Opinie o Soltaik Energy Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Soltaik Energy Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Soltaik Energy Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Soltaik Energy Sp. z o.o. w Gdańsk

Nowa miotła

Prawda jest taka że poza jednym wypadkiem, osoby piszące tutaj i wylewające swoje żale to byli handlowcy lub jak zwał doradcy klienta którzy przez okres od 3 do 6 miesięcy pracy w firmie wozili sie służbowym autem, nabijali rachunki telefoniczne, a zawarli w tym czasie od 0 (słownie: zero) do 2 (słownie: dwa) umów na instalacje bądź to kolektorów słonecznych bądź fotowoltaiki (zestawy 3-6kW). Co więcej część z tych osób przywłaszczyła sobie mienie firmowe w postaci laptopów, telefonów komórkowych i innego wyposażenia stanowiska pracy, a w skrajnym przypadku problem był z odzyskaniem samochodu. Z olbrzymim zaintersowaniem zapoznaję się z tym jak funkcjonowała firma w okresie od 2015 do 2017r. i faktycznie jak tu ktoś napisał spotkanie w prokuraturze jest nieuniknione . A zatem do zobaczenia...co dla niektórych juz niebawem będzie dość dużym zaskoczeniem.

zasmucony
@Nowa miotła

Niestety, ale nie masz racji. Piszą też tutaj byli kontrahenci Pana Michała, którzy zapewne weszli lub wejdą w spór sądowy. Jeżeli ktoś przywłaszczył mienie tego Pana to zasadnym będzie, aby poinformował o zdarzeniu odpowiednie służby. Ja osobiście planuję poznawać spółkę oraz profilaktycznie zwrócić się do prokuratury z prośbą, czy w moim wypadku nie doszło do umyślnego przestępstwa. Nikogo nie osądzam bo prawo do wydawania wyroków ma sąd. Niech tak zatem będzie.

@zasmucony

Pobrane zaliczki (3 przypadki)są zwracane na mocy porozumień z kontrachentami w stosunku co do których nie wykonano zlecenia. W październiku ruszyla spłata wierzytelności w stosunku do jednego z dostawców. Osoby kt9re nie rozliczyły się z firmą ze sprzętu doskonale wiedzą o kogo chodzi i fakt że Ty akurat nie dostałeś laptopa może potwierdzać słusznośc drogi obranej,choć może za późno że nic na piękne oczy nie bedzie dawane. Firma stanie na nogi nizależnie ile jeszcze wpisów rozżalonych "nieudaczników" (mam tu na myśli byłych handlowców) nie kontrachentów będzie zamieszczenych na różnych forach.

@Nowa miotła

No tak nowa miotla to pewnie pan Orzeszek lub ktoś z ekipy wszystko jasne

A ty masz odwagę?

Albo honor? Jeśli tak to napisz ile masz aktualnie roboty zaczetej nie skończonej, ile wisisz pieniędzy ludziom, i jakim jesteś fachowcem?

Firma??
@Nowa miotła

Ty tą swoją działalność nazywasz firmą?? Nie legalnie przebywający Rusek i kilku Ukraińców i to ma być firma szok

Sylwia

Forum nie jest miejscem na tego typu dyskusje. Użytkownicy mają prawo do zachowania swojej anonimowości. Pamiętaj proszę, że dzięki temu opinie są bardziej obiektywne. Zachęcam Cię do podzielenia się swoimi spostrzeżeniami na temat pracodawcy. Czy osoby bez doświadczenia zawodowego także są zatrudniane?

@Nowa miotła

Okradles moja rodzine na 10 000zl!!! W piątek kolejny raz obiecałeś, że zadzwonisz w poniedziałek i powiesz kiedy oddasz zaliczki. Dzisiaj jest wtorek i znowu cisza. Telefonu ani pieniędzy jak nie było tak nie ma. Do tego okradles jeszcze mojego drugiego wykonawce. Sprawa została już zgłoszona do odpowiednich instytucji. Jesteś zwykłym oszustem i (usunięte przez administratora) Nie spoczne póki nie trafisz do więzienia. Jesteś nikim. Nie masz ani trochę wstydu pisząc tu takie rzeczy. Weź się do uczciwej roboty, a nie do naciągania ludzi.

Aleksandra

To jest właśnie to o czym pisałam wcześniej. Idź do specjalisty bo inaczej sama zadzwonię do psychiatry, żeby Cię zamknął. Przestań opowiadać bzdury tylko oddaj pieniądze, które nie są twoje. To ty jesteś tutaj winny i nie zrzucaj winy na innych. I przypominam, ze to Ty za każdym razem przychodziłes do nas z płaczem, ze nie masz pieniędzy na maszynę, na pracowników, wiec przestań opowiadać bzdury i miej trochę wstydu za siebie, żeby twoja rodzina już nie musiała za ciebie się wstydzić.

