UNITED BRIDAL FACTORY BARTOSZ WODECKI

Koszalin

Opinie o UNITED BRIDAL FACTORY BARTOSZ WODECKI

sa 2016-08-06 22:38
O awans teraz wcale nie trudno @siajk, zwłaszcza, że i tak w pełni doceniają pracowników skoro dają im takie zarobki.
Carlos27 2016-12-08 20:43
Ktoś z was pracuje w tej firmie?
Chcialbym wiedziec cos na temat tej firmy w koszalinie
Zarobki, godziny pracy...
eb 2017-01-21 22:48
Podpisuję się pod pytaniem. Ktoś coś i tej firmie wie?
Znawca 2017-03-23 22:06
Ja pracuje. Na razie jest ok choć placa niska...
Aneta 2017-05-24 10:14
@Znawca Wspominasz, że praca jest ok. Jakie są plusy pracy w firmie?Chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach. W jakim dziale pracujesz? Mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat jego działania?
Dufi 2017-05-24 22:16
Ja pracowałam. Zarobki niskie, wymagania wysokie. Jesteś zatrudniony na najniższą krajową. Menager firmy beznadziejny człowiek, liczy się dla niego tylko doświadczenie w pracy. Przyjmuje osobę na okres próbny a potem rezygnuje z niej i bierze kolejną osobę i kółko się kręci, także jeśli ktoś chce zmienić pracę licząc że w tej firmie będzie na dłużej to się myli. Możesz pracować bardzo dobrze i tak cię zwolnią. Rządzi ludźmi na odległość. Długie urlopy wszyscy pracownicy maja w tym samym czasie. Więcej minusów niż plusów tej pracy.
Aneta 2017-06-14 14:21
@Dufi na jakim dziale firmy praca wygląda tak jak opisałaś?
Chętnie dowiemy się również czy kogoś jeszcze z użytkowników tego wątku spotkała podobna sytuacja.
Zostaw swoją opinię o UNITED BRIDAL FACTORY BARTOSZ WODECKI - Koszalin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie UNITED BRIDAL FACTORY BARTOSZ WODECKI