Opinie o Vertex S.A. w Czechowice-Dziedzice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Vertex S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Vertex S.A. o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vertex S.A. w Czechowice-Dziedzice

Ela

Witam, czy obecnie są przyjęcia do firmy? zależy mi na stabilnej pracy w normalnych warunkach.

Paproć
@Ela

Podobno są na budynek D zewnętrzne ale to i lepiej bo nie będziesz skakać po stanowiskach jak wsza po głowie bo tak jest na budynku A . 10 razy kierowniczka zmienia ci stanowisko i efekt jest taki że nic nie zrobisz a ugonisz się jak glupia ...

Nadal
@Paproć

Na D jest (usunięte przez administratora) i kierownik Tomek też jest ok.

Czy praca dla kobiet jest ciężka?

Mario

Czy zatrudnienie jest tylko przez agencję ?

Zainteresowana
@Mario

Słyszałam że ci zatrudnieni przez agencję, zarabiają więcej od większości pracowników na umowie o pracę w tej firmie. ŻAL.

Lopez
@Zainteresowana

A jaki jest problem żebyś przeszła pod Adecco? Droga wolna

Nowa pracownica

Czy w firmie Vertex jest coś takiego jak karta Multisport i pakiety medyczne ? I jak wygląda premia na święta mikołajki itp. Będę wdzięczna za odpowiedź.

Łysy
@Nowa pracownica

Karta Multi sport jest.Premi na święta już ni ma.

Pracownica
@Nowa pracownica

Tak są premię świąteczne na Boże Narodzenie A karta Multi sport też jest

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Vertex S.A. na stanowisko Kierownik Działu Marketingu? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU

Zaluzje poziome ...Pracuje w tej firmie już jakiś czas i jestem na prawdę zadowolona wypłaty są zawsze na czas przełożeni są mili dla pracowników atmosfera jest ok! Jak dla mnie jest to najlepsza praca jaka dotychczas miałam

Obserwator

Pracuje tam już kilka lat i mogę stwierdzić ze jest to jedna z lepszych prac której do tej pory mi się trafiły . Nie każdy się nadaje do tej pracy ponieważ trzeba myśleć co się robi i jak się robi . A niektóre osoby które przychodzą myślą ze staną 8 h i ktoś za nich wszystko zrobi ! Jeśli komuś nie odpowiada taka praca niech od razu zrezygnuje a nie niszczy psychikę innych bo ile razy można powtarzać w koło te same czynności i przez miesiąc kompletnie nic nie zapamiętać . Takim osobom proponuje prace jako bibliotekarz .. przynajmniej tam nie trzeba myśleć . A pozatym Nie ładnie rzucać publicznie obelg na konkretne nazwiska i psuć opinie firmie . Wstyd !! Poprostu wstyd !!

Nie polecam tej firmy.

@Była pracownica

Zgodzę się z tobą w 100% nowo przyjęci pracownicy nie wytrzymują psychicznie presji nakładanej przez ten zakład i nie ma ogólnego znaczenia czy jesteś zatrudniona przez zakład czy przez agencję Sam pracowałem tam 3 tygodnie i zdążyłem przekonać się jak ta firma postępuję z pracownikiem Brygadżiści to hamy i buraki a kierownik powinieni sam zakasać rękawy i popracować nie za biurkiem tylko razem z załogą Powiem pódz sam/sama to się przekonasz ja zanalazłem lepszą pracę i jestem traktowany z szacunkiem

Też tam byłam
@Marcin

To prawda.Chamskie odnoszenie się do pracowników przez niektórych brygadzistow jest na porządku dziennym. Też to przerabialam. Żenada.

