Opinie o Soltaik Energy Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Soltaik Energy Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Soltaik Energy Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Soltaik Energy Sp. z o.o. w Gdańsk

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Soltaik Energy Sp. z o.o.?

RK Nowy wpis

Zabawna historia. W 2012 roku zostałem (usunięte przez administratora) przez Orzeszka - organizował event i nie zapłacił za wystep, z tego co później słyszałem nie tylko mi. Później oczywiście był nieuchwytny i sprawa się rozeszła. Wchodzę po 10 latach na gowork i się okazuje, że dalej (usunięte przez administratora)

Asia

Ja też jestem jednym z tych (usunięte przez administratora)klientów, jak zaczęliśmy odwiedzać tego Pana w domu to zaczęło się coś dziać. Do tego momentu zbywał, kłamał delikatnie mówiąc (usunięte przez administratora)i krentacz; tego człowieka omijać z daleka.

Weronika
@Asia

Opowiedz swoją historię, dlaczego tak piszesz? Dasz jakieś konkrety, bo to ważne dla innych klientów.

Asia
@Weronika

Wzięliśmy fotowoltaikę na raty w grudniu teraz mamy czerwiec, a Pan Michał do dzisiaj nie skończył prac... Po za tym w umowie mamy, iż firma będzie płaciła pięć rat no i tu też Pan Michał się nie wywiązał. Kolejna umowa ugoda i nic. Sprawę oddajemy do sądu.

Kontakt
@Asia

Pani Asiu, proszę o kontakt, też jestem jednym z oszukanym, proszę o mejla: iwona5627@o2.pl

Konrad
@Kontakt

Witam ja też dałem się nabrać na dobrą cenę wpłacona zaliczka i cisza sprawa zgłoszona na Policję

Marzena z Barłomina Nowy wpis
@Konrad

Podpisał pan umowe z Soltaik energy??? Naprawdę..? Czy jest Pan kolejnym krętaczem a w zasadzie może jedynym krętaczem ujadającym tutaj..? Sprawdzone w KRS US ZUS ta firma deliktanie mówiąc nie działa, jest zawieszona. Zatem może pochwali się Pan umową podpisaną przez Soltaik energy bo to naprawdę ciekawy wątek..?

Szymon

Jaki jest sens ciągnięcia wątków nie istniejącej firmy....?

Wiktoria
@Szymon

Naprawdę nie istnieją? Bo widziałam, że o tym krs pisali ale mi też pokazuje, że są aktywni, więc o co może tu chodzić?

Konrad
@Szymon

Firma działa i oszukuję

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Soltaik Energy Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Marta P. Kartuzy woj Pomorskie Nowy wpis

Jestem posiadaczem instalacji tej firmy od 2018 roku 5,5 kW na dachu, u nas nic nie cieknie, nie kapie nikt nas nie oszukał..wszytstko ok

Tadeusz Z

I co zawistnicy..działa nie działa...? Kilka osób urządziło sobie tutaj publiczną połajankę nad firmą/człowiekiem nie wnikam. Wiarygodność niektórych wpisów tutaj sądząć po nickach niektórych osób jest mocno wątpliwa..a brak konieczności weryfikacji potencjalnego autora wpisu powoduje bezkarność ot i mamy co mamy..

Wiktoria
@Tadeusz Z

Czyli w zasadzie jakie jest rozstrzygnięcie odnośnie funkcjonowania tej firmy? Istnieje wirtualnie w krs tylko czy o co w końcu tu może chodzić w tych wszystkich opiniach? Firma działa i zatrudnia?

Tadeusz

Aż się wierzyć nie chce co to się wyprawia na tym świecie...wojny..wirusy... głód...

Szymon

Kilka osób ujada sobie tutaj w najlepsze i co i nic...

Jarosław Polskę zbaw

Jeżeli na takich portalach jak GoWork można pisać wszystko o wszystkich bo i tak nikt tego nie weryfikuje to ja też napiszę super hiper i ogólnie zajebiście...taki jest poziom tego portalu i jakość tutejszych wpisów. Firma nie działajaca co wynika z KRSu dla wnikliwych do wglądu ale wirtualne życie kwitnie a naiwni płacą Goworkowi za reklamy wierząc w moc i rzetelność serwisu.

makoreon
@Jarosław Polskę zbaw

Zgadzam się w pełni z Tobą.

Lidia
@Jarosław Polskę zbaw

No cóż, sprawdziłam na dwóch portalach z danymi z KRS-u i firma jest aktywna. Tylko w wizytówce gugl ma "tymczasowo zamknięte", ale ogólnie wiadomo, że wizytówkę może edytować ktokolwiek, nawet konkurent. Tak że jestem wnikliwa i zrobiłam wgląd, jak pisałeś i odkryłam, że piszesz nieprawdę.

Zofia Panfil

U nas montowali w 2017 i wszystko było dobrze.

Anonymous

Dlaczego GoWork samo podkręca wątki aby dyskusja na forach trwała nawet kiedy firma już dawno nie działa???

Zawiedziny

Witam mam pytanie czy jest tu ktoś kto wpłacił zaliczkę na instalacje fotowoltaiczną u tego pana i nie doczekał się instalacji ?

Teresa
@Zawiedziny

W naszym przypadku wszystko przebiegło pomyślnie sprawnie i terminowo... Bez zaliczki wszystko platne po wykonaniu.

alejak
@Teresa

Pani Tereso, w KRS spółki w zarządzie nie ma Pana (usunięte przez administratora), zamiast tego jest kurator. Kto zatem reprezentował spółkę?

