Opinie o DOBROPLAST FABRYKA OKIEN Sp. z o.o.

dsr

@Patrycja Nic się nie zmieniło bo mieszkam w Zambrowie i wiem jak tam się pracuje. Jak już okna to spróbuj do Monolitu, dużo kobiet tam pracuje.

Patrycja

@szymek jak długo pracujesz w firmie dobroplast? Jakie obejmujesz stanowisko pracy? Jak wygląda Twoja praca? W jakich godzinach pracujesz? Z tego co piszesz, to jesteś raczej zadowolony z pracy. @dsr jaki czas temu pracowałeś w firmie? Może od tego czasu coś się zmieniło, jeśli chodzi o system pracy.

szymek

to jest praca dla twardzieli ,jeżeli jesteś mięczakiem i maminsynkiem to nie zawracaj d.. a tak poważnie to nigdzie nie jest kolorowo -każdy ma wybór ,jedni narzekają inni nie ,ale kasa zawsze na czas no i pełne ubezpieczenie a nie tak jak w monolicie ,ze na czarno -zachorujesz i jesteś bez środków do życia no i teraz trochę zadbali o nas i dają zestawy baton,napój ,owoc niby niewiele ale zawsze coś . pozdrawiam ziomy

dsr

Patrycja, dzień dnia po 12 godzin, nie ma systemów 2 dni pracy i 2 dni wolnego. Nieludzki system, jeżeli nie masz sytuacji podbramkowej to nie idź tam. Ja tam nie pracuję, miałem króciutki epizod kilka lat temu.

tosia

a czy znacie Magde Przyborowsko czy tam pracuje czy nie co to za osoba prosze o komentarz

były pracownik

witam,zgadzam się w stu procentach z kolegą.Wiem co dzieje się w tej firmie bo z okolic dużo ludzi tam robi.Słyszę więc że to jest jak katorga,a jeszcze żeby brygadzista dobre słowo powiedział?Łazi cham po hali kompletnie na niczym się nie zna,a do ludzi się czepia.Ukrainki tylko po tyłkach klepie,zastanawia mnie czy on aby nie jest po to żeby denerwować ludzi bo tak to niestety wygląda.Produkcja szłaby doskonale bez tego głąba bo on jej nie usprawnia tylko jeszcze zamęt wprowadza.Do szanownej dyrekcji,-poco wam tacy ludzie,do brania pieniędzy?Dajcie je pracownikom od których zależy wsystko w tej firmie a więc produkcja,zysk dla właścicieli a także wasze zarobki.Ktoś kiedyś powiedział,że dobry pracownik to pracownik szczęśliwy zadowolony z pracy z zarobków z atmosfery w pracy.Są w firmie ludzie zadowoleni z tego co zarabiają, to wy panowie dyrekcja i ci których zrobiliście kierownikami i brygadzistami barany do brania kasy.A ludzie od dwóch lat nie dostali środków czystości takich jak mydło i ręcznik,czego tu się po was spodziewać,dyrekcjo szanowna?Jak to się ma do prawa pracy i do praw pracowników którzy mają to gwarantowane?

byly-pracownik

Kilka miesięcy minęło odkąd zwolniłem się z tego obozu pracy, wiec mogę napisać kilka rzeczy. Najważniejsze- jeśli macie wybór między bezrobociem, a pracą w g..plaście to wybierzcie bezrobocie - przynajmniej będziecie zdrowi zarówno fizycznie jak i psychicznie. W tym [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na stanowiskach dyrektorskich pracują ludzie Warszawki, Krakowa, Łodzi, Bydgoszczy i innych miast i tak naprawdę mają gdzieś tą prace bo wiedzą, że jak nie tu to wrócą do domu. No i druga kategoria pracowników to miejscowi, którzy zarabiają grosze, ale wiedzą, ze nie mają lepszych perspektyw w Zambrowie. Tym którym zależy to zarabiają grosze, a dyrektorzy to 10000+ zapewne mają. Praca na produkcji: praca po 12h dziennie, w lato gorąco, w zimę zimno - najniższa stawka. Nie ma dnia bez wypadku. Wiele osób wie, że firmie ciężko znaleźć kogoś na produkcje, więc mają gdzieś jakość produkowanych okien i nic dziwnego, że co drugie okno wraca w reklamacji Praca kierowców: Przemęczeni, przeładowani jeżdżą starymi złomami, które co chwile się rozwalają. Biuro: jeżeli lubicie pracować po najniższej krajowej i nie mieć wypłacanych premii, bo zbrakło wam 0,01% planu to idzie do nich. I to tyle- ale w skrócie- omijajcie szerokim łukiem!!