neutralny
@Marcin

Każdy nie zadowolony pracownik ma prawo wylać swoje żale na takich właśnie portalach. Minus że uderza to w pracodawce i ma wpływa na możliwość zatrudnienia nowych pracowników którzy czytają takie opinie. Tylko dlaczego nie działa to w dwie strony? A wyobraźcie sobie że istnieje taka sama strona tylko o pracownikach? Pan Marcin przychodzi na rozmowę o prace a tu po wpisaniu chociażby numeru PESEL rekrutowanego pracownika dostajemy informacje od byłych pracodawców że pan Marcin: nagminnie spóźnia się do pracy, na 5 dni pracy 2 nieobecności, w ciągu roku przebywał na L4 150 dni, nie odnosi się z szacunkiem do współpracowników, nie wykonuje polecenia przełożonych., szykanuje innych pracowników. Czy pracodawca zatrudniłby takiego pana Marcina?Większość komentarzy tutaj to pisane zapewne przez osoby w wieku 20-30 lat,, gdzie możliwe że to ich pierwsze zderzenie z czymś takim i nie rozumieją struktury firmy. Panie Marcinie , jeszcze jedna ważna rzecz o której pan wspomniał-kadra zarządzająca. Zakładam że chodził pan do szkoły ,przynajmniej do podstawowej bo jeżeli skończył pan studia to szukał by pan lepszej pracy, to czy dostając pan zadanie od nauczyciela pisał pan że jest burakiem i że niech sobie sam robi zadania? Zapewne tak, ale trzeba było zadanie zrobić w przeciwnym wypadku dostaje się jedynkę i grozi powtórzeniem klasy.Cieszy mnie że pan znalazł nową prace i trzymam kciuki że tym razem będzie tak jak sobie pan wymarzył, tzn. że pan, brygadzista, kierownik oraz prezes razem przy jednym stole będziecie składać długopisy.

@Też tam byłam

Hej możesz mi napisać czy tam wogole warto się wybrać? Niby mam się zgłosić na rozmowę i się zastanawiam.

Marek Dyduch

Mała jesteś taka odważna,że obrażasz ludzi po nazwiskach na portalu pracowniczym,a nawet nie potrafisz się przedstawić z imienia i nazwiska.Podejrzewam,że prymuską w szkole nie byłaś.Jeżeli się nie nadawałaś to uczciwy pracodawca jakim jest Vertex i tak długo Cię tam trzymał.Pogódź się z własnym losem zawsze możesz myć garnki w Londynie pytanie tylko czy potrafisz.Więcej optymizmu,a nie będziesz taka MAŁA.PS.jeżeli Wiesz co to znaczy bo podejrzewam,że nie głoś do inspekcji pracy,ale odgórnie już Cię informuję,że za podanie nazwisk żądałbym od Ciebie 10000 złotych na PCK.W tej firmie mają dobrych prawników,a koleżanek tam przez 3 tygodnie pracy nie znalazłaś.Głowa do góry zmywak czeka.Bez pozdrowień i lepiej nie odpisuje bo i tak nie masz w życiu nic do powiedzenia.Szukaj innej firmy może znowu ktoś Cię przyjmie na 3 tygodnie,a Ty będziesz dalej pracowników uczciwych obrażać.

Gabriela

@Eks pracownica Dziękuje Ci za opinię. Takie zwalnianie z końcem sezonu nie jest do końca w porządku. Może warto byłoby jednak zgłosić Kierownictwu zachowanie owych pracownic? Nie myślałaś o tym? @Belo A jaki długo pracowałeś w Vertex? Może napiszesz nam coś więcej o tym pracodawcy - jakie konkretnie warunki zatrudnienia oferuje? @były pracownik Praca sezonowa należy do tych bardziej specyficznych - jak wobec tego wygląda tam kwestia ubezpieczenia?

@Gabriela

Z tego co mi wiadomo niejednokrotnie były zgłaszane skargi na zachowanie staruch pracownic.Z jakim skutkiem?Z takim że nowo przyjęte pracownice nie wytrzywały psychicznie atmosfery na zaluzjach ppziomych i odchodzily same.Czy warto tak sobie nerwy szarpać?niech każdy sam odpowie sobie.

