 4h 15 minut, a przeważnie około 3h. Wiem, że ostatni tydzień września był słabszy 15% od początkowych dni tego miesiąca, ale nie przesadzajmy. Na wszystko mam raporty do wglądu na centrali, bo zgodnie z umową nie mogę upubliczniać danych kto i kiedy był w pracy. Pozdrawiam

@Przedsiębiorstwo Taksówkowe Komfort Taxi Sebastian Lebiedziński

Ja byłem ostatnio około 4 godzin i miałem tylko 1 kurs. To jest norma. Sebus policz te kursy pod stołem co dajesz.

Tak4Nie
Hddhdh
@Kierowca

Jeżeli uważacie ze jesteście oszukiwani to jaki problem zmienic barwy ? Nie rozumiem tego wylewania żali na forum ?

@Hddhdh

Ja zmieniłem korporacje. I ostrzegam innych by nie dali się (usunięte przez administratora). Mało kursów praktycznie ich nie ma. A jak jest to przekazują starym kierowcom. Komfort taxi najgorsza korporacja.

@Były kierowca

A na jaką zmieniłeś podpowiedz kolego....

@Przedsiębiorstwo Taksówkowe Komfort Taxi Sebastian Lebiedziński

Seba proponuję zająć się pozyskaniem chociaż jakieś patologi czy złomiarzy bo niedługo zamknierz to anty firmę a nie sprawdzaniem raportów z których nic nie wynika i tak

@Przedsiębiorstwo Taksówkowe Komfort Taxi Sebastian Lebiedziński

Sebus te 8 godzin to z przerwami i taki zarobek niewiem po co ty piszesz te bzdury o raportach itp i tak niedługo zamkniesz tą patologiczną firmę bo nie będzie komu jeździć oj przepraszam przy tym ruchu zleceniach starczą ci 2 taxi powodzenia

@Piotr

Panie Piotrze a jak praktycznie codziennie brakuje aut z rana 5:30-7 i popołudniami 16-20 i trzeba odmawiać ludziom taksówki to już pan nie zauważa? Około 12% telefonów w tym miesiącu było od klientów, którzy dzwonili pierwszy raz. Cały czas się reklamujemy na Facebooku oraz ulotkami na przystankach na mieście. Żyjemy w ciężkich czasach dla całej branży. Znikoma liczba lotów w porównaniu do tego co było przed pandemią (a przypominam cały czas mamy ważny kontrakt na transfery), przychodnie nie przyjmują, ludzie pracują zdalnie, uczelnie mają zajęcia online, dyskoteki nie mogą się odbywać. Pewnych rzeczy nie przeskoczę, ale staram się jak mogę. Pozdrawiam

To życzę powodzenia

Z
@Przedsiębiorstwo Taksówkowe Komfort Taxi Sebastian Lebiedziński

Seba rano aut brakuje to ja chyba w innej firmie jeżdżę a te 12 procent dzwoniło bo nie mogli się dodzwonić do innych firm bo mają auta zajęte

@Przedsiębiorstwo Taksówkowe Komfort Taxi Sebastian Lebiedziński

Poządny Bilbord byś wykupił.

@Kierowca

W Gdańsku obowiązuje uchwała krajobrazowa i prawie nie ma bilbordów. Te pojedyncze sztuki które póki co zostały niewiadomo jak długo będą wisieć.

@Przedsiębiorstwo Taksówkowe Komfort Taxi Sebastian Lebiedziński

To może reklame w radiu.

@Przedsiębiorstwo Taksówkowe Komfort Taxi Sebastian Lebiedziński

Ja miałem dzisiaj jeden kurs

@Piotr

Ruch jest teraz tylko w Asie i City Driver pozostałe korporacje jak komfort czy dajan i hallo padają niestety. Pozdrawism ci co postali w komforcie wszystkiego dobrego.

bkk
Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.
Klient

a może dać zniżki 40% ? :)

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 39 dni.

Jakie wartości są cenione w Przedsiębiorstwo Taksówkowe Komfort Taxi Sebastian Lebiedziński?

Romek G 4

W komforcie zero ruchu stanie po 4 godziny i tak cud że ta firma jeszcze istnieje

Tomasz
 Rekomendacja

Panowie przeszedłem do City tu przynajmniej jest ruch

Twaróg

Czy w komforcie są dyżury bo z tego co wiem żadna korpo niema już dyżurów

@Twaróg

W Gdańsku nie ma dyżurów. Dyżury mają obecnie jedynie kierowcy z Tczewa mniej więcej raz w miesiącu. Nie planujemy przywracać dyżurów. Pozdrawiam

Twaróg
@Przedsiębiorstwo Taksówkowe Komfort Taxi Sebastian Lebiedziński

Ok dzięki niedługo się odezwę

Kierowca

Wszyscy wiemy że jest pandemia. Ale w innych korporacjach coś zarabiaja. A my jeden kurs na dzień.

@Kierowca

Ok. Kilku kierowców wczoraj miało ponad 10 kursów zrobionych. Jeden kurs nie jest regułą

TakNie4
Uzi

Hhhhhaa 10 kursów chyba w 22 godziny i w tym 7 łapek

Rafał
Kandydat

Witam. W jakej wysokości jest składka miesięczna za kursy.

@Rafał

Zadzwoń do komornika. On trzyma finanse Komfortu. Naprawde tak jest.

