logo Vertex Sp. z o.o.

Vertex Sp. z o.o.

Czechowice-Dziedzice

Opinie o Vertex Sp. z o.o.

anonim 2011-11-14 23:52:22
Witam, Zgadzam się...Vertex S.A. to świetna Firma. Panuje tu super atmosfera, ludzie są sobie przyjaźni i każdy każdego zna. Pensje są w terminie, umowy w porządku. Jeśli ktoś jest rzetelny i szuka pracy na stałe, to gorąco polecam.
real 2012-02-07 20:09:36
obiecanki cacanki, po czasie się okaże
anoninos 2012-02-07 20:16:08
Było miło ale się skończyło! Zarobki były ok dopuki ktoś z góry nie zaczął obcinać pensji!! Co innego obiecują a po wypłacie okazuje się inaczej. Szkoda ze dobre miesiące są już tylko wspomnieniem. oby ktoś się obudził przed czasem mi jusz nie zależy bo i tak praca zmieniona
real 2012-02-07 20:19:35
jedno jest pewne tylko to co w umowie sie liczy i tyle a co obiecane to już nie warzne ale to już nie muj interes było mineło
Agusia 2013-04-11 13:24:26
Pracuję tam od niedawna. Atmosfera fajna i bardzo przyjazna, zarówno pomiędzy pracownikami, jak i również w kontaktach z szefostwem:)))
jan 2013-04-11 13:30:14
kiedyś tam pracowalem zanim wyjechalem za granice.teraz chce do pl wrocic i spróbowac tam wycelowac.
Man 2015-01-12 18:51:26
Wszędzie dobrze tam gdzie nas niema!!!
? 2015-03-03 19:24:20
chcę złożyć tam cv warto waszym zdaniem? jest to praca na dłuższą metę? szukam czegoś stałego w oparciu o umowę o pracę.
Potencjalny 2016-07-01 21:07:52
Witam

Mam zaproszenie na rozmowę w sprawie pracy na stanowisko PH, nie można znaleźć aktualnych opinii o firmie, pracy i zarobkach na tym stanowisku. Czy może ktoś jest w stanie podać kilka istotnych informacji??
(mam kawałek Polski do przejechania na rozmowę do Czechowic, nie chcę jechać i usłyszeć 1500 netto podstawy ;) )

Będę wdzięczny za pomoc
Pracownik 2016-10-06 10:27:06
Chyba nieliczna z firm, gdzie są normalne warunki pracy. Ludzie pomocni. Zarząd i kierownicy naprawdę w porządku. Do pracy w Vertex idzie się z przyjemnością.
Jum 2016-10-19 23:15:17
Vertex Sp. z o.o. jest naprawdę okej, jak w opinii wyżej
Zostaw swoją opinię o Vertex Sp. z o.o. - Czechowice-Dziedzice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vertex Sp. z o.o.