Renata
@Była pracownica

Echhh, szkoda, że tak to właśnie wygląda w Vertex... A może po prostu rozmowa z tymi osobami z dłuższym stażem coś by pomogła? Próbowaliście może?

Czy w Vertex Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Była pracownica

Może i reakcja jest,czy skuteczna?moim zdaniem nie.Wysluchac zawsze można,rozwiązać problem.....,z tym o wiele gorzej.

Ryszard
@Była pracownica

Relacje w firmie są bardzo ważne, szczególnie miedzy pracownikami, a przełożonym. Czy mógłbyś napisać jaka jest obecnie atmosfera w firmie i czy pracodawca organizuje imprezy integracyjne, żeby osoby zatrudnione mogły się ze sobą zgrać i pracować w przyjaznym otoczeniu?

@Ryszard

Drogi Ryszardzie jestem byłą pracownica więc ciężko mi się wypowiadać na temat obecnej sytuacji w zakładzie. Relacje między przełożonymi a pracownikami w chwili w której byłam zatrudniona oceniam na pozytywne,natomiast inaczej wyglądały relacje pracownik pracownik-pracownik,w szczególności stary pracownik nowo-przyjęty pracownik.Oczywiscie mowa tu tylko o dziale żaluzji poziomych. Choć i tam zdarzyly sie ze 3 wyjatki.Co do imprez integracyjnych to akurat w tym przypadku mogły by skończyć się różnie z paniami z działu żaluzji poziomych. (Z wyjątkiem tych 3)(usunięte przez administratora)

Mario

Firma jest w porządku. Pensja na czas. Szacunek do pracownika. Ogólnie polecam.

@Mario

Szacunek pracodawcy do pracownika to w obecnych czasach absolutna podstawa. Dobrze zatem, iż w Vertex tak właśnie jest. Ale skoro jesteś tam pracownikiem, to powinieneś jednak napisać nam trochę więcej o działaniu tego przedsiębiorstwa. Na podstawie jakiej umowy jesteś w nim zatrudniony?

Normalna umowa o pracę.

@Mario

W takim razie to dobrze. Umowa o pracę daje Nam już poczucie stabilności. Twoje wypowiedzi są dosyć oszczędne, a szkoda, bowiem pracując w Vertex posiadasz dużą wiedzę o tym pracodawcy. Jak, z Twojego punktu widzenia, wygląda atmosfera panująca między pracownikami tejże firmy?

@Gabriela

Atmosfera jest w porządku. Zarówno między kierownictwem, jak i na linii pracownik-kierownik. Nie ma szykan, nikt nie pracuje pod presją. Pracy jest dużo, ale w normalnych warunkach. W porównaniu do innych firm w Vertex jest po prostu tak jak powinno być wszędzie. :D

ktoś
@Mario

Opisujesz prace we właściwym Vertexie czy pomyliły Ci się firmy? Bo to, co tu napisałeś mija się z prawdą.

@Mario

To bardzo ważne, by atmosfera w pracy była zdrowa, bowiem tylko taka przyczynia się do jej efektywności. Niezmiernie cieszy fakt, że taka właśnie panuje w firmie Vertex. Mogłeś zachęcić wielu użytkowników do aplikowania - wiesz może coś w związku z tym o rekrutacji?

Kris
@Gabriela

Aktualnie Vertex szuka pracownika do Działu Rozwoju.

@Kris

Dziękuję Ci za odpowiedź. Na pewno wiele osób poszukiwało takiej informacji, a więc możesz być pewien, iż przyczyniłeś się do realnej pomocy. Jaką funkcję sam pełnisz w firmie Vertex? Jak podchodzą w niej do zatrudniania tych, którzy nie mają żadnego doświadczenia zawodowego? Są im przychylni?