nieznany

witam,o dobroplaście to śmiało książkę napisać można,mowa o starym laskowcu.firma duża i naprawdę mogłaby mieć dobre zyski a ludzie świetną pracę dobrze płatną.Tak mogłoby być,ale nie jest bo prawda jest zupełnie inna.Tam pracownik traktowany jest jak pies i tylko wybrani mają lepsze pieniądze.Zastanawiam się tylko dlaczego nasi traktowani sĄ gorzej niż ukraina,bo wielu naszych zarabia gorzej od nich.Jak ukrainka dostanie okresu,to idzie do domu razem z mężem?a kiedy polka złamała nogę to kierownik śmiech z niej uczynił że niby udaje.Cały czas dyrektorzy i kierownicy to ci sami [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zarabiający grube pieniadze.Jest tam dyrektor o( usunięte przez administratora ) ,no doprawdy co za [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to słów brakuje.Jak wchodzi na halę to wszystkie kosze na śmieci traktuje kopniakiem na produkcji sie nie zna ludzi ma za nic.Tacy ludzie żądzą tym zakładem a jeszcze zatrudniają z rodziny jako brygadzistów kierowników ludzi którzy o niczym nie mają pojęcia.Chodzi potem taki po hali nie robi nic,a jak zrobi to się tylko na bubel nadaje.Ręce trzyma w kieszeniach,więc ktoś powiedział że gra w pingponga,ale podobn oprzestał nosić kiedy jakaś kobieta powiedziała że mu mały paznokcie poobgryza.TO tyle na pierwszy raz

Jo

A jak tam sobie daje rade eksport? Dużo im schodzi okien na zagranicę?

nowy może?

Witam. Dostałem propozycję pracy na wytłaczarkach może ktoś mi opisać krótko jak wygląda system 12 godzinny w tej firmie. Kiedyś pracowałem na czterech brygadach po 12 h i bardzo sobie ten system chwalę to było 12/24,dużo czasu wolnego i można odpocząć a tu wszyscy narzekają o co chodzi?

@nowy może? 03.05.2017 14:44

W 4 brygadach to i ja bym nie narzekał. Tutaj masz dzień dnia po 12 godzin. Nieludzki system, zwykły robol i żeby jeszcze pieniądze były godne tych wysiłków. Miałem kiedyś epizod tam i cieszę się że trwało to zaledwie tydzień, jak nie masz sytuacji podbramkowej że nie masz na chleb to nie idź tam.

GEORG

Ludzie , pracujecie po 12 godzin , powinniście zarobić 3000 na łapę!- i to bez żadnych premii! A w ogóle dlaczego dajecie się wykorzystywać , czemu nie ściągniecie inspekcji pracy?

GEORG

sels

Jak będzie tak dalej po 12 godzin dziennie to ludzie pouciekają , co z tego że na zakładzie jest porządek i ładnie na terenie. ławki i socjal to za mało albo więcej kasy albo po 8 godzin. zresztą i tak przy 12 robi sie tyle co przy 10.

gal anonimix

ktos wie co sie stalo z mistrzem jarkiem malyska,czemu zmienil prace?

były pracownik.

