Opinie o Przedsiębiorstwo Taksówkowe Komfort Taxi Sebastian Lebiedziński w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Taksówkowe Komfort Taxi Sebastian Lebiedziński. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Przedsiębiorstwo Taksówkowe Komfort Taxi Sebastian Lebiedziński o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Taksówkowe Komfort Taxi Sebastian Lebiedziński w Gdańsk

Strajk

26.10.2020. Strajk Zbiórka 12.00 Castorama Osowa. Koledzy walczymy musimy tam być.

Drabik

W komforcie pandemia trwa już 5 rok i potrwa tyle samo

Kierowca co jeździł

Odradzam. Najgorsza firma. Kursy idą pod stołem na żywca.

@Kierowca co jeździł

Dzień dobry. Musiało się Panu pomylić z inną firmą. U nas wszystko jest przejrzyste. Każdy kurs jest odnotowywany, kierowcy mogą podejrzeć kto skąd dostał kurs, każdego kierowcę widać na mapie. Przejrzystość i uczciwość to nasza myśl przewodnia. Pozdrawiam

Były kierowca komfortu taxi
@Kierowca co jeździł

Za ojca były przekrety i syn Sebastian to mu pilnował. A teraz nagle tego syn nie robi. Wszyscy wiedzą że idą kursy dla starej gwardi co ma układ. Odradzam komfortu

Były kierowca
@Przedsiębiorstwo Taksówkowe Komfort Taxi Sebastian Lebiedziński

Ale Sebastian syn. Zbucha wypisuje kocopoły. Do polityki byś się nadawał. Jezdziłem w komforcie jakie tam są przekręty, na ogromną skale. Dlatego odeszłem bo się nie dało zarobić.

poleq

a gdzie odchodzisz podpowiedz bo też szukam dobrej korporacji?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Przedsiębiorstwo Taksówkowe Komfort Taxi Sebastian Lebiedziński? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.

Za co my mamy płacić składkę za stanie od 1 października odchodzę i 8 kolegów też zmienia korporacje i życzymy wszystkiego najlepszego pozostałej garstce kierowców

Nn

Dobra firma Ekspresowe kursy Bliskie dojazdy Inowacyjne rozwiązania Luksusowe samochody Europejska firma Konkurencyjne stawki

Były Kierowca

Kursów mało. Na dyspozytorni dzieją się delikatnie mówiąc dziwne rzeczy. Jezdze teraz w nowej firmie i mam zarobki o 100% wyższe. Ja doradzam.

@Były Kierowca

Dzień dobry. Jakie dziwne rzeczy? Co masz na myśli? Pozdrawiam

poleq
@Były Kierowca

a ciekawe gdzie jeździsz i masz o 100% więcej , podpowiedz bo ja też bym chętnie zmienił???

Sylwek
@Przedsiębiorstwo Taksówkowe Komfort Taxi Sebastian Lebiedziński

Pewnie ma na myśli że nowi kierowcy są pomoijani przy kursach. Po staremu nic się nie zmieniło. Oszukujecie kierowców.

@Sylwek

Z całym szacunkiem, ale nie możemy się zgodzić z taką opinią. Uczciwość i równe zasady są dla nas rzeczą najważniejszą we współpracy z kierowcami. System mamy skalibrowany tak by kierowcy mieli jak najkrótsze dojazdy do klienta i za każdym razem kierowcy są typowani wg tych samych schematów. Pozdrawiam

Arnold

Witam wszystkich zainteresowanych. Jeżeli chodzi o opinię dotycząca NOWEJ firmy KOMFORT TAXI Sebastian Lebiedzinski to myślę że jest to coś dobrego zmierzajacego w innym kierunku niż STARA FIRMA. Rozwiązania i poczynania NOWEGO PREZESA są dobre i przemyślane a czasy i sytuacja w jakiej się znaleźliśmy WSZYSCY są takie a nie inne i RAZEM damy radę!!! Tak trzymaj SEBA a WSZYSCY życzymy Ci powodzenia i wytrwałości w dążeniu do celu jakim jest PRZEDSIEBIORSTWO TAKSOWKOWE KOMFORT TAXI.

Odp
@Arnold

będzie zmierzać w dobrym kierunku jak pracownicy bazy będą mieli umowę o pracę a więc m.in. przysługujący im urlop wypoczynkowy ,a jak na razie mają umowy śmieciowe naruszające prawo pracy

Czy Przedsiębiorstwo Taksówkowe Komfort Taxi Sebastian Lebiedziński organizuje staże dla studentów?

Dzień dobry. Nie organizujemy stażów dla studentów. Pozdrawiam

Arnold

Wszyscy Ci którzy tak krytycznie piszą o komforcie niech wskażą firmę gdzie są takie KOKOSY. Ja wiem na 100% że KOKOSY są na stanowisku OPERATOR WÓZKÓW WIDŁOWYCH więc może Ci którzy tak narzekają tam muszą szukać dla siebie ETATU.

współpraca

Czy w sprawie współpracy z firmą należy się kontaktować z aktualnym Prezesem firmy Panem Sebastianem jako osobą decyzyjną?

Kierowca
@współpraca

To Pan Zbigniew juz nie jest prezesem?

obserwator
@Kierowca

najważniejsze kto składki zbiera, hehehehehe beze beze beze bez bez bez

pca
@Kierowca

przedsiębiorca dominujący -rozumie się przez to przedsiębiorcę ,który posiada kontrolę nad innym przedsiębiorcą

@obserwator

Skłatki komornik zabiera jak przelejesz na konto. Patologia. Odradzam tam jezdzić. Pozatym tam sie nie jezdzi tylko stoi.