Fachowo wykonana robota hahaha

Witam serdecznie, wszystkich a w szczególności nowych klientów Pana Michała. Fachowo to pan Michał kłamie, wyludza pieniądze i nic więcej.

Zadowolony klient
@Fachowo wykonana robota hahaha

A nam wykonał pracę bez zarzutu - izolacja tarasu.

Oszukana

Tak właśnie wygląda "działalność" Michała Orzeszek. (usunięte przez administratora) Przestrzegam przed tym człowiekiem!

Nowa miotła

Smutne w tym wszystkim jest że swoje flustracje wylewa tu kilkoro "anonimowych"nieudaczników, natomiast osoby czy firmy w stosunku do których nieprawidłowości ktore wystąpiły i zostały naprawione tak aktywne jeszcze niedawno teraz milczą jak grób.

kleka

Dzień dobry czy można prosić Panią kontakt? Byłam w podobnej sytuacji. Mam kilku znajomych w ogólnopolskich mediach i wiem, że jest szansa żeby sprawę nagłośnić w jakimś programie. Niestety, ale z dochodzeniem roszczeń może być problem, ponieważ postanowieniem sądu z dnia 24.05.2019 spółka ma kuratora. Jednak moralna forma napiętnowania tego typu działalności jest możliwa. zapraszam do kontaktu

@kleka

Witam. Chętnie nagłośnię tę sprawę, ponieważ takich oszustów trzeba tępić. W jaki sposób możemy się skontaktować?

@kleka

annara2@wp.pl prosze o kontakt

Od półtora roku nie wypłacił mi wynagrodzenia za pracę. Wzywam do zapłaty. Nie zatrudniajcie się na doradców, zwodzi, oszukuje i nie płaci!!!!!!! Obiecywał umowę i wynagrodzenie a do dzisiejszego dnia nie zapłacił ani grosza!!!!!!!!!

Aleksandra J.

Oddał Pan już pieniądze za prace, które nie wykonał?!

Aleksandra J.

Sprzęt to Pan sam porzucił na budowie, a dodatkowo ukradł rusztowanie mojemu drugiemu wykonawcy. Nie nękam nikogo z Pana rodziny, tylko skoro zablokował Pan numer do mnie to muszę szukać kontaktów po rodzinie, która i tak już sie Pana wstydzi i sama mówi, żeby zgłosić sprawę na policję. Proponuje Panu jakaś terapię bo widzę, że żyje Pan w jakiejś innej rzeczywistości, gdzie robi z siebie ofiarę, a prawda jest taka, że to Pan wszystkich (usunięte przez administratora)

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Soltaik Energy Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Feliks

A ja myślę, że konkurencja chce oczernić firmę pisząc te negatywne opinie. Wiemy, że na tym forum nikt nic nie pomoże o ile prawdą jest to co czytamy

Uważajcie na Soltaik Energy i (usunięte przez administratora) Oszust i tyle. Prowadzi spółkę bez zarządu przez co jest całkowicie bezkarny w naszym systemie prawnym. Nie można wyegzekwować od niego długu pomimo wygranej w sądzie. Nie dajcie się oszukać.

Jan

Starałem się w internecie znaleźć informację o ewentualnej pracy w firmie Soltaik Energy, jednak nie znalazłem żadnych ofert. Ktoś z Was ma może informację, czy firma poszukuje obecnie nowych pracowników? Jeżeli tak, to na jakie stanowiska? Jeżeli można, to proszę o informację na ten temat.

Tomasz Trump

Właściciel, Michał Orzeszek, nie rozliczyl się ze mną za wykonane prace. Od kwietnia 2018 winien mi jest 1800 pln. Kwota go chyba przerasta, nawet telefonu nie odbiera. Jeżeli ktoś ma wiedzę na jego temat proszę o kontakt: tomektrump@wp.pl

Jan

@ex Drogi Użytkowniku, jeżeli możesz napisać nieco więcej informacji na temat poruszonych przez Ciebie kwestii, to będę wdzięczny. Niestety, ale niewiele konkretów zawarłeś w swojej wypowiedzi, dlatego gdybyś mógł coś więcej napisać - będę wdzięczny. Poza tym, czy jesteś pewny tego, że nie dasz rady napisać nic pozytywnego na temat pracy w firmie Soltaik Energy?

bardzo zainteresowany

Czy Pan Orzeszek nadal działa? Ktoś coś wie?

Co nowego dzieje się w Soltaik Energy Sp. z o.o.? Jak aktualnie wyglądają warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie?

ex

Muł i (usunięte przez administratora) - jak chcesz pracować za free i ponosić jeszcze koszty za paliwo których nikt Ci nie zwróci to gorąco polecam

ex

Jak chcesz pracować za free i wpakować się w koszty wziązane np. z paliwem których nie zobaczysz - to gorąco polecam. (usunięte przez administratora) i muł w jednym miejscu - taki ewenement przyrodniczy :)

Lysek100

Michał Orzeszek to oszust . Jego spółka to wydmuszka która ma kilkaset tysięcy nie uregulowanych zobowiązań. Przestrzegam wszystkich przed robieniem interesów z tym człowiekiem

@Lysek100

Zgadzam się 100%, firma Pana O. wynajmowała u mnie samochody, nie zapłaciła za faktury, pracownicy nie chcieli oddać samochodów, myśląc że tak mogą sobie zrekompensować brak wynagrodzenia...Przestrzegam !!!

