The Red Flag Group

Kraków

Opinie o The Red Flag Group

wqe 2016-08-06 22:58
Sałatki rzeczywiście mają dobre, a skoro zarobki są na rozsądnym poziomie, a pracownik jest dobrze traktowany, to się nie dziwię, że są tak teraz popularni. Pewnie i wypłata jest terminwoa na dodatek.
xswedc 2017-02-17 11:36
xswedc 2017-02-17 11:37
Wysyłają test z języka angielskiego i rosyjskiego, ustalają sobie deadline i nie zapytają, czy ktoś ma możliwość w ogóle do tego siąść. Jeszcze to ma trwać 1,5h. Nie aplikowałam na stanowisko tłumacza, to dlaczego zadają mi tłumaczenia pomiędzy językami pol-ang-ros? Bez sensu. A ja nie pisałam, że potrafię rosyjski!
Zostaw swoją opinię o The Red Flag Group - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie The Red Flag Group