@Anonim

Wszystkie zobowiązania są regulowane terminowo. Pozdrawiam

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Firma Przewozowo-Zleceniowa Komfort Taxi Lebiedziński Zbigniew?

Pan Zbyszek od jakiegoś czasu nie ma nic wspólnego z Komfort Taxi. Nie widać nas na ulicach, bo jesteśmy najmniejszą korporacją w Gdańsku. Niebawem będzie nas widać bardziej, Pozdrawiam

Ale rzekomy pan zbyszek
@Przedsiębiorstwo Taksówkowe Komfort Taxi Sebastian Lebiedziński

Założył komfort i doprowadził do upadku. Teraz jest to samo tylko dowodzi seba. Synek który nieraz dostał w główce od taty-raz widziałem. Nowy szef och ach. Łódź tonie. Podziwiam tych co jeszcze daja ci haracz i próbują jezdzic. Jak doszedłem kiedys do innej korpy to zobaczylem co to sa kursy i obrot dwa razy większy. Oczywiscie teraz cala branza siadla,padla czy nazywajcie jak chcecie. Komfort to nisza, taki outsider

Pilne!!!

czy ktoś wie czy osoba pracująca jako dyspozytor bazy ma prawo do urlopu wypoczynkowego, dodatku za godziny pracy w nocy oraz ile minut przez 12 godzin pracy przysługuje przerwy ?

Eeee
@Pilne!!!

To zależy czy masz umowę o pracę czy zlecenie. Jak masz zlecenie to nie obowiazuje Cię kodeks pracy czyli do niczego nie masz praw :p

Krzysztof
@Eeee

Jaki typ umowy zazwyczaj oferowany jest dyspozytorom? Jest szansa na umowę o pracę?

Odp
@Eeee

Nasuwa się prosty wniosek-trzeba szukać pracodawcy ,ktory daje umowę o pracę a nie zlecenie

bza
@Pilne!!!

właśnie jak jest z tymi przerwami przez 12 godzin skoro jest tylko jeden dyspozytor na zmianie?, czyli jak wyjdzie na przerwę lub do wc to nikt wtedy nie odbiera zleceń ? , bo domniemam że takie przerwy się należą nawet na umowie zleceniu gdyż nikt nie jest robotem

Komfort pada
@Pilne!!!

Ogólnie to coś pada, zbychu ma długi, zaniedbał firmę. Seba to kolejny ananas. Kierowcy nie mają roboty. Nigdy nie było żadnego marketingu. Ba, nawet zbycho nie dawał kart wizytówek (tzw. Różowych) Taka korpa i takie podejście do kierowców którzy w zębach siano przynoszą. A baza i wszystko to niezła tektura.

@bza

Oczywiście przerwy się należą pracownikom bazy.

reklama, postoje

Czy w ramach pobieranej składki jest lub będzie reklama w celu pozyskania większej ilości klientów? oraz czy dla wspòłpracujących z firmą kierowcòw taxi w trosce o ich zarobek i dobro klienta przewidziane są obiecywane wcześniej od paru lat stałe miejsca postojowe ,np .lotnisko ,akademia?

Komfort
@reklama, postoje

Lotnisko ? Ha ha ha

@reklama, postoje

Dzień Dobry, w najbliższych tygodniach przewidujemy akcję reklamową. Nie myślimy o własnych postajach, bo najlepszych miejsc nie opłaca się przebijać. A jak mieliśmy własne koło dworca i na akademii to praktycznie non stop stały puste. Pozdrawiam

Dominik

Czy można w tej firmie liczyć na umowę o prace czy raczej ciagle na zleceniu?

@Dominik

Witaj Dominik, obecnie na centrali oferujemy zlecenie, z kierowcami podpisujemy kontrakty

Czy firma ma dużo klientów, czy warto tam jeździć?

Niki

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie nowych pracowników?

Sebastian
@Niki

Tak. Poszukujemy

Fffff
@Sebastian

A jak jest ze zleceniamii ? Bo z tego co wiem to jest straszna lipa. Przecież Wy nawet strony internetowej nie macie

wpis

Panie Sebastianie z okazji objęcia firmy i stanowiska Prezesa Komfort Taxi życzę Panu wielu sukcesów. Chciałem również zapytać czy w firmie przewiduje Pan jakieś zmiany w celu zwiększenia ilości zleceń, reklamy i stałych miejsc postojowych?

współpraca

proszę o aktualne opinie o firmie czy warto podjąć współpracę ,czy jest dużo zleceń oraz jaki jest średni miesięczny obrót pracując ok 10 godzin dziennie jako kierowca taxi

współpraca

W jakie dni tygodnia i w jakich godzinach Pan Sebastian Prezes firmy Komfort Taxi przyjmuje?

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Taksówkowe Komfort Taxi Sebastian Lebiedziński - Gdańsk

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Taksówkowe Komfort Taxi Sebastian Lebiedziński?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Taksówkowe Komfort Taxi Sebastian Lebiedziński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Taksówkowe Komfort Taxi Sebastian Lebiedziński?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 12 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Taksówkowe Komfort Taxi Sebastian Lebiedziński
4.2/5 Na podstawie 5 ocen.

Przedsiębiorstwo Taksówkowe Komfort Taxi Sebastian Lebiedziński