Ace Forwarding Sp. z o.o.

Gdańsk

Ace Forwarding Sp. z o.o.

Opinie o Ace Forwarding Sp. z o.o.

Co teraz dzieje się teraz w ACE Forwarding Sp. z o.o.? Ostatni post zamieszczony został 17 temu. Na pewno od tego momentu wydarzyło się wiele ważnych rzeczy, które dotyczą organizacji pracy i pracowników. Może ktoś jednak śledzi to forum i mógłby coś napisać o tej firmie?

robur

To wogóle jeszcze istnieje?

vivi

Teoretycznie w miarę fajne pieniądze na międzynarodówce ale flota pozostawia wiele do życzenia

kot

Ma ktoś coś więcej do powiedzenia na temat tej firmy bo się ogłaszają, zastanawiam się czy nie aplikować?

Zdyszek

Nie polecam - zła atmosfera , kasa po czasie , ale zaznaczam dostałem co ciężko zarobiłem

Zostaw opinię o Ace Forwarding Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ace Forwarding Sp. z o.o.