Opinie o dobroplast.pl - Dobroplast Fabryka Okien Sp. z o.o. w Zambrów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie DOBROPLAST FABRYKA OKIEN Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie DOBROPLAST FABRYKA OKIEN Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o DOBROPLAST FABRYKA OKIEN Sp. z o.o. w Stary Laskowiec

ala

Odnosze wrazenie że polski pracownik nie ma praw w tej firmie i własnego zdania - nie ma tez podwyżek anie zadnych konkretnych bonusów. Stawka od lat taka sama .i premia zależna - sam nie wiem od czego . Pracownik nigdy nie ma racji i nie może prosić o podwyżkę bo z założenia z góry jej nie dostanie - bo nie moze za dużo zarobić . Pracownicy ze wschodu zarabiają wiecej niż polak i maja wieksze prawa - moga wszystko -palić ile wlezie , nie pracować ,objiać sie itp... zwrócenie uwagi jest nie wskazane...Kasa nie jest najgorsza ale i nie najlepsza....a ludzie którzy zarzadają firmą mineli sie z powołaniem - mało który kierownik lub dyrektor ma pojecie o tym co robi - ale przeciez moge sie mylic. Obecnie zauważylem iż pracuje wiecej pracowników ze wschodu niż polaków - z braku podwyżek pracownicy / polacy ale już i ...inni pracownicy / sami rezygnują z pracy . Owszem jest autobus dowożacy pracowników - benefity za kazdy dzien w pracy ok.8 netto i na tym chyba koniec...plusy to wypłaty zawsze na 10 kazdego mc. Panuje w firmie chyba zasada ze lepijej zatrudnic nowego pracownika niż dac podwyzkę dla starego i wykwalifikowanego

Administrator Nowy wpis

Podobno pracując w firmie DOBROPLAST FABRYKA OKIEN Sp. z o.o. można liczyć na zarobki 4300 . Czy to prawda? Przy jakiej umowie one obowiązują?

ikonka

Sprawdź 4 opinie klientów firmy DOBROPLAST FABRYKA OKIEN Sp. z o.o. w Stary Laskowiec.

Sprawdź
Administrator Nowy wpis

Firma DOBROPLAST FABRYKA OKIEN Sp. z o.o. szukała pracowników na stanowisko Pracownik Produkcji w mieście Zambrów. Jak oceniacie proces rekrutacyjny? Komuś udało się dostać tę pracę?

Administrator Nowy wpis

Na stronie internetowej Jobs.pl zamieszczono kilka aktualnych ofert pracy do firmy DOBROPLAST FABRYKA OKIEN Sp. z o.o.. Poszukiwani są Kierownik Projektu. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Administrator Nowy wpis

Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w DOBROPLAST FABRYKA OKIEN Sp. z o.o.?

Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. Eksportu - z językiem czeskim/słowackim w firmie DOBROPLAST FABRYKA OKIEN Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Pracownik do wdrożeń ERP
Łomża
Skłodowscy sp. z o.o.
(138 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Mechanik / konserwator maszyn
Koryciny
“Dary Natury” Sp. z o. o.
(10 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert

Czy zarobki w firmie DOBROPLAST FABRYKA OKIEN Sp. z o.o. są Waszym zdaniem satysfakcjonujące? Co powiecie o warunkach zatrudnienia?

ala

Zuzanna
@ala

A jak szefostwo reaguje na prośby o podwyżkę ? Jest ogromna inflacja i nie wiele można kupić za miskę ryżu. Są jakiekolwiek możliwości awansu ?

Ala
@Zuzanna

Jakie szefostwo ? Tu jest brak właśnie szefostwa . Brak osoby która cię posłucha ,wysłucha i powie czy będzie tak czy tak . Jest jedną słuszność powtarzać to co powtarza p/o prezesa . Nie można mieć własnego zdania i nie można mówić za głośno że sie nie podoba .bo nie o się wiąże z...

Bożena
@Ala

Serio aż tak źle? To jak wgl w tak niekorzystnych warunkach normalnie pracować? Ale to do każdego pracownika jest aż tak skrajny stosunek czy trzeba sobie jednak jakoś "zasłużyć"?

Anna
@ala

własne zdanie każdy ma, prawa też, bzdury gadasz o stawce i skoro nie wiesz od czego zależy twoja premia to ile pracujesz? Pracowników z Polski jest więcej, obcokrajowcy wcale nie są lepiej traktowani, nie raz zapierdzielają ponad swoje siły, ale pewnie, nie są z Dobroplastem tak bardzo związani, łatwiej im odejść, a zostają ci co są od lat i od lat tak samo marudzą. Płacą na czas, dają podwyżki, premie za obecność w pracy, a jak ktoś chce być wysłuchany to znajdzie drogę nawet na samą górę

Andrzej
@Anna

Czyli kolega lubi sobie pomarudzić w internecie? Szkoda, że wprowadza innych w błąd przy okazji, bo można odnieść wrażenie, że nie ma co myśleć o pracy w Dobropkaście. A wiele wskazuje, że jest inaczej? Widzę, żeś dobrze zorientowana. Napisz, proszę, czy zanim przystąpię do pracy, ktoś mi przeszkoli i powie co i jak? Ile wynosi przerwa i czy jest stołówka, oraz czy praca jest na zmiany? Będę też wdzięczny za napisanie ile wynosi podstawa wynagrodzenia, bo premii, jako nowy pewnie nie uświadczę prędko?