żenująca firma. O prezesie nie bede się wypowiadać. Wykończył jedną firmę, wykończy i drugą . Żyje w swoim świecie, zero poszanowania do człowieka. Jesli chodzi o biuro to jedno wielkie strzelanie z ucha, jeden drugiego w lyżce wody by utopil. Nie ma juz starych pracownikow, ktorzy mieli pojecie o sprzedaży i oknach, pozatrudniali stażystów. Nie ma ludzi, którzy chcieli cos zdziałac. Czesc zwolnili, część sama pouciekała :)

woj

W Lublinie jest masakra nikt nad niczym nie panuje Albiniak patrzy jak tu komuś uciac oszukać lub ukraść z wypłaty totalna patologia starsi pracownicy walą bimber a jeden ma produkcje daje odsyp albinowi i ma św spokój masakra trzeba uciekać i nie polecać umowy i zarobki to kpina. Mam nadzieje ze Albin odpowie za te oszustwa

nspkt

powiem tak, jestem rocznik 93, pracowałem rok u tej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Fidury Moniczki, ogolnie to wiadomo jak Baba zacznie czymś rządzić to zero logiki i sensu. Z pieniedzmi nie bylo zle, nie wiem kto tu pisze glupoty o zarobkach, ponizej 9-10zł na godzinę na łapę nie schodziłem. Miesięcznie wychodziło ponad 2 tysie wiec jak na okolice Dobroplastu czyli Zambrow,Wys-Maz itd itp to zarobki jeszcze nie były takie złe. Nie wiem jak jest teraz, slyszalem ze sie pozmienialo w cholere, jakies grupy porobili. Ogólnie rewolucje Ogólnie jeśli nie masz rodziny na utrzymaniu, nie czujesz noża na gardle z powodów finansowych to zdecydowanie nie polecam Ci pracy w tym zakładzie

waldek222

finek
@waldek222 20.10.2016 11:40
Przyjechalem aby zrobic im usluge hydrauliczna nie zaplacili oszusci

Panie waldku bo ten co siedzi na ochronie kacprzak panu zdjęcia robił i mówił że sie pan opierdziela

finek
@waldek222 20.10.2016 11:40
Przyjechalem aby zrobic im usluge hydrauliczna nie zaplacili oszusci

myslałęm żeby iść do pracy tam na ochrone jak myślicie zarobie?

Bodzio

Witam, przepracowałem w dobroplaście około 10 lat . Swego czasu parę lat na działalności , umowy o pracę za Kaczyńskich no i teraz Szwajcarskie rewolucje . Zwolniłem się bo praca z dojazdami około 70 km dziennie stała się nie ekonomiczna. Podsumowując te 10 lat z mojej perespektywy wygląda to tak : Za Kaczyńskich nie powiem zapierdziel był ostry (działalność po 320 godzin w miesiącu stawka 10-14zł -weźcie pod uwagę były to lata 2003-2007) Morda się śmiała jak się szło do bankomatu :) Za szwajcarów niema co stawki poszły w dół i skończyła się skarbonka. Wypłata z 3200-3500 spadła na 2400-2600. Poza tym jak już ludzie wcześniej pisali NIEOGAR prezes (smacznych ogryzków z jabłka życzę ) i jego świta. Trzeba było ich posłuchać na zebraniach , z krzeseł byście pospadali ze śmiechu z ich idiotycznych pomysłów Praca po 12 godzin nie da się ukryć jest ciężka i w tym przypadku niewydajna . .

kandydatka

Brałam udział w rekrutacji na stanowisko inżyniera produkcji w tej firmie, pani poinformowała mnie wcześniej przez tel, że na tym stanowisku można zarobić 3500 brutto. Po 2 dniach zadzwonili do mnie z tej firmy z pytaniem czy chcę u nich pracować za 12 zł brutto na umowę zlecenie i tylko do końca roku... żałosna jest ta firma i ludzie w niej pracujący, zdecydowanie odradzam! z tego co widziałam to nawet mistrz pracuje tam na najniższą krajową...

