Opinie o Dobroplast w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Dobroplast. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Dobroplast na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dobroplast w Lublin

jak w każdej firmie - mogli by płacić więcej jak każdy, ludzie w pracy w porządku...

Dawid
@pracownik

Co oprócz fajnych ludzi, zaliczyłbyś jeszcze do plusów pracy w Dobroplast?

Hrmc5
@Dawid

Nic.

Hrmc5

Tragedia!!! Ludzie w porządku.Lecz płaca żałosna i głodowa! Poczekalnia..(usunięte przez administratora);obiecuje gruszki na wierzbie...Nie można mu wierzyć.Mając rodzinę,ciężko przetrwać do 10-go...Rotacja nieustanna! Perspektywicznie-firmy nie polecam! Chore normy nijak się mają do zarobków...W centrali za to samo,więcej zarabiają...Do firmy:waszym kapitałem są ludzie na produkcji! Doceńcie wreszcie nas! Bo w dłuższej perspektywie,firma z Lublina zwinie się...Każdy gada i narzeka w kuluarach...Ale po cichu.Nie ma jedności i zgrania w walce o lepsze płace.Gdyby wszyscyposzli...góra by dała...

Stefan

Mnie sie bardzo podoba taka praca, dużo urozmaicenia!!

To ja

Jeśli ktoś startuje na serwisanta okien niech przygotuje się na jazdę autem po 10-15h + naprawa okien. Umowa tak jak ktoś napisał na papierze 1750+ premia. Miesięczne wynagrodzenie u serwisanta to mniej więcej 2500 -2800 na rękę. Ludzie w pracy fajni, pomogą ale praca moim zdaniem ciężka. Dyrektor ciśnie kolegę od reklamacji a on ciśnie Ciebie żebyś robił jak najwiecej czyli wsiadasz o 6 rano do samochodu jedziesz kilkaset km. robisz okna szukasz hotelu i tak dzień w dzień czasem robisz 1200-1300 km aby wrócić do domu na rzęsach. Jedziesz sam. Moim zdaniem życie i zdrowie jest trochę więcej warte. Nikt bie patrzy przy pracujesz 8,10 czy 15h. Wypłaty nigdy się nie doliczysz. To moje zdanie. Tego stanowiska nie polecam. Na produkcji lżej ale i kasa mniejsza. Trzeba wymienić dyrektora i będzie lepiej ;)

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Dobroplast. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
Lublin
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Maja

Jak oceniacie pracodawcę, jakim jest Dobroplast? Czy podoba Wam się praca w tym miejscu? Czy czujecie, że jest to miejsce pracy, z którym chcecie związać się na dłużej? Ciekawi mnie, czy praca w tej firmie jest rozwojowa i jeśli tak, to w czym to się przejawia? A może wiecie też coś na temat prowadzonych obecnie rekrutacji? Nie widziałam żadnego info na ten temat w Internecie, ale liczę na wieści pochodzące od pracowników Dobroplast.

Maja

@Ktoś323132, widzę, że w Twoim odczuciu głównie minusem pracy w Dobroplast jest wynagrodzenie. Jest to jeden z najważniejszych czynników, na który zwraca się uwagę w trakcie poszukiwania zatrudnienia. Czy mimo wszystko mógłbyś opisać pozostałe warunki zatrudnienia w tej firmie jakie zostały zaoferowane Ci na rozmowie kwalifikacyjnej?

Ktoś323132
@Maja

Atmosfera w pracy bardzo dobra ludzie pomagają sobie najwiekszym minusem oprócz wypłaty jest psełdo Drektor nie stara sie nic zrobic dla pracowników a wymagania ma duze no i jak pracowałem to najnizsza krajowa wynosiła 2100 brutto a na umowie wypisują 1750 brutto jak dla mnie taka umowa jest nie wazna ale to tylko moja opinia. Kierownicy produkcji to nie mogą narzeakć na nich pracownic. Jak dla mnie praca tylko na chwile człowiek się w niej nie rozwija

Ktoś323132

szkoda czasu na tą firmę kasa słaba omijać szerokim łukiem. Jak na taką firme to totalne dno tylko i wyłącznie pracownicy ciągną tą firme ale nie jest to zwrócone w kasie dno dno dno!!!!!

Poerwsze kroki

Czy oplaca sie praciwac w utrzymaniu ruchu??? Jest oferta pracy... mam niedlugo rozmowe o prace ... jakie opinie o firmie??? Ile mizna zarobic ???

Okna dachowe DOBRO

Kasa słaba, robią z człowiekiem co chcą, praca w nadgodzinach ale da się je odebrać wiem bo sam tam pracowałem i nie było problemu tylko trzeba umieć te nadgodziny wyrwać ;) kierownictwo słabe, ale mimo wszystko dobra atmosfera idziesz do pracy robisz swoje nikt ci nie patrzy na ręce zero spruty jeśli się wyrabiasz są gorsi pracodawcy a to że robią z ludzmi co chcą to wina pracowników na produkcji wszyscy cwani a na zebraniu gdy dyrektor mówi o nadgodzinach każdy uszy wtuli i trzeba jeba.. po 10godz zero zgrania w ekipie tyle z mojej strony ocena 6/10 Pozdro :)

Henryk

wydaje mi się, że śmiało możesz zaryzykować @czesio :) firma w okolicy jest znana z dobrych okien. Ja to bardziej chciałbym poznać zdanie aktualnych pracowników Dobroplastu, jak wyglądają warunki zatrudnienia

ktoś

Tak jak piszą inni wyzysk człowieka za najniższe pieniądze jak się da. Ludzie którzy nic nie umią a mają kogoś z rodziny w biurze zarabiają więcej niż dobrzy fachowcy. Nadgodziny,w nocy a pieniądze marne. Unikajcie z daleka tą firme.

Wyzysk pracowników. Praca w ciągłych nadgodzinach (nie odpłatnych) do obioru.Z ludźmi robią co chcą, traktują ich jak śmieci . Pan dyrektor to mały pionek który robi co mu mówią inni.

pat

Do Wszystkich zainteresowanych rozmowa kwalifikacyjna sprawdzenie wiedzy z zakresu pomiaru suwmiarki , wkrętarki,rodzaje wierteł , tolerancje + - ,połączenia równoległe oraz szeregowe najlepsze to że propozycja pana kierownika to 1400 zł za 8h + 2h nadgodziny nieodpłatne do odbioru kiedyś tamm.....:) ciężki dojazd do zakładu (chyba ze swoim autem) powodzenia Ludziska

Zostaw merytoryczną opinię o Dobroplast - Lublin

• Jak się pracuje w Dobroplast?

Zobacz opinie na temat firmy Dobroplast tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

Dobroplast