5 Dodaj merytoryczną opinię
counter
5 1 73 5 1

Opinie o Przedsiębiorstwo Taksówkowe Komfort Taxi Sebastian Lebiedziński

Niki

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie nowych pracowników?

Sebastian
@Niki

Tak. Poszukujemy

Fffff
@Sebastian

A jak jest ze zleceniamii ? Bo z tego co wiem to jest straszna lipa. Przecież Wy nawet strony internetowej nie macie

Tak1Nie
wpis

Panie Sebastianie z okazji objęcia firmy i stanowiska Prezesa Komfort Taxi życzę Panu wielu sukcesów. Chciałem również zapytać czy w firmie przewiduje Pan jakieś zmiany w celu zwiększenia ilości zleceń, reklamy i stałych miejsc postojowych?

Tak27Nie
współpraca

proszę o aktualne opinie o firmie czy warto podjąć współpracę ,czy jest dużo zleceń oraz jaki jest średni miesięczny obrót pracując ok 10 godzin dziennie jako kierowca taxi

Tak15Nie
współpraca

W jakie dni tygodnia i w jakich godzinach Pan Sebastian Prezes firmy Komfort Taxi przyjmuje?

Tak20Nie1
Były

Zbychu (usunięte przez administratora) Kierowców ma za nic,nie interesuje się czy są zlecenia czy nie,(usunięte przez administratora)

Tak8Nie
Luidzi

Pewni jesteście, że pozytywnie o firmie nie można powiedzieć?

TakNie10
@Luidzi

Bardzo dobrze ,że są uczciwi przedsiębiorcy w tym kraju odprowadzający podatki do budżetu skarbu państwa i zatrudniający pracowników -dzielą się zyskiem tak jak powinno być ,brawo im więcej takich przedsiębiorców tym bardziej bogaty naród

Tak12Nie1
byłydajan

bez umowy podatku kasa do ręki cały komfort własciciel cwaniaczek groźby karalne na porządku dziennym

Tak12Nie
kierowca148

odradzam współprace niepoważny człowiek brak umowy brak podatku kasa do ręki za składke

Tak11Nie

agegegege:)

Tak36Nie

Md

Super goscie Moje sugestie dla Firma Przewozowo-Zleceniowa Komfort Taxi Lebiedziński Zbigniew: Najlepsza korpo w 3 mieście

Tak4Nie9

Rafał

@Pracownik Komortu użytkownicy tego forum zasługują na obiektywny komentarz na temat warunków pracy w irma Przewozowo-Zleceniowa Komfort Taxi Lebiedziński Zbigniew. Twoja opinia jest negatywna, masz do tego prawo, ale zawrzyj proszę w kilku zdaniach swoje odczucia w merytoryczny sposób.

kierowca

Odradzam pracy w tej korporacji taxi . Mają bardzo mało zleceń.

Tak12Nie

Pracownik Komortu
@kierowca

Patologia ta firma. Zresztą kto pojedzie w sprawie pracy powinien przejrzeć na oczy. To jest najgorsza firma taxi w Gdańsku. Nie będę się rozpisywał co za cyrk tam jest. 3 miesiące wystarczyły na ta opinie.

Tak18Nie
dajan
@Pracownik Komortu

dokładnie ja zmieniłem na dajana w komforcie robiłem 100 kursów dajan przy takim samym czasie 200 jazda piatek-niedziela w sobote 18-25 kursów to norma w dajanie komfort max 10

Tak4Nie1

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Taksówkowe Komfort Taxi Sebastian Lebiedziński - Gdańsk