Remik

Niektórym najlepiej wychodzi marudzenie oraz oskarżanie innych. Jak jest źle to zmieńcie sobie pracę.

PV

Dziwię się, że takie pseudo spółki jak Soltaik funkcjonują na rynku generując kolejne długi u swoich dostawców. Mają wyroki sądowe i bezskuteczne egzekucje komornicze a mimo to dalej okradają ...

Dve

Firma pana M.Orzeszka jest tak zadłużona, że nawet komornicy z Wejherowa i okolic nie chcą przyjmować wniosków wierzycieli. Pan orzeszek przyjmuje osobiście zaliczki na montaż soloarów (fotowoltaiki), a potem nie wywiązuje się z umowy. Przestrzegam przed tym oszustem mam za sobą już sądy, prokuraturę i policję, oraz wyrok prawomocny. Niestety Pan Orzeszek jest zadłużony na ogromne kwoty, niestety nadal okrada ludzi. Ostrzegam przed tym oszustem !!

Oszukany

Złodziej tylko tyle powiem. Sądownie powoli dochodzę swojego

"Nowa miotła" - widzę będzie kolejna osoba która za kilka miesięcy będzie miała żale po krętactwach właściciela. Co to za pitolenie - ani laptopa, ani telefonu, ani samochodu służbowego nie dajecie, więc co to za bzdury opowiadane. Jeżeli już w pierwszym miesiącu pracy płacicie 1/3 wynagrodzenia bo problemy a instalacja sprzedana to jak tutaj mówić o uczciwości i motywacji. Za kilometrówkę w życiu nie dostałem grosza, więcej dołożyłem na współpracy z Wami i nasłuchałem się miliona kłamstw. Sprawa już niedługo. Za sprzedane i wykonane instalacje za które nie dostałem ani grosza, odbieram telefony do tej pory od inwestorów, że ich oszukaliście. Za komponenty swoim dostawcą (modułów, inwerterów) też nie płacicie - świat OZE jest mały. Nie polecam i przestrzegam inwestorów, firmy dostarczające komponenty, podwykonawców, pracowników - nie pakujcie się w (usunięte przez administratora)

naiwny

Dzień dobry. Dużo negatywnych wpisów. Nie jestem odosobniony. Też czekam na uregulowanie należności od roku z firmy Soltaik, premię ze zrealizowaną sprzedaż instalacji PV i podstawę. Nie wspomnę że o kilometrówce to można zapomnieć, jeździłem swoim autem a na paliwo nie dostałem nawet grosza. Bedę lada dzień składał pozew do sądu bo nie ma szans z Panem Michałem dogadać - ostatnio przelał mi ze swoich zaległości jakieś marne grosze w styczniu 2017. Jeszcze ma spore zobowiązania. Od stycznie obiecuje tylko że jutro i jutro jutro etc. Możecie do mnie pisać i możemy razem złożyć zawiadomienie. konboj102@wp.pl

do prokuratora

Może złożymy wspólnie zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa do prokuratury w Gdańsku przez Pana O.? Niech prokuratura sprawdzi działania tego Pana....

@do prokuratora

Witam , Czy możemy się skontaktować ?

@do prokuratora

Chętnie !!

Rozczarowany totalnie

Widzę jest cała masa osób oszukanych przez Pana Orzeszka i jego kompanię. Podejrzewam że to dziadostwo Soltaik padnie bardzo szybko. Mam nadzieję że jednak nie tak szybko i zdąży mi spłacić kilka tysięcy długu które ma od roku. Nie dość że pensji (podstawy) nie płaci to zapomnijcie o premii wynikającej ze sprzedanych i zamontowanych instalacji. Jedno wielkie kłamstwo i oszustwo. Sprawa w sądzie już się ciągnie. Koszmar nie firma zbudowana na kłamstwie, nie ma to znaczenia dla właściciela czy patrzy Ci w oczy czy mówi przez telefon. Śmiać mi się chce jak czytam że firma przechodziła chwilowe problemy. Omijać z daleka zarówno jako pracodawcę, zleceniodawcę czy jako inwestor. Nie słyszałem pozytywnych opini, chyba że Pan Michał je pisze

@Rozczarowany totalnie

Witam ,proszę o kontakt ,bardzo mi zależy

Zostaw merytoryczną opinię o Soltaik Energy Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Soltaik Energy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Soltaik Energy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Soltaik Energy Sp. z o.o.?

Soltaik Energy Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 59 ocen.

Soltaik Energy Sp. z o.o.