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie DOBROPLAST FABRYKA OKIEN Sp. z o.o. na przedstawiciel handlowy? 10 grudnia ogłoszenie na Pracuj.pl.

babka kiepska
Kandydat

witam. moje pytanie to jak jest na tym Lubelskim zakładzie z pracownikami z 2 grupą inwalidzką. czy mają oni jakieś normalne stanowiska pracy czy są rzucani do wszystkich prac (nawet ciężkich) po całej hali produkcyjnej i montażowej. czy jest tam jakiś przedstawiciel BHP?

Danuta

A co możecie napisać o pracy jako specjalista ds. zakupów w Dobroplascie? W ofercie czytałam o stałym wynagrodzeniu ale czy możecie napisać mi ile ono wynosi? Jakie są stawki i czy są one do negocjacji? Na jakie benefity może liczyć pracownik firmy?

gucio
Kandydat

Witam mam pytanie jake są warunki pracy na wytłaczarkach jaka jest płaca mam chęć złożyc CV bo pracuje na wytłaczarkach od 20 lat może mi ktoś opisać jaka atmosfera bo to najważniejsze no i jaka płaca jak wygląda zmianowość po 12 czy 8 godzin pozdrawiam

Czy nowo zatrudnione osoby w DOBROPLAST FABRYKA OKIEN Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

togier84

Okna tylko ładnie wyglądają.a poza tym zimne i głośne.W zimie woda i lód na oknach od wewnątrz.(usunięte przez administratora)

Patrycja
@togier84

Jak rozumiem, jesteś klientem firmy. Na forum dyskutujemy głównie na tematy związane z zatrudnieniem. Komentarze, które opisują warunki pracy, atmosferę, czy zarobki, są najistotniejszymi informacjami dla potencjalnych pracowników. Jeżeli masz zastrzeżenia dotyczące usług, jakie oferuje firma, zgłoś je bezpośrednio do DOBROPLASTu.

kim
@togier84

Zakupiłem profil Encore 3 szybowy. Okna głośne i zimne. Hałas niesamowity, słychać nawet ćwierkanie ptaków przy zamkniętych. Profile wyginają się(usunięte przez administratora)

Stefan
@Patrycja

Opinie ludzi o produktach tej firmy oraz jej podejściu do realizacji gwarancji, dużo mówią o samej firmie i są równie istotne dla osób szukających zatrudnienia, co opinie dotyczące samych warunków pracy.

Danuta

Widzę, że pojawiają się opinie głównie klientów Dobroplastu a ja jednak chciałabym się dowiedzieć czegoś na temat zatrudnienia w firmie. Jak pracuje się jako magazynier? Czy jest dużo dźwigania i jak generalnie wygląda praca pod względem fizycznym? Czy kobieta sobie poradzi i polecacie aplikować na takie stanowisko?

Jaka jest umowa w firmie DOBROPLAST FABRYKA OKIEN Sp. z o.o.? Wiecie, czy jako Technik zatrudniają na umowę zlecenie?

Krystian Broniszewski

Czy montowanie okien w tej fabryce to ciężka fizyczna praca jak na budowie?

Tolus

(usunięte przez administratora)Szyby zespolone rozszczelniają się,a Firma umywa ręce i nie przyjmuje reklamacji

firma monterska
@Tolus

co Ty gadasz za (usunięte przez administratora) szyby są robione przez nowoczesne maszyny, które kosztowały miliony i nie ma mowy o rozszczelnieniu wiec na pewno pisze to jakaś konkurencyjna garażowa produkcja. Zreszta producent wymienia pakiety w ramach gwarancji jesli jest nawet gdzieś drobny paproch, bo o rozszczelnieniu nie ma mowy sprzedajemy okien na 1 milion złotych i w okresie 1,5 roku nie było zadnej reklamacji więc sprawe trzeba zgłosić na policję że szklauje Pan cudze imię działą Pan na szkode konkurencyjnej firmy a za to jest wiezienie kolego.

Meg
@firma monterska

(usunięte przez administratora) Zaparowane wewnątrz pakietu szybowego, wygląda to paskudnie od środka nie mówiąc o energooszczędności.I to wszystkie okna w całym domu. Nie było reklamacji??? Bzdura, reklamowałam ale oczywiście po gwarancji i nie uznali.Dałam się nabrać a tak chciałam ciepłe okna.(usunięte przez administratora)

Mateusz

Czy w firmie jest stała ilość godzin czy pracuje się od zlecenia?

Calumb

Czy któryś z PH może się wypowiedzieć o pracy w tej firmie ?

@Calumb

Fakt - dobrze byłoby wiedzieć coś konkretnego na temat pracy jako PH w Dbroplaście. Mi jedynie udało się dowiedzieć, że firma oferuje: umowę o pracę, karty sportowe oraz ubezpieczenie. Tu masz te szczegóły: https://dobroplast.pl/kariera/ Koniecznie daj mi znać, jak coś postanowisz. Może tak być?

TK

Czy któryś z przedstawicieli handlowych może się wypowiedzieć ?

Zostaw merytoryczną opinię o DOBROPLAST FABRYKA OKIEN Sp. z o.o. - Stary Laskowiec

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w DOBROPLAST FABRYKA OKIEN Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DOBROPLAST FABRYKA OKIEN Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DOBROPLAST FABRYKA OKIEN Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie DOBROPLAST FABRYKA OKIEN Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy DOBROPLAST FABRYKA OKIEN Sp. z o.o., to 4, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Sierpniu 2022r.

DOBROPLAST FABRYKA OKIEN Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii