Opinie o Verona Consulting w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Verona Consulting. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Verona Consulting o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Verona Consulting w Lublin

Zenada

Nie wiem czy sie zdenerwowalam czy usmialam. Pracowalam jakies 2 mc temu w Veronie i zrezygnowalam bo dostalam cos innego, a jakas konsultantka z tej firmy do mnie zadzwonila bym odebrala robota kuchennego!! To ze zostawilam w Cv swoj nr nie znaczy ze telemarketerzy maja do mnie dzwonic!!! Nie wdawalam sie w dyskusje tylko od razu zazadalam usuniecia mojego nr z bazy ze wzg na RODO. Nie rozumiem tej polityki.

Dzika
@Zenada

żenujący gościu to ty jesteś, na maxa :) zarabiałeś pracowałeś i powinieneś wiedzieć o co kaman :) i porozmawiać a teraz robisz z siebie panisko jeśli myślisz, że baza powstaje dzięki twojemu nędznemu cv to chyba jesteś całkiem niepełnosprytny... Nick wybrałeś dobry: Żenada. Potwierdzam jesteś żenujący.

Aleksandra_TP

Czy robisz to specjalnie? piszesz na obydwu portalach VC i TP chyba tylko po to robić niepotrzebne zamieszanie. WEŹ się za człowieku za robotę!

IT

Pamiętaj że pisząc zostawiasz swój adres publiczny IP, organy ścigania mogą go uzyskać od portalu gowork.pl na podstawie Art. 212 z którym radzę Ci się zapoznać. Bramka proxy nie zapewni Ci nigdy animowości w 100%, łącząć się z nią zostawiasz informację u swojego dostawcy internetu gdzie Cię znajdą :) pozdrawiam

ART. 212

Pamiętaj, że pisząc zostawiasz swój adres publiczny IT, organy ścigania mogą go uzyskać od portalu gowork.pl na podstawie Art.212 którym radzę Ci się zapoznać. Bramka proxy nie zapewnia Ci nigdy anonimowości w 100%, łącząc się z nią zostawiasz informację u swojego dostawcy internetu gdzie Cię znajdą ;) pozdrawiam

@IT

Student bez stabilnego zatrudnienia na umowie śmieciowej, który siedzi 8 godzin dziennie, robi kopiuj-wklejki w Excelu i czyta 2-minutową formułkę z kartki na słuchawce będzie straszył bo ktoś ma czelność nie leżeć krzyżem na grochu przed siedzibą jego firemki? Nie bądź śmieszny. (usunięte przez administratora)Nie. Jest mowa o poziomie pracy na słuchaweczce. Od straszenia to są duchy w lesie ale nie Ty. Mamy wolny kraj. Jeśli komuś nie podoba się praca w firmie - może zostawić opinię w internecie, również niejednomyślną. Jeśli komuś się ta opinia nie podoba - najzwyczajniej w świecie może sobie wyłączyć przeglądarkę. Proste.

@Grzegorz Brzęczyszczykiewicz

Tak w ogóle to czy jesteście w stanie wykazać, że wypisuje to jedna i ta sama osoba, chociażby po IP? Jeśli tak to gratulacje, bo zajmie wam to lata świetlne.

Krzysztof Baj

Brzydzi mnie to, że ktoś posługuje się tutaj moim nazwiskiem. Nazywam się Krzysztof Baj i pracuję w tym miejscu, ale to nie ja pisałem komentarze pod nickiem "Baj". "Wrócił troll o ujemny IQ, dorwał się na chwile do "interneta" i swoje bzdury prawi. Daj sobie spokój :) Nie dałeś rady to sobie siedź pod MOPSEM albo Caritasem. Tam takich cenią" Ja w taki sposób nigdy bym nie napisał o kimkolwiek w internecie, bo to jest najzwyczajniej w świecie niesmaczne. Zresztą musiałbym być idiotą, żeby pisać takie rzeczy pod swoim nazwiskiem o osobach z którymi pracowałem i na przerwach żartowałem i paliłem papierosy. Na temat samej pracy w tej firmie nie chcę zbyt dużo w tym momencie napisać, ponieważ jestem oburzony tym, że ktoś moim nazwiskiem wyciera sobie tyłek. Jeżeli ktoś wątpi w to co teraz piszę proszę napisać do mnie prywatną wiadomość na portalu zaczynającym się na literę F - nie wiem czy mogę napisać pełną nazwę tej strony tutaj, ale z pewnością wiecie o jaką stronę mi chodzi :) POWTARZAM JESZCZE RAZ - PROSZĘ PRZESTAĆ PISAĆ KOMENTARZE I POSŁUGIWAĆ SIĘ MOIM NAZWISKIEM.