pracuś

ludzie jakie wy piszecie bzdury.brak słów. praca jak każda. kto musi pracować ,to wytrzyma i tu.a problemem nie są pieniądze a praca po 12 godzin. która nie przekłada się na zarobki. czym więcej przepracowanych godz.. tym mniejsza stawka godzinowa.co do ruskich,to jeden drugiemu nie równy. fakt że jest sporo gamoni i legatów.każdy kierownik i brygadzista jest od tego żeby poganiać szarego robola i jakakolwiek zmiana nic nie da. w tym zakładzie nigdy nie liczył się szary pracownik,tylko ilość zrobionych okien- kwaterek.innym problemem jest śmieszna przerwa. 30 min. na 12 godz. pracy. pracując na zachodzie [belgia,niemcy , anglia] itp na 8 godz pracy ma się 30 min przerwy na posiłek i 15 min na kawę , którą trzeba odpracować. jednym słowem każdy może spróbować.to tyle. pozdrawiam

kiko

Witam pracuje w tej firmie od niedawna. Lecz nie satysfakcjonuje mnie to. Zarobki na hali 6 są bardzo małe(no chyba że tak jak niektórzy są dupowłazam kierowników i brygadzistów). Dobrze że teraz szefostwo wzieło sie teraz za ten [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i połowa "kierowników i brygadzistów" poleci. Miejmy nadzieje że to bedą zmiany na lepsze. Dużo naprawde dobrych pracowników odchodzi bo nie są doceniani w tej firmie. Niedługo nie bedzie tam komu pracować bo oni wolą zatrudnić Ukraińców i płacić im lepiej niż Polakom. Jeśli ktoś chce sie zatrudnić szczerze nie polecam.

kiko
@kiko 15.09.2016 14:33

na hali numer 7

alki

wlasnie nic nie ma..nie nie w lublinie w dobroplascie

alki

siemanko,a znacie bylego juz mistrza,malyska,czlowiek w porzadku?

Kefir

Powiem tak, robiłem tam troszkę no i tragedii nie ma ;) Owszem, robota ciężka,wręcz powiem,że trzeba zapier***** No ale... Kasa jest nie najgorsza ;) 2 z przodu się pojawi, no ale trzeba dużo dwunastek odpukać. Zespół miałem spoko, kierownik dobry chłop :D Żeby nie było dwunastek tylko 10/8 to bym chętnie wrócił :) Bo nie ma co się oszukiwać,sama robota nie męczy tak,jak te wystanie 12 h. Nie wiem jak jest w 2016,bo robiłem tam rok temu,ale dwunastki pewnie dalej są. Ogólnie,jak ktoś chce sobie znaleźć pracę i pracować,a nie liczyć na to, że sobie w robocie odpocznie to polecam.

to co robiłeś w tej firmie aż 6 lat jak było ci tak źle...

encepence

Witam, opinie wcale nie są wypaczone a wręcz przeciwnie. Pracowałem w Dobroplaście 6 lat z czego 3 po przeniesieniu zakładu w Lublinie i nikomu bym nie polecał przygody z tą wyjątkowo żenującą firmą. To kpina i kompromitacja, a co najgorsze pracownik jest traktowany jak robol a nie człowiek i tu zaczynają się schody. Dyrektor? To raczej pseudo-dyrektor i zawsze ma "gorszy dzień" choć uważam że nigdy nie miał dobrego. Wynagrodzenie? Dla niektórych nie oszukujmy się adekwatne do wykonywanych obowiązków. Jeśli chodzi o mnie moje wynagrodzenie było stałe i na pewno nie adekwatne do wykonywanych czynności niestety to spowodowało moje odejście. Po jednym pytaniu o podwyżkę przez 6 lat nie otrzymałem nic, to pomyślcie czy warto w ogóle zaczynać pracę. Reasumując, jeśli chodzi o warunki poniżej średniej, jeśli chodzi o wynagrodzenie średnia krajowa, reszta w premii. Gdybyście się zwalniali tak jak ja czy inni którzy zostawili swoją opinię liczcie się z tym, że za co tylko się da utną Wam z wypłaty ;)

no ciekawa opinia zapomniałeś dodać że przed odejściem zepsułeś na złość kolegom maszynę i stąd ta obrywka pensji ;)jak piszesz to pisz wszystko o sobie też