Janek
@Były kierowca

To chyba nie warto przychodzić komornik podobno zero zleceń i czy jest szansa na poprawę bo podobno nowy prezes ma wizję na lepsze czasy

@Janek

Nie ma żadnego komornika, są to informacje nieprawdziwe.

Strajk
Kandydat

26.10.2020. Strajk Zbiórka 12.00 Castorama Osowa. Koledzy walczymy musimy tam być.

Drabik

W komforcie pandemia trwa już 5 rok i potrwa tyle samo

Kierowca co jeździł

Odradzam. Najgorsza firma. Kursy idą pod stołem na żywca.

Tak7Nie1

@Kierowca co jeździł

Dzień dobry. Musiało się Panu pomylić z inną firmą. U nas wszystko jest przejrzyste. Każdy kurs jest odnotowywany, kierowcy mogą podejrzeć kto skąd dostał kurs, każdego kierowcę widać na mapie. Przejrzystość i uczciwość to nasza myśl przewodnia. Pozdrawiam

Tak2Nie1
Były kierowca komfortu taxi
@Kierowca co jeździł

Za ojca były przekrety i syn Sebastian to mu pilnował. A teraz nagle tego syn nie robi. Wszyscy wiedzą że idą kursy dla starej gwardi co ma układ. Odradzam komfortu

Tak9Nie
@Przedsiębiorstwo Taksówkowe Komfort Taxi Sebastian Lebiedziński

Ale Sebastian syn. Zbucha wypisuje kocopoły. Do polityki byś się nadawał. Jezdziłem w komforcie jakie tam są przekręty, na ogromną skale. Dlatego odeszłem bo się nie dało zarobić.

poleq
Użytkownicy czekają na odpowiedź 115 dni.

a gdzie odchodzisz podpowiedz bo też szukam dobrej korporacji?

Piotr

Za co my mamy płacić składkę za stanie od 1 października odchodzę i 8 kolegów też zmienia korporacje i życzymy wszystkiego najlepszego pozostałej garstce kierowców

Tak4Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 146 dni.

Jakie są mocne strony pracodawcy Przedsiębiorstwo Taksówkowe Komfort Taxi Sebastian Lebiedziński?

Nn
Klient

Dobra firma Ekspresowe kursy Bliskie dojazdy Inowacyjne rozwiązania Luksusowe samochody Europejska firma Konkurencyjne stawki

TakNie4
Były Kierowca

Kursów mało. Na dyspozytorni dzieją się delikatnie mówiąc dziwne rzeczy. Jezdze teraz w nowej firmie i mam zarobki o 100% wyższe. Ja doradzam.

Tak9Nie

@Były Kierowca

Dzień dobry. Jakie dziwne rzeczy? Co masz na myśli? Pozdrawiam

@Były Kierowca

a ciekawe gdzie jeździsz i masz o 100% więcej , podpowiedz bo ja też bym chętnie zmienił???

Sylwek
@Przedsiębiorstwo Taksówkowe Komfort Taxi Sebastian Lebiedziński

Pewnie ma na myśli że nowi kierowcy są pomoijani przy kursach. Po staremu nic się nie zmieniło. Oszukujecie kierowców.

Tak5Nie

@Sylwek

Z całym szacunkiem, ale nie możemy się zgodzić z taką opinią. Uczciwość i równe zasady są dla nas rzeczą najważniejszą we współpracy z kierowcami. System mamy skalibrowany tak by kierowcy mieli jak najkrótsze dojazdy do klienta i za każdym razem kierowcy są typowani wg tych samych schematów. Pozdrawiam

TakNie12
Arnold

Witam wszystkich zainteresowanych. Jeżeli chodzi o opinię dotycząca NOWEJ firmy KOMFORT TAXI Sebastian Lebiedzinski to myślę że jest to coś dobrego zmierzajacego w innym kierunku niż STARA FIRMA. Rozwiązania i poczynania NOWEGO PREZESA są dobre i przemyślane a czasy i sytuacja w jakiej się znaleźliśmy WSZYSCY są takie a nie inne i RAZEM damy radę!!! Tak trzymaj SEBA a WSZYSCY życzymy Ci powodzenia i wytrwałości w dążeniu do celu jakim jest PRZEDSIEBIORSTWO TAKSOWKOWE KOMFORT TAXI.

Tak3Nie3
Odp
@Arnold

będzie zmierzać w dobrym kierunku jak pracownicy bazy będą mieli umowę o pracę a więc m.in. przysługujący im urlop wypoczynkowy ,a jak na razie mają umowy śmieciowe naruszające prawo pracy

Tak6Nie

Czy Przedsiębiorstwo Taksówkowe Komfort Taxi Sebastian Lebiedziński organizuje staże dla studentów?

@Pytanie

Dzień dobry. Nie organizujemy stażów dla studentów. Pozdrawiam

Arnold

Wszyscy Ci którzy tak krytycznie piszą o komforcie niech wskażą firmę gdzie są takie KOKOSY. Ja wiem na 100% że KOKOSY są na stanowisku OPERATOR WÓZKÓW WIDŁOWYCH więc może Ci którzy tak narzekają tam muszą szukać dla siebie ETATU.

TakNie1

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Taksówkowe Komfort Taxi Sebastian Lebiedziński - Gdańsk