Baju baj
@Krzysztof Baj

Baj... może od bajania tak ktoś się podpisał? Nie jednemu psu burek :) więcej luzu.

psyche 3 2 1

Jak już pracuje to się staram i już. Tak jest zdrowiej dla psyche i wymierny efekt dla kieszeni też lepszy :) Polecam.

Kulina
@psyche 3 2 1

Nie da się pracować efektownie gdy ktoś stoi nad Tobą I ciągle pogania

niunia :)

na słuchawce nigdzie więcej nie zarobię

Młody Dzik

Nie ukrywam miałem do wyboru pracę na umowie o pracę w supermarkecie ale dawali jakoś 1800 na rękę więc wybrałem VC gdzie za samo przegadanie 160 godzin w ciepełku i wśród fajnych dziewczyn zarabiam minimum 2200 na czysto.

Nie Sylwia

Przepraszam ale nie jestem Sylwią :) Tylko narzekać potrafisz? Szacunku to u ciebie brak trollu.

Telemarketer

Prosta, pytania tendencyjne

Powiedz mi cos o sobie...Jakby nie czytali cv. Zlecenia, malo platne jak na sprzedazowke tlelmng

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Lublin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Dyrektor ds. Sprzedaży
Lublin
Model Opakowania Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Klienta Biznesowego
Polenergia Fotowoltaika S.A.
Beka

Nikt nie jest tu na siłę trzymany :) jak chcesz przyzwoicie zarobić musisz się starać. To chyba nie jest takie dziwne. To nie caritas :D

Von Baron

Przynajmniej dopóki nie wyjadę z kraju zamierzam tu popracować. Pewność zarobków i naprawdę spokojowi ludzie.

Malinka
@Von Baron

Na jakiś czas to bardzo dobre miejsce dla młodych (można nauczyc się asertywności, przełamać niesmiałość, wyrobić punktualność,) dla tych na rencie-emeryturze doskonałe miejsce do dorobienia.

Spox

Tak dokładnie jest. Leciutko i fajnie to jest na wczasach nad morzem to jest PRACA, jedni będą mieć jak ryba w wodzie inni utoną.

Szkoda gadac

(usunięte przez administratora) mam prawo miec inne plany, non stop gadanie do ucha "jeszcze 2 zaproszenia" i podczas rozmowy z klientem gubilam wątek. Tez podczas ukladania grafiku to jak sie mówi np. wtorek chce sie miec wolny to zaraz zapytac"dlaczego" to używają bezczelnego zamiennika "bo"? Co jest niegrzeczne i nikt nie ma ochoty sie tlumaczyc np. Nie ma z kim dziecka zostawic. Ale nie, bo wazniejszy wynik !!(usunięte przez administratora)

A420

(usunięte przez administratora)NIE SZANUJĄ LUDZI. SĄ BEZCZELNE. BEZNADZIEJNA ATMOSFERA. DEMOTYWACJA ZE STRONY TRENEREK. (usunięte przez administratora) KAŻĄ LUDZIOM PRZEDSTAWIAĆ SIĘ INNYM IMIENIEM I NAZWISKIEM..... Chyba już sięgnęli dna.(usunięte przez administratora) BRAK JAKIEJKOLWIEK WIEDZY, BRAK PROFESJONALIZMU. Uważają się za nie wiadomo kogo, a są nikim. ???? Wypłata (jeżeli już wypłacą to 200 zł na konto, reszta do ręki w samarce). xD

@A420

Jak to jeżeli już? Kłamiesz czy pomyliłaś firmy? Zawsze płacą na czas a często przed czasem i jak dla mnie to lepiej, że w gotówce. Nie rozumiem jaki to problem :) Beznadziejna atmosfera? Chyba tylko dla takiej beznadziejnej konsultantki jak Ty.

@ja

(usunięte przez administratora) Siadasz przed kompem, klikasz i czytasz, a jak jesteś trenerem czy koordynatorem to jedyną różnicą jest wypełnianie tabelek w arkuszu kalkulacyjnym (usunięte przez administratora)

@ja

(usunięte przez administratora)Siadasz przed kompem, klikasz i czytasz, a jak jesteś trenerem czy koordynatorem to jedyną różnicą jest wypełnianie tabelek w arkuszu kalkulacyjnym (usunięte przez administratora)

martyna
@A420

uuu ktoś chyba jest desperatem, Pracuje to 3 miesiące jeszcze nie było sytuacji gdzie ktoś by mnie nie poszanował, trenerki sympatyczne, wymagają ale i pomagają. Zaczynałam to nie dawałam sobie rady wogole teraz dzięki pomocy przełożonym mam swietne wyniki