@ktoś

Dokładnie,bo chyba mowa tu o innej firmie.Atmosfera szczególnie na zaluzjach po prostu boska!nic dodać nic ująć!A kto pisze te komentarze o tej idylli w vertexie to ciężko stwierdzić.Kto się przekonał ten wie jak jest.

Pracownik obecny

Wiele z tych opinii o firmie jest prawdziwych,mam na myśli atmosferę na wydziałach. Od zawsze były złe opinie o dziale żaluzji,niestety to prawda. Zarobki stoja w miejscu od lat,jedyne podwyżki to te ustawowe no i chyba że kierowniczka jest przychylna to wtedy potrafi coś zrobić. Np ze zwykłego pracownika robi się brygadzistę ,który jest brygadzistą samego siebie lub ma 1 człowieka pod sobą. Kobiety i mężczyźni również nie są traktowani w miarę równo,gdyż jak twierdzi kierownictwo panowie ciężej pracują???????????? i tutaj śmiech na sali. Bhp faktycznie nie istnieje,dyscyplina jest tylko wtedy kiedy nadjeżdża jakas kontrola lub delegacja. Jednym słowem najczęściej tych starszych pracowników trzymie tam jedna zmiana,a niektórzy po prostu niegdzie indziej nie byliby tym kim są w Vertexie w żadnej innej firmie. Jest również tam wielu tzw dziobiących o łaskę u kierowniczki,która widać lubi lizusostwo.

Konrad
@Pracownik obecny

Zachęcamy ,,Pracowniku obecny" o osobiste składanie skarg i zażaleń, gdyż anonimowe i zwlaszcza nieprawdziwe opinie można napisać lekką ręką i każdy to potrafi. Gorzej, gdy przyjdzie stanąć w prawdzie i nieanonimowo. Proszę mieć odwagę mówić co się myśli wprost, a nie oczerniać i ranić ludzi, karma zawsze wraca, zawsze.

@Konrad

Wiele osób niestety się nie odezwie, ponieważ wola sobie nie robić kłopotów. Opinie po większej części są bardzo prawdziwe.

Pracownik obecny

Zarobki minimalna krajowa. Stały pracownik z 4 sobotami zarobek 2900

@Pracownik obecny

Jak zrozumiał - Twój główny problem, jeśli chodzi o pracę w Vertex, stanowią zbyt niskie zarobki. Jest to oczywiście kwestia raczej indywidualna, ale Cię rozumiem. A czy oprócz samej podstawy nie otrzymujecie (od czasu do czasu) jakichś dodatków do pensji?

Czarek

Nie ma idealnych firm ale pracowników również więc gdzie jest prawda trudno powiedzieć!!

Stanowczo odradzam pracę w firmie vertex w której o wszystko trzeba się prosić tygodniami a i tak człowiek nie może się doczekać na choć by głupie rękawiczki. Pieniądze są na prawdę marne w dodatku kierowniczka mściwa na 1 rozmowie niby mówi że nie ma obowiązku przychodzenia na soboty i zostawania na nad godziny, ale jak ktoś tego nie robi to się mści. Brak jakiej kolwiek organizacji pracy. Brak dopłaty do wczasów i bardzo marne do świąt. Ciągła presja na to, żeby robić więcej i więcej bo ile człowiek nie robi to i tak kierownictwu mało. Mogę tylko potwierdzić to że wszystkie pozytywne opinie na temat tego zakładu zamieszczane na tym forum muszą być pisane przez kierownika lub kogoś z sekretariatu, gdyż rotacja w firmie jest duża ludzie przychodzą robią czasem nawet tylko 1 dzień porozmawiają z ludźmi i już nie przychodzą. Dam przykład kiedy rozmawiałem z jednym z pracowników i mu powiedziałem że we wcześniejszej firmie zarabiałem 2,600 zł z 16 nad godzinami to zrobił mocno zdziwioną mine i powiedział co ja tu robię bo tu, nigdy tyle nie wyciągnę nawet jak zrobię każdą sobotę. To mi dało dużo do myślenia w związku z czym odszedłem z firmy. Nie popełniajcie tego błędu i nie marnuje swojego czasu i pieniędzy bo w biedronce się więcej zarobi.

jaaa
@Anonim

To dlaczego trafiłeś do vertexu skoro "we wcześniejszej firmie zarabiałeś 2,600..." ???

