Dobroplast

Lublin

Opinie o Dobroplast

Poerwsze kroki

Czy oplaca sie praciwac w utrzymaniu ruchu??? Jest oferta pracy... mam niedlugo rozmowe o prace ... jakie opinie o firmie??? Ile mizna zarobic ???

Okna dachowe DOBRO

Kasa słaba, robią z człowiekiem co chcą, praca w nadgodzinach ale da się je odebrać wiem bo sam tam pracowałem i nie było problemu tylko trzeba umieć te nadgodziny wyrwać ;) kierownictwo słabe, ale mimo wszystko dobra atmosfera idziesz do pracy robisz swoje nikt ci nie patrzy na ręce zero spruty jeśli się wyrabiasz są gorsi pracodawcy a to że robią z ludzmi co chcą to wina pracowników na produkcji wszyscy cwani a na zebraniu gdy dyrektor mówi o nadgodzinach każdy uszy wtuli i trzeba jeba.. po 10godz zero zgrania w ekipie tyle z mojej strony ocena 6/10 Pozdro :)

Henryk
użytkownik zarejestrowany

wydaje mi się, że śmiało możesz zaryzykować @czesio :) firma w okolicy jest znana z dobrych okien. Ja to bardziej chciałbym poznać zdanie aktualnych pracowników Dobroplastu, jak wyglądają warunki zatrudnienia

ktoś

Tak jak piszą inni wyzysk człowieka za najniższe pieniądze jak się da. Ludzie którzy nic nie umią a mają kogoś z rodziny w biurze zarabiają więcej niż dobrzy fachowcy. Nadgodziny,w nocy a pieniądze marne. Unikajcie z daleka tą firme.

ja

Wyzysk pracowników. Praca w ciągłych nadgodzinach (nie odpłatnych) do obioru.Z ludźmi robią co chcą, traktują ich jak śmieci . Pan dyrektor to mały pionek który robi co mu mówią inni.

pat

Do Wszystkich zainteresowanych rozmowa kwalifikacyjna sprawdzenie wiedzy z zakresu pomiaru suwmiarki , wkrętarki,rodzaje wierteł , tolerancje + - ,połączenia równoległe oraz szeregowe najlepsze to że propozycja pana kierownika to 1400 zł za 8h + 2h nadgodziny nieodpłatne do odbioru kiedyś tamm.....:) ciężki dojazd do zakładu (chyba ze swoim autem) powodzenia Ludziska

Zostaw opinię o Dobroplast - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dobroplast