@martyna

Ulotkarze i zamiatacze ulic też robią "świetne wyniki". Jesteś pewien pracowniku/członku kadry podpisujący się pod innym imieniem, że robienie "świetnych wyników" to atut? W czym pomocne są "trenerki" czy jak się tam ponazywaliście w tych telespamach i innych telemarketingach? Bo ja tak gdzieś we wczesnej podstawówce nauczyłem się robić kopiuj-wklej w arkuszu kalkulacyjnym, czytać z kartki, tudzież korzystać z wynalazku dla ponadprzeciętnie wykształconych o nazwie "telefon". To może w siedzeniu przed komputerem? Że krzesło za twarde czy jak? Bo nie ogarniam tej kuwety, jakiej "pomocy" potrzebuje telemarketer (samo to słowo ma jednoznacznie negatywny wydźwięk, bo kojarzy się z natrętnymi, niechcianymi ofertami i wydzwanianiem po obcych ludziach, którzy sobie tego nie życzyli).

Szary

Czasem toksyczni wytwarzają toksyczną atmosferę na szczęście długo miejsca tu nie grzeja. Plują na odległość lub wirtualnie nie zmieniając w niczym oczywistych faktów: dobrej kasy i generalnie zajefajnej ekipy.

Praca - call

Proszę o kontakt jakiegoś pracownika tej firmy na adres e-mail , chciałbym się dowiedzieć paru informacj na temat pracy(usunięte przez administratora)

edyta

atmosfera pracy jest dla mnie bardzo ważna dlatego tez ogromny plus do Verony, pracuje tu JUZ 2 LATA! O grom czasu tym bardziej ze miałam być tylko na chwile,,,,,, kAsa zawsze na czas co do złotówki, zarabiam grubo ponad 3 tys i ogólnie jestem zadowolona chociaż początki nie były łatwe. ,.. Polecam wszystkim rozgadanym jedynym (usunięte przez administratora)dla mnie jest umowa zlecenie ale przy takim solidnym wynagrodzeniu jestem w stanie przymknąć na to oko

Nie lalka
@edyta

Jestem dopiero 2 miesiąc i walczę z sobą ale fakty są takie, że jak na słuchawkę to trudno żeby było lepiej. Pierwsza wypłata 2240 do ręki. Jak dla osoby z moim doświadczeniem to lepiej nikt mi nie zapłaci ale od gadania może boleć głowa. Tak praca są plusy ale trzeba sie napracować. Nikt za darmo nie daje pieniędzy.

Queen
@edyta

Trzeba się napracować ale warto. Ci, którzy szukają miejscówki do przesiedzenia długo miejsca nie zagrzeją.

Diabolo

Praca jak praca... stabilne i pewne wynagrodzenie.

Jestem na tak

Konkretna kasa za zapraszanie na spotkania. Dużo przerw oczywiście płatnych. Bezstresowa kadra i fajne kobitki. Jestem na TAK.

pięćdziesiątka

Było fatalnie dopóki nie znalazłam VC. Dobra praca tylko trzeba się odpowiednio nastawić i nie zajmować głowy głupotami.

Spokojna

Najważniejsze: wykonywać dobrze swoje zadania i się nie przejmować :) Wtedy jest kilka + zarabiasz i nie szarpiesz sobie nerwów.

Fafarafa

Nie ma tu tak, że czy stoisz czy leżysz 2 tysiaki się należy :) Zarabiasz adekwatnie do poświęconego czasu i włożonego wysiłku. Nie muszę się denerwować o to co zarabiam bo do znudzenia powtórze: na czas i co do złotówki.

barbapapa

Telemarketing to taki kawałek chleba w którym nagadać się trzeba. Jak ktoś tego nie rozumie może nie przychodzić. Dla tych którym rozmowy nie sprawiają kłopotu i jeszcze lubią rozmawiać to firma w której będą docenieni.

callcenterka

Spodziewałam się nieprzyjaznej atmosfery, picerstwa przy wypłatach, chamskiej kadry i... zawiodłam się :) Jak już praca w cc to tylko tu.

jedna z was
@callcenterka

Strach ma wielkie oczy :) a sama praca choć nie lekka to przynajmniej nie za byle co.

+_)(*&

jest różnie ale jak się nagadam i odsiedzę swoje to powyżej dwójeczki zawsze trafia do kieszeni

BURZA
@+_)(*&

Zawsze może być lepiej ale póki nie znajdę pracy gdzie mogę zarobić więcej a wymagają mniej :) to zostanę w VC.

Zostaw merytoryczną opinię o Verona Consulting - Lublin

• Jak się pracuje w Verona Consulting?

Zobacz opinie na temat firmy Verona Consulting tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Verona Consulting?

Kandydaci do pracy w Verona Consulting napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Verona Consulting