@jaaa

Trafił, ponieważ na rozmowie obiecywane są góry pieniędzy. Może szukał pracy tylko na jedną zmianę? Nie oceniaj, chyba że ktoś Ci kazał napisać ten komentarz.

BEZ PODTEKSTÓW

Może prezes tej firmy jest delikatnie mówiąc zaślepiony,jeżeli nie widzi postępowania swojej Pani kierownik działu produkcji.Pod jej rządami raczej będzie ciężko o bardziej pozytywne opinie.Pracownicy przychodzą i odchodzą kto odpowiada za tą sytuację,warte przemyślenia.Ktoś przecież zawsze odpowiada za takie sytuacje jak np.zła atmosfera w pracy.Firma była dobra jak w Polsce było 20 procent bezrobotnych nie na te czasy.WYPŁATY ZA PRACĘ CZYTAJ NADNORMĘ ŻENADA SOCJAL ZEROWY ATMOSFERA BEZNADZIEJNA.

@BEZ PODTEKSTÓW

Prezes nie jest zaślepiony, przyzwala na takie traktowanie pracowników. Ryba psuje się od głowy i ta firma jest ewidentnym tego przykładem.

mkl

to aż tak zle jest tej firmie ze odradzacie to po co ciągle dodawaja ogłoszenia ze poszukuja do pracy

Nie wiem jak było rok czy wcześniej ale teraz firma vertex to jedna wielka kpina nigdy nie wiesz jaką dostaniesz wpłatę(usunięte przez administratora) Ogólna atmosfera wśród pracowników to już kwestia gustu,(usunięte przez administratora) Na rozmowie wstępnej obiecują dużo, a później się okazuje że ni jak to się ma do rzeczywistości nie stety. Jeżeli ktoś myśli o podwyżce w tej formie to może zapomnieć (usunięte przez administratora) na pewno nikt tego nie doceni z kierownictwa a wręcz przeciwnie będą mówili że mało zrobionych metrów w tym miesiącu(usunięte przez administratora). Bez nad godzin i pracy w sobotę 1700-1800 na rękę po zrobieniu wspomnianych wyżej 2100-2200 więc mi jak się to ma do czasu spedzonego w pracy.

ml

Witam czy ktoś posiada jakieś informacjie na temat firmy vertex chodzi o prace w 2019 planuje sie tam zatrudnic ?

ml

a jak wygląda u nich rozmowa kwalifikacyjna Czy oni każdego przyjmują czy nie

@ml

Zwykła pogadanka z człowiekiem, który boi się patrzeć w oczy. Powód? Brak szczerości, brak szacunku do rozmówcy i ogólnie opowiadanie bajek o jakiejś wyimaginowanej firmie, bo na pewno nie o Vertexie. Nie wiem jak teraz wygląda sprawa zatrudnienia, szukają też przez agencję.

Powiem tak jako pracownik fizyczny, omijajcie ludzie ten zakład ludzie przychodzą pracuja tydzien max dwa tygodnie i uciekaja na L4 lub nie wracaja do pracy, pieniądze są wielkim żartem. Nie pracujesz w soboty i nadgodziny zarobisz ok 2 tysięcy. NIKOMU NIE POLECAM

Pwa

Jest ok. Bez szaleństw, ale moge ocenic pozytywnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Vertex S.A. - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w Vertex S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Vertex S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vertex S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 2 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Vertex S.A.
2.8/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Bestwińska 25
    43-502 Czechowice-Dziedzice