Tersa
@alejak

Ktoś zatrudnia pracowników..ktoś płaci im pensje..jak widzę w przeciwieństwie do Pana ja jestem zadowolona z usługi

@Zawiedziny

Tak 5 lat temu i niestety kasa nie do odzyskania , sprawy w sądzie ciągnęły się latami a i tak komornik w Wejherowie stwierdził że szkoda pieniędzy na założenie kolejnej sprawy bo i tak jest nieściągalny od paru lat . Może ktoś zna jakiś sposób na odzyskanie swojej wpłaconej kasy od tego oszusta

Pink
@Zawiedziny

Witam. Ja wpłaciłem. Kontakt był nadal ale w dniu montażu poinformował mnie ze jest chory i montaż przełożył. Od tamtej pory cisza. Udało się coś załatwić w tej sprawie?

klient
@Pink

Może na prawdę jest chory i jak to możliwe że taka osoba jest na wolności i mogła założyć inną firme. Naprawdę nikomu nie założyli paneli? tylko wzieli kase i (usunięte przez administratora)?

@klient

Mieliśmy montaż 10.11.2020 wszystko ok.

@klient

Taka osoba tzn. Jaka..? Kolka opinii bylych pracowników popsuło tem czlowiekowi reputację ale chyba sie dzwiga z opresji bo działa i jakoś u nas wszystko bylo na czas i bez problemu

Sabina

Mam prznajmniej tyle odwagi by podpisać się z imienia...jak widać nie wszyscy tu mają tyle odwagi...

Tadeusz Mol klient z Gdanska n
@Zawiedziny

No jak widać nie ma..zawiedziona Pani? Nie da się pisać pod nazwiskiem? Czegoś sie Pani boi?

Krystyna

W zeszłym tygodniu zamontowana i uruchomiona instalacja 3.3kW. Wszystko sprawnie i na czas Krystyna Miastko

@Krystyna

Ale Ściema

Luk007
@Krystyna

Śmiech kłamca i krętacz a co gorsze z wyrokiem sądowym nie mogę odzyskać pieniędzy

Aga

@byly jak to? od kiedy? ?

byly

TA FIRMA NIE ISTNIEJE

sprawdzilem
@byly

zgadza sie

Jaro
@sprawdzilem

To powiedz mi po ch..j jest profil jeśli firma nie istniehe.?

Patrycja

Nadal jest problem z zaliczkami?

MO

Była już policja..? Jak nie-to niebawem będzie.sądzisz ze zmieniając nicki i adresy ip nie można cie namierzyć? Wszystkie twoje akcje zostaly zgloszone zdziwisz się..MO.

Remik

Czy może ktoś z pracowników podpowiedzieć ,jak się pracuje i czy teraz kogoś potrzebujecie?

Krzysztof
@Remik

Ja pracuję jako monter instalacji i nie narzekam. Prawda jest taka ze najlepiej jest tam gdzie nas nie ma. Jest praca, są pieniądze oby gorzej nie było.

@Krzysztof

Ciekawe jakie pieniądze chyba wirtualne ale te nasze zaliczki i zadatki Ha ha ha a może Pan Orzeszek by nam w końcu oddał nasze wpłacone pieniądze od prawie 8 lat !!!

Sasiad

Zostawił pan tak czy sprawę zgłosił dalej ? Podobno od tego pana ciężko jest ściągnąć dług

alejak
@Krzysztof

Jak to jest możliwe? W KRS jest informacje, ze spółka ma kuratora, a w zarządzie nie ma Pana Orzeszka? Czy coś się zmieniło?

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Soltaik Energy Sp. z o.o.?

A gdzie się teraz mieści siedziba w stodole czy pod nieistniejącym adresem ? a może w biurze które jest nieopłacone za wynajem jak wszystko inne.

Aleksandra J.

Jak Ty człowieku kłamiesz. Mam już tego dosyć. Napisałam już bezpośrednio do Ministerstwa Sprawiedliwości w tej sprawie. Ponieważ masz tyle wyroków komorniczych na karku a nadal funkcjonujesz i naciagasz ludzi. Będę teraz wnosić o kasę więzienia. Kopie maila masz na swoim mailu. P.S. ja nie pisze pod różnymi nikami, po prostu tyle osób (usunięte przez administratora).

@Aleksandra J.

Ja nie wiem jak ten człowiek może dalej oszukiwać ludzi i wykonywać już inne prace najpierw panele teraz budowlanka , po prostu musi mieć jakieś układy , ja mam też wyrok w podobnej sprawie ale Pan właściciel firmy podobno jest goły ot to ciekawostka żeby nie skończyło się jak u pana z Chwaszczyna robił podobnie i niestety trafił na osobę mającą dużo znajomości.... w innej branży Brawo Pani Aleksandro to jest jeden wielki kłamczuch i oszust!!!!! Ja też czekam na swoje pieniądze sądzę że już ich nie zobaczę ale może trzeba coś zrobić wspólnie .

Zostaw merytoryczną opinię o Soltaik Energy Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Soltaik Energy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Soltaik Energy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Soltaik Energy Sp. z o.o.?

Soltaik Energy Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 59 ocen.

Soltaik Energy Sp. z o.o.