były już pracownik

Przepracowałem w firmie dobroplast oddział Lublin okna dachowe pcv 7,5 roku. ostatnie kilkanaście miesięcy pod rządami pseudo "dyrektora" arka albiniaka. W osatnim dniu mojej pracy(zwolniłem się za porozumieniem stron) powiedział mi że "jestes tu niepotrzebny". jak byście się poczuli? poczekałem do 10 i okazało sie że trafiłem na zły humor za cały miesiąc nie dał mi grosza premii (zależna od jego widzi-misie) zarobiłem 1300 zł. Strzeżcie sie tej firmy.

JEJU

W tej firmie jest 40 dyrektorów+1 Alibaba jak myślisz ta firma może przeżyć?Ja nie narzekam ale ludzie tam tak popracuj 12h za 1200PLN to pogadamy, dyrektorzy zarabiają 8000- 20 000 idiotom, kto cię wynajął.

jarek
@JEJU 19.11.2015 19:31

jakich 40 dyrektorów co Ty bredzisz? 40 to może jest dyrektorów i kierowników. ale i tak 40 osób kadry na 1700 pracowników to mała liczba.

Nick

A mi się wydaje że zarząd w końcu odnalazł to forum i próbuje zatrzeć złe wrażenie robiąc z wypowiadających się tutaj osób zdesperowanych nieudaczników. Niestety to nie na wiele się zda bo nawet jeśli ktoś się zatrudni w tej firmie to po roku, miesiącu a nawet po dniu(są i takie przypadki) się zwolni. Trzeba być obiektywnym i powiedzieć sobie jasno że nowy zarząd wygląda trochę jak dzieci we mgle i czasami wydaje się że chcący lub niechcący działają na niekorzyść firmy.

Adam

Jak to mówią... złej baletnicy itd... Ostatnio przeglądając te opinie mam wrażenie, że są agencje, które się specjalizują w tego typu opiniach na zlecenie konkurencji. Zero konkretów a tylko narzekanie...

sam

Człowieku czy płacą ci za wystawianie takich opinii.Przyjdź popracuj i dopiero się udzielaj, zarząd robi wszystko aby zniszczyć tą firmę prezes wykończył już taką firmę która na rynku istniała 31 lat,w Dobroplaście życie i zdrowie pracowników niższego szczebla jest cały czas zagrożone.

sam

piotrek

Chciałem podjąć pracę w tej firmie z 8 letnim stażem w oknach ale po wypowiedzi ludzi to ja [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] takiego pracodawcę.

kolo

Pracowałem w tej firmie i szczerze nie polecam. Po pierwsze nie wierzcie temu pseudo dyrektorowi śmiesznemu który dużo obiecuje a przy wypłacie jest dużo dużo mniej. Zwolnienie lekarskie max 5 dni w ciągu roku. Więcej nie wolno chorować bo weżmie się samą podstawe i tak będąc nawet jeden dzień więcej wypłata będzie najniższa krajowa tyle co na umowie. Rozmawiałem ostatnio z chłopakami i potrzebują dużo ludzi bo każdy się zwalnia.

Janek

Po tym co tutaj przeczytalem to chyba i sam zrezygnuje. Mam isc tam na produkcje od poniedzialku ,ale po tym co tu widze to nie ma sensu.

bezimienny

czy jest ktos kto zna brygadziste jarka m. ?i ile zarabia brygadzista w dobroplascie?

bezimienny

karol, a znasz moze brygadziste J.malyska?

