VTM HOLDING SP.Zo.o

Pszczyna

Opinie o VTM HOLDING SP.Zo.o

Nikola 2011-11-13 13:45:03
Pracodawca typowy prywaciarz. Regulamin jest stworzony pod pracodawce przymus podpisania ( nie wiąże się z wypowiedzeniem) prawa pracownika w regulaminie nie są przestrzegane tzn wynagrodzenie po terminie, bezpodstawne obcinanie premii. Nie polecam
Gościu 2014-01-03 00:16:10
Potwierdzam co wyżej napisane, na dzisiaj to samo, nic się nie zmienia nastawienie pracodawcy do pracownika.
Popędzanie pracownika w pracy, zasady bhp mają daleko w tyle, praca po 12h przed świętami, normy podniesione co do wynagrodzenia z premią, są nieosiągalne...
kimi 2014-04-18 18:13:01
Jest coraz gorzej. Praca w systemie cztero zmianowym praca nawet w święta, bez jakich kolwiek dodatków i dni wolnych za święta. Bezpodstawne obcinanie premi. Nie polecam.
kolczyk 2015-12-12 09:49:09
"..praca po 12h przed świętami.." Ty "Gosciu" w VTM-ie robiłeś? Jak tam w zime zawsze postoje były ciulu!!! 7 lat tam pracowałem i mimo wszystko polecam! Załoga jest profesjonalna a regulaminy, bhp i premie to wszędzie tną i nie ma co płakać!!! A jak sie trafi na Extrudery to tak sie urobisz że po roku pracy 15 kilo przytyjesz!!! Pozdro dla załogi!!! no wiadomo
einm 2016-04-24 15:11:05
im większe ambicje, tym większa pensja, jak dla mnie + :)
Zostaw swoją opinię o VTM HOLDING SP.Zo.o - Pszczyna
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VTM HOLDING SP.Zo.o