ktoś

To i ja się wypowiem o tej wspaniałej firmie w Lublinie Pracuje w Lublinie i powiem że w takim syfie to jeszcze nie pracowałem. Dość że Mało płacą to jeszcze ucinają. Za nadgodziny zapłacili nam po 3.5 zł(złotych nie franków-firma szwajcarska dla nie wiedzących). W tamtym roku za wyrobienie współczynnika więcej niż 3.0 była dodatkowa kasa. W tym roku podnieśli współczynnik do 3.5. W styczniu nie wyrobiliśmy współczynnika wypłata sto zł mniej.Dodam że podnieśli tylko współczynnik wypłata ta sama tzn o stówke mniejsza :). Reasumują robimy więcej za mniejszą wypłate. Najlepsze jest to że i tak kogoś znajda jakiegoś naiwnego który po paru dniach możę miesiącach ucieknie. Byli tacy co po jednym dniu uciekali jak zobaczyli co jest grane. Załuje tylko żę nie byłem jednym z nich. Szkoda zdrowia do końca miesiąca pracuje i uciekam. Pozdrowienia dla nowych naiwniaków myślących że to dobra firma..

karol

Pracowałem w Dobroplaście w Lublinie. Z wypłaty ucinają za byle co. Na zwolnienie nie wolno iśc, na urlop też nie nawet nadgodziń co wcześnie wypracowałeś nie wolno odebrać wtedy kiedy chcesz bo Ci utnie z wypłaty. Najlepsze jest to żę mówił ze podwyżki będą a było na odwrót. Śmieszna firma sami idioci tam pracują a ja byłem jednym z nich.:)

bezimienny

a jest ktos ktro pracowal w dobroplascie w lublinie?

były pracownik

( usunięte przez administratora )Jesli chcecie pracować ciężko za grosze to jak najbardziej polecam tą firme.

Ewa

tak żebyście nie ćpali to byście i nie pracowali nie macie wolnej chwili na posiłek pracujecie 12 godzin za 1300zł to jest zajebista praca hahah

slawo

Ostre ( usunięte przez administratora ).tak samo jest w innych robotach fizycznych w innych firmach.wszystko

MAJA

JA PRACUJE W DOBROPLASCIE PONAD 6 LAT TERAZ JEST LEPIEJ ZE WZGLĘDU NA CZAS GDYŻ PRACUJEMY CZASAMI 10 A CZASAMI 8 GODZIN NA 8 GODZIN MAM PONAD DWA TYSIAKI I JESTEM ZADOWOLONA PRACA CIEZKA NIE UKRYWAM ALE I KASA JEST EKIPA ZGRANA NARAZIE ZOSTAJE :)

Anonim
@Benek 27.07.2014 15:42
Nie wiem poco piszesz te kłamstwa ,no chyba że ty tak masz bo na produkcji wcale nie jest tak słodko i znowu będziemy pracować...

To wszystko szczera prawda co piszesz i ja jestem tego samego zdania bo kilka lat tam pracowałam i to w dodatku u tej nieznośnej Moniki Fidury ,nie mam co do niej miłych wspomnień .Całe szczęście że nie muszę więcej z taką kierowniczką pracować.

RADZIO
@Benek 27.07.2014 15:42

Benek czy ty pracujesz w biurze czy jesteś naganiaczem ZAROBKI za tak ciężką pracę w warunkach bardzo szkodliwych są do DUPY tylko że ludzie nie mają gdzie pracować SZCZERA PRAWDA SAM DLA SZWAJCARÓW BYŚ ROBIŁ OSZUŚCIE po co piszesz bzdury nie denerwuj ludzi ciężko pracujących bo nam wypłaty opier.. a sobie góra kupuje lasery na komputery za 20 tyś.a na hali oświetlenia nie ma .BENEK KŁAMCA

ja

a jak teraz z paraca kierowcy kat C bo ogłoszenia sa ze przyjmuja ? oplaca tam sie dojezdzac ? trasy sa jedno dniowe czy kilka dni w trasie i jak zarobki ?

nikczuao

ja tam pracuje w zaopatrzeniu i jestem zadowolony z warunków, wszystko na czas a to dla mnie najważniejsze

lusziek

Normalna firma, normalne płace, pracuje trzy lata, jest ok

niczks

pracuje tam od dwóch lat i nigdy nie miałem problemu z płatnościami

Zostaw opinię o DOBROPLAST FABRYKA OKIEN Sp. z o.o. - Stary Laskowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DOBROPLAST FABRYKA OKIEN Sp. z o.o.